ویکی‌پدیا:درخواست احیا

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

بایگانی: ۱ (بایگانی پیشین: ۱)

نشانگرهای استفاده‌شده توسط مدیران
نتیجه کد کد معمول
مقاله احیا شد. :{{داص|ا}}~~~~ :{{داص|احیا}}~~~~
مقاله احیا شد، با این حال احتمال حذف آن از فرایندهای دیگر حذف وجود دارد، لطفاً با افزودن منابع معتبر بیشتر مقاله را بهبود بخشید. :{{داص|م}}~~~~ :{{داص|منبع}}~~~~
در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند. :{{داص|خ}}~~~~ :{{داص|خود}}~~~~
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ح}}~~~~ :{{داص|حس}}~~~~
رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ن}}~~~~ :{{داص|نبح}}~~~~
رد شد مقاله در حال حاضر موجود است. :{{داص|و}}~~~~ :{{داص|وجود}}~~~~
رد شد تاکنون مقاله‌ای با این نام در ویکی‌پدیا ساخته نشده است. :{{داص|س}}~~~~ ::{{داص|نیست}}~~~~
پرسش: :{{داص|پ}}~~~~ :{{داص|پرسش}}~~~~
توجه داشته باشید که: :{{داص|ت}}~~~~ :{{داص|توجه}}~~~~

محتویات


علی شیرازی[ویرایش]

یک سرچ کوچک و مشاهده استقبال وسیعی که در ۲۰ روز گذشته از کتاب تازه ایشان به عمل آمده و به چاپ دوم رسیده گویای موقعیت و سرشناسی این نویسنده است 178.62.221.16 ‏۶ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۱۵ (UTC) همچنين طراحي و ابداع و اجراي برنامه پرمخاطب شب آواز ايراني:

http://www.hamshahrionline.ir/details/303815/Music/musicreview


در كنار اين چند تاي ديگر: http://hozehonari.com/Default.aspx?page=20298&section=newlistItem&mid=58140&pid=107439&ln=fa


همچنين http://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%87%D9%86%D8%B1-6/294320-%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AB%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%86-%D8%A8%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%AC%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF كه همه اين‌ها دال بر سرشناسي و فعال بودن ايشان استZinatmalayeri (بحث) ‏۱۶ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۱۴ (UTC) Zinatmalayeri (بحث) ‏۱۶ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۱۴ (UTC)

محمد کاظم ذوالانواری[ویرایش]

سلام. خواهشمند است صفحه محمد کاظم ذوالانواری را احیا کنید. چون ایشان فرمانده شهید شریف واقفی (در بر دارنده نام دانشگاه شریف). از فرماندهان مجاهدین خلق قبل از انقلاب است و ... که در مقاله آمده است M gh660 (بحث) ‏۷ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۱۱ (UTC)

M gh660 (بحث) ‏۷ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۱۷ (UTC)

✓ در فضای کاربری احیا گردید--Sahehco / گفتگو ‏۳۰ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۰۷:۳۶ (UTC)

محمد جواد کمالی[ویرایش]

با سلام و درود بیکران خواهشمند است صفحه مربوط به دکتر محمد جواد کمالی با توجه به معروفیت این استاد زبان فرانسه در شهر مشهد و نیز چامعه دانشگاهی ایران احیا شود و سپس امکان ویرایش و بهبود آن میسر شود. از آقای فاطمی که پس از حذف صفحه پیشنهاد احیا متن برای بررسی دوباره دادند متشکرم Hosseini2015 (بحث) ‏۱۰ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۵۸ (UTC)

محمد جواد کمالی[ویرایش]

http://eo.wikipedia.org/wiki/Djavad_Kamali -- Hosseini2015 (بحث) ‏۲۰ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۱۴ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF_%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C_%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF_%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF

سوگندهای قران[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای حذف/سوگندهای قرآنARASH PT  بحث  ‏۲۵ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۵۷ (UTC)


