ویکی‌پدیا:درخواست احیا

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

بایگانی: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲ (بایگانی پیشین: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲)

نشانگرهای استفاده‌شده توسط مدیران
نتیجه کد کد معمول
مقاله احیا شد. :{{داص|ا}}~~~~ :{{داص|احیا}}~~~~
مقاله احیا شد، با این حال احتمال حذف آن از فرایندهای دیگر حذف وجود دارد، لطفاً با افزودن منابع معتبر بیشتر مقاله را بهبود بخشید. :{{داص|م}}~~~~ :{{داص|منبع}}~~~~
در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند. :{{داص|خ}}~~~~ :{{داص|خود}}~~~~
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ح}}~~~~ :{{داص|حس}}~~~~
رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ن}}~~~~ :{{داص|نبح}}~~~~
رد شد مقاله در حال حاضر موجود است. :{{داص|و}}~~~~ :{{داص|وجود}}~~~~
رد شد تاکنون مقاله‌ای با این نام در ویکی‌پدیا ساخته نشده است. :{{داص|س}}~~~~ ::{{داص|نیست}}~~~~
پرسش: :{{داص|پ}}~~~~ :{{داص|پرسش}}~~~~
توجه داشته باشید که: :{{داص|ت}}~~~~ :{{داص|توجه}}~~~~


احمد تویسرکانی راوری[ویرایش]

به مدت ۱۰ سال معاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بوده و معیار سرشناسی را دارد -- Mrs.Alef (بحث) ‏۲۱ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۳۹ (UTC)

توجه شما را به این بند از ویکی‌پدیا:سرشناسی (افراد) جلب میکنم: شخصیت‌های سیاسی‌ای که صاحب مناصب بین‌المللی، ملی یا استانی بوده‌اند و نیز نمایندگان مجالس ملی یا استانی- Mrs.Alef (بحث) ‏۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۵۴ (UTC)

مجلهٔ پدیدار[ویرایش]

اطلاعات صفحه و سرشناسی مجله بین دانشگاهیانِ حوزه‌های مرتبط با مجله و افراد حرفه‌ای در حوزهٔ سینما، این مجله را واجد شرایط برای داشتن مدخلی در ویکیپدیا میکند (اسامی نویسندگانِ مجله هم گویای این مطلب است). خواهشمندم با حوصله بررسی کنید و مانند مدیری که دو روز پیش آن را بی‌درنگ حذف کرد، با این صفحه برخورد نکنید. این صفحه اطلاعات تکمیلی خواهد داشت که بعد از ایجاد دوستان دیگری همکاری خواهند کرد. اگر توضیح یا کاری لازم است، لطفاً بگویید. ممنون Fardidi (بحث) ‏۲۳ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۳۶ (UTC) -- Fardidi (بحث) ‏۲۳ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۳۶ (UTC) سلام. از دو هفته پیش منتظر پاسخ برای احیای این صفحه هستیم. لطفاً بررسی کنید. Fardidi (بحث) ‏۸ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۰۰ (UTC)

میلاد مشایخ[ویرایش]

1= میلاد مشایخ دارای تالیفات متعددی است و در رشته خود تاثیر گذار است.2=برای نوشتن مقاله از منابع دقیقی همچون کتایخانه ملی استفاده شده است.3= نسبت به برخی افراد که در ویکی دارای صفحه اند مانند برخی بازیگران و سیاستمداران ترویج افرادی چون میلاد مشایخ سازگاری بیشتری با سیاستهای ویکی دارد.4= به هیچ وجه جنبه تبلیغی نداشته استEma4611 (بحث) ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۵۸ (UTC) -- Ema4611 (بحث) ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۵۸ (UTC)

توسعه داده پردازی سپنتا[ویرایش]

در این مقاله برطبق منابع یاد شده تنها اطلاع رسانی صورت گرفته برای ایجاد یک صفحه بی طرف از نمونه مقاله های ویکی پدیا استفاده شده مثل صفحه: گسترش ارتباطات سپنتا. از این رو درخواست دارم که صفحه حذف شده، بازیابی شود . -- سپنتا35075 (بحث) ‏۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۳۸ (UTC)

شهامه دیزایی[ویرایش]

