ویکی‌پدیا:مقاله‌های درخواستی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

این صفحه فهرستی‌است از مقالاتی که طبق نظر کاربران لازم است ایجاد شوند. دقت کنید مقالهٔ درخواستی شرایط سرشناسی در ویکی‌پدیا را داشته باشد. این فهرست ممکن است محبوب‌ترین و موردنیازترین مقالات نباشند. برای فهرست ویژهٔ پرپیوندترین صفحاتی که هنوز وجود ندارند، می‌توانید ویکی‌پدیا:مقاله‌های حیاتی را ببینید.

مقاله‌های مهم برای ویکی‌پدیای فارسی

مقاله‌های درخواستی امروز بر اساس مقاله موجود در ویکی‌پدیای انگلیسی

جنگ فوتبال ‏(en) • پروژه هومول ‏(en) • تقاضای مازاد ‏(en) • فشار صوت ‏(en) • دل‌وار ‏(en)

مقاله‌های ناموجود در یک محدوده جغرافیایی

به کمک این ابزار می‌توانید فهرستی از مقالات موجود در محدودهٔ ۶۰ کیلومتری برج میلاد که در ویکی‌پدیای انگلیسی موجودند ولی در ویکی‌پدیای فارسی نیستند، را مشاهده کنید و آنها را بسازید.

تغییر مختصات

با تغییر مختصات ۳۵٫۷۴۴۴۴۴٬۵۱٫۳۷۵ می‌توانید محدوده جغرافیای را تغییر دهید و با تغییر عدد ۶۰ بازهٔ محدوده را به کیلومتر مشخص کنید. برای یافتن مختصات شهر یا منطقه‌تان کافی است نام منطقه را در گوگل مپ جستجو کنید و در بالای مرورگر در نشانی اینترنتی بعد از @ مختصات مشخص شده‌است. مثلاً برای آرامگاه فردوسی مختصات جغرافیایی = ۳۶٫۴۸۶۱۱۲۳٬۵۹٫۵۱۷۴۸۹۲

مقاله‌های درخواستی کاربران

لطفاً در صورتی که از این صفحه برای شروع مقاله‌ای جدید استفاده می‌کنید، یادتان باشد که پس از ساختن مقاله، پیوند مربوط به آن را بردارید. ضمناً راه‌حل ساده‌تری هم وجود دارد.

به یاد داشته باشید بهترین کسی که می‌تواند مقاله موردعلاقه شما را آغاز کند خودتان هستید! کمی در منابع معتبر چاپی و اینترنتی تحقیق کنید، مقاله را آغاز کنید، و آن را به ویکی‌پدیا:مقالات مظلوم بیفزایید، شاید که کاربران دیگری هم علاقمند به گسترش آن بشوند.

بایگانی درخواست‌های انجام‌نشده (درخواست‌های انجام‌نشده هر چندماه یک‌بار بایگانی می‌شوند)

یادداشت مهم: درخواست ایجاد مقاله در این صفحه مسئولیتی برای ایجاد مقاله برای ویکیپدیا و کاربرانش ایجاد نمیکند.

اگر کاربری مایل به ایجاد مقاله درخواستی خود یا سایر کاربران است باید با رعایت رهنمودها و سیاستهای ویکیپدیا بوده و سرشناسی مد نظر باشد. پس از ایجاد مقاله در صورتی که موارد یاد شده پوشش داده نشوند احتمال حذف مقاله به صورت:

وجود دارد.

دانشگاه

فلسفه

هنر

شعر امروز افغانستان

غذا و نوشیدنی

داروهای گیاهی

  • رباسین داروی درمان سوختگی و زخم بستر

سایر موضوعات


!-- ***توجه***: درخواست‌های جدید بالای این خط (این خط را به هیچ وجه پاک یا تغییر ندهید) --> عباس شهامتی سندانی معروف به شهاب شهامتی متولد ۱۳۷۲/۰۴/۱۱ محل تولد شهرری که خود را مرد تاریکی می نامد.وی در زمینه سیاسی طنز و هنر در فضای مجازی خود را به دلیل چندین بار حذف شدن از صفحات مجازی شهرت خود را به همون مرد تاریکی هستم تغییر داده است.به این دلیل که تا کنون بابت فعالیت های سیاسی و افشاگری های اشخاصی که خود را حامیان وطن ایران میدانند دستگیر و یا بازداشت نشده است.این شخص را کمتر کسانی از نزدیک ملاقات کرده اند ولی تا کنون هیچ رد و یا نشانی از آن ندارند.تنها یکبار به دلیل جعل و سواستفاده از عنوانین دولتی دستگیر شده و پس از ۱۹ماه بلاتکلفی در زندان تهران بزرگ بی گناه شناخته شده است.تنها دلیل شهرت برای شهاب شهامتی یا همون مرد تاریکی هستم بخاطر پاک کردن تمام آثار و نشانی از خود میباشد.

هیچ کس تا کنون نتوانسته است که بفهمد این شخص کیست کجاست و چه میکند.تنها مدارک و بیوگرافی از ایشان همین چند مطلب کوتاه است .

انجام‌شده

بایگانی درخواست‌های انجام شده (درخواست‌های انجام شده هرچندماه یکبار بایگانی می‌شوند)