درصددافزودن مرجع هستم واگر هم صلاح بود به بخش قران افزوده شود که آن قسمت قفل است لطفا شتاب نورزیدBehabadi (بحث) ‏۲۴ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۹:۳۰ (UTC)

@Arash.pt: اگر احیا کنید سعی می‌کنم منابعی اضافه کنم. طاها (بحث)
@طاها: ✓ احیا شده و به نظرخواهی برده شد. ARASH PT  بحث  ‏۲۵ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۵۶ (UTC)

دانشگاه عدالت - پردیس بین المللی جنوب[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Edalat.ac (بحث) ‏۲۵ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۵۳ (UTC)

طاقچه؛ نزدیک‌ترین کتابفروشی شهر[ویرایش]

صفحه مربوط به معرفی یک استارت آپ ایرانی است که در حوزه گسترش نشر الکترونیک و فرهنگ مطالعه در حال فعالیت است و تا به حال بالای 30 هزار نفر آن را نصب کرده اند. سایتهای خبری مانند فارس نیوز، تسنیم، مهر خبر رونمایی و معرفی آن را منتشر کرده اند. نام این استارت آپ طاقچه است -- Fffalahat (بحث) ‏۳۰ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۵۷ (UTC)

باا حترام Fffalahat (بحث) ‏۳۰ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۵۷ (UTC)

Х محتوای صفحه تبلیغاتی است و شایسته قرارگرفتن در ویکیپدیا نیست.Sahehco / گفتگو ‏۳۰ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۱۰ (UTC)

با این حساب سایر صفحاتی که به معرفی استارت آپ های ایرانی پرداخته اند نیز تبلیغاتی محسوب میشوند. درخواست دارم فضایی فراهم شود برای این گونه استارت آپ هایی که در زمینه کتاب هستند، چون می توانند به ارجاعات کاربران در ذیل کتابها و نویسنده های مختلف کمک شایانی داشته باشند. Fffalahat (بحث) ‏۳۰ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۱۴ (UTC)

محمدجواد كمالي[ویرایش]

لطفاً با توجه به پيوندها در صفحه جستجو و زحمتي كه برخي از دوستان براي درج نظرات در مقوله هاي نقد ترجمه، مترجمان، زبان فرانسه و ... كشيده اند، صفحه محمدجواد كمالي احيا شود يا مورد تجديد نظر قرار گيرد. با سپاس و درود Mjkamali (بحث) ‏۴ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۱۵ (UTC)

فرهاد بشارتی (نوازنده)[ویرایش]

معتقدم مقاله دارای سرشناسی و منابع متعدد بوده و بدون نظرخواهی حذف شده و بنده به خاطر تعطیلات نوروز نتوانستم آن را بررسی و ایرادات احتمالی را برطرف و از آن دفاع نمایم . -- Derakhshan52 (بحث) ‏۶ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۲۳ (UTC) Derakhshan52 (بحث) ‏۶ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۲۳ (UTC)

خرید دوچرخه[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Gashta.com (بحث) ‏۸ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۲۲:۳۷ (UTC) بنده به عنوان مربی دوچرخه سواری و نویسنده کتاب دوچرخه کوهستان و موسس باشگاه گشتا می خواهم علت حذف سریع مقاله خرید دوچرخه را بدانم ؟ gashta.com

دانشکده مدیریت دانشگاه تهران[ویرایش]

این مقاله از همان منابعی (حتا بیشتر) استفاده می‌کند که مقالات مشابه در دانشکده‌های دیگر از جمله دانشکده حقوق و علوم سیاسی، ادبیات و علوم انسانی، اقتصاد و ... استفاده می‌کنند. اگر مشکل منابع ناکافی بود باید برچسب "بهبود منبع" زده می‌شد و نه حذف زمان دار -- ‏۱۱ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۰۲:۵۲ (UTC) فرا.م «گفت‌و‌شنود»

