ویکی‌پدیا:درخواست انتقال

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

بایگانی: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹ (بایگانی پیشین: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰)


بحث:ستردگی ← بحث:واروخوانه[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

محل درست صفحهٔ بحث. Saeidpourbabak (بحث) ‏۱۴ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۰۰ (UTC)

مخالف وقتی معادل در ادبیات داریم این عمل نادرست است کلمه قلب مستوی " حذف" معادل و اسم درست است. از ابتدا هم این تغییر به ستردگی نادرست بوده Hootandolati(بحث) «یکشنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ساعت ۰۲:۴۶ (ایران)» ‏۱۸ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۲۳:۱۶ (UTC)
@Hootandolati: سلام. این یکی را دیگر اصلاً متوجه نشدم. لطفاً مطلب را بار دیگر با جمله‌بندی جدید بگویید تا متوجه منظورتان شوم. ممنون. Saeidpourbabak (بحث) ‏۱۹ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۹:۲۸ (UTC)
کلمه حذف صحیح است. اشتباه نوشتاری از من بود. برابر نهاد حذف را جناب کزازی ستردگی گذاشته اند. Hootandolati(بحث) «یکشنبه،۲۸ آبان ۱۳۹۶، ساعت ۱۷:۱۴ (ایران)» ‏۱۹ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۴۴ (UTC)

بحث:كوزوو ← بحث:جمهوری کوزووه[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

محل درست صفحهٔ بحث. Saeidpourbabak (بحث) ‏۱۵ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۰۲ (UTC)

مخالف کلمه رایج کوزوو است بدون "ه" در انتها. Hootandolati(بحث) «یکشنبه،۲۸ آبان ۱۳۹۶، ساعت ۰۲:۴۹ (ایران)» ‏۱۸ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۲۳:۱۹ (UTC)
@Hootandolati: سلام. شما پیوندها را نگاه کردید؟ قرار نیست صفحه جابجا شود. زمانی نوشتار در عنوان «کوزووه» بوده و بعد کاربران بحث کرده‌اند که این عنوان «کوزووه» درست نیست بلکه «كوزوو» درست است و بعد نوشتار منتقل شده. در نتیجه بحث به عنوان «کوزووه» مربوط است نه «كوزوو». Saeidpourbabak (بحث) ‏۱۹ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۹:۲۰ (UTC)

بحث:آستانه ← بحث:آستانا[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

محل درست صفحهٔ بحث. Saeidpourbabak (بحث) ‏۱۵ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۱۸ (UTC)

برای کدام عنوان نادست است برای تمامی موارد مثلاً شهر استانا اشرفیه !!!! Hootandolati(بحث) «یکشنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ساعت ۰۲:۴۷ (ایران)» ‏۱۸ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۲۳:۱۷ (UTC)
@Hootandolati: سلام. منظورتان را متوجه نشدم ولی اینجا هم داستان همان است. نوشتار آستانه (قزاقستان) قبلاً در عنوان آستانا بوده، بعد کاربری در صفحهٔ بحث گفته‌اند عنوان «آستانا» درست نیست و باید «آستانه» شود. خب چنین مطلبی جایش در همان بحث «آستانا» است نه صفحهٔ ابهام‌زدایی آستانه. Saeidpourbabak (بحث) ‏۱۹ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۹:۲۶ (UTC)
@Saeidpourbabak: درود. جناب پوربابک برای پایتخت قزاقستان کلمه رایج کدام است آستانا یا آستانه !!!! پایتخت این کشور در ایران آستانه خوانده می‌شود به اخبار مندرج در تارنمای وزارت خارجه نگاه کنید. در خبرگزاری ایسنا و ایرنا هم همین‌طور. مانند بِیچینگ و پکن است البته خفیف تر Hootandolati(بحث) «یکشنبه،۲۸ آبان ۱۳۹۶، ساعت ۱۷:۲۳ (ایران)» ‏۱۹ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۵۳ (UTC)
@Hootandolati: سلام. آستانه رایج است.
حالا شما به پرسش من پاسخ دهید: فرض کنید من نوشتاری دربارهٔ شهر «مشهد» را در عنوان «مشّد» می‌سازم. بعد کاربران به صفحهٔ «بحث:مشّد» می‌آیند و می‌گویند: «آخه مشتی، اسمش مشهد است نه مشّد.» بعد به این توافق می‌رسیم که «مشّد» را به عنوان صحیح «مشهد» منتقل کنیم و در جریان این انتقال «بحث:مشّد» هم همراه نوشتارش به «بحث:مشهد» منتقل می‌شود. حال پرسش من این است: آیا بحثی که ابتدا در صفحهٔ «بحث:مشّد» انجام شده (و شامل بحث دربارهٔ نادرستی این عنوان است) باید در «بحث:مشهد» باشد یا «بحث:مشّد»؟ Saeidpourbabak (بحث) ‏۱۹ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۴:۱۵ (UTC)
 :::@Saeidpourbabak: درود و عرض ادب مجدد. جسارتا این بیان شما مغلطه است. مفروض و مفهوم غلط را نمی توان به عنوان مفروض و مفهوم برای استثنا و ذکر مثال و بعد تعمیم به کل بکار برد. قبلا هم در این موضوع بارها گپ و گفت شده است. نه این اولین بار است و قاعدتا نه آخرین بار. همانند برخی نظرات و پیشنهادات فرهنگستان زبان فارسی است که که در جامعه کاربردی نداشته است. Hootandolati(بحث) «یکشنبه،۲۸ آبان ۱۳۹۶، ساعت ۱۸:۴۸ (ایران)» ‏۱۹ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۵:۱۸ (UTC)
درخواست برای انتقال فضای نام بحث مقاله است و نه فضای نام مقاله، قبلا نام مقاله منتقل شده است.--SunfyreT ‏۱۹ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۵:۲۳ (UTC)
@Sunfyre: گرامی درود. بحث بر سر این است که مبدا صفحه درست است و مقصد نادرست. اگر صفحه بحث آستانا که نادرست است دارای متن است می تواند بصورت بایگانی با ایجاد یک میانبر در بالای صفحه بحث در صفحه درست بحث آستانه بیاید. وقتی صفحه آستانا تغییر پیدا کرده دلیلی بر حفظ بحث آستانا وجود ندارد.
  • البته در اینجا این بحث بصورت مفصل شده‌ که نشانگر نظرات متنافر فی مابین است. Hootandolati(بحث) «جمعه،۳ آذر ۱۳۹۶، ساعت ۱۹:۳۹ (ایران)» ‏۲۴ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۰۹ (UTC)

