ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات مدیران

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
(تغییرمسیر از ویکی‌پدیا:تام)
پرش به: ناوبری، جستجوبه تابلوی اعلانات مدیران خوش آمدید. در این صفحه می‌توانید وقایعی را که نیازمند دخالت مدیران ویکی‌پدیای فارسی است گزارش کنید. همهٔ کاربران ویکی‌پدیا می‌توانند در این صفحه مطلبی بنویسند.

آیا اشتباهی اینجا نیامده‌اید؟ استفاده از این صفحه
  • پیش از شکایت از یک کاربر در این صفحه، ابتدا گلهٔ خود را در صفحهٔ بحث آن کاربر مطرح کنید.
  • عنوان بخشی را که می‌افزایید طوری بنویسید که نام کاربر یا مقالهٔ مورد بحث در آن ذکر شود.
  • از عنوان‌هایی کلی مثل «بررسی» و «کمک» و «پی‌گیری» خودداری کنید؛ به جای آن عنوانی بنویسید که اختصاصی‌تر باشد (مثلاً «بررسی ویرایش کاربر:فلانی)
  • لطفاً مطالب خود را مؤدبانه بنویسید و نیز هنگام افزودن مطلب، پیوندی به مشکل خود بدهید تا بتوانیم برای مشکل شما چاره‌ای بیابیم.
  • لطفاً مطلب خود را خلاصه و موجز بنویسید.
  • انتهای مطلب با چهار مدک (~~~~) امضا کنید.
  • هر کاربری که موضوع شکایت است را باید از شکایتتان مطلع کنید؛ برای این‌کار در صفحهٔ بحث او یادداشتی بگذارید.
خالی کردن کاشه برای تازه کردن صفحه


در زیر محتوای زیرصفحهٔ درخواست‌های ماه جاری برای راحتی استفاده نشان داده شده‌است. برای دسترسی سریع به بایگانی ماه قبل کافی است روی این پیوند کلیک کنید. بایگانی صفحهٔ مربوط به هر ماه در [[ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات مدیران/ماه سال]] موجود است.


سوال[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
ادامه بحث در صفحه بحث من Behzad39 (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۸:۴۹ (UTC)


سلام

دوستان من برای ثبت مقاله با این پیغام مواجه میشوم

دلیلش چیه؟

من متن را کاملا درست وارد کردم

...

توجه: شما در حال ساخت عنوانی با نویسه‌های غیرمجاز هستید. امکان ساخت این عنوان وجود ندارد. به طور مشخص عنوانی که برگزیده‌اید دارای یکی از مشکلات زیر است که می‌باید رفع گردد:

   با وجود شباهت ظاهری، اما اعداد «٠»، «١»، «٢»، «٣»، «٤»، «٥»، «٦»، «٧»، «٨» و «٩» (غیرفارسی) با «۰»، «۱»، «۲»، «۳»، «۴»، «۵»، «۶»، «۷»، «۸»، «۹» (فارسی) یکی نیستند و در استاندارد یونیکد دارای کد جداگانه‌اند. شما باید اعداد غیرفارسی را با اعداد فارسی جایگزین نمایید.
   نویسه‌های «ك»، «ﮑ»، «ﮐ»، «ﮏ»، «ﮎ»، «ﻜ»، «ﻛ»، «ﻚ»، «ﻙ»، «ى»، «ى»، «ى»، «ې»، «ى»، «ﻴ»، «ﻲ»، «ﻳ»، «ﻲ»، «ۍ»، «ﻱ»، «ﻰ»، «ى»، «ى»، «ﻯ»، «ي»، «ہ» و «ە» غیرفارسی یا غیراستاندارد هستند، در صورتی که هریک از این نویسه‌ها در عنوان شما وجود داشته باشد باید آن را با نویسهٔ معادلش در فارسی («ک»، «ی» یا «ه») جایگزین کنید.
   در صورت استفاده از نیم‌فاصله، باید از نیم‌فاصله با کد U+200C («‌»)‎ استفاده کرد، نویسهٔ U+009D («»)‎ نیز گاهی عملکرد مشابهی دارد اما نیم‌فاصلهٔ استاندارد نیست. لطفاً آن را جایگزین کنید.