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%88%D9%84%D9%88%D9%88_%D9%BE%D9%86%D8%AA%D8%A7[ویرایش]

منابع اضافه شد. بخشی از مطالب از صفحه مربوطه در ویکی پدیای انگلیسی اخذ شده است. -- Heidarymr (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۳۹ (UTC)

Heidarymr (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۳۹ (UTC)حیدری

ولوو پنتا[ویرایش]

منابع اضافه شد. -- Behzadfatemi1 (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۵۳ (UTC)

÷÷÷÷

داده پردازی سام[ویرایش]

تماما اطلاعاتی این صفحه متناظر باقسمتی ازاطلاعات همکاران سیستم میباشد و معرفی اولیه داده پردازی سام میباشد و نه تبلیغ آن. -- F.baktiyari (بحث) ‏۲۶ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۲۰ (UTC)--F.baktiyari (بحث) ‏۲۶ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۲۰ (UTC)--F.baktiyari (بحث) ‏۳ مه ۲۰۱۵، ساعت ۰۷:۲۹ (UTC)

جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی[ویرایش]

اخیراً یکی از مدیران نسبت به حذف این مقاله و رده‌های وابسته به آن اقدام کردند و در مقابل پرسش من مبنی بر حذف عجولانه صفحه، هیچ پاسخی ارائه نکرده‌اند([۱]). این در حالی است که احزاب مشابهی همچون ۱ و ۲ و ۳ دارای صفحه در ویکی‌پدیا هستند و معیاری سرشناسی آنها و عدم سرشناسی مقاله مورد اعتراض مشخص نیست. به همین جهت درخواست احیای این صفحه را دارم. -- علی (بحث) ‏۲۶ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۳۸ (UTC)

حامد جعفری[ویرایش]

این صفحه به دلیل عدم سرشناسی حذف شد اما حامد جعفری از معدود تهیه کنندگان سینمای انیمیشن کشور است که در جشنواره مختلف مورد تقدیر قرار گرفته وی در جشنواره بین المللی فیلم فجر سال۹۳ توانست جایزه و لوح تقدیر ویژه جشنواره را کسب کند و این اولین باری بود که تهیه کننده یک انیمیشن در جشنواره فیلم فجر مورد تقدیر قرار میگرفت. جعفری در فروردین ماه امسال در مراسم افتتاحیه اکران نسخه عربی فیلمش در لبنان مورد تقدیر وزیر فرهنگ لبنان قرار گرفت و این موضوع انعکاس فراوانی در رسانه های عربی داشت. -- ‏۲۷ آوریل ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۵۵ (UTC)Cinemaip (بحث)

دانشنامه فرید ولی زاده[ویرایش]

ساختار کاری شما خیلی سخته و تمام توضیخات در مورد این صفحه صحیح بوده کاملا درست بوده ولی ویرایش خیلی سخت بوده سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- 162.223.88.95 ‏۲ مه ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۴۸ (UTC)

2.182.224.136 ‏۴ مه ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۳۸ (UTC)== عبدالعلی ذوالانواری ==

2.182.224.136 ‏۴ مه ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۳۵ (UTC)

ایشان عضو هیات علمی دانشگاه اراک و ریاست محترم دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی میباشند.در صفحه دانشگاه جامع علمی کاربردی موجود میباشد.-- 2.182.224.136 ‏۴ مه ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۳۵ (UTC)

دانشنامدهه فرید ولی زاده[ویرایش]

تمامی اطلاعات صحیح بوده ومی توان سرچ کرد علاوه بر تعداد جستجوی این نام در گوگل 93.110.46.107 ‏۲۰ مهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۳۳ (UTC). -- 93.110.46.107 ‏۲۰ مهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۳۳ (UTC)

حیدر کاکی[ویرایش]