وجود منابع مختلف و تایید کننده بر اهمیت ایشان در پرونده پاپوش همسرش سرتیپ دیزایی که از فرماندهان ارشد پلیس لندن بوده است. حضور پر رنگ ایشان و بر ملا کردن حقیقت اهمیت شخصیت ایشان را نشان میدهد. منابع و رزومه ها به درستی بررسی نشده و صرفا جهت حذف سریع اقدام گردیده است. -- Shima Editor (بحث) ‏۲ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۰۱ (UTC) Shima Editor (بحث) ‏۲ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۰۱ (UTC)

کریم امینی[ویرایش]

کریم امینی کارگردان سینمای ایران هستند که همکاری با بزرگان زیادی رو در قالب یازیگر و کارگردان و دستیار کارگردان در فعالیت هاش داره و بارها اسم ایشون در ویکی پیدای افراد معروف عنوان شده . مانند همکاری با بهرام رادان در فیلم گربه سیاه و صفحه فیلم دشمن زن به عنوان کارگردان -- Hesam Yazdkhasti (بحث) ‏۳ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۵۸ (UTC)

مجید حاتمی[ویرایش]

Sunearthly (بحث) ‏۴ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۴۳ (UTC)

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Sunearthly (بحث) ‏۴ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۴۳ (UTC) Sunearthly (بحث) ‏۴ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۴۳ (UTC)

بیوگرافی محمد علی شیری فرد[ویرایش]

به چه علت صفحه مرا پاک کردید و اینکه شرایط انتشار مقاله در ویکی پدیا چیست و اشکال کار من در کجا بوده؟ و از چه طریق اثبات کنیم مواردی که منتشر کردیم؟

مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا[ویرایش]

این مرکز درمان ناباروری واقع در خیابان شریعتی نبش یخچال بیش از 10 سال است که دارای فعالیت می باشد و در جستجوی های اینترنتی می توان اطلاعات کاملی از آن پیدا کرد و همچنین دارای سایت avicennaclinic.ir می باشد که در سایت پژوهشگاه ابن سینا به آدرس avicenna.ac.ir درباره آن توضیح داده شده است و دارای فعالیت های درمان ناباروری و جدای از پژوهشگاه ابن سینا می باشد لطفا آن را به صحفه دیگری منتقل نکنید زیرا هویت جداگانه ای است. -- Pardeew (بحث) ‏۵ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۰۳ (UTC) Pardeew (بحث) ‏۵ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۰۳ (UTC)

برزین یوسفیان[ویرایش]

صفحه برزین یوسفیان با هدف شناساندن و اطلاعات درست در مورد آهنگساز سینما و تئاتر برزین یوسفیان بوده و منبع اطلاعات ذکر شده و حتی پروفایل برزین یوسفیان که سایت معتبر imdb ایجاد کرده هم در پایین صفحه نوشته و ساخته شده. حال دوستان با برخورد غیر منصفانه و غر حرفه ای سعی در حذف صفحه برای چندمین بار شدن. ویکی بانی با نام‌persia تا جایی که مجبور به ایجاد از طریقاکانت دیگری شدیم. لطفا فورا رسیدگی شود

روزبه زرعی[ویرایش]

زندگی نامه ی روزبه زرعی که از بهترین پرکاشنیست های حال حاضر ایران است به درستی نوشته شده است و منابع متعددی برای آن ذکر شده است از جمله سایت رسمی کمپانی اشلاگ ( روزبه زرعی تنها نوازنده ی رسمی کمپانی اشلاگورک آلمان در ایران است ) . همچنین آلبوم های وی با سالار عقیلی و سایر البوم ها که همگی منبع معتبر دارند . همچنین تمام مصابحه های وی در سایت های معتبر موسیقی از جمله موسیقی ما . خواهشمند است دوباره صفحه را بررسی نمایید با تشکر فراوان .

