ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات دیوان‌سالاران

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

خالی‌کردن کاشه برای تازه‌کردن صفحه

میانبر:

به تابلوی اعلانات دیوان‌سالاران خوش آمدید. در این صفحه می‌توانید وقایعی را که نیازمند دخالت دیوان‌سالاران ویکی‌پدیای فارسی است گزارش کنید. همهٔ کاربران ویکی‌پدیا می‌توانند در این صفحه مطلبی بنویسند.

وظایف دیوان‌سالاران استفاده از این صفحه
  • اعطا یا واستانی پرچم ربات
  • اعطای دسترسی مدیریت به مدیرانی که استعفا داده‌اند.
  • جمع‌بندی رای‌گیری‌های مدیریت،دیوان‌سالاری،گشت و گروه مجوزدهندگان ربات
  • درخواست‌های جدید را در پایین این صفحه اضافه کنید.
  • مطالب خود را با درج علامت "~~~~" در پایان آن بنویسید، اگر چنین کنید به طور خودکار امضای شما به همراه تاریخ نوشته خواهد شد.
آنچه جایش اینجا نیست

۱. این صفحه جای شکایت از مدیران ویکی‌پدیا نیست.
۲. برای درخواست کاهش دسترسی مدیر و دیوان‌سالار باید در فراویکی درخواست داده شود.
۳. برای تغییرنام کاربری لطفاً به اینجا مراجعه کنید.

بایگانی‌ها

۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸
جمع‌بندی نظرخواهی مدیریت[ویرایش]

این نظرخواهی خدمت شما. خواهشمند است بعضی رای‌ها را از دیدگاه حق رای کاربرانشان بررسی کنید چون ممکن است به شمار نیایند. سپاس -- نوژن (بحث) ‏۲۵ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۵:۵۵ (UTC)

ممنون! البته نیاز به یادآوری نبود از دو سه روز مانده به اتمام مهلت ما بررسی و مشورت را شروع کرده بودیم. اما یادآوری ضرری هم ندارد. با تشکر — حجت/بحث ‏۲۷ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۲:۲۹ (UTC)

دست‌رسی گشت[ویرایش]

درود. از آن‌جا که برای مقابله با خراب‌کاری نیاز به دست‌رسی گشت دارم، و بررسی درخواستم در صفحه‌ی مربوط با تأخیر مواجه شده‌است، درخواست این دست‌رسی را این‌جا مطرح می‌کنم. محمدعلی کاظم‌نظریگفت‌وگو | ۴ شهریور ۱۳۹۴، ساعت ۰۹:۱۰ (ایران) ‏۲۶ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۴:۴۰ (UTC)

✓ پاسخ داده شد. اگر سوابق مثبت و مداوم مقابله با خرابکاری دارید، همانجا برای تجدید نظر فهرست کنید — حجت/بحث ‏۲۷ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۲:۲۸ (UTC)