ویکی‌پدیا:درخواست احیا

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

بایگانی: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸ (بایگانی پیشین: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸)

نشانگرهای استفاده‌شده توسط مدیران
نتیجه کد کد معمول
مقاله احیا شد. :{{داص|ا}}~~~~ :{{داص|احیا}}~~~~
مقاله احیا شد، با این حال احتمال حذف آن از فرایندهای دیگر حذف وجود دارد، لطفاً با افزودن منابع معتبر بیشتر مقاله را بهبود بخشید. :{{داص|م}}~~~~ :{{داص|منبع}}~~~~
در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند. :{{داص|خ}}~~~~ :{{داص|خود}}~~~~
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ح}}~~~~ :{{داص|حس}}~~~~
رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ن}}~~~~ :{{داص|نبح}}~~~~
رد شد مقاله در حال حاضر موجود است. :{{داص|و}}~~~~ :{{داص|وجود}}~~~~
رد شد تاکنون مقاله‌ای با این نام در ویکی‌پدیا ساخته نشده است. :{{داص|س}}~~~~ ::{{داص|نیست}}~~~~
پرسش: :{{داص|پ}}~~~~ :{{داص|پرسش}}~~~~
توجه داشته باشید که: :{{داص|ت}}~~~~ :{{داص|توجه}}~~~~


نالیس روت-سیوزاک[ویرایش]

این صفحه درباره ی یک کارگردان زن فرانسوی است بر روی یک انیمیشن معروف کارگردانی کرده است و من تمام معیار های سرشناسی او را رعایت کردم ام صفحه ی imdb و وبگاه رسمی و تایید شده اش را نوشته ام و نباید این صفصه حذف شود. -- Steven buck (بحث) ‏۶ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۷:۲۹ (UTC)

@Steven buck: مقاله فقط برچسب حذف‌زمان‌دار خورده و هنوز حذف نشده تا نیازی به ثبت درخواست در اینجا باشد. سعی کنید مشکلات مقاله را برطرف کنید. مقاله توسط مدیران بررسی خواهد شد. با احترام Babooneh 🌼 ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۹:۱۷ (UTC)

مصطفی پیران[ویرایش]

درخواست احیا برای تنظیم مجدد دارم. -- Arsalan25 (بحث) ‏۶ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۳:۲۸ (UTC) Arsalan25 (بحث) ‏۶ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۳:۲۸ (UTC)

@Arsalan25: مقاله حذف سریع شده، اینجا محلی برای احیای مقاله‌هایی است که در حذف زمان‌دار حذف شده باشند. ضمن مطالعه وپ:سر و عدم ایجاد مجدد آن، لطفاً با حذف‌کننده مقاله Arian یا DejaVu گفتگو کنید. Babooneh 🌼 ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۹:۳۸ (UTC)

آرمین بدر[ویرایش]

ایشان از خوانندگان و نوازندگان کار آزموده اصفهان هستند که چندین ترک آهنگ دارند و پدرشان از هنرمندان معروف اصفهان است Saynadesign (بحث) ‏۸ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۶:۱۶ (UTC). -- Saynadesign (بحث) ‏۸ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۶:۱۶ (UTC)

@Saynadesign: مقاله حذف سریع شده، اینجا محلی برای احیای مقاله‌هایی است که در حذف زمان‌دار حذف شده باشند. ضمن مطالعه وپ:سر لطفاً با حذف‌کننده مقاله ArefKabi گفتگو کنید. Babooneh 🌼 ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۹:۳۶ (UTC)

حامد برادران[ویرایش]

خواننده سرشناس و بسیار اهنگ ساز قوی و با استعدادی هستن «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- 2A01:5EC0:1024:C318:D065:66C5:BEC3:64A ‏۱۵ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۲۰:۲۴ (UTC)

مقاله توسط Mohammad احیا و جهت تکمیل به کاربر:Hamed Music/حامد برادران منتقل شده. Babooneh 🌼 ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۹:۲۰ (UTC)

مرز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Shahabipour ‏۱۹ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۸:۲۳ (UTC)

@Shahabipour: مقاله فقط برچسب حذف‌زمان‌دار خورده و فعلاً نیازی به ثبت درخواست در اینجا نیست. سعی کنید تا فرصت باقیمانده، مشکلات مقاله را برطرف کنید. پس از اتمام زمان برچسب، مقاله توسط مدیران بررسی می‌شود. با احترام Babooneh 🌼 ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۹:۲۷ (UTC)

