ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات مدیران

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
(تغییرمسیر از ویکی‌پدیا:تام)
پرش به: ناوبری، جستجوبه تابلوی اعلانات مدیران خوش آمدید. در این صفحه می‌توانید وقایعی را که نیازمند دخالت مدیران ویکی‌پدیای فارسی است گزارش کنید. همهٔ کاربران ویکی‌پدیا می‌توانند در این صفحه مطلبی بنویسند.

آیا اشتباهی اینجا نیامده‌اید؟ استفاده از این صفحه
  • پیش از شکایت از یک کاربر در این صفحه، ابتدا گلهٔ خود را در صفحهٔ بحث آن کاربر مطرح کنید.
  • عنوان بخشی را که می‌افزایید طوری بنویسید که نام کاربر یا مقالهٔ مورد بحث در آن ذکر شود.
  • از عنوان‌هایی کلی مثل «بررسی» و «کمک» و «پی‌گیری» خودداری کنید؛ به جای آن عنوانی بنویسید که اختصاصی‌تر باشد (مثلاً «بررسی ویرایش کاربر:فلانی)
  • لطفاً مطالب خود را مؤدبانه بنویسید و نیز هنگام افزودن مطلب، پیوندی به مشکل خود بدهید تا بتوانیم برای مشکل شما چاره‌ای بیابیم.
  • لطفاً مطلب خود را خلاصه و موجز بنویسید.
  • انتهای مطلب با چهار مدک (~~~~) امضا کنید.
  • هر کاربری که موضوع شکایت است را باید از شکایتتان مطلع کنید؛ برای این‌کار در صفحهٔ بحث او یادداشتی بگذارید.
خالی کردن کاشه برای تازه کردن صفحه


رفع خرابی فایل[ویرایش]

وقت بخیر
درویکی‌پدیا:برابر فارسی اصطلاحات علمی فایل پی دی اف مربوط به زبان‌شناسی اصطلاحات زبان‌شناسی و مشکل تعدد معادل‌ها در زبان فارسی خراب است ،بررسی کنید.
Mostafamirchouli (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۰۴:۰۲ (UTC)

انتخاب نام درست برای رده[ویرایش]

آیا در رده‌های فهرست وار بهتر است از لیستدر نام آنها استفاده شود یا فهرست ؟
آیا قاعده و قانون مشخصی در این مورد نیست؟
مثال: در رده <<رده:لیست یادمان‌ها در ایران>> از کلمه لیست برای نام گذاری استفاده شده ولی تمام صفحات داخل رده با کلمه فهرست نام گذاری شده‌اند! و در نام رده‌ای دیگر از کلمه فهرست استفاده شده مثل: <<رده:فهرست‌های کشورها>> که در نامگذاری صفحات رده هم از کلمه فهرست استفاده شده. Mostafamirchouli (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۰۴:۰۲ (UTC)

یکی کردن عرض جعبه‌های اطلاعات[ویرایش]

غلط نکنم در ویکی‌پدیای انگلیسی این طور است و ما هم بد نیست این کار را کنیم که: عرض جعبه‌های اطّلاعات گوناگون را یکی کنیم تا هنگامی که از جعبه‌های ناوبری کناری مثل الگو:ایران‌شناسی و الگو:کلینت ایستوود (نوار کناری) استفاده می‌کنیم، همه جا جعبه‌های اطلاعات و جعبه‌های ناوبری هم‌خط بشوند (یعنی ناوبری‌ها را هم به همان عرض توافقی بسازیم) و صفحه‌ها از ریخت نیفتد. Salarabdolmohamadian (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۴:۵۸ (UTC)

خرابکاری Drshafigh[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

درخواست رسیدگی به خرابکاری کاربر Drshafigh در مقاله «حق فنی» -- NameGame (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۱۷ (UTC)

