ویکی‌پدیا:درخواست احیا

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

بایگانی: ۱، ۲ (بایگانی پیشین: ۱، ۲)

نشانگرهای استفاده‌شده توسط مدیران
نتیجه کد کد معمول
مقاله احیا شد. :{{داص|ا}}~~~~ :{{داص|احیا}}~~~~
مقاله احیا شد، با این حال احتمال حذف آن از فرایندهای دیگر حذف وجود دارد، لطفاً با افزودن منابع معتبر بیشتر مقاله را بهبود بخشید. :{{داص|م}}~~~~ :{{داص|منبع}}~~~~
در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند. :{{داص|خ}}~~~~ :{{داص|خود}}~~~~
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ح}}~~~~ :{{داص|حس}}~~~~
رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ن}}~~~~ :{{داص|نبح}}~~~~
رد شد مقاله در حال حاضر موجود است. :{{داص|و}}~~~~ :{{داص|وجود}}~~~~
رد شد تاکنون مقاله‌ای با این نام در ویکی‌پدیا ساخته نشده است. :{{داص|س}}~~~~ ::{{داص|نیست}}~~~~
پرسش: :{{داص|پ}}~~~~ :{{داص|پرسش}}~~~~
توجه داشته باشید که: :{{داص|ت}}~~~~ :{{داص|توجه}}~~~~

محتویات


بسر ابن ارطاه[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

ایشان یکی از سراداران نام آور در ابتدای اسلام هستند و نام ایشان در ۶ مدخل موجود در ویکی ‍‍‍‍پدیا وجود دارد که من آنها را هم پالایش و متصل کرده بودم. وقتی اطلاعات هر چند کم از شخصی پیدا میشود که موارد بسیاری مورد نیاز خوانندگان محترم هست و از یک کتاب کاملا سرشناس تاریخی تایپ شده چرا باید غیر قابل توجه تشخیص داده شود. با احترام -- AidinAfrashteh (بحث) ‏۱۰ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۳۸ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۹ (UTC)

کیومرث امیری متخلص به لک امیر[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
قوم لک ‏۱۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۱ (UTC)

این فرد یک شاعر شناخته شده دراستان کرمانشاه و مناطق لک نشین و ایران است . شاید چون اول مقاله من بوده با تنظیمات آشنا نبوده ام . از این گذشته راه حل ارائه مداراک و آثار این شاعر و بارگزاری آنها را در ویکی پیدیا نمی دانم . -- قوم لک ‏۱۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۱ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۷ (UTC)

امیرحسین کاوه[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. – درفش کاویانی (بحث) ‏۱۵ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۳۸ (UTC)


دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- A.H.Kaveh (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۱ (UTC)

امیر حسین کاوه

منابع ویرایش گردید. منبع قبلی اشتباه آورده شده بود.

A.H.Kaveh (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۱ (UTC)

در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۵ (UTC)
@A.H.Kaveh:جهت اطلاع رسانی به کاربر در خصوص پاسخ داده شده بعد از چندین هفته.--Mehdi (بحث) ‏۱۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۱۷ (UTC)

ملا پریشان[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

رد شد مقاله در حال حاضر موجود است. – درفش کاویانی (بحث) ‏۱۵ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۳۹ (UTC)


شاعری سرشناس است که حدود هفت سده پیش میزیسته. وب سرشناسی هم دارد. بنده و یک کاربر دیگر هم منابع هم از کتاب و از وبگاه گذاشته بودیم (همراه با ارجاع). متاسفانه در ویکی پدیای فارسی این موضوع چند استانداردی اذیت کننده است. کسی که هفت سده پیش شعر نوشته و اشعارش هنوز چاپ میشود و ترانه سرایان آنها را میخوانند و اسمش در تذکره ها هست، فاقد سرشناسی تشخیص داده میشود. اما افرادی که در سده ییست و بیست و یک زیسته اند و در چهارتا وبگاه اسمی به هم زده اند مقاله دارند. علاوه بر منابع موجود لطفا توجه شود که در چندین مقاله ویکی فارسی به نام ایشان اشاره شده. اینها را هم که بنده ننوشته ام. در ویکی کردی و کرمانجی هم مقاله دارد، آنها را هم من ننوشته ام. متوجه شدم که قبلا هم در ویکی فارسی مقاله داشته. خوب بدون بحث که نمیشود مقاله ها را حذف کرد. Pirehelokan (بحث) ‏۲۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۱۶ (UTC) -- Pirehelokan (بحث) ‏۲۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۱۶ (UTC)

