ویکی‌پدیا:درخواست احیا

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

بایگانی: ۱، ۲ (بایگانی پیشین: ۱، ۲)

نشانگرهای استفاده‌شده توسط مدیران
نتیجه کد کد معمول
مقاله احیا شد. :{{داص|ا}}~~~~ :{{داص|احیا}}~~~~
مقاله احیا شد، با این حال احتمال حذف آن از فرایندهای دیگر حذف وجود دارد، لطفاً با افزودن منابع معتبر بیشتر مقاله را بهبود بخشید. :{{داص|م}}~~~~ :{{داص|منبع}}~~~~
در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند. :{{داص|خ}}~~~~ :{{داص|خود}}~~~~
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ح}}~~~~ :{{داص|حس}}~~~~
رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ن}}~~~~ :{{داص|نبح}}~~~~
رد شد مقاله در حال حاضر موجود است. :{{داص|و}}~~~~ :{{داص|وجود}}~~~~
رد شد تاکنون مقاله‌ای با این نام در ویکی‌پدیا ساخته نشده است. :{{داص|س}}~~~~ ::{{داص|نیست}}~~~~
پرسش: :{{داص|پ}}~~~~ :{{داص|پرسش}}~~~~
توجه داشته باشید که: :{{داص|ت}}~~~~ :{{داص|توجه}}~~~~


ویکی‌نویسی[ویرایش]

من پیوند سرخ ویکی‌نویسی رو در اینجا دیدم و مقاله رو ایجاد کردم ولی مدیران حذف کردند. -- دوستدار ایران بزرگ ‏۴ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۳۶ (UTC) --دوستدار ایران بزرگ ‏۴ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۳۶ (UTC)

مقاله احیا شد، با این حال احتمال حذف آن از فرایندهای دیگر حذف وجود دارد، لطفاً با افزودن منابع معتبر بیشتر مقاله را بهبود بخشید.آرمان (بحث) ‏۳ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۶ (UTC)

مهرزاد امیرخانی[ویرایش]

یکی از ترانه‌سراهای مشهوره. اگر احیا کنید مقاله رو ویرایش میکنم. -- دوستدار ایران بزرگ ‏۴ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۱۰ (UTC)

من نه ایجاد کننده این مقاله بودم و نه ارتباطی با شخص مورد نظر دارم. فقط به دلیل بالا بودن سرشناسی شخص قصد گسترش مقاله و پربار کردن ویکی‌پدیا رو دارم. --دوستدار ایران بزرگ ‏۲۰ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۴۹ (UTC)
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.درفش کاویانی (بحث) ‏۸ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۰۸ (UTC)

میرحمایت میرزاده[ویرایش]

آقای میرحمایت میرزاده به عنوان نماینده مجلس دهم از حوزه گرمی انتخاب شده اند وپ: سرشناسی. با تشکر. نصرتی -- ‏۶ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۰۴ (UTC)Biopharmagroup (بحث)

رد شد مقاله در حال حاضر موجود است.آرمان (بحث) ‏۳ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۲ (UTC)

کمک به جلوگیری از قطع دسترسی توسط مدیران کورد زبان[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

مدیر محترم ویکی پدیا اگر به تعدادی از مقالات مانندمردم لک و ایلام مراجعه کنید متوجه خواهید شد که مدیرانی مانند میثم و کلک دسترسی کاربران را مسدود می کنند چون خودشان کرد هستند و سعی در تحریف تاریخ دارند. متاسفانه کسی به ما کاربران کمک نمی کند و آنها ما را به بهانه های دروغ قطع دسترسی می کنند.لطفا به ما کمک کنید.78.38.161.81 ‏۹ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۵۹ (UTC)

Х نامربوط به این صفحه. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۰۸ (UTC)

پوریا حیدری[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Poozhan (بحث) ‏۲۵ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۲۶ (UTC)

در توضیح حذف نوشته بودید نقض حق تکثیر من چه چیزی رو نقض کردم توی این صفحه؟

Poozhan (بحث) ‏۲۵ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۲۶ (UTC)

جناب پوریا حیدری یکی از آهنگسازان جوان و بنام کشور هستند که داور برنامه مسابقه خوانندگی شب کوک نیز میباشند.در ضمن یک قطعه از آهنگهای استاد محمد اصفهانی را نیز ایشان تهیه کرده اند لطف بفرکایید صفحه را احیا کنید. -- Poozhan (بحث) ‏۱ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۰ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.درفش کاویانی (بحث) ‏۸ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۰۸ (UTC)

طرح جامع مالیاتی جمهوری اسلامی ایران[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

پس از طی مراحل و با ویرایش و اصلاح هم اکنون مقاله فوق مشکل سرشناسی و منابع ندارد لازم به ذکر است با صحبتی که با مدیر حذف کننده انجام پذیرفت مقاله مذکور فعلا" در حالت پیش نویس است . -- جاودانه ام (بحث) ‏۱ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۴۷ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.درفش کاویانی (بحث) ‏۸ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۰۸ (UTC)
پیش‌نویس:طرح جامع مالیاتی جمهوری اسلامی ایران هنوز کامل نیست و شرایط یک مقالهٔ دانشورانه را ندارد و نمی‌توان آن را احیاء کرد، یکی از منابع (ایرنا) کار نمی‌کند. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۵۶ (UTC)

