ویکی‌پدیا:ویکی‌پروژه افغانستان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

معرفی[ویرایش]

این پروژه جهت ایجاد و کامل کردن مقاله های است که در مورد  افغانستان بر روی ویکیپدیای فارسی منتشر می شود. بدین جهت از تمام کاربران ویکیپدیا فارسی که اطلاعاتی در مورد موضع مورد نظر دارند دعوت می شود تا با این پروژه همکاری کنند.

آنچه باید انجام شود[ویرایش]

مقالاتی که باید ایجاد شوند[ویرایش]

در قسمت پائین این مقاله شما می‌توانید به این الگو رفته و لیست غذا‌های افغانی را به آن اضافه و یا مقاله‌ای در مورد آن بنویسید.

....

جغرافیای افغانستان

دولت افغانستان

آموزش و پرورش در افغانستان

مقالاتی که نیاز به تکمیل دارند[ویرایش]

الگو های افغانستان[ویرایش]

یکی از مشکلات که کابران افغان در معرفی مقالات خود در ویکی پدیا دارند، نبود الگو های مناسب با موضوعات می باشد. البته این مشکل در کال ویکی فارسی وجود دارد، اما در مورد افغانستان کمبود الگوی زیادی ما داریم که باید در همین سال این الگوی های مناسب ساخته شوند.

درگاه ها[ویرایش]

اکثر ویکی های که داری یک سطح مقاله نویسی خوب در ویکیپدیا هستند با ایجاد درگاه های متفاوت سعی می کنند از این طریق مقالات خود را تکمیل کنند.از مزایای این روش این است که کاربر به هیچ گونه سر درگم نمی شود چون می داند که فلان موضوع را در کجا باید نوشت. اما در صفحات پروژه اگر مدیریت خوب وجود نداشته باشد باعث می شود تا پروژه به کندی پیش رود.پس یکی از پیش نهاد های که من می کنم این است که سعی کنیم برای هر ولایت افغانستان یک درگاه بسازیم.


همکاران[ویرایش]

برای پیوستن به این پروژه، لطفاً این جعبهٔ کاربری را با افزودن {{کاربر پروژه افغانستان}} در صفحه کاربری خود قرار دهید. شما به طور خودکار به ردهٔ کاربران اضافه می‌شوید.

Image5.png این کـاربـر بـا پـروژه افغانستان همکاری می‌کند.


کاربران عضو[ویرایش]