ویکی‌پدیا:درخواست احیا

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

بایگانی: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶ (بایگانی پیشین: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶)

نشانگرهای استفاده‌شده توسط مدیران
نتیجه کد کد معمول
مقاله احیا شد. :{{داص|ا}}~~~~ :{{داص|احیا}}~~~~
مقاله احیا شد، با این حال احتمال حذف آن از فرایندهای دیگر حذف وجود دارد، لطفاً با افزودن منابع معتبر بیشتر مقاله را بهبود بخشید. :{{داص|م}}~~~~ :{{داص|منبع}}~~~~
در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند. :{{داص|خ}}~~~~ :{{داص|خود}}~~~~
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ح}}~~~~ :{{داص|حس}}~~~~
رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ن}}~~~~ :{{داص|نبح}}~~~~
رد شد مقاله در حال حاضر موجود است. :{{داص|و}}~~~~ :{{داص|وجود}}~~~~
رد شد تاکنون مقاله‌ای با این نام در ویکی‌پدیا ساخته نشده است. :{{داص|س}}~~~~ ::{{داص|نیست}}~~~~
پرسش: :{{داص|پ}}~~~~ :{{داص|پرسش}}~~~~
توجه داشته باشید که: :{{داص|ت}}~~~~ :{{داص|توجه}}~~~~


یوسف مردانی[ویرایش]

منابع کافی ارائه شد ولی صفحه دوباره حذف گردید. -- Moshtaagh (بحث) ‏۴ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۵:۰۸ (UTC)

علیرضا راستی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «نویسنده تهیه کننده و کارگردان هستم با پانزده سال سابقه و کلی جوایز و لوح تقدیر و تولیدات بزرگ ...بیش از بیست فیلم سه سریال و چند سینمایی و هفتاد قسمت مستند ساختم .جوایز زیادی داشتم و تو تمام خبرگزاری ها اسمم هست -- Alireza rasti filmsaz (بحث) ‏۹ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۰:۱۹ (UTC)

هانی رامبد[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Are.ashoori (بحث) ‏۹ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۶:۰۱ (UTC)

علی حاتمی مشهد[ویرایش]

علی حاتمی مشهد یک فرد مجازی معروف اگر اسم او را در گوگل سرچ کنید به این صورت خواهی دید عکس های اون میاد Alihatami.1 و ali hatami مشهد و او با بازیگر معروف جواد خواجوی عکس دارد علی حاتمی مشهد چهره اینستا گرامی دارد پس لطفا مقاله راجب او را حذف نکنید

علیدادی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Alidadi1350 (بحث) ‏۱۰ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۵۲ (UTC) علیدادی

تقویت شیمیایی شیشه ها[ویرایش]

این مقاله به دلیل مشابهت حذف شده در صورتی که هیچ مشابهتی نداشته ویک مقاله مجزا می باشد وبنده کاملا ویکی پدیا رو بررسی کردم مشابهتی وجود نداشته است واین موضوع در حیطه تخصصی بنده بوده است -- Jafari.milad (بحث) ‏۱۱ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۸:۵۵ (UTC)

اشتراکات فرهنگی زمینه ساز همکاری ها در حوزه دریای خزر[ویرایش]

{{subst:بازستانی|1=اشتراکات فرهنگی زمینه ساز همکاری ها در حوزه دریای خزر|2=من تمام تلاشم را برای ارائه یک تحقیق علمی با رعایت امانتداری و سپس اصلاح مواردی که توسط مدیران ویکی پدیااعلام شد، انجام دادم ولی از آنجاییکه نتوانستم صفحه خود را بازیابی کنم، دوباره مقاله خودم را ایجاد کردم H.Baghban.K68 (بحث) ‏۱۹ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۴۹ (UTC)

اسکای‌روم[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

به نظرم این وب دارای وپ:سرشناسی عمومی است. به وپ:نبح برده شود و من تلاش می‌کنم مقاله‌ی آن را بهبود ببخشم و از حذف مقاله جلوگیری کنم. لطفا آخرین نسخه را به صفحه‌ی تمرین من ارسال کنید. هیس! (بحث) ‏۲۱ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۷:۰۹ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۴۵ (UTC)

