ویکی‌پدیا:مقاله‌های درخواستی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
(تغییرمسیر از ویکی‌پدیا:مد)
پرش به ناوبری پرش به جستجو

این صفحه فهرستی‌است از مقالاتی که طبق نظر کاربران لازم است ایجاد شوند. دقت کنید مقالهٔ درخواستی شرایط سرشناسی در ویکی‌پدیا را داشته باشد. این فهرست ممکن است محبوب‌ترین و موردنیازترین مقالات نباشند. برای فهرست ویژهٔ پرپیوندترین صفحاتی که هنوز وجود ندارند، می‌توانید ویکی‌پدیا:مقاله‌های حیاتی را ببینید.

مقاله‌های مهم برای ویکی‌پدیای فارسی

مقاله‌های درخواستی امروز بر اساس مقاله موجود در ویکی‌پدیای انگلیسی

آنتونیو ویوارینی ‏(en) • دست‌نوشته‌های بودایی قندهار ‏(en) • ماریو آندرتی ‏(en) • شیره کاج ‏(en) • ایل تراواتوره ‏(en) • پیمایش زمینی ‏(en) • اکتشاف نپتون ‏(en) • پرچم اور ‏(en) • ایکاروس (ستاره) ‏(en) • تابع یکنواخت ‏(en) • تاریخ اینترنت ‏(en) • جووانی دومنیکو تیپولو ‏(en)

مقاله‌های ناموجود در یک محدوده جغرافیایی

به کمک این ابزار می‌توانید فهرستی از مقالات موجود در محدودهٔ ۶۰ کیلومتری برج میلاد که در ویکی‌پدیای انگلیسی موجودند ولی در ویکی‌پدیای فارسی نیستند، را مشاهده کنید و آنها را بسازید.

تغییر مختصات

با تغییر مختصات ۳۵٫۷۴۴۴۴۴٬۵۱٫۳۷۵ می‌توانید محدوده جغرافیای را تغییر دهید و با تغییر عدد ۶۰ بازهٔ محدوده را به کیلومتر مشخص کنید. برای یافتن مختصات شهر یا منطقه‌تان کافی است نام منطقه را در گوگل مپ جستجو کنید و در بالای مرورگر در نشانی اینترنتی بعد از @ مختصات مشخص شده‌است. مثلاً برای آرامگاه فردوسی مختصات جغرافیایی = ۳۶٫۴۸۶۱۱۲۳٬۵۹٫۵۱۷۴۸۹۲

مقاله‌های درخواستی کاربران

لطفاً در صورتی که از این صفحه برای شروع مقاله‌ای جدید استفاده می‌کنید، یادتان باشد که پس از ساختن مقاله، پیوند مربوط به آن را بردارید. ضمناً راه‌حل ساده‌تری هم وجود دارد.

به یاد داشته باشید بهترین کسی که می‌تواند مقاله موردعلاقه شما را آغاز کند خودتان هستید! کمی در منابع معتبر چاپی و اینترنتی تحقیق کنید، مقاله را آغاز کنید، و آن را به ویکی‌پدیا:مقالات مظلوم بیفزایید، شاید که کاربران دیگری هم علاقمند به گسترش آن بشوند.

بایگانی درخواست‌های انجام‌نشده (درخواست‌های انجام‌نشده هر چندماه یک‌بار بایگانی می‌شوند)

== ویکی‌پدیا ==

فلسفه

هنر

غذا و نوشیدنی

داروهای گیاهی

  • رباسین داروی درمان سوختگی و زخم بستر
  • آملا داروی درمان ریزش مو

سایر موضوعات

!-- ***توجه***: درخواست‌های جدید بالای این خط (این خط را به هیچ وجه پاک یا تغییر ندهید) -->رپ خوان جوان افغان فرزد رحمانی در روز 10 ماه جد سال 1372 ح.ش در ولایت "هرات" چشم به جهان گشود ،در لیسه ذکور "تجروبی" متعلم بود و تحصیلات خویش را در بخش های کامپیوتر ساینس و حقوق و علوم ساسی به اتمام رساند . وی در سال 2016 آهنگی بنام درئیش با همکاری ""گروه موسیقی جمع شمشیر که خود نیز عضو آن است روانه بازار"" ساخت که توانست جایگاهی در میان سایت های معتبر موسیقی داخلی و بریتانیایی کسب کند وی در راستای سرگرم کردن افغان ها گام های بزرگی برداشت .وی اولین آهنگ خود را بنام ته کوچگی (فرد خیابانی) روانه بازار کرد که با استقبال زیادی روبرو شد و در سال های 2010 تا 2013 با گروه فیست باند که یک گروه رپ خوان دیگر افغان هستند ملحق شد و سپس جدا شد ،و کمپانی آواز خوانی خود را به نام ""کمپانی ""93 افتتاح کرد و کار هنری خود زا ارتقاع داد وی کار هنری خود را در راستای موسیقی در سال2008 آغاز نمود و تا کنون با قدرت بارز در حال ادامه هنر خود است وی تا کنون آهنگ های با ژانر های متفاوت از قبیل؛ دیس گنگ ، اجتماعی ،دیس لاو و آر ان بی روانه بازار کرده است.

که یکی از سر شناس ترین خواننده گان رپ در افغانستان نیز شناخته میشود . از وی در رسانه های معتبری چون شبکه تلویزیونی جهانی طلوع دعوت ،تعریف و تمجید به حمل آمد است . وی اولین رپ خوان تاریخ افغانستان بود که کنسرت های خیابانی را در هرات راه اندازی کرد و سرخط اخبار هنری داخلی شد و در باره فرزد در طلوع نیوز نیز گزارشاتی ساخته شد.

انجام‌شده

بایگانی درخواست‌های انجام شده (درخواست‌های انجام شده هرچندماه یکبار بایگانی می‌شوند)