Pourya feredi[ویرایش]

سلام. اطلاعات که من در مقاله ثبت کرده ام کاملا درست است و نمیدانم چرا صفحه پاک شده. دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Powerfulangelradio (بحث) ‏۶ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۵۶ (UTC)

امید علی مسن آبادی[ویرایش]

Omid Masan (بحث) ‏۶ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۰۴ (UTC)

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Omid Masan (بحث) ‏۶ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۰۴ (UTC)

سامان شعشعه[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Samaneh.abdi412 (بحث) ‏۸ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۰۰ (UTC)

مهدی بهرامی[ویرایش]

مقاله دارای منابع متعدد و بسیار معتبر نظیر واشنگتن پست بود (۱۲ منبع) اما بنده کوتاهی کردم و وقت زیادی برای گسترش مقاله صرف نکردم که حذف سریع شد به علت عدم براورد سازی وپ:سرشناسی لطفا مقاله احیا شود و پس از گسترش توسط بنده حداقل به نبح آورده شود. سپاس. -- ꧁☬فلونی☬꧂ | بحث❤️ ‏۹ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۲۰ (UTC)

یزدان فاذار[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- محمد معین قزوین (بحث) ‏۱۰ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۰۱ (UTC) یزدان فاذار صفحه را برگردانید منابعشو یادم رفت می نویسم محمد معین قزوین (بحث) ‏۱۰ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۰۱ (UTC)

روزبه زرعی[ویرایش]

زندگی نامه ی روزبه زرعی که از بهترین پرکاشنیست های حال حاضر ایران است به درستی نوشته شده است و منابع متعددی برای آن ذکر شده است از جمله سایت رسمی کمپانی اشلاگ ( روزبه زرعی تنها نوازنده ی رسمی کمپانی اشلاگورک آلمان در ایران است ) . همچنین آلبوم های وی با سالار عقیلی و سایر البوم ها که همگی منبع معتبر دارند . همچنین تمام مصابحه های وی در سایت های معتبر موسیقی از جمله موسیقی ما . خواهشمند است دوباره صفحه را بررسی نمایید با تشکر فراوان .

هلیا سوهانی[ویرایش]

درود، با احترام خواهشمند است مقاله مربوط به هلیا سوهانی مربی، کاپیتان و بازیکن تیم ملی اسکیت هاکی بانوان کشور را برگردانید، ایشان افتخار 3 بار سومی آسیا را به همراه تیم اسکیت هاکی کشور به عنوان مربی و بازیکن و کاپیتان تیم ملی زنان ایران و حضور در جام جهانی این رشته را در کارنامه خود دارد. حتی در مقاله تیم ملی اینلاین هاکی زنان ایران از ایشان نام برده شده است، فیلم جایی برای فرشته ها نیست ساخته سام کلانتری که جایزه ی جشنواره فجر را برده است صرفا با هدف موفقیت همین 10 نفر که در مسابقات آسیایی به موفقیت دست یافته اند ساخته شده است. سرشناسی این فرد با ارجاع به هر دو مقاله ویکی‌پدیا:سرشناسی و ویکی‌پدیا:سرشناسی (ورزش‌ها) قابل قبول است (یک فرد سرشناس فرض می‌شود مشروط به اینکه موضوع چاپ‌شده و پراهمیتی در منبعی دست‌دوم و معتبر و مستقل باشد. معیارهای این صفحه سعی دارند که نشان دهند فرد موردنظر احتمالاً معیارهای اصلی سرشناسی را دارد؛ برای مثال، در مسابقات بین‌المللی شرکت داشته‌است. -- هلیا سوهانی 3 بار قهرمانی در مسابقات آسیایی ،مربی تیم ملی در مسابقات آسیایی و یکبار حضور در جام جهانی این رشته ورزشی را داراست)، و حال آنکه در منابع و خبرگزاری های رسمی هم بخوبی به آن اشاره شده است و در جای جای مقاله نیز این منابع ذکر شده اند. این مربی تیم ملی و بازیکن که دارای عنوان های بین المللی هم در بازیکنی، داوری و مربیگری است، و بر اساس مقاله سرشناسی ورزشکار ها، که عنوان نموده: قهرمانی در مسابقات بین المللی سرشناسی را اثبات می کند و در خبرگزاری های معتبر مانند صدا وسیما و ... نیز بدان اشاره شده است. به نظر می آید این مقاله هیچ تناقضی با معیارهای ویکی پدیا ندارد. خاطر نشان می شود صرفا به این دلیل که رشته اسکیت هاکی به اندازه رشته ای مانند فوتبال در کشور ما مورد توجه نیست،و حتی بازیکنان آن مجبورند با هزینه های شخصی در مسابقات بین المللی شرکت کنند، نمی توان اینگونه با بانوان افتخار آفرین کشور برخورد نمود.(نکته تیم ملی اسکیت هاکی کشور زیر مجموعه ی فدراسیون اسکیت ایران است).همچنین بطوری که ذکر کردم، حتی فیلمی که جایزه جشنواره فجر را به خود اختصاص داده است، صرفا با هدف نشان دادن موفقیت های آنان بوده است. بهتر آن بود که کاربر حذف کننده ی محترم ، مقاله را بطور کامل تا انتها و با بررسی منابع مطالعه و سپس اقدام می نمودند. با سپاس فراوان. -- Alitechnet (بحث) ‏۱۳ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۳۷ (UTC)

