ویکی‌پدیا:درخواست احیا

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

بایگانی: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹ (بایگانی پیشین: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹)

نشانگرهای استفاده‌شده توسط مدیران
نتیجه کد کد معمول
مقاله احیا شد. :{{داص|ا}}~~~~ :{{داص|احیا}}~~~~
مقاله احیا شد، با این حال احتمال حذف آن از فرایندهای دیگر حذف وجود دارد، لطفاً با افزودن منابع معتبر بیشتر مقاله را بهبود بخشید. :{{داص|م}}~~~~ :{{داص|منبع}}~~~~
در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند. :{{داص|خ}}~~~~ :{{داص|خود}}~~~~
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ح}}~~~~ :{{داص|حس}}~~~~
رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ن}}~~~~ :{{داص|نبح}}~~~~
رد شد مقاله در حال حاضر موجود است. :{{داص|و}}~~~~ :{{داص|وجود}}~~~~
رد شد تاکنون مقاله‌ای با این نام در ویکی‌پدیا ساخته نشده است. :{{داص|س}}~~~~ ::{{داص|نیست}}~~~~
پرسش: :{{داص|پ}}~~~~ :{{داص|پرسش}}~~~~
توجه داشته باشید که: :{{داص|ت}}~~~~ :{{داص|توجه}}~~~~


کارن احمدی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Zahra.dehkordi (بحث) ‏۲۴ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۳:۳۶ (UTC) با سلام نوازنده حرفه ای سنتور و انتخاب چند سال متوالی در جشنواره های موسیقی کشور که اهمیت موضوع را نشان می دهد. شما با یک جستجوی ساده به فراگیر بودن اسم این نوازنده پی خواهید برد.

@Zahra.dehkordi: سلام دوست عزیز، برگزیدگی در هر جشنواره‌ای الزاماً سرشناسی آور نیست. بلکه باید شخص برنده یا نامزد یک جایزه مهم موسیقی باشد. یک مسئله اینکه لطفاً در نوشتن عبارات در مقاله دقت کنید، مثلاً نوشته بودید کارن احمدی در جشنواره موسقی فجر برگزیده شده در حالی که آن شخص «کارن کیهانی» است (منبع). لطفاً ضمن مطالعه دقیق وپ:سرشناسی اگر ابهامی داشتید، با حذف‌کننده مقاله Sahehco گفتگو کنید. با احترام Babooneh 🌼 ‏۳ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۰۶ (UTC)

رحیم شادمان طراح و گرافیست[ویرایش]

آشنایی دانشجویان با استاد. -- Raha4465 (بحث) ‏۳۰ دسامبر ۲۰۱۹، ساعت ۱۴:۵۷ (UTC)

@Raha4465: مقالهٔ شما بر اساس عدم سرشناسی، حذف سریع شده، اینجا محلی برای درخواستِ احیاء مقاله‌هایی است که در حذف زمان‌دار حذف شده‌اند نه حذف سریع. لطفاً ضمن مطالعهٔ وپ:نیست، وپ:رزومه و وپ:سرشناسی، اگر ابهامی داشتید با حذف‌کننده مقاله Telluride گفتگو کنید. با احترام Babooneh 🌼 ‏۳ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۵۵ (UTC)

امید قیامی اردبیلی[ویرایش]

برابر اطلاعات منبع دار، درخواست حذف زماندار کرده است در حالی که تمام منابع لازم ارائه شده است. -- Sayej32 (بحث) ‏۹ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۵۹ (UTC)

امید قیامی اردبیلی[ویرایش]

کاربری برابر اطلاعات منبع دار، درخواست حذف زماندار کرده است در حالی که تمام منابع لازم ارائه شده است. -- Sayej32 (بحث) ‏۹ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۰۲ (UTC)

Sayej32 (بحث) ‏۹ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۰۲ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C_%D8%AC%D8%B9%D9%81%D8%B1%DB%8C_%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86_%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF%DB%8C[ویرایش]

آقای دکتر هادی جعفری امان آبادی از نویسندگان خوب و اهل فلسفه کشورمان هستند. تاکنون چند کتاب چاپ شده دارند و نشست بررسی کتاب‌هایشان با حضور دیگر اهالی مطرح فلسفه و ادب کشورمان برگزار شده است. پس ایشان شاید مثل بازیگران و سلبریتی‌ها در گوگل زیاد سرچ نشوند اما بین اهالی فلسفه شناخته شده هستند.ممنون. Raziyej (بحث) ‏۱۳ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۱۱ (UTC) -- Raziyej (بحث) ‏۱۳ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۱۱ (UTC)