مسعود نیک مهر[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

اضافه کردن منابع و حذف لینک های غیرمجاز و مطالب تجاری و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Shahriariha.Com ‏۲۱ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۱۲ (UTC)

رد شد مقاله در حال حاضر موجود است.Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۴۷ (UTC) Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۴۷ (UTC)

مرتضی ملکیان[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

مرتضی ملکیان قهرمان کیک بوکسینگ کشور هستش ایشان سرشناس است چرا صفحه ای که ساختم رو حذف کردین من مطمعن هستم ایشان سرشناس است من تحقیق کردم و از مربیای سرشناس پرسیدم و منابع رو کامل کردم حکم های داوری رسمی از فدراسیون رزمی ایران و حکم قهرمانی بین المللی ایشان را دیدم لطفا خواهش میکنم کمک کنید این صفحه رو کامل کنم و بسازم خواهش میکنم بازگردانی کنید این صفحه رو لطفا

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Maryam naghizadeh (بحث) ‏۲۳ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۹:۱۱ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۵۰ (UTC)

محمد علی محی آبادی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Hamed bakhtar (بحث) ‏۲۴ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۹:۳۶ (UTC)

قرارگاه منطقه ای مرکزی ارتش جمهوری اسلامی ایران[ویرایش]

"قرارگاه منطقه ای مرکزی ارتش جمهوری اسلامی ایران" این مقاله تنها به ساختار رزم ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره میکند و حذف آن،اشتباه بوده است.من،به عنوان یک پژوهشگر امور نظامی این مقاله را بسیار ضروری میدانم Arian Emadi 192005 (بحث) ‏۲۵ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۵:۴۵ (UTC)آرین عمادی

جاويش ماكائيل[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

{{subst:بازستانی جاويش ماكائيل نام صفحه را اینجا بنویسید اين شخص در ايران بسيار بسيار مشهور است و هزاران نَفَر به دنبال مراجعه به وي هستند و دهها يا صدها صفحه در اينترنت به نام او توسط كلاهبردارها ساخته شده است و خيلي از ايرانيها در مسير يافتن جاويش طعمه اين افراد ميشوند و نميدانم چرا شما مقاله من در مورد ايشان را حذف كرديد . دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید.}}

Х Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۵۸ (UTC)

علی سورنا[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

فرد مشهوری در عرصه موسیقی رپ هستند و محبوبیت بالایی دارند،قطعا وجود صفحه ویکی پدیا برای ایشان لازم است. -- 188.211.219.30 ‏۲۶ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۴:۴۹ (UTC)

رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۵۶ (UTC)

موسسه مصاف ایرانیان[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- امیررضا غیاثی (بحث) ‏۲۶ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۵:۰۸ (UTC) کاملا با منابع و واقعیامیررضا غیاثی (بحث) ‏۲۶ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۵:۰۸ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۵۷ (UTC)

محمد طحان[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

صفحه دارای منابع معتبر می باشد، افرادی که مخترع و نویسنده و پژوهشگر ودارای جوایز هستند جز افراد سرشناس شناخته می شوند این افراد خیلی کم هستند لطفا از مقاله حفاظت نمایید. -- Tahan562 (بحث) ‏۲۶ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۴:۳۰ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۵۸ (UTC)

سیاسی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- 5.52.234.112 ‏۲۷ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۸:۴۷ (UTC)

Х Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۵۸ (UTC)

شهربازی رویاها اصفهان[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Articles_for_deletion/Dream_Land_Isfahan. -- 5.75.27.103 ‏۲۹ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۳۲ (UTC)

رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۵۹ (UTC)