Alitechnet (بحث) ‏۱۳ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۳۷ (UTC)
نظر: درود، این مقاله حذف سریع شده‌است و از طریق فرآیند احیا قابل بازگردانی نیست. با احترام Mahdi Mousavi «بحث» ‏۱۳ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۴۳ (UTC)

داود_شیرعلی[ویرایش]

داود شیرعلی سالهاست (از سال 1386) که در عرصه فرهنگی هنری ایران فعال بوده است در تعداد زیادی فیلم ، سریال ، برنامه های هنری فعالیت مستمر داشته و هم اکنون مدیر آموزشگاه "ناردیس تهران" (دارای مجوز از سازمان فنی حرفه ای)است که به آموزش هنرهای سینمایی و تأتر میپردازد، این مقاله در مورد آقای داود شیرعلی و موسسه ناردیس تهران به مرور کامل تر خواهد شد. لطفا جهت حمایت از هنرمندان و مدرسان هنر صفحه ایشان را بازگردانید. با تشکر -- Davodshirali (بحث) ‏۱۵ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۴۶ (UTC)

سمانه چهکندی[ویرایش]

سمانه چهکندی یکی از بزرگترین فوتبالیست های زن ایرانی و بازیکن شماره ۱۱ تیم ملی فوتبال زنان ایران است. ویکیپدیای انگلیسی وی نیز در دسترس است. مقاله فارسی وی به صورت غیر قابل انتظاری به دلیل عدم سرشناسی با حذف سریع مواجه شده است. در حالیکه در مواردی که کاربری در سرشناسی یک مقاله تردید دارد می تواند پیشنهاد حذف زماندار دهید یا آن را در نظرخواهی برای حذف قرار دهد تا دیگر کاربران در مورد سرشناسی وی بحث کنند. -- Aerospc (بحث) ‏۱۵ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۲۷ (UTC)

دلارام خواننده[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Mjzangiabadi (بحث) ‏۱۶ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۸:۲۷ (UTC) صفحه دلارام خواننده می‌خوام که در نظرخواهی بذارید احتمالا بنده را به درستی نگذاشتم توضیح در مورد آنها نداده ام

سیاوش شهسواری[ویرایش]

سیاوش شهسواری یکی از خوانندگان بزرگ ایران می باشد که وب سایت و آثار ایشان در صفحه https://siavash.us/listen-now-2/ قابل مشاهده است و با یک جستجوی ساده در گوگل یا یوتیوب میتوان آثار بسیاری از این خواننده را مشاهده نمود. -- Mojtabamakki (بحث) ‏۱۷ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۴۸ (UTC)

وحید شیخ زاده[ویرایش]

چون صفحه شخصی خودم هست . -- Maziyardaneshvar (بحث) ‏۱۷ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۲۱:۰۳ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1:Maziyardaneshvar/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87_%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86 Maziyardaneshvar (بحث) ‏۱۷ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۲۱:۰۳ (UTC)

وحيد شيخ زاده[ویرایش]

اين صفحه مربوط به يه هنرمند عزيز كشورمونه كه بخشي از بيوگرافي و آثارش در اين مقاله درج شده و هيچ گونه منافاتي با قوانين حاكم بر ويكي پديا نداره و حذف صفحه موجب مشكلات زيادي براي اين هنرمند و هوادارانش شده. امكان ارتبابا مدير محافظت كننده و حذف كننده وجود نداره و پاسخگو نيستند. -- Maziyardaneshvar (بحث) ‏۱۸ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۳۱ (UTC)

Maziyardaneshvar (بحث) ‏۱۸ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۳۱ (UTC)

کادرو[ویرایش]

Jooyanbagheri (بحث) ‏۲۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۱۶ (UTC)

