ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات منابع معتبر

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
میانبر:

در این صفحه کاربران می‌توانند در مورد اینکه آیا یک منبع معتبر است پرسش کنند، و کاربرانی علاقمند به موضوع منبع دهی به پاسخ به پرسش‌ها می‌پردازند.

رهنمودی که بیش از همه به موضوع اینکه آیا یک منبع قابل اعتماد هست یا نه ویکی‌پدیا:منابع معتبر می‌باشد. سیاست‌هایی که بصورت مستقیم به بحث مربوط می‌شوند ویکی‌پدیا: دیدگاه بی‌طرف، ویکی‌پدیا:تحقیق دست‌اول ممنوع و ویکی‌پدیا:اثبات‌پذیری هستند. برای پرسش درباره سیاست‌های منبع دهی مستقیماً به این صفحه بحث بروید.

اگر پرسش شما درباره این است که آیا مطالبی تحقیق دست اول به حساب می‌آیند یا نه، لطفاً از ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات تحقيق دست اول استفاده کنید.

دقت کنید که این صفحه محلی برای بحث‌های کلی، یا اختلافات محتوایی نیست. در اینجا بحث مشخصاً درباره منابع باید باشد، و نه مقاله‌ها. پرسش‌های کلی راجع به اینکه «کدام منابع در فلان مقاله قابل اعتماد هستند» ممکن است فرای قلمرو این صفحه باشد، و باید در صفحه بحث مربوطه مورد بحث قرار بگیرد.

لطفاً موضوع‌های جدید را در بخش جدیدی مطرح نمایید. هنگامی که موضوعی حل شد به آن برچسب {{شد}} بزنید.  • این یک تغییرمسیر است از صفحه‌ای که انتقال یافته است (تغییر نام). این تغییرمسیر برای جلوگیری از قطع شدن ارتباط پیوندها به مقالهٔ مقصد نگهداری می‌شود.Arianarian (بحث) ‏۳۰ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۵۸ (UTC)

سایت استخدامی‌ها[ویرایش]

این سایت www.estekhdamiha.com به درج آگهی استخدام مشغول است و گاهی کاربران از آن در نوشتارها استفاده می‌کنند. اگرچه ممکن است صرفاً نسبت به فروش اطلاعات مبادرت کند اما لطفاً اعتبار آن را مسلم نمایید و اگر نیازی - همان‌طور که من حدس می‌زنم - به مرجع‌پذیری از آن نیست، مسدود شود. ¤ اُمیدبحث ‏۱۶ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۳۹ (UTC)

به هیچ‌وجه معتبر نیست و باید از تمامی مقالات حذف شود. ARASH PT  بحث  ‏۱۶ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۵۵ (UTC)

ترغبذ[ویرایش]

سایت شورای روابط عمومی شهرستان طرقبه شاندیز برای تکمیل اطلاعات روستاهای طرقبه شاندیز. مهدی (بحث) ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ساعت ۱۹:۲۴ (ایران) ‏۵ مه ۲۰۱۵، ساعت ۱۴:۵۴ (UTC)

بیشتر مطالبش کپی از دیگر سایتها و وبلاگ‌ها بوده و تنها استفاده آن را می‌توان فهرست دهیارها عنوان کرد که تاریخ آپدیت آن هم معلوم نیست و مسلما برای نام دهیار منابع معتبرتری برایش پیدا می‌شود. می‌توانید از سایت شهرداری طرقبه استفاده کنید. ARASH PT  بحث  ‏۵ مه ۲۰۱۵، ساعت ۱۵:۱۴ (UTC)