در کاربر:Pirehelokan/ملا پریشان احیا شد، پس از برطرف کردن ایرادات از یکی از کاربران باتجربه درخواست کنید به فضای نام اصلی منتقل کند.--آرمان ([[بحث کاربر:|بحث]]) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۲ (UTC)
@AzorAhai:با سپاس از شما، مقاله را منتقل کردم. لطفا به این مقاله که بااسم جدید ملا پریشان لرستانی درست شده رسیدگی کنید. مطالب را در حد توان تلفیق کردم. لطفا برچسب تلفیق یا حذف بزنید. Pirehelokan (بحث) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۰۳ (UTC)

دشت شقایق[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

مقاله احیا شد. توسط جناب آرمان – درفش کاویانی (بحث) ‏۱۵ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۴۶ (UTC)

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

سعی شد برای تعریف این دشت از دو منیع و تجربه شخصی کوهنوردان استفاده شود. بدلیل استناد دشت شقایق در صفحات متعددی در ویکی (مثلا عکس مربوط به شقایق، پلور، لار و ...)درخواست بازگردان این صفحه را دارم -- طبیعت گرد ‏۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۳ (UTC) طبیعت گرد ‏۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۳ (UTC)

در کاربر:M.aleahmad/دشت شقایق احیا شد. لطفا پس از رفع ایرادات از یکی از کاربران با تجربه درخواست کنید به فضای نام اصلی منتقل کند.--آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۱۶ (UTC)

پندار خواننده[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

پندار یک خواننده رپ نسبتا مشهور بوده و ابراز دلیل عدم سرشناسی بر ایشان صدق نمیکند. -- ✔Wikipedia ‏۹ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۴۰ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۱۰ (UTC)

انجمن اسلامی دانشگاه آزاد تهران شمال[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

این صفحه با توجه به منابعی که در ساخش از ان استفاده شده بود کاملا معتبر میباشد و دلیل حذف سریع م7 با توجه به اینکه این صفحه درباره اولین انجمن اسلامی دانشگاه ازاد در تهران میباشد کمی بی انصافی میباشد با تشکر. -- Kiumars hk (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۵۷ (UTC)

Kiumars hk (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۵۷ (UTC)
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۰۹ (UTC)

محمدرضا قویدل[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

این مقاله به دلیل عدم سرشناسی این شخص ،که یک فوتبالیست است، حذف شد.چرا که او سابقه‌ی بازی در لیگ برتر را نداشت.اما حالا بازی کرده و فکر می‌کنم سرشناس شده باشد.نسخه انگلیسی این مقاله هم چند روز پیش با تایید سرشناسی،احیا شد. -- ‏۱۱ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۵۷ (UTC)Yasamin77 (بحث)

رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۴ (UTC)
@AzorAhai:مدیری که این مقاله رو حذف کرده خیلی وقته به مرخصی رفته و برای احیای مقاله اصلا جوابی به من ندادن.الان من باید چیکار کنم؟Yasamin77 (بحث) ‏۱۶ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۰۹ (UTC)
درخواست احیا را در وپ:تام مطرح کنید.--آرمان (بحث) ‏۱۶ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۱ (UTC)

محمد ناظری[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

چرا مدیران عزیز هی صفحه را حذف میکنند، بابا من ویرایش را با تصحیح زیاد متن رونوشت انجام دادم لطفا برسی کنید -- Behnam Nazemi (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۶ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۳ (UTC)

محمد نظری[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

چرا مدیران عزیز هی صفحه را حذف میکنند، بابا من ویرایش را با تصحیح زیاد متن رونوشت انجام دادم لطفا برسی کنید -- Behnam Nazemi (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۶ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیر/ویکی‌بان‏ی که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۳ (UTC)

______________________ چگونه باید اینکار را بکنم Behnam Nazemi (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۰۲ (UTC) -- Behnam Nazemi (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۰۲ (UTC)

رد شد مقاله در حال حاضر موجود است.آرمان (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۳۴ (UTC)

مه داده چیست؟[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

تمام قوانین رعایت شده و منابع کافی برای مطلب مه داده در مطلب گنجانده شده است اما به دلیلی نامعلوم مطلب حذف گردیده است. -- Persiantiger85 (بحث) ‏۲۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۳۲ (UTC) Persiantiger85 (بحث) ‏۲۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۳۲ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۵ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۸ (UTC)

گردشگری سلامت[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

تمام مطالب استفاده شده از پروپوزال ثبت شده به شماره کد کتابشناسی کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به کد 4230393 استفاده شده است که مدام در طول محتوای مقاله از آن استفاده و به آن رفرنس داده شده است . ضمنا اخبار استفاده شده از سایتهای خبرگزاری مرجع استفاده شده که آدرس آن هم در قسمت منابع ذکر شده است . -- Ertebatno (بحث) ‏۱ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۲۰ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۵ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۹ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/محمد_خانی_صحنه[ویرایش]

باسلام احتراما كليه مطالب اين صفحه قانوني ميباشد و قابل استعلام است. -- M.kh.s (بحث) ‏۱۳ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۲۲ (UTC) M.kh.s (بحث) ‏۱۳ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۲۲ (UTC)