محمدحسن علیپور فلاح پسند[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

{{subst:بازستانی|1=محمدحسن علیپور فلاح پسند |2=این صفحه رو چند وقتی فرصت می خوایم تا لینک های مورد نظر رو درش اضافه کنیم. بواسطه آشنایی پایین با ویکی پدیا شاید گاهی این مسائل رو درست نرفتم. خواهش دارم به خاطر جامعه صنعتی و عامی کشور اجازه بدیم از این بزرگوار که در پرسنال برندشون تبلیغات نیست رو ثبت بکنیم تا بتونیم نگاه متفاوتش رو بر خلاف بزرگترین اساتید نامی جهان بشنویم گاهی. ایشان نمونه یک آدم خودساخته و بسیار خوش فکر هستند. ممنون که وقت گذاشتین BahamTeam (بحث) ‏۳۱ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۸:۱۴ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۰۰ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%A7_%DA%A9%DB%8C%D9%88%DA%A9%D8%B3%D8%B1&action=edit&oldid=0[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

چرا مقاله ام حذف شده است مشکلش کجا است با تشکر. Ali drax (بحث) ‏۱ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۱:۵۱ (UTC) -- Ali drax (بحث) ‏۱ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۱:۵۱ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۰۳ (UTC)

گولوبولا[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- 95.82.1.209 ‏۱ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۳۷ (UTC) گولوبولا نام یک انیمیشن ایرانی ساخته شده توسط مرکز پویانمایی صبا است که اولین بار در سال ۱۳۹۳ در شبکه پویا پخش شد و فصل جدید آن هم از شبکه سلامت در حال پخش است. این مجموعه داستان بدن یک انسان را روایت می کند که ویروسی به نام چنگیز می خواهد آن را بیمار کند اما رییس پلیس گولوبولا مانع اجرای نقشه او می شود.

Х Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۰۴ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%A7_%DA%A9%DB%8C%D9%88%DA%A9%D8%B3%D8%B1&action=edit&oldid=0[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Ali drax (بحث) ‏۱ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۰۴ (UTC)

میخواید این صفحه رو https://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%A7_%DA%A9%DB%8C%D9%88%DA%A9%D8%B3%D8%B1&action=edit&oldid=0 احیا کنید یا نه؟؟؟

آقا رباتتون میگه توسط مدیری حذف شده ولی مدیری وجود نداره که باهاش صحبت کنم. چه خبره؟ چیکار کنم؟ کسی پاسخگو نیست؟ اینه میگین آزادی بیان... Ali drax (بحث) ‏۱ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۰۴ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۰۵ (UTC)

محمدزمان سلطان فراهانی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

سلام محمدزمان سلطان فراهانی از اجداد بسیار قدیم بنده در حدود یک قرن پیش هست و رئیس فوج فراهان در زمان قاجار بوده است و از خویشاوندان امیر اتابک امیرکبیر و دبیر نظام درمنکی هستند که هر یک در جایگاه خود دارای رشادت‌ها و نفوذ خود بوده اند حال اگر همکاری اقدام به درخواست حذف سریع می‌دهد از خاطر نداشتن اطلاعات کافی است لیکن اجداد محمدزمان سلطان در قائله ذولف اباد فراهان در سال ۱۲۱۱ قمری از سران مقاومت در شکل گیری حکومت قاجار در عراق عجم بوده اند که یوسف خان گرجی با ساخت قلعه اراک اقدام به سرکوب قیام نمود . بهمین منظور جهت افزودن اطلاعات با اسناد از صفحه محافظت نمایید

باتشکر

و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- محمد فراهانی ‏۲ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۶:۰۹ (UTC)
رد شد مقاله در حال حاضر موجود است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۰۷ (UTC)

رد نظریه ی سفر در زمان انشتین[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

همه چیز اینجا منطقی و عقلانی است . -- امیرعلی خش (بحث) ‏۲ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۰:۰۵ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۰۷ (UTC)

Abdullah Hooshmand[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

نمیخواهم این صفحه را حذف کنید چون این فرد در منظقه ای معروف است و با انتشار این صفحه میخوام او را به این جامعه بشناسانم Ryan Akbari Nezhad (بحث) ‏۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۸:۴۱ (UTC). -- Ryan Akbari Nezhad (بحث) ‏۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۸:۴۱ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۰۸ (UTC)