چون سوگیری نداشته و کاملا بی طرفانه نوشته شده. اگر موردی هست، جزیی بگید در متن اصلاح کنم. نه کل مطلب حذف بشه. و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Jooyanbagheri (بحث) ‏۲۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۱۶ (UTC)3097f943515f3f769143417

سمیه نوروزی[ویرایش]

علت حذف عدم سرشناسی ذکر شده. ولی ایشان در امر ترجمه ادبی و ویرایش ادبی در صنعت نشر ایران نام و شهرت زیادی دارند و برای اهالی نشر شناخته شده اند. -- Farshidshikhani (بحث) ‏۲۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۲۱:۰۶ (UTC) عدم سرشناشی ‏۲۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۲۱:۰۶ (UTC)

عصب‌روانپزشکی شناختی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Farid Farnom (بحث) ‏۲۲ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۳:۲۹ (UTC) ترجمه و منابع را بهبود بخشیده‌ام. لطفا حذف نشود. Farid Farnom (بحث) ‏۲۲ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۳:۲۹ (UTC)

شهیده راضیه کشاورز[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Razyeh keshavarz (بحث) ‏۲۳ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۲۶ (UTC) راضیه کشاورز در ایران بسیار سرشناس هستند

وحيد شيخ زاده[ویرایش]

ايشسان از هنرمندهاي خوب كشورمون ميباشند با رزومه اي بسيار قوي با بيش از 100 عنوان فيلم سينمايي و تلويزيوني و واقعا دليلي براي حذف صفحه ايشان وجود ندارد Maziyardaneshvar (بحث) ‏۲۴ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۱۳ (UTC). -- Maziyardaneshvar (بحث) ‏۲۴ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۱۳ (UTC)

عبدالرحیم کردی[ویرایش]

ایشون شخص معروفی هستند و مدیر عامل منطقه آزاد تجاری چابهار. -- Arefkhodabandeh (بحث) ‏۲۴ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۳۱ (UTC)

سرود کرکوی[ویرایش]

حذف زمان‌دار شد با ایراد منبع غیرمعتبر: https://archive.org/details/TarikhSistan/page/n73/mode/2up?q=%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%88 -- ‏۲۹ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۵۲ (UTC)GoldenMountain (بحث)

استودیو هورخش[ویرایش]

  • [[:استودیو هورخش Ziziijojoo (بحث) ‏۳۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۰۴ (UTC)]] ( [[|بحث]] | سیاهه‌ها | [[Special:WhatLinksHere/استودیو هورخش Ziziijojoo (بحث) ‏۳۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۰۴ (UTC)|پیوندها]] | پیگیری ) · [[[Special:Undelete/استودیو هورخش Ziziijojoo (بحث) ‏۳۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۰۴ (UTC)|نسخه‌ها]]]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Ziziijojoo (بحث) ‏۳۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۰۴ (UTC) صفحه استودیو هورخش

استودیو هورخش مانند استودیو دیزنی، پیکسار، بلواسکای و... یک استودیو تولیدکننده انیمیشن، کمیک، بازی و موزیک ویدیو که به شکل ملی و بین المللی فعالیت داره. در رسانه‌های داخلی و خارجی پوشش خبری داده میشه و 14 سال از عمرش می‌گذرد. در حال حاضر فعالیت های ملی و بین المللی این استودیو در ابعاد مختلف این ضرورت را ایجاد می کند که به مانند استودیوهای خارجی فیلم و انیمیشن، صفحه ای درباره تاریخچه، چگونگی تاسیس و فعالیت های این استودیو ساخته شود. من حدود 5 ساعت وقت گذاشتم و این صفحه رو با تمام منابع خارجی و ایرانی درست کردم. در حال تکمیل بودم که یک نفر حذفش کرد. نکته ای که گفت اینکه سرشناس نیست، ولی در صفحه سرشناسی سه تا نکته وجود داشت، مخاطب، محصول و پوشش. استودیو هورخش دارای هر سه این موارد هم به فارسی و هم به زبان انگلیسی است. ممنون میشم اگه این صفحه رو بازگردونید تا من بتونم تکمیلش کنم. Ziziijojoo (بحث) ‏۳۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۰۴ (UTC)

مهرداد هادی[ویرایش]