ایشان از نوازندگان و آهنگسازان بسیار معروف تنبور می باشد که دارای سه آلبوم موسیقی با نامهای آلبوم طرز تنبور،آلبوم نوایی دیگر، و آلبوم سحرگاهان با خوانندگی استاد بیژن کامکار می باشد. حیدر کاکی از شاگردان و همکاران نزدیک استاد علی اکبر مرادی می باشد. ا. -- 94.139.186.229 ‏۲۲ مهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۰۰ (UTC)

سامان سرابی[ویرایش]

{{subst:بازستانی|1=سامان سرابی|2=
به تازگی مقاله سامان سرابی با اینکه در حال تکمیل و ویرایش بود،حذف شده است. لطفا در صورت امکان مجدد نسبت به بازیابی مقاله فوق اقدام کنید.
منابع معتبر با لینک ارجاع جهت معرفی آقای سامان سرابی : http://www.wikiwand.com/en/Bodybuilding_at_the_2006_Asian_Games_%E2%80%93_Men%27s_70_kg https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_World_Amateur_Bodybuilding_Championships_medalists https://en.wikipedia.org/wiki/Bodybuilding_at_the_2006_Asian_Games_%E2%80%93_Men%27s_70_kg http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_World_Amateur_Bodybuilding_Championships_medalists http://opac.nlai.ir/opac-prod/bibliographic/2108049

 Faezeh.sharbaf (بحث) ‏۲۳ مهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۵:۰۰ (UTC)sobhimohsen
@Faezeh.sharbaf: در فضای کاربری‌تان احیا گردید تا اشکالات را رفع نمایید. دقت داشته باشید که مقاله مذکور باید برای انتقال به فضای اصلی مقاله به نظرخواهی برای حذف برده شود. با احترام--Sahehco / گفتگو ‏۲۸ مهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۹:۳۷ (UTC)

مدرسه ابری[ویرایش]

صفحه مدرسه ابری چند ماه است که حذف شده و هر بار که ایجادش میکنم حتی با یک خط توضیح راجع به نرم افزار باز هم حذف می شود؛ دلیل حذف این صفحه چیست؟ کمک کنید.Mehrdad-mehralian (بحث) ‏۲۸ مهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۴۴ (UTC) -- Mehrdad-mehralian (بحث) ‏۲۸ مهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۴۴ (UTC)

کمیته ۳۰۰ (کتاب)[ویرایش]

صفحه را بر اساس درخواست حذف کننده مجددا بازنویسی و از کپی فله ای در خواهم آورد -- ‏۳۱ مهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۰:۰۸ (UTC)نویسنده برتر (بحث)

مواد طبیعی جایگزین[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- ‏۷ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۲۵ (UTC)Motaharebastani (بحث)

طراحی پارالکسی[ویرایش]

دلیل حذف را می شود بیان کنید؟این مقاله در مورد طراحی پارالکسی سایت است که یک نوع طراحی با ویژگی های مربوط به خود است و در ویکی پدیای انگلیسی هم موجود است.لطقا مقاله حذف شده را باز گردانی کنید. -- Pouya.emad (بحث) ‏۸ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۰۵:۵۵ (UTC) Pouya.emad (بحث) ‏۸ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۰۵:۵۵ (UTC)

Х کپی از سایت شخصی کاربر بوده است و منابع سرشناسی را اثبات نمی‌کردند. ARASH PT  بحث  ‏۸ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۱۴:۵۵ (UTC)

علیرضا عسکری چاوردی[ویرایش]

این شخص سرپرست هیئت کاوش ایرانی - ایتالیایی بود [۲].--Reza Amper (بحث) ‏۱۰ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۰۶:۱۳ (UTC)

Х این مقاله حذف سریع شده است. لطفاً با مدیری که آن را حذف کرده است (کاربر:Yamaha5) تماس بگیرید. وهاب (گپ) ‏۱۰ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۱۹ (UTC)

بختیار_شعبانی_ورکی[ویرایش]

