ویکی‌پدیا:درخواست احیا

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

بایگانی: ۱، ۲ (بایگانی پیشین: ۱، ۲)

نشانگرهای استفاده‌شده توسط مدیران
نتیجه کد کد معمول
مقاله احیا شد. :{{داص|ا}}~~~~ :{{داص|احیا}}~~~~
مقاله احیا شد، با این حال احتمال حذف آن از فرایندهای دیگر حذف وجود دارد، لطفاً با افزودن منابع معتبر بیشتر مقاله را بهبود بخشید. :{{داص|م}}~~~~ :{{داص|منبع}}~~~~
در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند. :{{داص|خ}}~~~~ :{{داص|خود}}~~~~
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیر/ویکی‌بان‏ی که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ح}}~~~~ :{{داص|حس}}~~~~
رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ن}}~~~~ :{{داص|نبح}}~~~~
رد شد مقاله در حال حاضر موجود است. :{{داص|و}}~~~~ :{{داص|وجود}}~~~~
رد شد تاکنون مقاله‌ای با این نام در ویکی‌پدیا ساخته نشده است. :{{داص|س}}~~~~ ::{{داص|نیست}}~~~~
پرسش: :{{داص|پ}}~~~~ :{{داص|پرسش}}~~~~
توجه داشته باشید که: :{{داص|ت}}~~~~ :{{داص|توجه}}~~~~


بسر ابن ارطاه[ویرایش]

ایشان یکی از سراداران نام آور در ابتدای اسلام هستند و نام ایشان در ۶ مدخل موجود در ویکی ‍‍‍‍پدیا وجود دارد که من آنها را هم پالایش و متصل کرده بودم. وقتی اطلاعات هر چند کم از شخصی پیدا میشود که موارد بسیاری مورد نیاز خوانندگان محترم هست و از یک کتاب کاملا سرشناس تاریخی تایپ شده چرا باید غیر قابل توجه تشخیص داده شود. با احترام -- AidinAfrashteh (بحث) ‏۱۰ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۳۸ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیر/ویکی‌بان‏ی که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۹ (UTC)

کیومرث امیری متخلص به لک امیر[ویرایش]

قوم لک ‏۱۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۱ (UTC)

این فرد یک شاعر شناخته شده دراستان کرمانشاه و مناطق لک نشین و ایران است . شاید چون اول مقاله من بوده با تنظیمات آشنا نبوده ام . از این گذشته راه حل ارائه مداراک و آثار این شاعر و بارگزاری آنها را در ویکی پیدیا نمی دانم . -- قوم لک ‏۱۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۱ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیر/ویکی‌بان‏ی که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۷ (UTC)

امیرحسین کاوه[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- A.H.Kaveh (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۱ (UTC)

امیر حسین کاوه

منابع ویرایش گردید. منبع قبلی اشتباه آورده شده بود.

A.H.Kaveh (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۱ (UTC)

در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۵ (UTC)

ملا پریشان[ویرایش]

شاعری سرشناس است که حدود هفت سده پیش میزیسته. وب سرشناسی هم دارد. بنده و یک کاربر دیگر هم منابع هم از کتاب و از وبگاه گذاشته بودیم (همراه با ارجاع). متاسفانه در ویکی پدیای فارسی این موضوع چند استانداردی اذیت کننده است. کسی که هفت سده پیش شعر نوشته و اشعارش هنوز چاپ میشود و ترانه سرایان آنها را میخوانند و اسمش در تذکره ها هست، فاقد سرشناسی تشخیص داده میشود. اما افرادی که در سده ییست و بیست و یک زیسته اند و در چهارتا وبگاه اسمی به هم زده اند مقاله دارند. علاوه بر منابع موجود لطفا توجه شود که در چندین مقاله ویکی فارسی به نام ایشان اشاره شده. اینها را هم که بنده ننوشته ام. در ویکی کردی و کرمانجی هم مقاله دارد، آنها را هم من ننوشته ام. متوجه شدم که قبلا هم در ویکی فارسی مقاله داشته. خوب بدون بحث که نمیشود مقاله ها را حذف کرد. Pirehelokan (بحث) ‏۲۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۱۶ (UTC) -- Pirehelokan (بحث) ‏۲۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۱۶ (UTC)