سرشناسی را انجام داده ام و هیچ گونه حذف نمی شود لطفا در مقدار ان تجدید فرمایید . -- مهرداد هادی (بحث) ‏۳۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۳۸ (UTC) مهرداد هادی (بحث) ‏۳۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۳۸ (UTC)

مهرداد هادی[ویرایش]

دلیلی ارائه نشده‌است. -- مهرداد هادی (بحث) ‏۳۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۴۱ (UTC) [mehrdad|mehrdadhadi.ir]

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AD%D8%B3%D9%86_%D9%86%DB%8C%DA%A9%D9%88_%D8%B3%D8%AE%D9%86[ویرایش]

این صفحه مربوط به اقای نیکو سخن می باشد و محسن نیکو سخن یک فرد سر شناس است Amirheydari44 (بحث) ‏۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۵۶ (UTC). -- Amirheydari44 (بحث) ‏۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۵۶ (UTC)

دکتر حسین توکلی طرقی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- 93.32.160.129 ‏۲ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۵۵ (UTC) چون ایشان شناخته شده هستن

پونیشیر[ویرایش]

سرشناسی وبسایت پونیشیر - نیاز مخاطبین ویکی پدیا به مطالب موجود در مقاله. -- Ramieghbalii2 (بحث) ‏۴ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۳۵ (UTC) Ramieghbalii2 (بحث) ‏۴ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۳۵ (UTC)

مصطفی قربانی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Behnammehrabi (بحث) ‏۴ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۳:۱۵ (UTC)

شمیم بقولی[ویرایش]

این صفحه متعلق به یکی از افراد مشهور و معتبر ایرانی میباشد که در فضای مجازی محبوبیت بسیاری دارد Nimamoradi029 (بحث) ‏۶ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۱۰ (UTC). -- Nimamoradi029 (بحث) ‏۶ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۱۰ (UTC)

مژده کاظمی[ویرایش]

سلام و وقت بخیر. این صفحه صرفا برای دریافت تیک آبی از اینستاگرم ایجاد شده و جز برای حفاظت از محتوای صفحه کاری شخص مژده کاظمی اعتبار و ارزش دیگری برای وی ندارد. متاسفانه به علت نبود قانون کپی رایت امنیت کاری ایشان در معرض خطر نا متخصصان و ناشیان افتاده و با حسن همکاری ویکیپدیا و بازستانی این صفحه امید میره که بشه از این مهم جلوگیری کرد. پیشاپیش تمام قد از شما سپاسگزارم. ادمین پیج -- Yaralivahid (بحث) ‏۶ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۳۳ (UTC)

رسانه تیک آف Taakoff media[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Offtaak (بحث) ‏۶ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۱:۲۵ (UTC) زیرا این رسانه در اینستاگرام توسط شاهزاده رضا پهلوی دنبال و کارمندان من و تو، و افراد فعال سیاسی،.....

مجلهٔ پدیدار[ویرایش]

لطفاً به درخواست احیای قبلی مجلهٔ پدیدار که بیش از یک ماه و نیم پیش ثبت شده، توجه نشان دهید Fardidi (بحث) ‏۷ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۱۸ (UTC). -- Fardidi (بحث) ‏۷ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۱۸ (UTC)

انوشیروان تقوی[ویرایش]

ایشون سرشناس هستند فقط کافیه با یه سرچ تو گوگل بفهمید. -- Rmg1376 (بحث) ‏۸ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۲۰ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA_%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C_%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AC_%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3[ویرایش]

Alireza.zahraee (بحث) ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۱۲ (UTC)

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Alireza.zahraee (بحث) ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۱۲ (UTC) Alireza.zahraee (بحث) ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۱۲ (UTC) علیرضا زهرایی

پارسا پور اشرف[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Wiki Editor 9mammad (بحث) ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۱۶ (UTC) من میخوام که صحفه پارسا پور اشرف برگرده چون اشتباه شده.بابا شما ها چه حذف کنید چه نکنید که پولتونو میدن،بزارید باشه با هم حال میکنیم. Wiki Editor 9mammad (بحث) ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۱۶ (UTC)

می‌خواهم صفحه عربی برج میلاد را برای اعراب به صورت کاملا اصولی بسازم، اما ممکن است کمی طول بکشد، از شما درخواست دارم که به من اجازه این کار را بدهید.[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- M.haghi83 (بحث) ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۱:۰۵ (UTC)

محسن عظیمی[ویرایش]