بلال طاهری[ویرایش]

با توجه به سرشناسی در چند رشته فیلمسازی، گیاهخواری و پخش بین المللی فیلم درخواست احیا این صفحه را دارم -- Belaltaheri (بحث) ‏۱۹ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۲۱:۴۱ (UTC)

@Belaltaheri: مقاله حذف سریع شده، اینجا محلی برای احیای مقاله‌هایی است که در یا حذف زمان‌دار حذف شده باشند. ضمن مطالعه وپ:سر و توجه به این نکته که خودنوشته در ویکی ممنوع است. لطفاً با حذف‌کننده مقاله Mahdi Mousavi گفتگو کنید. Babooneh 🌼 ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۹:۲۴ (UTC)

مهدی مقدم[ویرایش]

مهدی مقدم خواننده و بازیگر سرشناس ایرانی با حدود دو دهه فعالیت در زمینه ی موسیقی است که چهره ی آشنایی برای مردم و اهالی رسانه است . یکی از موفق ترین چهره های هنری دهه هشتاد شمسی بوده و دو البوم موسیقی پرفروش در این دهه و یک آلبوم موفق در اویل دهه نود به ثبت رسانده . جای سوال است که چگونه دوستان برای حذف صفحه ی ایشان از دلایل عدم معیارهای سرشناسی استفاده کرده اند . خواهشمندم صفحه ی ایشان را مجددا احیا و بازگردانی کنید -- ‏۲۱ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۲۱:۴۱ (UTC)JoubinJafari (بحث)

@JoubinJafari: دوست عزیز مقاله مدنظر شما طی ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای حذف/مهدی مقدم حذف شده و با توجه به اینکه این صفحه برای اعتراض به حذف مقاله‌ای که از راه نظرخواهی حذف شده‌است به کار نمی‌رود ما باید با مدیری که نظرخواهی را جمع‌بندی کرده Ladsgroup صحبت کنید. با احترام Babooneh 🌼 ‏۲۷ اکتبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۹:۳۳ (UTC)

خط ۱۱ متروی تهران[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- حمید۱۳۵۵ (بحث) ‏۱ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۴:۱۹ (UTC) با سلام ؛ مقاله خط ۱۱ متروی تهران یک بار برای حذف سریع نامزد شد که به دلیل تکمیل منابع حذف نشد و بر اساس اعلام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری در ۱۳ شهریور ماه ۹۸ مبنی بر تصویب و ارائه برنامه توسعه مترو تهران در افق ۱۴۲۰ با احداث خطوط ۸ ، ۹ ، ۱۰ و ۱۱ و احداث دو خط اکسپرس که هم اکنون در سایت این معاونت قابل مشاهده است و متعاقب آن استانداری تهران و سپس بر اساس اعلام سخنگوی دولت در هیئت وزیران تایید شده است لذا حذف آن به دلیل عدم سرشناسی نوعی کم لطفی بوده و بنده که تجربه امور حمل و نقل و ترافیک دارم می دانم یک خط مترو بسیار سرشناس تر از بسیاری موضوعات ساده که هم اکنون مقاله دارند می باشد در این راستا حذف این مقاله باعث کمتر شدن اطلاعات ویکی پدیا شده و بود یا نبود آن در اینجا تاثیری در ساخت یا تغییر مسیر آن نداشته و خط ۱۱ متروی تهران با توجه به تصویب مراجع شهری ، استانی و کشوری احداث خواهد شد و بسیار سرشناس تر از موضوعات دیگر بوده ، هست و خواهد بود چون هم عرض این مقاله در خطوط یک تا ۱۰ مترو موجود است و درخواست احیا آن را دارم . با تشکر

@حمید۱۳۵۵: دوست عزیز مقاله مدنظر شما طی ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای حذف/خط ۱۱ متروی تهران حذف شده. این صفحه برای اعتراض به صفحاتی است که با برچسبِ حذف زمان‌دار حذف شده‌است. روال صحیح در مورد صفحاتی که در نظرخواهی حذف شده‌اند همانی است که در بحث_کاربر:Behzad39#خط ۱۱ متروی تهران در پیش گرفته‌اید. با احترام Babooneh 🌼 ‏۲ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۶:۰۴ (UTC)

میثاق بنی مهد[ویرایش]

