ویکی‌پدیا:درخواست انتقال

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

بایگانی: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶ (بایگانی پیشین: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰)


سیک ← آیین سیک[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

این مقاله درباره آیین سیکیسم است. سیک به معنای پیروان آیین سیک مقاله مستقل دارد en:Sikhs و باید ساخته شود (مانند اسلام/مسلمان). رده اصلی مقاله هم رده:آیین سیک است. HADI (بحث) ‏۱۴ اوت ۲۰۱۹، ساعت ۲۲:۵۰ (UTC)

@HADI: سلام. این مقاله و هندو هر دو تعدادی پیوند دارند که پیش از انتقال باید اصلاح شوند. من می‌توانم تمام پیوندها را با رباتم جایگزین کنم (و احتمالاً در یکی دو روز آینده این کار را انجام دهم) اما، اگر برایتان مقدور است، لطفاً به پیوندهای داده‌شده به این دو صفحه نگاهی داشته باشید که ببینید آیا استثنا هم وجود دارد یا خیر (یعنی از بین پیوندها به هندو، آیا منظور همه هندوئیسم بوده یا جایی هست که منظور خودِ هندو باشد). ممنون. احمدگفتگو ‏۱۵ اوت ۲۰۱۹، ساعت ۰۹:۰۴ (UTC)
@Ahmad252: سلام، مقاله هندو را ساختم. پیوندها به آن صفحه زیاد است ولی احتمالا منظور بیشتر پیوندها هندوئیسم بوده است. یک راه این است که پیوندهای هندو که قبل از آن کلماتی مانند دین، مذهب، آیین دارند به هندوئیسم منتقل شوند و موارد باقیمانده (اگر همچنان تعدادشان زیاد نباشد) به صورت دستی بررسی شوند. پیوندهای سیک که در الگوها بود را به آیین سیک اصلاح کردم. به نظر می‌رسد در این عنوان هم منظور بیشتر پیوندهای سیک، آیین سیک است. HADI (بحث) ‏۱۵ اوت ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۳۳ (UTC)