پرش به محتوا

ویکی‌پدیا:ویکی‌پروژه مقاله‌ها برای ایجاد/میز کمک

افزودن مبحث
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
صفحهٔ اصلیصفحهٔ بحثدرخواست‌ها
ردهفهرست
ویترینارزیابیمشارکت‌کنندگان
بحث
راهنمای بازبینی
ابزار کمکی
درخواست
کمک
عملیات
انباشته‌ها

به میز کمک ویکی‌پروژهٔ مقاله‌ها برای ایجاد خوش‌آمدید

  • این صفحه تنها برای پرسش‌ها پیرامون درخواست ایجاد مقاله در ویکی‌پدیا است. آیا به جای درستی آمده‌اید؟
  • لطفاً برای حفظ امنیت خودتان نشانی ایمیل یا سایر اطلاعات ارتباطی خود را به دیگران ارائه ندهید. پاسخ‌ها در همین صفحه ارسال خواهند شد؛ ما قادر به ارائهٔ پاسخ از طریق ایمیل نیستیم.
  • لطفاً در نظر داشته‌باشید که ما همگی داوطلب هستیم و در پاره‌ای از اوقات، پاسخ دادن به پرسش شما ممکن است کمی زمان ببرد. از شکیبایی شما ممنونیم.
  • بازبینی‌کنندگان دارای حسن نیت در ویکی‌پروژهٔ مقاله‌ها برای ایجاد هرگز جهت ارسال یک پیش‌نویس به فضای نام مقاله‌ها، بهبود یک پیش‌نویس یا احیای یک مقالهٔ حذف‌شده از کسی درخواست پرداخت دستمزد نمی‌کنند. اگر کسی با شما تماس گرفت و چنین پیشنهادی ارائه کرد، لطفاً موضوع را در همین صفحهٔ راهنمایی گزارش کنید.
برای طرح پرسش جدید اینجا کلیک کنید.

یک بازبینی‌کننده به‌زودی پاسخ سؤال شما را در همین صفحه خواهد داد. لطفاً پس از طرح پرسش به‌طور مرتب به این صفحه سر بزنید.
بایگانی‌ها: ۱، ۲
رد شدن از محتوا تا پرسش‌های امروز · رد شدن از محتوا تا پایین صفحه · گفتگوهای بایگانی‌شده
عدم تایید صفحه

[ویرایش]

اثبات عناوین و موضوعات مطرح شده

[ویرایش]

درود بر شما و سپاس از پاسخ‌گویی‌تان. بخش بزرگی از این مقاله به عناوین قهرمانی و احکام مدیریتی اختصاص دارد. برای اثبات این مطالب، احکام متعدد قهرمانی کشور و احکام انتصابات کوروش قربانی در دسترس است. لطفاً راهنمایی بفرمایید که چگونه می‌توانم این اسناد را بارگذاری کنم یا به شما برسانم تا صحت آن‌ها بررسی شده و به‌عنوان منابع معتبر در مقاله استفاده شوند.

با توجه به موقعیت من و کوروش قربانی، ما توانایی ثبت مقالات تخصصی متعددی در شاخه ی موتورسواری آفرود داریم که می‌تواند به ارتقا کیفیت فنی و فرهنگی این رشته ورزشی کمک کند، چیزی که در حال حاضر منابع بسیار کمی به زبان فارسی از آن موجود است. اما از آنجایی که حتی یک مقاله نیز نتوانسته‌ام نهایی کنم، فعلاً دست نگه داشته‌ام تا این مسیر را یاد بگیرم و سپس بتوانم برای موضوعات و افراد دیگر به‌صورت مستقل عمل کنم. در طول این دو سال، علاقه‌مند به پیگیری بوده‌ام اما فکر می‌کردم روند کار طولانی است و از سر احترام به تیم داوطلب، صبر کردم.

در حال حاضر، قسمت‌هایی از مقاله که حس کردم انتقادی هستند را حذف کرده‌ام. نمی‌دانم آیا شما اخیراً مقاله را مشاهده کرده‌اید و همچنان همان نظر قبلی را دارید یا خیر. حتی برای من مهم نیست مقاله به نام چه کسی منتشر شود؛ اگر زمان شما اجازه می‌دهد، خوشحال می‌شوم مقاله را بازبینی کرده و اضافات آن را حذف کنید تا به حالتی مناسب برای انتشار برسد. در آینده می‌توانم با استفاده از مدارکی که در دست دارم، محتواهای جدیدی به صفحه اضافه کنم.

برای اطلاعات بیشتر از تیم ما و هدف ما که آموزش و اطلاع رسانی هست تمایل دارم وب سایتمون رو باهاتون به اشتراک بذارم:

www.kooroshacademy.com که ک پلتفرم آموزشی است و به علاقمندان به یادگیری موضوعات مختلف ارائه محتوای آموزشی و آموزش‌های تخصصی در انواع زمینه‌ها می‌پردازد.

ممنون از راهنمایی همیشگی شما. با احترام،

بازبینی Noraini1403 از پیش‌نویس؛ ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۴، ساعت ۰۹:۰۵:۱۶

[ویرایش]


Noraini1403 (بحث) ‏۲۰ ژوئیهٔ ۲۰۲۴، ساعت ۰۹:۰۵ (UTC)پاسخ

ُسلام. چطور میتونم به نوشته خود اعتبار دهم؟