آرش قادری[ویرایش]

مقاله مجددا بارگذاری شده است و طبق نظر جمع مقاله سرشناسی لازم را دارد. لطفا لینک کاربر:Write for love/آرش قادری را به همراه بخش نظرخواهی برای حذف در همان صفحه مطالعه بفرمایید. با سپاس -- Write for love (بحث) ‏۱۴ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۱۳ (UTC) Write for love (بحث) ‏۱۴ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۱۳ (UTC)

بشیر اسکندری[ویرایش]

منابع درج شد و مقاله اصلاح گردید -- آقای Arpourabedin لطفا اجازه انتشار صفحه را بدهید. Zibanevis (بحث) ‏۱۷ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۳:۰۱ (UTC)

Zibanevis (بحث) ‏۱۷ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۳:۰۱ (UTC)

--Zibanevis (بحث) ‏۱۷ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۳:۰۷ (UTC)

شهرام ابراهیمی[ویرایش]

این صفحه به علت عدم سرشناسی حذف شد و ما منابع معتبر تری برای اثبات سرشناسی آن پیدا کردیم لطفا آن را احیا کنید ، با تشکر. -- Karami79 (بحث) ‏۱۸ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۶:۴۵ (UTC) Karami79 (بحث) ‏۱۸ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۶:۴۵ (UTC)

محله معالی آباد[ویرایش]

این مقاله به دلیل عدم سرشناسی در سریع‌ترین زمان ممکن حذف شد این محله یکی از محله های معروف شهر شیراز است واز اهمیت بالایی برخورد دار است و اگر امکان دارد مقاله را احیا کنید تا شخص بنده مشکلات را رفع کنم-- Amirhosseinasadii (بحث) ‏۲۳ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۰۵ (UTC)

ایختلان[ویرایش]

مقاله خرد است و قابل توسعه. -- Yazdanpanahaskari (بحث) ‏۲۸ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۵:۵۵ (UTC)

علیرضا شاه حسینی[ویرایش]

رفع مشکل استاندارد سازی مقاله و ارائه مستندات و مدارک لازم جهت اهراز هویت و حذف متن های تبلیغاتی ناخواسته -- Digipediair (بحث) ‏۲۹ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۳۱ (UTC) Digipediair (بحث) ‏۲۹ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۳۱ (UTC)

میرزا یحیی مدرس اصفهانی[ویرایش]

بادرود با توجه به لوگوی فاقد منابع معتبر - نامزد حذف زمان‌دار- تغیرات زیردر مقاله میرزا یحیی مدرس اصفهانی اجرا شد:

خواهشمند است مقاله میرزا یحیی مدرس اصفهانی را در صورتیکه منابع زیر معتبر محسوب می شوند احیا فرمائید:

  • مشاهیر تخت فولاد اصفهان
  • دانشمندان و بزرگان اصفهان ، جلد 2
  • مهدوی، سید مصلح الدین (۱۳۷۱) ، خاندان شیخ الاسلام اصفهان
  • مقاله ای چاپ شده در دفتر نشر فرهنگ اسلامی
  • ماهنامه ارمغان ،چاپ سال 1307 ش به سردبیری وحید دستگردی که از احمد شاه قاجار لقب سلطان الشعراء دریافت کرده بود و 9 صفحه از ماهنامه را در ارتباط با استاد خود میرزا یحیی مدرس اصفهانی نوشته است
  • همشهری آنلاین
  • خبرگزاری بین‌المللی قرآن
  • 3کتاب چاپ شده از اشعار میرزا یحیی مدرس اصفهانی در سالهای 1356-1386 و 1395 و تفاسیر متعدد از کتابها در جراید و وبگاهها
  • فیلم مستند تهیه و پخش شده پیرامون شعر آیینی و زندگی استاد ادبیات آیینی، آقا میرزا یحیی مدرس اصفهانی

با تشکر از اظهار نظر مثبتتانMhsheikholeslami (بحث) ‏۳۱ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۱:۰۳ (UTC) . -- Mhsheikholeslami (بحث) ‏۳۱ ژانویهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۱:۰۳ (UTC)

اضافه کردن Wiki Links به منابع ارائه شده که نشان از اعتبار انها می باشد Mhsheikholeslami (بحث) ‏۱۶ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۰۸ (UTC)

حذف مرگ[ویرایش]

حذف مرگ ( بحث | سیاهه‌ها | تاریخچه | پیوندها | پیگیری ) · [نسخه‌ها]