با سلام .این صفحه بعد از چهار سال حذف شده است بدون هیچ بحثی و در شرایطی که نام میثاق بنی مهد در سه صفحه عمده ترانه سرایان ( دکتر مهدی مهدی موسوی . فاطمه اختصاری و همچنین در صفحه تاریخ راک ایرانی موجود است . از عمر این صفحه چهارسال می گذردو طبق قوانین ویکی پدیا ۴ سال پیش بحثها بر سر ماندن یا رفتنش انجام شده بوده و نتیجه بر ماندنش بوده و ما حس می کنیم مدیر ویکی با سلیقه شخصی اقدام به حذف صفحه کرده است -- 5.212.213.84 ‏۳ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۴:۰۱ (UTC)

5.212.213.84 ‏۳ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۴:۰۱ (UTC)
آی‌پی گرامی. مقاله بدونه هیچ بحثی حذف نشده بلکه در رابطه با این مقاله در ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای حذف/میثاق بنی مهد بحثی شده، لطفاً با مدیری که جمع‌بندی را انجام داده Arash.pt صحبت کنید اینجا محلی برای احیای مقالاتی است که با حذف زمان‌دار حذف شده‌اند نه مقاله‌هایی که در نظرخواهی حذف شده باشند. با احترام Babooneh 🌼 ‏۳ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۵:۳۲ (UTC)

شكايت، تقاضاي بازرسي[ویرایش]

صفحه " لعيا عباس ميرزايي " متعلق به تدوينگر دو فيلم سينمايي، بازيگر و مجري تلويزيون مي باشد. در صفحه ي بحث به نظر ميرسد كساني كه خواهان حذف مقاله بودند مقاله را به دقت مطالعه كردند. لطفا مديران بي طرف و دلسوز ويكيپديا ، بررسي كنند تا صفحه مجدد به دانشنامه برگردد. با تشكر Fighting12 (بحث) ‏۵ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۹:۳۲ (UTC)

@Fighting12: سلام دوست عزیز، مقاله طی در ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای حذف/لعیا عباس میرزایی حذف شده، لطفاً با مدیری که جمع‌بندی را انجام داده Sunfyre صحبت کنید اینجا محلی برای شکایت و احیای مقالات حذف شده در نظرخواهی نیست بلکه محلی برای درخواست احیای مقالاتی است که با حذف زمان‌دار حذف شده‌اند. با احترام Babooneh 🌼 ‏۵ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۹:۴۳ (UTC)

مهراد جم[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Ghasemjasem (بحث) ‏۶ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۳:۰۱ (UTC)

@Ghasemjasem: مقاله در ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای حذف/مهراد جم حذف شده، اینجا محل مناسبی برای درخواست شما نیست، باید با مدیری که نظرخواهی را جمع‌بندی کرده Sunfyre صحبت کنید با احترام Babooneh 🌼 ‏۸ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۶:۱۳ (UTC)

علی صبوری[ویرایش]

علی صبوری هم اکنون تقریبا بعد از حسن ریوندی محبوب ترین کمدین ایران است. او در مسابقه خندوانه هم اول شده. او ساعت ها از کنداکتور صدا و سیما را در اختیار دارد. پس چرا حذف شده؟ این است آزادی دانشنامه به اصطلاح آزاد؟! -- Ghasemjasem (بحث) ‏۶ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۳:۰۴ (UTC)

@Ghasemjasem: مقاله در ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای حذف/علی صبوری حذف شده، اینجا محل مناسبی برای درخواست شما نیست، باید با مدیری که نظرخواهی را جمع‌بندی کرده Sunfyre صحبت کنید. با احترام Babooneh 🌼 ‏۸ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۶:۱۴ (UTC)

من برای تکمیل استفاده میکنم حذف نشود[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Faridollah (بحث) ‏۶ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۵:۵۴ (UTC) این صفحه حذف نشود

@Faridollah: چه مقاله‌ای برای احیا مد نظر شماست. لطفاً آن را ذکر کنید تا قابل رسیدگی باشد. Babooneh 🌼 ‏۸ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۶:۱۵ (UTC)

نصرالله معتمدی[ویرایش]

سلام من بنا به در خواست خود مدیری که صفحه رو حذف کرده بود صفحه رو ویراش و منابع رو هم اضافه کردم خواستار احیای ان هستم.( معتمدی) ریس موزه ملی ایران و امین موزه و باستان شناس تپه زیوه سقز و دارای تالیفات بوده و همچنین متهم به از بین بردن لوح های زرین هخامنشی بوده -- Alijamal1357 (بحث) ‏۱۳ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۲۰:۲۲ (UTC)

