ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات پالایه ویرایش

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
به تابلوی اعلانات پالایه ویرایش خوش آمدید

اینجا تابلوی اعلانات پالایهٔ ویرایش برای همفکری و بحث دربارهٔ کاربرد و مدیریت پالایه‌ها است.

اگر می‌خواهید برای ایجاد پالایه‌ای درخواست دهید، یا اشکالی در پالایه را گزارش دهید، در اینجا بنویسید.

در اینجا دربارهٔ جزئیات پالایه‌های خصوصی بحث نمی‌شود. لطفاً در صورت بروز مشکل یا پرسش دربارهٔ محتویات این پالایه‌ها به یکی از مدیران ایمیل بفرستید.

بررسی دلیل بستن: به صفحهٔ کاربر:پالایهٔ ویرایش مراجعه کنید و در آنجا پیوندی به سیاهه ویرایش‌هایی که پالایه می‌بندد، وجود دارد. به کمک آن سیاهه و نام کاربر یا شمارهٔ آی‌پی، با زدن بر روی دکمهٔ جزئیات می‌توانید دلیل بسته شدن کاربر را مشاهده کنید.
برای مدیران: برای بررسی یک متن و عملکرد پالایه‌هایی که عبارت با قاعده (ریجکس) دارند. به صورت زیر عمل کنید:
  • ریجکس پالایه را در بخش regular expression وب‌گاه https://regex101.com/ قرار دهید و در جلوی آن عبارت gmu را بنویسید.
  • در بخش test string (کادر بزرگ) متنی را که کاربر نوشته‌است و به آن دلیل بسته شده‌است را بنویسید. اگر پالایه موردی را بیابد با رنگ سبز در بالا تعداد موارد یافت شده را مشخص می‌کند.
  • در صورتی که وب‌گاه خطای timeout داد در بخش تنظیمات (آیکون آچار) عدد max execution time عدد را به 10000 یا بیشتر تغییر دهید.
  • بعضی از پالایه‌ها خلاصه ویرایش را هم بررسی می‌کنند ممکن است دلیل بستن کاربر به خاطر ویرایش نامناسب در خلاصه‌ویرایش باشد.
  • مدیران گرامی اگر پالایه ویرایش به اشتباه کاربری را بست، پس از بازکردن {{جا:پوزش پالایه}}--~~~~ را در صفحه بحثش قرار دهید.

بایگانی‌ها

۱، ۲
اجازهٔ درج پیوند به این وبگاه[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

با سلام و تحیت؛

از فعالیت بسیار حرفه ای و هوشمند تیم تخصصی ویکی پدیا ایران بسیار تشکر و قدردانی می کنیم. این کاربر درخواست اجازهٔ درج پیوند به این وبگاه www.adyannews.com یکی از مراجع خبری تحلیلی ادیان ایران و جهان که فعالیت کاملا شفاف و رسمی دارد، را خواستاریم.

لطفا رسیدگی لازم صورت پذیرد.

پیشاپیش از بذل عنایت حضرتعالی تشکر ویژه داریم. محمد پناه زاده (بحث) ‏۱۶ ژانویهٔ ۲۰۲۳، ساعت ۱۰:۱۴ (UTC)پاسخ[پاسخ]

Х هشدار صفحهٔ بحثتان را ببینید. از ویکی‌پدیا برای بک‌لینک گرفتن و هرزنگاری استفاده نکنید. {{کاربر|جـیپیوتر}}بحث ‏۱۶ ژانویهٔ ۲۰۲۳، ساعت ۱۳:۳۸ (UTC)پاسخ[پاسخ]

گورستان گوتیه[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

باسلام، بنده کسی هستم که در عرض همین چندروز عضویت صفحه ای با نام گورستان گوتیه را صفر تا صدش رو خودم ساختم و تایید شد و همان روز بالا رفت و الانم موجود. اما بعد ازون هر تغییری با رفرنس مثلا پایگاه خبری ردنا یا جای دیگه میگذارم، سریع منع میشم. چرا گورستان گوتیه با امتیاز ۷۰۰۰مثبت تایید و اوکی میشه اما باقی ویرایش‌هام منع؟

Х ارتباطی به این تابلو ندارد. {{کاربر|جـیپیوتر}}بحث ‏۱۸ ژانویهٔ ۲۰۲۳، ساعت ۰۵:۵۸ (UTC)پاسخ[پاسخ]
چرا پایگاه ادیان نیوز را به لیست سیاه اضافه کردید؟ ادله و استدلال شما چیه؟ اگر مسائل مالی و رپورتاژ مطرح هست، خب بفرمایید که بحث پول هست تقدیم کنیم King of religions (بحث) ‏۲۸ ژانویهٔ ۲۰۲۳، ساعت ۰۸:۴۹ (UTC)پاسخ[پاسخ]