بیداد خراسانی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

به این دلیل که در ابتدا مقاله با نام شناسنامه ای شاعر ساخته شد و از آنجا که جستوجو ها بر اساس عبارت امیرحسین خوشنویسان بود و نه عبارت بیداد خراسانی این باور پدید آمد که شاعر سرشناس نیست و اکنون که مقاله را به بیداد خراسانی منتقل کردم حذف سریع شده که بنده خواستار احیا و نظرخواهی برای حذف هستم. پیشاپیش سپاسگزارم -- Ariaamiri (بحث) ‏۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۲۳ (UTC)

رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۰۹ (UTC)

سهیل داودی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

soheil davoodi is a famous mma fighter in Iran and he had a good rank between Iranian mma fighters you can check his record in his tapology page that I set link under the page. Also he is the first Iranian that start fight in brave mma federation from Iran -- Safiransport (بحث) ‏۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۲۹ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۱۰ (UTC)

ابر آروان[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

شرکت سرشناس است https://en.wikipedia.org/wiki/Abr_Arvan. -- 89.235.127.140 ‏۴ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۵۲ (UTC) 89.235.127.140 ‏۴ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۵۲ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۱۰ (UTC)

مجید کیوانی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- محمد رادی (بحث) ‏۴ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۸:۳۲ (UTC) مقاله به بیش از ۱۳ منبع معتبر کشوری استناد شده ، و فرد مورد نظر شناخته شده و جزئ مقامات کشوری در مجمع تشخیص مصلحت نظام و ریاست جمهوری و ....می باشد. متاسفانه به صورت سلیقه ای حذف شده و عنوان شده منابع معتبر نمی باشد و ۴ نفر مخالف حذف بودن در قسمت بحث و یه نفر اومده گفته نه و حذف کرده ، این چه اجماعی است که یک نفر بر ۴ نفر

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۱۱ (UTC)

امیریار[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

امیریار خواننده و آهنگساز و تنظیم کننده سزشناسی هست و تمامی اطلاعاتی که در آن صفحه نوشته شده با ذکر منابع معتبر و رسمی می باشد و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- ‏۶ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۴:۴۷ (UTC)Forever Young (بحث)

رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۱۳ (UTC)

سرای نجات یافتگان امام علی(ع) سنا[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- مسعود نوری نژاد (بحث) ‏۹ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۴۶ (UTC) یک مکان برای جمع اوری کارتن خواب ها و بیحانمان ها می باشد سیاسی نمیباشد شخصی نمیباشد

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۱۳ (UTC)

قادر اسدی[ویرایش]

{{subst:بازستانی|1=قادر اسدی|2=شخصیت مهم ارتش جمهوری اسلامی ایران قادر اسدی استاد خلبان است و سرشناس است و اینجانب در تلاش برای تکمیل صفحه ایشان بوده ام و تقاضای احیای این صفحه را دارمAlphaarch (بحث) ‏۱۰ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۸:۰۳ (UTC)

شهرام مسلخی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Ramashah66 (بحث) ‏۱۲ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۰:۴۲ (UTC) شهرام مسلخی کارگردان سینما با ۳ فیلم سینمایی در جشنواره فجر امسال فکر نکنم که شخصیتی ناشناس باشد و احتیاج به معرفی بیشتر باشد با یک سرچ در گوگل صفحات زیادی باز میشود در رای خود تجدید نظر بفرمایید

الگوریتم های گوگل[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Danialnasr2008 (بحث) ‏۱۵ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۰۴ (UTC) سلام درسته کوتاهه و بازدید کننده کمی داره اما من نیاز دارم این مقاله یکمی بیشتر بمونه تا طولانی ترش کنم و مقاله ی خوبیه چیزی هست که اصلا تو ویکی پدیا نوشته نشده درباره اش لطفا یکمی بیشتر وقت بدید Danialnasr2008 (بحث) ‏۱۵ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۰۴ (UTC)