@Alijamal1357: مقاله شما به دلیل عدم سرشناسی حذف سریع شده، لطفاً با مدیری که مقاله را حذف کرد Mardetanha صحبت کنید. با احترام Babooneh 🌼 ‏۱۴ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۲۰:۰۰ (UTC)

آرش قادری[ویرایش]

ایشان جزو افراد مهم تاریخ معاصر و افراد دخیل در امور جاری در عرصه ی سینما هستند. توضیحات بیشتر به دلیل عدم امکان ذکر آن و وجود خطای "هشدار: انجام این ویرایش به علت حجم زیاد مطالب وارد شده ممکن نیست." وجود ندارد. لطفا [صفحه] را بخوانید. Write for love (بحث) ‏۷ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۲۱ (UTC)

شرکت بهرادسازان پارسه[ویرایش]

این صفحه که برای شرکت ایجاد شده بود رو به دلیل عدم سرشناسی حذف کرده اند در صورتی که شرکت بهرادسازان در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی جزو سه شرکت برتر کشور و عضو انجمن ملی بتن و مورد تایید سازمان حمایت های ریاست جمهوری هستش. این شرکت جزو معدود شرکت های دانش بنیان هستش که در پاویون جمهوری آذربایجان مشغول به فعالیت میباشد. -- Pouya gni (بحث) ‏۲۸ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۳:۳۲ (UTC) Pouya gni (بحث) ‏۲۸ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۳:۳۲ (UTC)

@Pouya gni: مقاله شما به دلیل نداشتن معیارهای وپ:سرشناسی، حذف سریع شده، لطفاً ضمن مطالعه وپ:معس و وپ:شرکت با مدیری که مقاله شما را حذف کرده Mardetanha گفتگو کنید. با احترام Babooneh 🌼 ‏۲۹ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۹:۴۶ (UTC)

جک بتن شکن[ویرایش]

من صفحه ای با عنوان جک بتن شکن درست کردم داخل ویکی پدیا که از جهت کپی رایت کاملا اوکی بود و متنی رو گذاشتم که خودم داخل سایت نوشته بودم از طرف دیگه ارجا هم قاعدتا باید از جایی میبود که متن رو استخراج کردم -- Pouya gni (بحث) ‏۲۸ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۳:۳۴ (UTC) Pouya gni (بحث) ‏۲۸ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۳:۳۴ (UTC)

@Pouya gni: مقاله شما به دلیل نقض حق تکثیر، حذف سریع شده، لطفاً ضمن مطالعه دقیق وپ:کپی، وپ:کپی‌کاری و وپ:حق تکثیر، با مدیری که مقاله شما را حذف کرده Mardetanha صحبت کنید. با احترام Babooneh 🌼 ‏۲۹ نوامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۹:۴۳ (UTC)

بابک مینائی[ویرایش]

وی دارای تفکر مستقل و پیشنهادات در زمینه سینمای مستند است. همکاری های زیادی با خانه مستند انقلاب اسلامی داشته است و آثار ایشان همگی در تلویزیون پخش شده.مصاحبه های مختلف با آقای مینائی انجام گرفته است.نام ایشان نیز در جست و جوی گوگل خالی از اطلاعات نبوده و شناخته شده هستند.حضور پررنگی در رادیو فرهنگ دارند و گوینده و مستندساز قوی مستقل و صاحب سبکی هستند.به دلایل مذکور خواهشمندم صفحه ایشان بازیابی شود.سپاسراضیه کاشی (بحث) ‏۵ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۶:۴۷ (UTC) -- راضیه کاشی (بحث) ‏۵ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۶:۴۷ (UTC)

@راضیه کاشی: سلام. من دسترسی احیا ندارم؛ ولی دیدم که چندجایی پیگیر احیای این مقاله در زیرصفحهٔ کاربری‌تان بوده‌اید. از آنجا که کاربر حذف‌کنندهٔ صفحه هم ویکی‌بان هستند و نمی‌توانند آن را برایتان به شیوهٔ درستش «احیا» کنند، من فقط آخرین نسخهٔ مقاله را برایتان در کاربر:راضیه کاشی/بابک مینائی قرار دادم. هر مدیری که این درخواست را مشاهده کند می‌تواند تاریخچهٔ صفحهٔ حذف‌شده را بچسباند به این زیرصفحه که من ایجاد کردم تا فرایند احیا تکمیل شود. احمدگفتگو ‏۶ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۵:۰۸ (UTC)
@Ahmad252: سلام.سلامت باشید تشکر از کمک شما.بسیار لطف کردید.ممنونم موفق باشیدراضیه کاشی (بحث) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۶:۴۷ (UTC)