جواد چکشی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

پس از طی مراحل و با ویرایش و اصلاح هم اکنون مقاله فوق مشکل سرشناسی و منابع ندارد لازم به ذکر است با صحبتی که با مدیر حذف کننده انجام پذیرفت مقاله مذکور فعلا" در حالت پیش نویس است. -- جاودانه ام (بحث) ‏۱ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۵۱ (UTC) جاودانه ام (بحث) ‏۱ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۵۱ (UTC)

رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.درفش کاویانی (بحث) ‏۸ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۰۸ (UTC)
پیش‌نویس:جواد چکشی به‌نظر من سرشناسی دارند ولی این سرشناسی در مقاله بازتاب داده‌نشده و نیاز به بهبود و تکمیل دارد. این مورد چون در وپ:نبح حذف شده، باید از همین طریق هم احیا شود، یعنی مجدداً به نظرخواهی برای حذف برود تا کاربران روی آن بحث کنند. درفش کاویانی (بحث) ‏۸ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۵۷ (UTC)

دانشگاه علوم پزشکی گلستان[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

منبع دارد. Alinovin76 (بحث) ‏۱ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۴۰ (UTC) -- ‏۱ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۳۹ (UTC)Alinovin76 (بحث)

رد شد مقاله در حال حاضر موجود است.درفش کاویانی (بحث) ‏۸ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۰۸ (UTC) مقاله در حال حاضر به‌دلیل «کمبود منابع معتبر و مستقل» برچسب حذف زمان‌دار خورده‌است. لطفاً منابع معتبری به آن اضافه کنید و لحن مقاله را نیز بازنویسی نمایید. @Alinovin76:--با احترام درفش کاویانی (بحث) ‏۸ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۵۹ (UTC)

بسر ابن ارطاه[ویرایش]

ایشان یکی از سراداران نام آور در ابتدای اسلام هستند و نام ایشان در ۶ مدخل موجود در ویکی ‍‍‍‍پدیا وجود دارد که من آنها را هم پالایش و متصل کرده بودم. وقتی اطلاعات هر چند کم از شخصی پیدا میشود که موارد بسیاری مورد نیاز خوانندگان محترم هست و از یک کتاب کاملا سرشناس تاریخی تایپ شده چرا باید غیر قابل توجه تشخیص داده شود. با احترام -- AidinAfrashteh (بحث) ‏۱۰ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۳۸ (UTC)

کیومرث امیری متخلص به لک امیر[ویرایش]

قوم لک ‏۱۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۱ (UTC)

این فرد یک شاعر شناخته شده دراستان کرمانشاه و مناطق لک نشین و ایران است . شاید چون اول مقاله من بوده با تنظیمات آشنا نبوده ام . از این گذشته راه حل ارائه مداراک و آثار این شاعر و بارگزاری آنها را در ویکی پیدیا نمی دانم . -- قوم لک ‏۱۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۱ (UTC)

امیرحسین کاوه[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- A.H.Kaveh (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۱ (UTC)

امیر حسین کاوه

منابع ویرایش گردید. منبع قبلی اشتباه آورده شده بود.

A.H.Kaveh (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۱ (UTC)

ملا پریشان[ویرایش]

شاعری سرشناس است که حدود هفت سده پیش میزیسته. وب سرشناسی هم دارد. بنده و یک کاربر دیگر هم منابع هم از کتاب و از وبگاه گذاشته بودیم (همراه با ارجاع). متاسفانه در ویکی پدیای فارسی این موضوع چند استانداردی اذیت کننده است. کسی که هفت سده پیش شعر نوشته و اشعارش هنوز چاپ میشود و ترانه سرایان آنها را میخوانند و اسمش در تذکره ها هست، فاقد سرشناسی تشخیص داده میشود. اما افرادی که در سده ییست و بیست و یک زیسته اند و در چهارتا وبگاه اسمی به هم زده اند مقاله دارند. علاوه بر منابع موجود لطفا توجه شود که در چندین مقاله ویکی فارسی به نام ایشان اشاره شده. اینها را هم که بنده ننوشته ام. در ویکی کردی و کرمانجی هم مقاله دارد، آنها را هم من ننوشته ام. متوجه شدم که قبلا هم در ویکی فارسی مقاله داشته. خوب بدون بحث که نمیشود مقاله ها را حذف کرد. Pirehelokan (بحث) ‏۲۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۱۶ (UTC) -- Pirehelokan (بحث) ‏۲۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۱۶ (UTC)

دشت شقایق[ویرایش]

سعی شد برای تعریف این دشت از دو منیع و تجربه شخصی کوهنوردان استفاده شود. بدلیل استناد دشت شقایق در صفحات متعددی در ویکی (مثلا عکس مربوط به شقایق، پلور، لار و ...)درخواست بازگردان این صفحه را دارم -- طبیعت گرد ‏۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۳ (UTC) طبیعت گرد ‏۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۳ (UTC)