طایفه خرمی یا خرمان[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Hosseinhashmi13591359 (بحث) ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۹:۴۱ (UTC) طایفه خرمی یا خرمان یکی از طوایف ایل باجولوند(باجلان)ساکن در لرستان در شهرستان دورود ودشت سیلاخور می باشد ولی به علت پراکندگی و نداشتن اتحاد کافی نام آشنا مانده اند وهدف من شناساندن این طایفه به دیگر طوایف ایل باجولوند می باشد

صحرا اسدالهی[ویرایش]

1=صحرا اسدالهی 2=ایشون دارای جوایز بین المللی هستن لطفا احیا کنیدOmsht (بحث) ‏۲۲ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۲۴ (UTC)

کیمیا باباییان[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

ایشون فرزند داریوش بابایئان هستند و فیلمهای زیادی بازی کردند لطفا به سینما احترام بگذارید،منابع زیادی برای ایشون وحود دارد ،احیا کنید. -- Omsht (بحث) ‏۲۲ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۲۹ (UTC) Omsht (بحث) ‏۲۲ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۲۹ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۱۴ (UTC)

محمد حسین ترابی زارچی[ویرایش]

ایشان اولین کتابشان در باب تفسیر ادبی و عرفانی قران در دی ماه ۹۹ منتشر شد و اثار در دست انتشار ایشان بیش از ۱۴ کتاب می باشد. -- Mojtaba.torabu (بحث) ‏۲۲ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۲۰:۴۸ (UTC)

محمد کریم فضلی[ویرایش]

ایشان صاحب صد برند و بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ بوده اند چطور ممکن است ایشان سرشناس نباشند!. -- اسطوره ها (بحث) ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۸:۰۳ (UTC) اسطوره ها (بحث) ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۸:۰۳ (UTC)

نسیم کیانی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- 2.177.187.205 ‏۲۶ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۶:۳۶ (UTC)

با سلام یکی از مدیران، صفحه را راه اندازی کرده و سپس درخواست مبلغ زیادی پول برای نگهداشتن صفحه مطرح کردند و وقتی به ایشان اطلاع دادیم که ویکی پدیا چنین هزینه هایی ندارد ایشان صفحه را حذف کردند. خانم نسیم کیانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون هستند و لینک های معتبر زیادی که اخبار مربوط به فعالیت های ایشان را انتشار داده اند در گوگل موحود هست.

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

شبیر شیرازی[ویرایش]

Х Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۱۲ (UTC)


بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

شبیر شیرازی[ویرایش]

Х Déjà Vu ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۱۲ (UTC)

مدرسه اسلامی هنر[ویرایش]

135.181.206.58 ‏۲۶ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۴:۰۴ (UTC)مجموعه مدرسه اسلامی هنر به تازگی بخش ارتباطات و اطلاع رسانی را اضافه کرده. به همین دلیل میخواهیم برای معرفی بهتر یک صفحه ویکی پدیا ایجاد کنیم.

پویا سعیدی[ویرایش]

منبع دهی شد. -- +MG+ ‏۲۷ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۴:۰۸ (UTC)

سید محمد مقیمی[ویرایش]

لطفاً صفحه سید محمد مقیمی را احیا کنید. ایشان از اساتید دانشگاه تهران و از مسئولین کشور هستند و صفحه حذف هیچ مشکلی به لحاظ قوانین ویکی پدیا ندارد. -- Hrm447 (بحث) ‏۲۷ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۲۱:۱۹ (UTC) Hrm447 (بحث) ‏۲۷ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۲۱:۱۹ (UTC)

سید محمد مقیمی[ویرایش]

این صفحه به دلایل نادرست حذف شده است Hrm447 (بحث) ‏۲۸ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۷:۴۶ (UTC). -- Hrm447 (بحث) ‏۲۸ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۷:۴۶ (UTC)

سید محمد مقیمی[ویرایش]

لطفاً صفحه موردنظر را احیا کنید. Hrm447 (بحث) ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۰۶:۲۲ (UTC) -- Hrm447 (بحث) ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۰۶:۲۲ (UTC)

علی فرامرزی[ویرایش]

به دلیل ویرایش اشتباه شده است لطفا برگردانید -- AliFaramarzi50 (بحث) ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۰۷ (UTC)