شروین شهبازی[ویرایش]

چرا صفحه حذف شد؟؟ لطفا آن را احیا کنید«ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Telma.jr (بحث) ‏۱۶ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۱۹ (UTC) Telma.jr (بحث) ‏۱۶ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۱۹ (UTC)

اتحادیه دانشجویی محیط زیست ایران[ویرایش]

با رجوع به دومنبع زیر می توانید از وجود این اتحادیه مطمئن شوید http://www.ssamsrt.ir/archive/00201.php http://www.sbu.ac.ir/Lists/News/DispForm.aspx?ID=16280 http://www.uiesa.ir . -- Mo2haji (بحث) ‏۱۷ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۵۸ (UTC) Mo2haji (بحث) ‏۱۷ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۵۸ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/کاربر:Ernest_herman/صفحه_تمرین[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Ernest herman (بحث) ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۳۹ (UTC)

Х اطلاعات ناقص است – Mahdi (28) ‏۷ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۵۷ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/کاربر:Ernest_herman/صفحه_تمرین[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Ernest herman (بحث) ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۴۲ (UTC) منابع را اضافه کردمErnest herman (بحث) ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۴۲ (UTC)

Х اطلاعات ناقص است – Mahdi (28) ‏۷ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۵۶ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%A7[ویرایش]

صفحه اصلی دستینیا. -- Tahamb (بحث) ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۴۸ (UTC)

پژوهشی در ترویج فرهنگ تئاتر[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

با سلام خدمت شما. این تقاضا را با مدیران محترم در میان گذشته بودم و یکی‌ از همکاران پیشنهاد دادند که آنرا در این صفحه نیز مطرح کنم. نسخهٔ رونوشتِ آنرا در اینجا میاورم:

«با سلام. از شما تقاضا دارم که صفحه «پژوهش در ترویج فرهنگ تئاتر» را دوباره احیا نمائید. در صفحهٔ بحث پیرامون حذف زماندارِ این کتاب نوشته بودم که چرا آوردن این کتاب در ویکیپدیا مهم میباشد. از نظر عدم معیار سرشناسی این کتاب و اینکه برگزیده شدن کتاب در نخستین همایش کتاب سال دانشگاه آزاد نمی‌تواند جایزه ادبی‌ بزرگی‌ باشد با شما هم عقیده ام. اما مساله ای که مرا بر آن‌ داشت ویکیِ این کتاب را درست کنم بیشتر این بود که در زمان حال وضعیّت تئاتر ایران بسیار ناگوار و مریض‌احوال است و نوشته شدن این اثر در یک چنین بسترِ زمانی‌ حائز اهمیت میباشد. نه برای اینکه جایزه دانشگاه آزاد را گرفته بلکه بدین خاطر که به صورت علمی‌ و برای اولین مرتبه در ایران روی مساله تئاتر و مخاطبان آن به صورت جدی کار شده است. به نظر اینجانب هر چقدر هم که در مورد تئاتر ایران کتاب نوشته شود باز هم بسیار اندک است. نوشتهٔ بعدی این نویسنده هم باز یک کار بزرگ هنری در این مورد به شمار میرود که «تاریخچهٔ گروه هنر ملی‌» است. بسیاری از پیشکسوتان تئاتر و سینمای مملکت در آنجا فعالیت هنری خود را آغاز نمودند. شاید کلا این امر نشاندهندهٔ جریان نوینی باشد در راستایِ اهمیت دادن به هنر‌های نمایشی به خصوص تئاتر که در ایران با آن بسیار کجرفتاری شده و از طرف دولت نیز حمایتِ چندانی نمی‌شود و همینکه در رسانه‌های معتبر خبر چاپِ آن‌ منعکس نشده، خود دال بر تأیید این کم‌حمایتی است.»

پس لطف کنید از این دیدگاه به این کتاب نگاه کرده و صفحهٔ آنرا دوباره احیا فرمایید، چون از این راه نیز میتوان تئاتر ایران را پشتیبانی و حمایت کرد. با سپاس. CharActor (بحث) ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۰۹ (UTC)

رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۵۵ (UTC)

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان[ویرایش]

طبق مکاتبه با مدیری که صفحه را به دلیل کپی بودن بخشی از مطلب حذف کرده، قصد بازنویسی بخش مذکور را دارم ولی درحال حاضر به متن صفحه دسترسی ندارم(درخواست در این صفحه پیشنهاد مدیر مربوطه بوده است). با احترام -- Hamed.r.n (بحث) ‏۲۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۲۴ (UTC) --Hamed.r.n (بحث) ‏۲۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۲۴ (UTC)

خبرگزاری شبستان[ویرایش]