با سلام این مقاله به علت عدم سرشناسی در سال ۲۰۱۶ حذف شده است. حال آنکه رسانه‌های مختلف از جمله کانال رادیویی ان‌پی‌آر، برنامه تلویزیونی دکتر آز ، کانال تلویزیونی ان بی سی و ... به این کتاب پرداخته‌اند. کتاب با نام انگلیسیErasing deathاست که به فارسی ترجمه شده است. تعدادی از لینکها در زیر ضمیمه است. [۱] [۲] . [۳] . [https://www.npr.org/2013/02/21/172495667/resuscitation-experiences-and-erasing-death ست [۴] [۵] [۶]

لطفا برای احیای مقاله اقدام نمایید. تشکرکایروس (بحث) ‏۱ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۱:۱۴ (UTC)

متاسفانه پیغام گذاشتن در این صفحه معادل است با اتلاف وقت، چون کسی به آن رسیدگی نمی‌کند.کایروس (بحث) ‏۱۳ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۲۹ (UTC)

ترجمه نهج‌البلاغه (شهیدی)[ویرایش]

با سلام و عرض ادب، به نظر حقیر این صفحه به دلیل دارا بودن وپ:معس و وپ:کتاب مستحق احیا توسط مدیران محترم می‌باشد. چراکه علاوه بر اینکه مورد نشست های نقد و بررسی قرار گرفته و بعضا تجلیل شده،به عنوان کتاب سال نیز انتخاب شده است. با جناب شهنام بزرگوار نیز درباره حذف صحبت کردم لکن در اینکه این مورد، مصداق حذف باشد، اختلاف نطر داریم. (البته بنده به نوبه خودم از اخلاق عالی و حسن رفتار ایشان در پاسخ دهی و راهنمایی های لازم، کمال تشکر را دارم). با احترام -- Shiasun (بحث) ‏۵ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۵:۱۵ (UTC) Shiasun (بحث) ‏۵ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۵:۱۵ (UTC)

میلاد روشنی پایان[ویرایش]

مقاله ایشان به دلیل عدم سرشناسی حذف شده است در حالی که ایشان علاوه بر تالیفات منعدد از برگزیدگان جایزه کتاب سال ایران هستند. بنابراین شرط سرشناسی برآورده شده است -- KtabsalUpdater (بحث) ‏۶ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۴۰ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%81%D9%84%D8%A7%DA%A9_%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Juyomir (بحث) ‏۸ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۲۳:۲۳ (UTC)


لطفا مقاله ایی که اخیرا حذف گردیده را برای خودم باز گردانی نمایید باتشکر Juyomir (بحث) ‏۸ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۲۳:۲۳ (UTC)

آزاده آبتین[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- 89.198.139.179 ‏۱۱ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۱۲ (UTC)

مسلم رومیانی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Moslem rom0737 (بحث) ‏۱۲ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۵۲ (UTC)

کیومرث یزدان پناه درو[ویرایش]

دکتر یزدان پناه جزء افراد سرشناس کشور در مباحث جغرافیای سیاسی می باشد. وی رییس دانشکده جغرافیا و مشاور وزرای مختلفی بوده است. -- Mixedf5 (بحث) ‏۱۵ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۵:۱۸ (UTC)

بازی انفجار[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Shojakhalil (بحث) ‏۱۶ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۸:۲۷ (UTC) ۱=بازی انفجار ۲=من مقاله خودم نوشتم میخواستم ارتقاع بدم Shojakhalil (بحث) ‏۱۶ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۸:۲۷ (UTC)

شناختی بر رابرت استراد[ویرایش]

ایجاد صفحه ای در باب شناخت رابرت استراد

استاد مسعود فرهادی[ویرایش]

استاد فرهادی حدود 50 سال در حال کار و فعالیت بوده. ایشان در چند روز پیش از دنیا رفتند و از طرف هنرهای تجسمی ارشاد نامه ای برای خاکسپاری ایشان در قطعه هنرمندان صادر شد. ایشان وب سایت معتبری به نام abrukamun.com دارند. چنانچه نیاز به سند و مدرک خاصی باشد برای شما ارسال میشود. من سالها شاگرد ایشان و ادمین صفحات اجتماعی ایشان هستم. لطفا در این خصوص مساعدت بفرمایید . با تشکر -- Art.moh (بحث) ‏۱۸ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۴۷ (UTC) Art.moh (بحث) ‏۱۸ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۴۷ (UTC)

spy24[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Appspy24 (بحث) ‏۲۰ فوریهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۰:۵۸ (UTC)با سلام و خسته نباشید این برنامه اول برنامه نظارت بر فرزندان، مراقبت از سالمندان، نظارت بر کارمندان هستش در ایران من قستی برای تبلیغ داشتم https://en.wikipedia.org/wiki/MSpy میباشد