این مدخل درباره دکتر بختیار شعبانی ورکی، استاد تمام دانشگاه فردوسی مشهد در حوزه تعلیم و تربیت است. از لحاظ سرشناسی ایشان در وضعیت مناسبی هستند و بیشتر مطالبی که برای ایشان در صفحه مربوطه آوردم دارای استناد و ارجاعات سازمان ها و نهادهای مربوط بود. به تمامی مجلاتی که ایشان عضو هیئت تحریریه هم بودند لینک داده شده بود. ایشان حتی آثاری را با افراد دیگری داشتند که آن ها در ویکی پدیا مدخل داند. من حتی اثر مشترک (کتاب ترجمه شده) ایشان با دکتر اسدالله آزاد که در ویکی پدیا مدخل دارند را نیز لینک گذاشتم و حتی آن منبع را در صفحه دکتر اسدالله آزاد قرار دادم، با این حال حتی اطلاعات را از صفحه دکتر اسدالله آزاد نیز برداشته اند!!!!! واقعا این امر تعجب برانگیز است حتی اگر مدخلی مشکل داشته نباید اثری که لینک به انتشارات آن هم بود از صفحه دکتر اسدالله آزاد حداقل برداشته می شد. به نظر می رسد این نوع حذف صفحه و بررسی مطالبی که همگی مستند هستند جای بسی نگرانی داشته باشد. مستدعی است خود صفحه ایجاد شده و لینک های مورد ارجاع و استناد آن را برررسی کنید تا پی ببرید که تمامی اطلاعات مندرج در مدخل ایشان به صورت مستند آمده است. بدیهی است که یک مدخل در ابتدای امر تمامی اطلاعات یک فرد را در برندارد و به تداوم این اطلاعات افزوده خواهند شد. از زحمات شما سپاسگزارم -- Mehdizahedi (بحث) ‏۱۶ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۲۸ (UTC) Mehdizahedi (بحث) ‏۱۶ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۲۸ (UTC)

کونگ فو پرتوآ[ویرایش]

لطفا این صفحه را برگردانید ، این صفحه دارای منابع معتبری بود ، حتی من برای چندین بار منابع را ویرایش کردم ولی باز هم حذف زماندار شد ، منابع من سایتی معتبر بود که از صاحب سایت اجازه ی کامل داشتم ، من برای جمع آوری اطلاعات زحمت زیادی کشیدم ول شما بدون توجه به منابع و زحمات من مقاله را حذف کردید. خواهشمندم که درخواست بازگردانی من را قبول کنید و به زحمات من احترام بگذارید.Bastampartoa (بحث) -- Bastampartoa (بحث) ‏۲۰ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۱۳ (UTC)

ایسام[ویرایش]

در وپ:تام بحث هایی اندر میان رفت که می توانید مراجعه کنید. Vkjzh45ls325dkf321vgl (بحث) ‏۲۰ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۱۶ (UTC)

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر[ویرایش]

درج منابع مستقل و ویرایش مقاله. -- T15pl15 (بحث) ‏۳۰ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۵۶ (UTC)

@T15pl15: احیا شد و به زیرصفحهٔ کاربریتان انتقال یافت: کاربر:T15pl15/دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر وهاب (گپ) ‏۳۰ ژوئن ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۳۰ (UTC)

فرشید شکرخدایی[ویرایش]

صفحه فرشید شکرخدایی پس از ایجاد به دلیل عدم سرشناسی حذف شده است، در حالیکه کاملا با معیار سرشناسی "شخص پدید آورنده و یا دارای همکاری مهمی برای ایجاد یک کار مهم و شناخته شده، یا کار گروهی است. کاری که خود موضوع یک کتاب یا فیلم بلند مستقل، یا موضوع چندین نقد و مقاله در نشریه‌های ادواری مستقل بوده است." مطابقت می کند. زیرا وی بنیان گزار " جشنواره ملی بهره وری"، " جایزه سرآمدی شرکت های برتر مسلمان" و "طرح ملی رتبه بندی اعضای اتاق بازرگانی" است که هر سه مورد شناخته شده می باشند و مقالات و مطالب زیادی در مورد آنها طی این سالها نوشته شده است. علاوه بر این سمت های دیگری هم دارد که در خور توجه است. -- کیوان (بحث) ‏۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۱۸ (UTC) کیوان (بحث) ‏۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۱۸ (UTC)ipersianc