این خبرگزاری یکی از خبرگزاری های رسمی و پربامخاطب ایران است. علاوه بر این ده ها مقاله در ویکیپدیا از رفرنس خبرگزاری شبستان استفاده کرده اند: مثل https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D9%87_%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C%D9%87_%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85 یا: https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B3%D8%AC%D8%AF_%D9%86%D8%B5%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%DA%A9 https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%DB%8C%D8%A7 -- Delroshan (بحث) ‏۲۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۵۷ (UTC) Delroshan (بحث) ‏۲۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۵۷ (UTC) delroshan

انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده (حامی)[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Hamirefugee (بحث) ‏۲۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۱۴ (UTC)

صفحه ای که ساخته شده بود، برای معرفی انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده بوده است که یک سازمان غیردولتی در ایران است، و همه مطالب آن مربوط به معرفی این انجمن با هماهنگی با مدیریت انجمن استخراج شده و هیچ حق کپی رایتی در اینجا نقض نشده است یا تبلیغاتی صورت نگرفته است. لطفا به کاربر شاراکی تذکر دهید.

~~Hamirefugee~~

انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده (حامی)[ویرایش]

صفحه ای که برای معرفی ساخته شده بوده است مربوط به یک سازمان غیردولتی در ایران و همه مطالب آن با هماهنگی مدیر این انجمن انتخاب شده و هیچ حق کپی رایتی در اینجا نقض نشده یا تبلیغاتی صورت نگرفته است.لطفا به کاربر شاراکی تذکر دهید که بدون اطلاع از محتوای مطلب صفحه را حذف نکنند. -- Hamirefugee (بحث) ‏۲۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۲۱ (UTC) ~~Hamirefugee~~

arsha aghdasi[ویرایش]

هیچ بیوگرافی از بدلکار بین المللی ایران در ویکی پدیا موجود نیست، من به شخصه با استفاده از منابع گوناگون و مصاحبه با شخص ایشان و خانواده شان بیوگرافی را تهیه کردم اما بلافاصله بعد از ارسال حذف شد و ویرایش هم فایده ای ندارد.لطفا کمک کنید این ÷یج برگردد. -- Setareh Malek (بحث) ‏۳۰ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۲۳:۲۶ (UTC) Setareh Malek (بحث) ‏۳۰ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۲۳:۲۶ (UTC)

الهام جعفرنژاد[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

با سلام،متاسفانه چند وقت قبل مشاهده کردم اطلاعات اشتباهی در ویکیپدیا در مورد بنده ثبت شده بخاطر همین یک بیوگرافی کامل آماده کردم برای صفحه خودم که متاسفانه الان میخوام صفحه بسازم با اسم خودم سیستم پیام میده قبلا حذف شده،ممنون میشم صفحه باز بشه و اطلاعاتی که خودم میدم رو برام جایگزین اطلاعات قبلی کنید منتظر جواب هستم مممنون . -- الهام جعفرنژاد (بحث) ‏۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۰ (UTC)

لینک صفحه تمرین: متن جدید در صفحه تمرین الهام جعفرنژاد (بحث) ‏۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۰ (UTC) الهام جعفرنژاد (بحث) ‏۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۶ (UTC)

درود. راهنمایی در بحث خودتان. مهرنگار (بحث) ‏۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۹ (UTC)

یوسف مرحبا[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

این نوشتار توسط کاربری تازه کار، بدون محتوایی در متن آن ایجاد شده بود و توسط کاربر:In twilight حذف زمان‌دار شده بود. نوشتار کاملی در صفحه تمرین خودم نوشته‌ام و درخواست احیا دارم. -- Benyamin-ln (بحث) ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ساعت ۰۳:۲۸ (ایران) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۵۸ (UTC)

✓ منتقل کردم – م‍‍ردتن‍‍ه‍‍ا ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۳:۱۸ (UTC)
@Mardetanha: سپاسگزارم جناب مرد تنها Benyamin-ln (بحث) ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ساعت ۱۲:۰۵ (ایران) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۵ (UTC)

سیاوش آریان (بحث) ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۲۷ (UTC)

سید سعید رحمانی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

مقاله کاملا اصلاح و بازنگری و بازنویسی شد با کمک و ویرایش یکی از مدیران که در تاریخچه ویرایش مقاله ، اسمشان هست (به نام Derakhshan52 )-- سیاوش آریان (بحث) ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۱۷ (UTC)

نکته طبق این نظرسنجی در تاریخ 12 ژوئیه حذف شده است در همان روز 12 ژوئیه توسط کاربری که پیشتر این مقاله را ایجاد کرده با ایجاد حساب جدید (در تاریخ 12 ژوئیه) دوباره ایجاد شده است احیا آن بی معناست لطفا دربرابر ایجاد دوباره محافظت شودMSes T / C ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۴۷ (UTC)