درود.✓ به دلیل عدم توجه به اخطارها، سه روز قطع دسترسی شدند. با احترام. A.M.Z.A (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۲۲:۳۷ (UTC)
@A.M.Z.A: درود. از آنجایی که عمر حساب کاربر فقط دو ساعت است و ممکن است اصلا اخطار (فقط یکی بوده) را ندیده باشد، اگر با من هم‌نظر هستید، لطف کنید بازشان کنید و دومین تذکر را برایشان بگذارید. ارادتمند، مهرنگار (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۲۲:۴۶ (UTC)
درود بر مهرنگار گرامی. انجام شد. با توجه به اینکه کاربر تاریخچه مقاله را به گونه‌ای نابود کرده بود، تذکر دوم را ندادم. ارادتمند. A.M.Z.A (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۲۲:۵۳ (UTC)
ممنون. حتی در این صورت (جلوگیری از نابودی تاریخچه) بهتر است برای کاربری که دو ساعت عمر ویکی‌نویسی‌اش است، از دو ساعت بستن شروع کرد (تا فرصت کند هشدارها را بخواند) نه سه روز. به عبارتی دیگر، ۳۶ برابرِ عمرِ ویکی‌پدیایی‌اش. باز هم ممنون. مهرنگار (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۲۲:۵۸ (UTC)

پنهان[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

درود. احتراما (ویژه:تفاوت/23029965) حاوی مطلبی موهن است. سپاس. مهدی موسوی «بحث» ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۰۹:۴۸ (UTC)

✓ درود. مهرنگار (بحث) ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۰۹:۵۹ (UTC)

درخواست رسیدگی[ویرایش]

درود. لطفا نسبت به اتهامات کاربر پەڕاو به صاحب مقاله و دیگر شخصیتها [۱] در نبح بدون مدرک صرف به شنیده ها رسیدگی شود خاچی ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۶:۱۵ (UTC)

درود. به ایشان تذکر دادم. هنگامی که از کاربری در تام شکایت می‌کنید، پینگ‌شان کنید. مهرنگار (بحث) ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۷:۴۷ (UTC)


مهرنگار ایشان فقط به دلیل اینکه دسترسی بیشتری در ویکی پدیا دارند بنده را تحقیر می کنند و مقاله هایم را بی ارزش خطاب می کنند. مقاله احسان قدمی نیز با چنین نظراتی باعث حذف نمود در صورتی هیچ اطلاعاتی در مورد موسیقی ندارند. الان هم مقاله برومند شکری و علی‌آقا جاویدان را قصد حذف دارند بدون اینکه اطلاعات کافی در مورد آنهاداشته باشند. آیا مدیران محترم چنین امری را قبول می کنند. اگر این طور است من هم کناره گیری می کنم و دیگر به ویکی پدیا بر نخواهم گشت. با سپاس خاچی ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۷:۵۵ (UTC)

هیچکسی اجازه ندارد کسی را تحقیر کند که اگر اینطور بود، مدیران به واسطه دسترسی بیشتر، مدام دیگر کاربران را تحقیر می‌کردند! شما چنین چیزی دیدید؟ نا امید نشوید. ترکِ ویکی، نه به شما کمکی می‌کند نه به ویکی. مهرنگار (بحث) ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۸:۰۷ (UTC)

امیدوارم نگاه مغرضانه ایشان را تشخیص داده باشید. در صفحه بحث خودشان و بحث بنده تهدید می کنند که به هیچ وجه اجازه ساخت این مقالات را نمی دهند! و از عبارات ناروا به صاحب مقالات استفاده می کند که در شان دانشنامه نیست. و هر فردی را بی انگیزه می کند که در ویکی فا فعالیت کند. سخت پذیری ایشان در انتقاد با دیگر همکاران کاربر:Kasir نیز در صفحه خودشان مطالعه نمودم آن هم به خاطر عنوان قطار شهری و مترو! در صورتی که همه نظرات ایشان در این رابطه هم غلط است. سپاس  ! خاچی ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۹:۲۰ (UTC)

در صفحه بحث جناب پراو گفت و گویی هایی داشتیم و امیدوارم هر دو قانع شده باشیم و از دانش هم در پیشبرد اهداف ویکی فا استفاده کنیم. امید است مدیران محترم نیز عنایت لازم را برای زحماتی که بنده روی مقاله ها کشیده ام و به نظر مهرنگار بزرگوار و جناب کثیر و دوست دیگر احترام بگذارند. با سپاس خاچی ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۲۳:۰۸ (UTC)

محمد خردادیان[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

درود، دو ای پی در حال از بین بردن تاریخچه‌ی مقاله با ویرایش های خرابکارانه‌شان هستند. --MohamadReza(بحث) ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۷:۴۱ (UTC)

درود. محافظت کردم. مهرنگار (بحث) ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۷:۵۰ (UTC)

درخواست ادغام رده[ویرایش]

لطفاً: Salarabdolmohamadian (بحث) ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۲۳:۴۶ (UTC)