ساده‌ترین راه برای نوشتن نویسه‌های استاندارد، استفاده از صفحه‌کلید فارسی استاندارد است، چگونگی نصب و استفاده از این صفحه‌کلید در ویکی‌پدیا:فارسی‌نویسی و ویکی‌پدیا:خط فارسی را پاس بداریم توضیح داده شده است.

اگر فکر می‌کنید این پالایه اشتباه کرده است یا نیاز است که از یکی از نویسه‌های غیراستاندارد بالا استفاده کنید، لطفاً موضوع را در تابلوی اعلانات مدیران اعلام نمایید.سارا صفوي (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۸:۱۷ (UTC)

@سارا صفوي:سلام بر شما، عنوانی که انتخاب کردید را عینا بفرمایید. نکته مهم اینکه ادامه بحث را در صفحه بنده پیگیر باشید.Behzad39 (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۸:۴۱ (UTC)

جمع‌بندی ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای حذف/ابراهیم هادی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

با احترام به @Arash.pt: مدیر باسابقه و زحمتکش ویکی‌فا، به این جمع‌بندی اعتراض دارم. سرشناسی محرز است و اجماعی نیز بر حذف نبوده‌است. باید بر ماندن جمع‌بندی بشود--arfar (گفتگو) یکشنبه،۱ اسفند ۱۳۹۵، ساعت ۲۳:۲۵ (ایران) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۹:۵۵ (UTC)

جمع‌بندی من براساس تعداد رای نیست اما با جمع‌بندی مجدد توسط مدیر دیگر هم مخالف نیستم. ARASH PT  بحث  ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۲۰:۳۴ (UTC)
@Arash.pt: اگر اجازه دهید، من مجدد بررسی کنم. با احترام--Sahehco / گفتگو ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۲۰:۴۲ (UTC)
@Arfarshchi: درود بر شما، نتیجه جستجوی گوگلی نشان می‌دهد که ابراهیم هادی دارای سرشناسی کافی است، اما مقاله وی در ویکی‌پدیا این را نشان نداده است. بررسی مجدد من این است که صفحه به درستی حذف شده است. من مقاله را در فضای کاربری شما احیا می‌کنم تا پس از بهبود محتوا به فضای نام منتقل گردد. با احترام--Sahehco / گفتگو ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۲۱:۰۹ (UTC)

پنهان و بندایش[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
انجام شد Sahehco / گفتگو ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۲۱:۱۱ (UTC)

ویژه:تفاوت/18077741/19016314. Saeidpourbabak (بحث) ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۲۰:۵۷ (UTC)

✓ Sahehco / گفتگو ‏۱۹ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۲۱:۰۶ (UTC)

علت حذف مقاله حمیدرضا فروزنده جونقانی[ویرایش]

با سلام. آقای فروزنده معاون استاندار استان چهارمهال و بختیاری بوده اند و سمت های مهمی از جمله فرمانداری و ... در روزمه کاری داشته اند. در زمینه روزنامه نگاری نیز فعالیت کرده اند و منابع در اینترنت و سایت های معتبر موجود است. از نظر پوزیشن انسان کم اهمیتی نبوده و در حال حاضر هم در شرکت فلات سنگ آسیا با برند تجاری totem quartz تنها تولید کننده سنگ مهندسی با سایز اسلب در خاور میانه به عنوان مدیر عامل مشغول به فعالیت هستند. بنده ویکی نویس حرفه ای نیستم. اگر در نوع نگارش یا مسائل فنی مشکلی وجود دارد بفرمائید تا اصلاح کنم. اما حذف بی مورد و پی در پی جز خدشه دار کردن روحیه بنده کار دیگری نمیکند. چرا که ایشان از خیلی از شخصیت هایی که در حال حاضر در ویکی مقاله دارند مهمتر هستند. ضمناً تمامی هم رده های ایشان نیز صاحب مقاله هستند. خواهش میکنم تجدید نظر فرمائید بنده نیز روی مضمون مقاله کار می کنم و سعی در بهتر کردن محتوای آن خواهم داشت. با تشکر. -- امین عباسیان (بحث) ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۶:۲۶ (UTC)