مسند (دستور زبان) ← مسند[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

خود صفحهٔ مسند به گزاره (دستور زبان) تغییرمسیر دارد. — ObZorDT ‏۱۶ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۶:۴۶ (UTC)

{{جا:دا |صفحهٔ مبدأ = کاربر:پ توایلایت بلک |صفحهٔ مقصد = https://fa.wikipedia.org/wiki/ |شرح درخواست :اسم غلط و قابل دسترس نبودن برای دیگران ، مرتبط نبودن با موضوع

 پ توایلایت بلک (بحث) ‏۱۹ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۹:۱۱ (UTC)

بحث:گرمه (شهر) ← گرمه[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

محل درست صفحهٔ بحث. Saeidpourbabak (بحث) ‏۲۲ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۵۱ (UTC)

بحث:خداناباور ← بحث:ناخداباور[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

محل درست صفحهٔ بحث. Saeidpourbabak (بحث) ‏۲۲ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۴:۱۸ (UTC)

  • مخالف-اصرار شما وقتی بحث اصلی بنام خداناباوری برای حفظ این عنوان را درک نمی‌کنم. فکر کنم این امر نادرست که صفحات اشتباه باید حفظ شوند امری ناصحیح است.
  • در این مورد یا موارد مشابه شما صفحه نادرست بحث را می‌خواهید بجای صفحه اصلی یا در کنارش حفظ کنید. اگر صفحه بحث اولیه دارای مطلب باشد می‌تواند به عنوان بایگانی در صفحات اصلی بحث با یک میانبر بماند اگر هم مطلبی ندارد که باقی ماندنش معنی ندارد. بجز اصرار به تعدد صفحات یا باقی ماندن یک صفحه نادرست.
  • البته در اینجا این بحث بصورت مفصل شده‌ که نشانگر نظرات متنافر فی مابین است. Hootandolati(بحث) «جمعه،۳ آذر ۱۳۹۶، ساعت ۱۹:۳۶ (ایران)» ‏۲۴ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۰۶ (UTC)

سفیدابسفیداب قلع[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

  • [[سفیداب]] 
  • [[سفیداب قلع]] 
  • برای مدیران: [{{fullurl:ویژه:انتقال صفحه/سفیداب|wpNewTitleMain=}}&wpNewTitleNs=&wpReason=%5B%5B%D9%88%D9%BE%3A%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA+%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%7C%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA+%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%5D%5D+-+%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%87+%D8%AF%D8%B1+%D8%A8%D8%AD%D8%AB+%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87+%D8%A2%D9%85%D8%AF%D9%87+%D8%AF%D9%88+%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87+%D8%A8%D8%A7+%D9%87%D9%85+%D8%A7%D8%AF%D8%BA%D8%A7%D9%85+%D8%B4%D8%AF%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%D9%86%D8%AF+%D8%AF%D8%B1+%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA%DB%8C+%DA%A9%D9%87+%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7%DB%8C+%D8%A8%D8%A7+%D9%87%D9%85+%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF+%28%D8%AC%D8%B2+%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%A8%D9%87+%D9%86%D8%A7%D9%85%29.+%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9+%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF+%D8%AF%D9%88+%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87%E2%80%8C%DB%8C+%D8%AC%D8%AF%D8%A7%DA%AF%D8%A7%D9%86%D9%87+%D8%A8%D8%A7+%D9%86%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%A8+%D9%88+%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%A8+%D9%82%D9%84%D8%B9+%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87+%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%85. انتقال]