  • درود. من مدیر نیستم دوست گرامی. مثل شما یکی از کاربران ویکیپدیا هستم. راجع به صفحه تمرین و مقاله هم بنده، اصول ویرایشی را راهنمایی کزدم، البته یکی دو تا مشکل کوچک هم دارد که اگر با احیاء موافقت شد، در رفع آن کمک می کنم. البته چون با نظر خواهی حذف شده احیاء آن بعید به نظر می رسد، تا نظر مدیران محترم و سایر دوستان چه باشد.درخشـان/ ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۵۶ (UTC)
@سیاوش آریان:درود. اگر مقصود از احیا، بازگشتن مقاله به فضای اصلی دانشنامه است، ممکن نیست زیرا در نظرسنجی حذف شده‌است. فقط می‌توان زیر نام کاربری احیا کرد تا بازسازی کنید و سپس دوباره به نظرسنجی گذاشته شود. دیدم که خودتان مقاله را در صفحه تمرین بازسازی کرده‌اید پس احیا در زیر نام کاربری نیز ثمر خاصی برایتان نخواهد داشت. اگر مایل بودید، بگویید تا دوباره به نظرسنجی بگذارم. موفق باشید. مهرنگار (بحث) ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۳:۵۵ (UTC)

سیدسعید رحمانی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

صفحه آقای سیدسعید رحمانی، فیلمنامه نویس مشهور ایرانی کاملا مستند و با اطلاعات صحیح و منابع دقیق تهیه شده و ایشان هم چهره سرشناس عرصه فیلمنامه نویسی سریال و فیلم در ایران هستند و به نظر می رسد در حذف چندباره ایشان دلایل قانع کننده ای بیان نشده و بهتر است مجدد بررسی شود. -- Javad safavi110 (بحث) ‏۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۳:۵۹ (UTC) Javad safavi110 (بحث) ‏۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۳:۵۹ (UTC)

فهرست دهستان‌های ایران[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

این مقاله به دلیل رده‌نما بودن حذف شده است که قابلیت اصلاح را طی مرور زمان دارد. با توجه به بزرگی حجم مقاله به مدتی زمان نیاز است که اصلاح شود و به درجه فهرست بخش‌های ایران برسد. -- Reza Amper (بحث) ‏۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۳۴ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمانب ‏۱۶ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۰۷ (UTC)

رسول شاهسونی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

: رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمانب ‏۱۶ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۰۹ (UTC)


چند مدت پیش یک صفحه به نام رسول شاهسونی ایجاد کردم بعد از یک مدت حذفش کردید به دلیل سرشناس نبودن اکنون متن آماده شده به همراه منابع موثق و اصلاح شده اما نمی توانم صفحه را ایجاد کنم و نوشته که محافظت شده و مدیران می توانند تغییر ایجاد کنند . -- Mohammadhtisu (بحث) ‏۲۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۶ (UTC)

دکتر محمود عباسی[ویرایش]

صفحه دکتر محمود عباسی، معاون وریر دادگستری هر چه سریعتر احیا شود. Ehsan2016 (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۳۰ (UTC)

@Ehsan2016: کدام مقاله مدنظرتان است؟ در ویژه:مشارکت‌های_حذف_شده/Ehsan2016 مقاله‌ای نیافتم.--آرمانب ‏۱۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۵۷ (UTC)

افشین عفتی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

به دلیل نامعلومی برچسب "منابع یاد شده بی ربط به محتویات مقاله است." بر روی مقاله خورده است در صورتیکه اگر همه لینکهای منابع رو مطالعه کنید می بینید که کاملاً مرتبط و درمورد محتویات مقاله هستند. -- 0solomon0 (بحث) ‏۶ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۴۱ (UTC)

احیا شد و به وپ:نبح فرستاده شد.--آرمانب ‏۱۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۵۴ (UTC)

عبدالعلی ذوالانواری[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

سلام ایشان شخصیت ریاست علمی کاربردی استان های مرکزی و اصفهان هستند (در گوگل سرچ کنید) حداقل در صفحه کاربری ام احیاء شودM gh660 (بحث) ‏۷ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۰۷ (UTC)

رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.--آرمانب ‏۱۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۵۰ (UTC)

دکتر محمدرضا شیرزادی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

ایشان مشاور معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی هستند و این هم صرفا بیوگرافی ایشان بود همانند سایر بیوگرافی های دیگری که در این سایت می باشد -- ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۵۴ (UTC)Saber.arp (بحث)

Х مقاله بدرستی حذف شد.آرمانب ‏۱۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۳۵ (UTC)