فرشید شکرخدایی[ویرایش]

لطفا با توجه به دلایلی که در بالا ذکر شد این صفحه را احیا نمایید. اگر لازم است در مورد سرشناسی ایشان بیشتر توضیح دهم. -- کیوان (بحث) ‏۴ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۲۲ (UTC) کیوان (بحث) ‏۴ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۲۲ (UTC)ipersianc

فرشید شکرخدایی[ویرایش]

من همانگونه که در بالا اشاره کردم فرد مزبور با معیار سرشناسی کاملا همخوانی دارد. طراحی "طرح ملی رتبه بندی اعضای اتاق بازرگانی" به تنهایی در حوزه خود به قدری مهم و تاثیرگزار بوده که مطالب و مقالات زیادی در رسانه های عمومی (اعم از روزنامه ها رادیو و تلویزیون)از آن سخن به میان آورده و سر منشا تحولی در صدور کارت های بازرگانی اتاق ایران شده است. از سوی دیگر جشنواره ملی بهره وری که هفتمین دوره خود را پشت سر می گذارد برای اهل صنعت کاملا شناخته شده است و شکرخدایی که بنیان گزار این جشنواره بوده و هم اکنون دبیر آن است برای صنایع مختلف چهره ای مطرح و شناخته شده است. زیرا هم زمان دبیر کمیته ارزیابی جایزه ملی کیفیت نیز می باشد. من از اطاله کلام خودداری می کنم اما به نظرم کاملا معیار سرشناسی رعایت شده است. -- کیوان (بحث) ‏۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۳۳ (UTC) کیوان (بحث) ‏۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۳۳ (UTC)ipersianc

✓ توسط کاربر:Mardetanha (بنگرید به ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای حذف/فرشید شکرخدایی). وهاب (گپ) ‏۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۰۴ (UTC)

محمد حسین رفیعی فنود[ویرایش]

صفحه توسط حذف زمان دار پاک شد در صورتیکه دارای منابع مستقل زیادی بوده. صفحه در مورد یکی از فعالان سیاسی اجتماعی معروف بوده که بیش از 10 کتاب چاپ شده و دهها مقاله منتشر شده دارد. -- Fanood~enwiki (بحث) ‏۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۲۳:۴۰ (UTC) Fanood~enwiki (بحث) ‏۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۲۳:۴۰ (UTC)

✓ @Fanood~enwiki: به زیرصفحهٔ کاربریتان انتقال یافت: کاربر:Fanood~enwiki/محمد حسین رفیعی فنود وهاب (گپ) ‏۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۱۲ (UTC)

اسماعیل مدنیان[ویرایش]

ایشان از افراد سرشناس در شهر اهواز بوده اند و در زمینه کارهای فرهنگی و عام المنفعه تلاش بسیار کرده اند و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Faraz18000 (بحث) ‏۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۴:۴۲ (UTC) Faraz18000 (بحث) ‏۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۴:۴۲ (UTC)

Х این صفحه حذف سریع شده است. لطفاً با مدیر حذف‌کننده (کاربر:آرش) تماس بگیرید. وهاب (گپ) ‏۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۱۶ (UTC)

نبرد پنج سپاه[ویرایش]

لطفا صفحه را احیا کرده و به من شیوه درست رفع مشکل را در صورت بودنم در ویکی پدیا در اختیارم قرار دهید متشکرم -- Hooman pyu (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۰:۳۸ (UTC) Hooman pyu (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۰:۳۸ (UTC) Hooman pyu (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۰:۳۹ (UTC)