امین عباسیان (بحث) ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۶:۲۶ (UTC)
موضوع شرایط وپ:سیاستمدار را ندارد، اگر گشتزنی معتقد است سرشناس است بگوید احیا کنم و به نبح ارسال کنم. -- آرمانب ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۱۹ (UTC)

عدم امکان ایجاد صفحه ی جدید[ویرایش]

با سلام اینجانب قصد ساخت صفحه ی جدید برای یک بازیگر را دارم اما با ارور زیر مواجه می شوم


این ویرایش به طور خودکار به عنوان ویرایش غیراصولی تشخیص داده‌شده است، بنابرین شما اجازهٔ آنرا ندارید.

اگر فکر می‌کنید که کارتان درست بوده است در تابلوی اعلانات مدیران با مدیران تماس بگیرید، و آن‌ها را از آن‌چه می‌خواهید انجام دهید آگاه کنید. خلاصه‌ای از توضیح قانون جلوگیری از خرابکاری که با کار شما مطابقت دارد چنین است: افزودن مطالب فله‌ای توسط کاربر تازه‌وارد یا آی‌پی

لطفا راهنمایی فرمایید

Sherichrz (بحث) ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۲۴ (UTC)

درود. شما قصد داشتید مقاله‌ای بر اساس اطلاعات شخصی ایجاد کنید آنهم شبیه رزومه. لطف کنید صرفاً بر اساس آنچه در منابع گفته شده (و کوتاه) ایجاد کنید، سپس اگر منبعی دیگر یافتید، بر آن اساس گسترش دهید (پس از ایجاد) اگر با ساختار ایجاد مقالات بازیگران آشنایی ندارید، یکی از مقالات موجود را باز کنید و شبیه آن کار را پیش ببرید. (کوتاه و مفید، بر پایهٔ منبع. حتی یک کلمه از اطلاعات شخصی خودتان را وارد نکنید) البته قبل از همهٔ این‌ها، وپ:سرشناسی را بخوانید زیرا در بررسی کوتاهی که داشتم، ایشان را سرشناس نیافتم. موفق باشید. مهرنگار (بحث) ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۳۴ (UTC)

بازگرداندن انتقال عبدالرحمان شرفکندی[ویرایش]

درود، ممنون می‌شم یکی از مدیران انتقال عبدالرحمان شرفکندی به عبدالرحمان شرفکندی (هژار) رو واگردانی کنه، چونه لزومی نداره تخلص و یا لقب فردی در کنارش بیاید و در توضیحات بسنده می‌کنه، سپاس. Ismail.Sharifi (بحث) ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۱۲ (UTC)

✓ نیازی به دسترسی مدیریتی نداشت. آرمانب ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۱۶ (UTC)
فکر کردم اول باید صفحهٔ مقصد حذف بشه و بعد انتقال داده بشه، در هر حال سپاس. Ismail.Sharifi (بحث) ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۴:۰۰ (UTC)

خرابکاری در نبح مهدی احمدوند بررسی شود[ویرایش]

کاربر نبح را خالی می کند و الگوی نبح را مقاله حذف می کند

فعلا

دو مرتبه نبح را خالی کرد

دو مرتبه نیز الگوی نبح را حذف کردMSes T / C ‏۲۲ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۲:۳۳ (UTC)