سیاوش اسد[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

این نوشتار با برچسب اشتباهی که کاربر @Modern Sciences: زده بود نامزد حذف سریع شد و توسط همکار عزیز ویکی‌بان جناب @Mahdy Saffar: حذف گردید. پس از این حذف ناصحیح دو درخواست در تام برای پیگیری درج شد.پیوند یک و پیوند دوم. در صفحه ویکی‌بان گرامی جناب صفار این مطلب را عنوان نمودم و ایشان مقرر شد برای احیا درخواستی دهند که نمیدانم چرا دوباره نوشتار احیا نشد و برای حذف به نبح فرستاده نشد؟ لطفا یکی از مدیران نوشتار مذکور را احیا کنند تا روند حذف آن از مسیر درست پیگیری شود. با سپاس. -- Mehdi (بحث) ‏۱۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۲۶ (UTC)

مقاله احیا شد.آرمانب ‏۱۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۳۲ (UTC)
بسیار سپاسگزارم. برای حذف به نبح خواهمش برد سپاس از انتقال به نبح. – Mehdi (بحث) ‏۱۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۰۷ (UTC)

رده:شمشیربازان بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۶[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

مقاله احیا شد.درفش کاویانی (بحث) ‏۱۵ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۳۵ (UTC)


اشتباهاً به جای رده‌ای که جدیدتر ساخته شده، حذف کردم. -- مهدی صفار ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ساعت ۰۱:۲۳ (ایران) ‏۱۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۵۳ (UTC) مهدی صفار ۲۳ مرداد ۱۳۹۵، ساعت ۰۱:۲۳ (ایران) ‏۱۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۵۳ (UTC)

@Darafsh: ممنون. می‌توانید آن را با این یکی ادغام کنید؟ مهدی صفار ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ساعت ۲۱:۱۲ (ایران) ‏۱۵ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۴۲ (UTC)
@Mahdy Saffar: ادغام چرا؟ هردوی این رده‌ها خالی هستند و میان‌ویکی هم ندارند. یکی را باید نگه داریم و دیگری را حذف کنیم. درفش کاویانی (بحث) ‏۱۵ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۵۲ (UTC)
@Darafsh: ببخشید. منظورم این بود. :) مهدی صفار ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ساعت ۲۱:۳۶ (ایران) ‏۱۵ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۰۶ (UTC)
✓درفش کاویانی (بحث) ‏۱۵ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۲۴ (UTC)

گروه موسیقی گازاروک[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

احیا شد. – آرمانب ‏۱۶ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۰۵ (UTC)


اشتباه سهوی در حذف مقاله در نبح به جای حذف زماندار منقضی شده. -- درخشـان/ ‏۱۶ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۵۱ (UTC)

اصغر افتخاري[ویرایش]

درخواست احيا صفحه -- Rashidgazko (بحث) ‏۲۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۵۶ (UTC)

افشین عفتی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

متاسفانه دلیل حذف چندباره این موضوع مقاله رو نمی دانم و واقعاً جای سوال هم شده زیراکه به نظر من به عنوان یکی از نویسندگان این مقاله هم با استناد به محتوا و هم منابع مربوطه از بسیاری از مقاله های تایید شده موجود سرشناس تر و پسندیده تر است و طبیعتاً قابل افتخار برای ماندن در معتبرترین دانشنامه! -- 0solomon0 (بحث) ‏۲۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۳۳ (UTC) 0solomon0 (بحث) ‏۲۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۳۳ (UTC)

@0solomon0: درود. مقاله با اجماع کاربران، در نبح حذف شده‌است. فارغ از افتخار و...اگر موضوع را سرشناس می‌دانید، آن را در صفحه تمرین‌تان ایجاد و کامل کنید. هرگاه که آماده شد، نظرخواهی دیگری ترتیب می‌دهیم و اگر اجماع بر ثبت بود، ایجاد می‌شود. مهرنگار (بحث) ‏۲۷ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۱۳ (UTC)

نماز جمعه در ایران[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

مقاله برچسب حذف سریع بدلیل تکراری بودن داشت و در مقاله نماز جمعه مطالب وجود داشت ولی بعد از حذف در صفحه بحث متوجه شدم که مطالب در آن ادغام شده است، لطفا نسبت به احیا اقدام و در صورت لزوم تغییر مسیر دهید. سپاس -- درخشـان/ ‏۲۷ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۶ (UTC)

درود. پیشتر احیا و به نبح فرستاده‌ شده‌است. مهرنگار (بحث) ‏۲۷ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۷ (UTC)

امامزاده سید تاج الدین[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

مقاله موجود است و حتی برچسب حذف ندارد – مهرنگار (بحث) ‏۳۰ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۴۵ (UTC)


این صفحه از نظر ساختار مشکلی ندارد و صحت متن مشکلی ندارد خواهشمندم حذف نشود. -- Abdananonline (بحث) ‏۳۰ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۴۳ (UTC)

آیین‌نامه بازی جوانمردانه مالی یوفا[ویرایش]