صفحه من حذف شده و درخواست احیای آن را دارم؛ فعالیت هنری بیست ساله در زمینه نمایشنامه نویسی و تئاتر و همچنین دریافت جوایز مختلف دلیل من برای معتبر بودن شخصیت است شاید این شخص از یک بازیگر دست چندم تلوییزیون کمتر شناخته شده باشد اما اعتبار یم نفر به معروفیت کاذب چندان ملاک مناسبی نیست Halimatida (بحث) ‏۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۰۸ (UTC) -- Halimatida (بحث) ‏۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۰۸ (UTC)

علیرضا آذر[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Alirezaazarir (بحث) ‏۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۱۵ (UTC)

من علیرضا آذر شاعر و خواننده هستم لطفا با ایجاد صفحه اینجابن موافقت نمایید
Alirezaazarir (بحث) ‏۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۱۵ (UTC)

حسن علیرضایی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- 188.158.152.232 ‏۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۰۲ (UTC) سلام صفحه استاد حسن علیرضایی به دلیل سرشناسی ایشان نباید حذف شود , نام ایشان را گوگل سرچ کنید سرشناس هستند , با تشکر(188.158.152.232 ‏۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۰۲ (UTC))

حسن علیرضایی[ویرایش]

با سلام ، به نظرم نقش میرزا رضا کرمانی سریال پرمخاطب بانوی عمارت برای سرشناسی ایشان کافی است ضمن اینکه آثار زیاد دیگری هم بازی داشته اند که سطح بالا بوده اند مثل کیمیا ، یوسف ، مختار ، گاندو ، از یادها رفته و...(188.158.166.211 ‏۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۵:۴۱ (UTC))

حسن علیرضایی[ویرایش]

استاد حسن علیرضایی در تمام سایت های معتبر سینمایی دارای صفحه و سرشناس هستند برای نمونه به چند لینک اشاره می کنم اول سایت سازمان سینمایی سوره http://www.sourehcinema.com/People/People.aspx?Id=138708250200

و همچنین سایت سینمایی فیلسین https://filcin.com/person/14044/%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C البته حجم مطالب و اخبار از ایشان بسیار زیاد است که با سرچ نام ایشان در گوگل قابل مشاهده هستند ، امیدوارم صفحه ایشان برگردانده شود.(Cinemaherfeei (بحث) ‏۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۲۸ (UTC))

جیواد رمضانی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- PWu Yue (بحث) ‏۱۹ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۳۰ (UTC) سلام این اقا از بازیگران هالیوود است و چندین فیلم بازی کرده منبع معتبر میزارم اما پاک میکنید دلیل چیست PWu Yue (بحث) ‏۱۹ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۳۰ (UTC)

امین حصاری[ویرایش]

ایجاد صفحه و کمک به گسترش مقاله های وکی پدیا و مهم تر از همه این که فردی سر شناس است -- Amiramin695 (بحث) ‏۲۰ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۱۸ (UTC) Amiramin695 (بحث) ‏۲۰ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۱۸ (UTC)

حامد برادران[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Yasinzahedii1 (بحث) ‏۲۰ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۳۰ (UTC)

پارسا پور اشرف[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Wiki Editor 9mammad (بحث) ‏۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۱۵ (UTC) براچی حذف میکنید آخه؟بابا یکم چرت و پرت هم آمار بازدیدتونو میبر ه بالا!!!!!!! Wiki Editor 9mammad (بحث) ‏۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۱۵ (UTC)

ترمیم مو پدیده جوان[ویرایش]

برخی افراد از این نام سواستفاده کرده اند و مواردی بوده از رسانه های رادیویی به اشتباه با فردی صحبت کرده اند که ادعای مالکیت این مجوعه را داشته و یا اطلاعات اشتباهی به این مجموعه نسبت داده شده است هدف از معرفی این شرکت اطلاع رسانی صحیح بوده موسسات بین المللی که در این زمینه فعالیت دارند همگی شرکت خود را در ویکی پدیا معرفی نموده اند مانند Hair club و فرقی با این موسسه ندارند لطفا بازبینی دقیق تری نسب به این مقاله داشته باشد. سپاسگذارم -- MustafaMohamdi (بحث) ‏۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۱۲ (UTC) MustafaMohamdi (بحث) ‏۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۱۲ (UTC)