همانطور که در بحث صفحه آمده دو صفحه با هم ادغام شده‌اند در صورتی که ارتباطی با هم ندارند (جز تشابه نام). درواقع باید دو صفحه‌ی جداگانه با نام‌های سفیداب و سفیداب قلع داشته باشیم. MasoodHA (بحث) ‏۲۳ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۱:۲۵ (UTC)

ملی مذهبی ← ملی-مذهبی[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

ملی-مذهبی (و در مرتبهٔ بعد، ملی‌مذهبی) درست است؛ سایتشان هم به همین شکل نوشته. Wikimostafa (بحث) ‏۲۴ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۰۹ (UTC)

بحث:گوگل مستندات ← بحث:گوگل داکز[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

محل درست صفحهٔ بحث. Saeidpourbabak (بحث) ‏۲۵ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۵۱ (UTC)

کله‌سر (ابهام‌زدایی) ← کله‌سر[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

فاقد کاربرد اصلی و متفاوت با کله سر. Saeidpourbabak (بحث) ‏۲۵ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۱۶ (UTC)

بحث:ایوان چهارم ← بحث:ایوان مخوف[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

محل درست صفحهٔ بحث. Saeidpourbabak (بحث) ‏۲۵ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۹:۳۵ (UTC)

بحث:ایکس فاکتور (مجموعه تلویزیونی بریتانیا) ← بحث:عامل ناشناخته انگلستان (مسابقه)[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

محل درست صفحهٔ بحث. Saeidpourbabak (بحث) ‏۲۵ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۹:۵۲ (UTC)

  • مخالف. در این روند عموما انچه مورد نظرتان است را پیشنهاد میکنید. با توجه به این نگاه نباید پیشنهاد انتقال ایوان چهارم را به ایوان مخوف بدهید. دقیقا رفتاری با استاندارد های دوگانه است. Hootandolati(بحث) «دوشنبه،۶ آذر ۱۳۹۶، ساعت ۰۱:۵۲ (ایران)» ‏۲۶ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۲۲:۲۲ (UTC)
سلام.
متوجه معنی جملهٔ اول‌تان نشدم.
تفاوت بین درخواست ایوان مخوف با عامل ناشناخته انگلستان (مسابقه) همانی‌ست که در صفحهٔ بحثم مطرح کردم:
  • در مورد ایوان مخوف، بحث در مورد نوشتار است، پس باید متصل به نوشتار باشد و ۱۰ بار دیگر هم که نوشتار منتقل شود باید بحث برود کنار نوشتار.
  • در مورد عامل ناشناخته انگلستان (مسابقه)، بحث در مورد عنوان است، پس باید متصل به عنوان باشد و ۱۰ بار دیگر هم که نوشتار منتقل شود باید بحث در کنار عنوان اولیه باقی بماند.
حالا شما می‌توانید با نظر من موافق یا مخالف باشید، اما نه اینکه پس از آن همه بحث هنوز ایندو را یکی فرض کنید. Saeidpourbabak (بحث) ‏۲۶ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۲۳:۳۶ (UTC)

بحث:اکسیر حیات ← بحث:الگزیر[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

محل درست صفحهٔ بحث. Saeidpourbabak (بحث) ‏۲۶ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۲۳:۴۰ (UTC)

کیش مات ← کیش‌مات[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

رعایت نیم‌فاصله. Wikimostafa (بحث) ‏۲۷ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۵:۴۴ (UTC)

لپه (حبوبات) ← لپه[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

کاربرد اصلی. Saeidpourbabak (بحث) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۲:۲۱ (UTC)

جیب (پوشاک) ← جیب[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

کاربرد اصلی. Saeidpourbabak (بحث) ‏۷ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۲:۳۶ (UTC)

بحث:شورای همکاری کشورهای عرب خلیج فارس ← بحث:شورای همکاری خلیج فارس[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

محل درست صفحهٔ بحث. Saeidpourbabak (بحث) ‏۷ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۱۰ (UTC)

بحث:نرسی نوه یزدگرد سوم ← بحث:نرسیه[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

محل درست صفحهٔ بحث. Saeidpourbabak (بحث) ‏۹ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۵۹ (UTC)

میتسویی او.اس.کی.لاینز ← میتسویی او.اس.کی. لاینز[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

تطابق با میان‌ویکی. Wikimostafa (بحث) ‏۱۰ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۸:۴۱ (UTC)

سازمان غذا و دارو آمریکا ← سازمان غذا و داروی آمریکا[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

سلام فکر می کنم نام دوم درست تر باشد اما چون صفحه اش از قبل وجود دارد نشد منتقل کنم ممنون از همکاری تان. - Rmashhadi ♪♫ ‏۱۱ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۱:۲۳ (UTC)

استاکتون (ابهام‌زدایی) ← استاکتون[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

فاقد کاربرد اصلی. Saeidpourbabak (بحث) ‏۱۱ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۹:۳۵ (UTC)

دادستان کل (کامن لا) ← دادستان کل[ویرایش]

وضعیت:    منتظر بررسی

لطفا منتقل شود 1234 (بحث) ‏۱۲ دسامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۵:۴۷ (UTC)