مقاله برچسب حذف سریع به علت نقض حق تکثیر داشت و حذف کردم ولی بعد از بررسی بیشتر و با توجه به تاریخ انتشار بسیار نزدیک در سایت‌های مختلف احتمال می‌دهم بعد از ایجاد در ویکی فا باشد. و احتمال کپی کم باشد. صفحه بحث را حذف نکردم. لطفا یک بررسی نمائید و اگر حدس من درست بود صفحه را احیا کنید. سپاس -- درخشـان/ ‏۳۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۳۶ (UTC)

علی اباذری سیوندی[ویرایش]

مقاله برای معاون سازمان استاندارد ایجاد شده بود که مستقیما زیر نظر رییس جمهور است و مشکل عدم سرشناسی وجود ندارد چون جز مدیران ارشد کشور می باشد لینک های منبع نیز به محتوا داده شده بود و از فردی هم که درخواست حذف زمان دار کرده بود خواسته شد کیفرخواست برداشته شود ایشان در پاسخ گفتند بله به نظر ایشان نظر مشکل عدم سرشناسی وجود ندارد و منبع مرتبط لینک شود که اینکار انجام شد. -- ادمین 4433 (بحث) ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۴۰ (UTC) ادمین 4433 (بحث) ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۴۰ (UTC)

علی اباذری سیوندی[ویرایش]

با توجه به اینکه ایشان به عنوان معاون سازمان ملی استاندارد ایران از مدیران ارشد کشوری می باشند لطفا با حذف دلیل عدم سرشناسی و با توجه به اینکه منابع معتبر نیز تعریف شدند لطفا صفحه مقاله مربوط به ایشان را احیا نمایید مقاله توسط sharki حذف شده است -- ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۵۸ (UTC)Mehrad87

سایت آچمز[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

این سایت در جهت معرفی سایت آچمز ؛ که سال هاست بهترین و پرمخاطب ترین سایت شطرنج ایرانه ، ساخته شده همانند سایت های دیگه ای که برای معرفی و تاریخچه شون در ویکی پدیا سایت دارند -- Nedabani1 (بحث) ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۲۸ (UTC)

Nedabani1 (بحث) ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۲۸ (UTC) nedabani1

Х لطفاً وپ:چرا را بخوانید. – ح.فاطمی«ب» ۲۶ شهریور ۱۳۹۵، ساعت ۱۶:۰۲ (ایران) ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۳۲ (UTC)

ابراهیم رنجبر[ویرایش]

رفع مشکل عدم سرشناسی با کسب نشان پارالمپیک-- فرزند ایران اسلامی (بحث) ‏۱۷ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۵۱ (UTC)

دکتر مرتضی چمن آرا[ویرایش]

با عرض سلام و عرض ادب و خسته نباشید ببخشید من تازه با ویکی پدیا دارم کار می کنم و برای صفحه ام منبع ذکر نکرده بودم که حذف زماندار شد و الآن منابع رو گذاشته ام و ویرایش کرده ام ممنون می شوم کمکم نمایید با تشکر. -- ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۲۹ (UTC)IRANIANELITE (بحث)

مهدی احمدوند[ویرایش]

این خواننده بسیار سرشناس هستند و باید ایجاد شود 130.255.202.4 ‏۲۷ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۰۵ (UTC) -- 130.255.202.4 ‏۲۷ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۰۵ (UTC) چرا از صفحه پیگیری نمیکنین؟130.255.202.4 ‏۲۷ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۲۳ (UTC)

فرشته (خواننده)[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Medaghafj (بحث) ‏۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۸ (UTC) فرشته (خواننده) سلام و خسته نباشید_من منابع و پیوند به بیرون هایی از این خواننده دارم که نشان میدهد که سرشناسی دارد و قابل احیا می باشد. Medaghafj (بحث) ‏۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۲ (UTC) Medaghafj (بحث) ‏۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۸ (UTC)

سعید شایسته[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Medaghafj (بحث) ‏۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۱۵ (UTC) سعید شایسته سلام و خسته نباشید_من با منابع و پیوند به بیرون های مختصری که دارم اثبات می کند که این خواننده سرشناسی دارد و قابل احیا می باشد٬ لطف کنید پیگیری نمایید._متشکرم Medaghafj (بحث) ‏۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۱۵ (UTC)

سعید پور سعید[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Medaghafj (بحث) ‏۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۴ (UTC) سعید پور سعید سلام و خسته نباشید_من منابعی دارم که می تواند اثبات بر سرشناسی این خواننده داشته باشد لطف کنید این موضوع را پیگیری بفرمایید_ممنونم Medaghafj (بحث) ‏۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۴ (UTC)

آرش احمدی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Mojtaba aam (بحث) ‏۱ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۱۹ (UTC) ایشان از نخبگان اینده کشوری هستند و عاشق ویکیپدیا ارزوی قلبیشون داشتن صفحه است ممنون

محمد مالجو[ویرایش]