در کاربر:Pirehelokan/ملا پریشان احیا شد، پس از برطرف کردن ایرادات از یکی از کاربران باتجربه درخواست کنید به فضای نام اصلی منتقل کند.--آرمان ([[بحث کاربر:|بحث]]) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۲ (UTC)
@AzorAhai:با سپاس از شما، مقاله را منتقل کردم. لطفا به این مقاله که بااسم جدید ملا پریشان لرستانی درست شده رسیدگی کنید. مطالب را در حد توان تلفیق کردم. لطفا برچسب تلفیق یا حذف بزنید. Pirehelokan (بحث) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۰۳ (UTC)

دشت شقایق[ویرایش]

سعی شد برای تعریف این دشت از دو منیع و تجربه شخصی کوهنوردان استفاده شود. بدلیل استناد دشت شقایق در صفحات متعددی در ویکی (مثلا عکس مربوط به شقایق، پلور، لار و ...)درخواست بازگردان این صفحه را دارم -- طبیعت گرد ‏۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۳ (UTC) طبیعت گرد ‏۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۳ (UTC)

در کاربر:M.aleahmad/دشت شقایق احیا شد. لطفا پس از رفع ایرادات از یکی از کاربران با تجربه درخواست کنید به فضای نام اصلی منتقل کند.--آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۱۶ (UTC)

پندار خواننده[ویرایش]

پندار یک خواننده رپ نسبتا مشهور بوده و ابراز دلیل عدم سرشناسی بر ایشان صدق نمیکند. -- ✔Wikipedia ‏۹ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۴۰ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیر/ویکی‌بان‏ی که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۱۰ (UTC)

انجمن اسلامی دانشگاه آزاد تهران شمال[ویرایش]

این صفحه با توجه به منابعی که در ساخش از ان استفاده شده بود کاملا معتبر میباشد و دلیل حذف سریع م7 با توجه به اینکه این صفحه درباره اولین انجمن اسلامی دانشگاه ازاد در تهران میباشد کمی بی انصافی میباشد با تشکر. -- Kiumars hk (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۵۷ (UTC)

Kiumars hk (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۵۷ (UTC)
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیر/ویکی‌بان‏ی که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۰۹ (UTC)

محمدرضا قویدل[ویرایش]

این مقاله به دلیل عدم سرشناسی این شخص ،که یک فوتبالیست است، حذف شد.چرا که او سابقه‌ی بازی در لیگ برتر را نداشت.اما حالا بازی کرده و فکر می‌کنم سرشناس شده باشد.نسخه انگلیسی این مقاله هم چند روز پیش با تایید سرشناسی،احیا شد. -- ‏۱۱ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۵۷ (UTC)Yasamin77 (بحث)

رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۴ (UTC)
@AzorAhai:مدیری که این مقاله رو حذف کرده خیلی وقته به مرخصی رفته و برای احیای مقاله اصلا جوابی به من ندادن.الان من باید چیکار کنم؟Yasamin77 (بحث) ‏۱۶ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۰۹ (UTC)
درخواست احیا را در وپ:تام مطرح کنید.--آرمان (بحث) ‏۱۶ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۱ (UTC)

محمد ناظری[ویرایش]

چرا مدیران عزیز هی صفحه را حذف میکنند، بابا من ویرایش را با تصحیح زیاد متن رونوشت انجام دادم لطفا برسی کنید -- Behnam Nazemi (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۶ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیر/ویکی‌بان‏ی که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۳ (UTC)

محمد نظری[ویرایش]

چرا مدیران عزیز هی صفحه را حذف میکنند، بابا من ویرایش را با تصحیح زیاد متن رونوشت انجام دادم لطفا برسی کنید -- Behnam Nazemi (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۶ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیر/ویکی‌بان‏ی که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۳ (UTC)

______________________ چگونه باید اینکار را بکنم Behnam Nazemi (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۰۲ (UTC) -- Behnam Nazemi (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۰۲ (UTC)

رد شد مقاله در حال حاضر موجود است.آرمان (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۳۴ (UTC)

مه داده چیست؟[ویرایش]

تمام قوانین رعایت شده و منابع کافی برای مطلب مه داده در مطلب گنجانده شده است اما به دلیلی نامعلوم مطلب حذف گردیده است. -- Persiantiger85 (بحث) ‏۲۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۳۲ (UTC) Persiantiger85 (بحث) ‏۲۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۳۲ (UTC)