ویکی‌پدیا:درخواست احیا

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

بایگانی: ۱، ۲ (بایگانی پیشین: ۱، ۲)

نشانگرهای استفاده‌شده توسط مدیران
نتیجه کد کد معمول
مقاله احیا شد. :{{داص|ا}}~~~~ :{{داص|احیا}}~~~~
مقاله احیا شد، با این حال احتمال حذف آن از فرایندهای دیگر حذف وجود دارد، لطفاً با افزودن منابع معتبر بیشتر مقاله را بهبود بخشید. :{{داص|م}}~~~~ :{{داص|منبع}}~~~~
در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند. :{{داص|خ}}~~~~ :{{داص|خود}}~~~~
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ح}}~~~~ :{{داص|حس}}~~~~
رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ن}}~~~~ :{{داص|نبح}}~~~~
رد شد مقاله در حال حاضر موجود است. :{{داص|و}}~~~~ :{{داص|وجود}}~~~~
رد شد تاکنون مقاله‌ای با این نام در ویکی‌پدیا ساخته نشده است. :{{داص|س}}~~~~ ::{{داص|نیست}}~~~~
پرسش: :{{داص|پ}}~~~~ :{{داص|پرسش}}~~~~
توجه داشته باشید که: :{{داص|ت}}~~~~ :{{داص|توجه}}~~~~


ارتباط تلفن کوروش[ویرایش]

با سلام، این صفحه نامزد حذف می‌باشد، اصلاحات مربوط به متن صورت گرفت، خواهشمندم نسبت به عدم حذف صفحه مربوطه دستورات مقتضی را صادر بفرمایید. -- سپیده پیکرزاده (بحث) ‏۷ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۳۴ (UTC)

نامزدی حذف سریع شرکت ارتباط تلفن کوروش

برچسب حذف سریع به مقاله شرکت ارتباط تلفن کوروش افزوده شده است و ممکن است این مقاله به دلایل زیر حذف گردد:

تبلیغات آشکار در مورد فرد یا محصول که برای دانشنامه‌ای شدن نیازمند بازنویسی بنیادی است

بر پایه معیارهای حذف سریع امکان حذف مقاله وجود دارد

اگر فکر می‌کنید که این صفحه نباید به این دلیل حذف شود، می‌توانید با بازدید از صفحه و کلیک روی دکمه‌ای با عنوان «اینجا را برای مخالفت با حذف سریع کلیک کنید» با نامزدی مخالفت کنید. این کار به شما فرصت توضیح می‌دهد که چرا باور دارید این صفحه نباید حذف شود. هرچند، آگاه باشید زمانی که یک صفحه نامزد حذف سریع شد، ممکن است بدون تأخیر حذف شود. لطفاً برچسب حذف سریع را خودتان از صفحه برندارید، ولی از افزودن اطلاعات در راستای رهنمودها و سیاست‌های ویکی‌پدیا دریغ نکنید. اگر صفحه حذف شد و می‌خواهید محتوای حذف‌شده را برای ارجاع آینده یا بهبوددادن بازیابی کنید، لطفاً با مدیر حذف ارتباط برقرار کنید یا اگر از پیش این کار را کردید، می‌توانید درخواستی در اینجا قرار دهید. سپیده پیکرزاده (بحث) ‏۷ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۳۴ (UTC)

Х صفحه‌هایی که محتوای آن‌ها منحصراً به تبلیغ یک کالا، شرکت، گروه، فرد و غیره بپردازد، و برای تبدیل آن‌ها به یک مقالهٔ دانشنامه‌ای نیاز به تغییرات اساسی در مقاله باشد، شایستهٔ حذف سریع هستند.-- آرمان (بحث) ‏۳۱ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۴۲ (UTC)

سعید آرت[ویرایش]

عبارات و مواردی که فکر می‌کردم ممکن است باعث حذف صفحه گردد را اصلاح کردم، لطفاً بررسی کنید. -- ‏۱۱ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۲۴ (UTC)Saeidjeybari (بحث)

Х صفحه‌هایی که محتوای آن‌ها منحصراً به تبلیغ یک کالا، شرکت، گروه، فرد و غیره بپردازد، و برای تبدیل آن‌ها به یک مقالهٔ دانشنامه‌ای نیاز به تغییرات اساسی در مقاله باشد، شایستهٔ حذف سریع هستند.-- آرمان (بحث) ‏۳۱ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۳۴ (UTC)

محمدصادق رزمی[ویرایش]

لینک منابع درج شد. -- Msr839 (بحث) ‏۱۳ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۰۷ (UTC) Msr839 (بحث) ‏۱۳ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۰۷ (UTC)

رد شد مقاله در حال حاضر موجود است.آرمان (بحث) ‏۳۱ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۲۶ (UTC)

معماری اسلامی و یا معماری مسلمین؟[ویرایش]

با سلام این نکته یکی از موارد مهم در زمینه معماری اسلامی می‌باشد، نمیدانم شما تحصیلات معماری دارید و یا نه؟ ولی به نظر من که چندین سال است در زمینه معماری تحصیلات کرده و قلم می‌زنم و به مسائل فکری این حوزه تسلط دارم این مبحث یک مبحث جدی و مهم است .Sadeqrashidi (بحث) ‏۲۹ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۵:۴۸ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۳۱ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۲۰ (UTC)

تالار عروسی[ویرایش]

لینکی از سایتی که منبع بوده در پایین ذکر کردم. ابتدا لینک به خود سایت بود که به لینک مقاله اصلاح شد. با توجه به اصلاح مورد گفته شده خواهشمندم از حالت زمان دار خارج کنید. سپاس. -- Mtkzz (بحث) ‏۹ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۱۰ (UTC) Mtkzz (بحث) ‏۹ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۱۰ (UTC)Mtkzz (بحث) ‏۱۲ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۱۲ (UTC)

سید جواد میرعرب[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Wikilisst (بحث) ‏۱۰ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۹:۱۴ (UTC) ایشان یکی از اعضا اصلی بنیاد باران که به ریاست سید محمد خاتمی رییس جمهور اسبق ایران می باشند لذا دلیلی برای حذف صفحه وجود ندارد و در صورت حذف صفحه مشخص می شود سلیقه ای عمل شده است. با تشکر Wikilisst (بحث) ‏۱۰ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۹:۱۵ (UTC) Wikilisst (بحث) ‏۱۰ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۹:۱۴ (UTC)

خشایارشا (شاهزاده)[ویرایش]

حدف زود هنگام- به دلیل این که تصور می‌کردم با مقاله خشایارشا یکسان است آنرا حذف کردم در صورتی که در زمانهای مختلف می‌زیسته‌اند. __وهمن (بحث) ‏۲۹ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۶:۵۶ (UTC)__

اصالت سادات[ویرایش]

دلیلی ارائه نشده‌است. -- ‏۲۹ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۷:۲۵ (UTC)Shams bahari (بحث)

شیرزاد پیک حرفه[ویرایش]

مدیر محترمی که صفحه بنده را حذف کرده اند علت را سرشناسی دانسته اند. فردی که من برای او صفحه ای درست کرده ام از نام آوران حوزه خود است. یعنی فلسفه اخلاق. ایشان در کنفرانسهای داخل و خارج ایراد سخنرانی میکنند. چندین کتاب و مقاله دارند و بسیار سرشناس هستند. مراجعه برای آشنایی با ایشان و آثار ایشان نیز زیاد است. لذا خواهشمندم بنده را در بازیابی این صفحه کمک بفرمایید. -- ‏۲۹ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۵:۳۹ (UTC)Alborz Aazaad (بحث)