{{subst:بازستانی|1=نام صفحه اینجا قرار می‌گیرد|2=دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک به منابع نسبتا خوبی استناد جسته بودم: مصاحبه محمد مالجو با نشریه نگاه نو که در کتاب "گفتن واقعیت به صاحبان قدرت نیر به چاپ رسیده است. سایت دانشگاه مردم و سایت نشر نی Sailingthroughmayhem (بحث) ‏۱۰ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۲۲ (UTC) همچنین اطلاعاتی درباره ی ایشان در سایت ها soas، iranheritage و... موجود است که چنانچه صفحه را احیا بفرمایید می توانم اضافه کنم. Sailingthroughmayhem (بحث) ‏۱۰ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۲۶ (UTC)

شرکت استارک[ویرایش]

{{subst:بازستانی|1=شررکت استارک|2=ثبت موضوعElnaz.g.w (بحث) ‏۱۰ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۴۲ (UTC)9اکتبر2016،ساعت7:08

حسین بیات[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Bitareader (بحث) ‏۱۲ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۰۵ (UTC) در تعدادی از صفحات ویکی پدیا به نام این نویسنده پیوند داده شده و صفحاتی در وب برای کسب اطلاعات دیگر درباره او وجود دارد. مانند http://lh.khu.ac.ir/~bayat وقتی روی نام این فرد کلیک کنید می بینید صفحه ای به این نام وجود ندارد ولی با توجه به لینک بالا می توان این اطلاعات را به ویکی پدیا افزود. البته کلا مطمئن نیستم در چنین مواردی می توان صفحه جدید ایجاد کرد یا نه. Bitareader (بحث) ‏۱۲ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۰۵ (UTC)بیتا

حمید رضا دادو[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Lubov Zavyalova (بحث) ‏۱۶ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۰:۰۸ (UTC) با سلام و احترام. من مقاله خود را بر اساس معیارهایی که در ارتباط با سایت ویکی پدیا می دانستم بر روی سایت قرار دادم، ولی متاسفانه حذف گردیده است. خواهشمندم شرایظ احیای مجدد آنر ا فراهم بفرمایید. با سپاس فراوانLubov Zavyalova (بحث) ‏۱۶ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۰:۰۸ (UTC)

بهنام علامی[ویرایش]

صفحه مورد بحث با عجله نوشته شده و خارج از قواعد ویکیپدیا بوده است و مدیر هم به این دلیل آن را حذف نموده است .لذا مقاله جدید با توجه به منابع و پیوندهای مندرج در آن به احتمال قوی مورد تایید قرار خواهد گرفت . خواشمندم نسبت به احیا صفحه اقدام نمایید . با سپاس -- ‏۱۷ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۴۹ (UTC)Na.allami (بحث) Na.allami (بحث) ‏۱۷ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۱۴ (UTC)

در ضمن مقاله مورد نظر را در صفحه تمرین میتوانید مشاهده نمایید. https://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1:Na.allami/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87_%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86

توماس هیتسل‌سپرگر[ویرایش]

به نظر می‌رسد در یکی از تغییرمسیرها به این نام، خودِ صفحه را اشتباهاً حذف کرده‌ام. لطفاً صفحه را با همین عنوان احیا فرمایید. -- Hamid Hassani (بحث) ‏۱۷ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۴۷ (UTC)

دکتر محمد رضا ملاردی[ویرایش]

{{subst:بازستانی|1= دکتر محمد رضا ملاردی 2=سلام مقاله مربوط به دکتر ملاردی حذف شده است. دلیل آن چیست؟ ایشان پدر علم شیمی معدنی ایران و مولف بیش از هفتاد جلد کتاب در این زمینه هستند. علم شیمی معدنی در ایران را می توان به دو دوره قبل و بعد از ایشان تقسیم کرد. ایشان نزدیک چهل سال طراحی سوالات کنکور را بر عهده داشته و بیش از شش دهه به کار تدریس اشتغال داشته اند. واقعا دلیل حذف این صفحه را نمی فهمم . سلیمی (استادیار شیمی)

××××

مهرداد مرادپور[ویرایش]

منابع سرشناسی ویرایش شد، از اخبار وبسایت های خبری موسیقی و شماره مجوز رسمی وزارت ارشاد استفاده شد.باتشکر از تلاش شما. 1.انتشار اولین آلبوم مجاز مهرداد مرادپور - رسانه گانجاموزیک 2. بغض شیشه ای - دارای مجوز شماره: 00043/ق/94/6 و شماره ثبت: «16462و» کتابخانه ملی ایران 3. انتشار آلبوم سوم مهرداد مرادپور - سایت خبری ریتم نو 4. صفحه تایید شده ی مهرداد مرادپور در شبکه ی فیسنما«mrdstudio98» در پایین کلیک کنید. -- Mrdstudio98 (بحث) ‏۲۵ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۵۹ (UTC)