محمد شجاع الدینی[ویرایش]

درخواست کننده ی حذف با نام های کاربری مختلف سعی در گرفتن مبلغ از نویسنده ی مقاله داشته است و چون مبلغی دریافت نکرده مقاله را حذف می کند لطفا جلوی اقدام شان را بگیرید و صفحه را احیا فرمایید و اسنادی برای اثبات مدعا وجود دارد که در صورت نیاز ارسال می شود متشکرم -- Shadibfar (بحث) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۲۱:۰۳ (UTC)

@Shadibfar: ضمن اینکه باید اثبات کنید کاربر:Shahnamk درخواست مبلغ کرده‌اند، باید این را نیز ثابت کنید که شخص درخواست کننده خود ایشان بوده‌اند. ضمناً شکایت را هم باید در وپ:تام مطرح کنید، نه اینجا. جیپیـــوتر ‏۶ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۲۱:۰۹ (UTC)
درود @Jeeputer و Shadibfar: واقعا عجیبا غریبا نمیدانم چه بگویم تنها میگویم خداوند به همگان پندار پاک و گفتار پاک و کردار پاک عنایت فرماید. در خواست حذف را جناب کاربر:Sillverfox داده بودند و ضمنا این مقاله پیش از این نیز توسط سرور گرامی جناب کاربر:Surena هم حذف شده بوده است. من از شما جناب Shadibfar در تام شکایت خواهم کرد. با مهر شهنام ک (گفتگو) ‏۷ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۰۹:۱۰ (UTC)

امیب های با زندگی ازاد[ویرایش]

با سلام مقاله ی من رو به دلیل تکراری بودن و عدم منبع و غلط املایی حذف کردند در صورتی که ایراد مقاله ی من عدم داشتن منبع بوده نه تکراری نه غلط املایی دارد بنابراین خواستار احیای ان هستم— پیام امضانشدهٔ قبلی را Nastaran asgary20 (بحث • مشارکت‌ها) نوشته‌است.

@Nastaran asgary20: لطفاً پیش از درخواست، بحث را در ویژه:تفاوت/27775175 به نتیجه برسانید. با احترام Babooneh 🌼 ‏۱۰ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۹:۲۸ (UTC)

ساسان ریاحی پور[ویرایش]

اگر ممکن است، لطفاً شرح دهید چرا نوشتار حذف شده‌است. -- 5.127.28.36 ‏۷ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۲۳:۱۹ (UTC)

مقاله شما به دلیل عدم وپ:سرشناسی، دو بار حذف سریع شده، لطفاً با کسی که مقاله را حذف کرد Mahdi Mousavi یا SalmanZ صحبت کنید. با احترام Babooneh 🌼 ‏۱۰ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۹:۲۴ (UTC)

الهیار کنگرلو[ویرایش]

درود. بیش از ۶ ماه پیش، صفحه الهیار کنگرلو را ساختم اما به دلیل عدم سرشناسی حذف شد. پس از ساخته‌شدن صفحه پروژه ققنوس ایران با توجه به اینکه پیوند نام الهیار کنگرلو، قرمز است فکر می‌کنم که حالا به وجود این صفحه، نیاز است. می‌دانم که برای بازگرداندن صفحه، باید به مدیر حذف‌کننده، درخواست داد. برای همین، ۲ ماه پیش، از Ladsgroup خواستم که آنرا باز گرداند: بحث کاربر:Ladsgroup/بایگانی ۵۹#الهیار کنگرلو اما پاسخی دریافت نکردم. برای همین این درخواست را اینجا مطرح می‌کنم. اگر نیاز به کار بیشتری برای ماندن دارد خواهشمندم بگویید.
سپاس Shkuru Afshar (بحث) ‏۹ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۱:۵۰ (UTC) -- Shkuru Afshar (بحث) ‏۹ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۱:۵۰ (UTC)

ساسان ریاحی پور[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Sasanriahi (بحث) ‏۱۱ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۲:۱۷ (UTC)