علی_نوراله[ویرایش]

معیار سرشناسی چیست؟ بنده به شدت به حذف این صفحه معترض هستم، ایشان از اساتید مطرح کشورمان در زمینه کامپیوتر هستند. -- ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۳۹ (UTC)CRAUDNoname (بحث)CRAUDNoname (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۴۱ (UTC)

محمد حسین رفیعی فنود[ویرایش]

{{subst:بازستانی|1=محمد حسین رفیعی فنود.|2=این صفحه مربوط به یک نویسنده و استاد دانشگاه بوده است که فهرست خارجی و منابع بسیاری در رابطه با کارها و کتاب های ایشان داده شده بود اما در اثر حذف زماندار حذف شد. لطفا آن را احیا کنید. با تشکر

مجتبی خرم[ویرایش]

مقاله چندین بار ویرایش شده بود و منابع زیادی به آن افزوده و شخص مورد نظر 5 کتاب نوشته بود و سرشناسی لازم را دارا بود با توجه له مصاحبه ها و سخنرانی ها و از همه مهمتر کتابها -- Sivanda (بحث) ‏۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۰۹ (UTC)

محمد تونجی[ویرایش]

ٰٰ@Yamaha5: وی از یونسکو جایزه دریافت کرده است و مقاله‌اش نیز در ویکی انگیسی تحت نام Muhammad al-Tunji وجود دارد. -- Reza Amper (بحث) ‏۱۴ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۲۹ (UTC) --Reza Amper (بحث) ‏۱۴ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۲۹ (UTC)

سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی[ویرایش]

صفحه به دلیل تبلیغ، حذف سریع شده است. در حالی که اگر به صفحات هم رده مانند سرمایه‌گذاری غدیر مراجعه کنید، مقالاتی با همین الگو ذخیره شده‌اند که صرفا به معرفی شرکت می‌پردازند و منابعی مانند سازمان مدیریت صنعتی و اخبار دارند. این گونه شرکت ها چون ساختار محصولی ندارند، شکل تبلیغاتی ندارند و در رده گردانندگان بورس قرار می گیرند. -- Behruz (بحث) ‏۲۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۰۲ (UTC) Behruz (بحث) ‏۲۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۰۲ (UTC)

کیش چیپس[ویرایش]

این صفحه فقط معرفی شرکتی است که در صفحات ویکی پدیا اسم آن درج شده و هیچ تبلیغی را شامل نمیشود -- 2.190.95.137 ‏۲۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۴۰ (UTC) 2.190.95.137 ‏۲۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۴۰ (UTC)

حسین صفا[ویرایش]

عدم سرشناسی دلیل حذف این صفحه عنوان شده، ولی من متوجه نشدم که دقیقا چرا؟ فکر می کنم به خاطر این هست که منبع مناسبی برای مقاله درج نکردم. چون توضیحات رو که می خوندم به اون قسمت رسیدم. بهرحال منابع معتبر به اون صفحه اضافه می شدند. و مقاله تکمیل می شد. امیدوار هستم که امکان بازگشت صفحه برای ویرایش وجود داشته باشه. با سپاس. -- Hkh66 (بحث) ‏۲۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۲۲ (UTC) Hkh66 (بحث) ‏۲۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۲۲ (UTC)

در صفحهٔ بحثم پاسخ دادم. وهاب (گپ) ‏۲۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۴۰ (UTC)

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران[ویرایش]

این صفحه بدلیل عدم سرشناسی حذف شده است درحالیکه اطلاعات آن مربوط به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران در جهاددانشگاهی بعنوان یک مرکز دولتی و سرشناس است که با کلیک کردن تنها نام مرکز گردشگری در گوگل اخبار مربوط به این مرکز در خبرگزاریهای معروف نیز آورده شده است. در صفحه جدید مقاله منابع بیشتری جهت سرشناسی ذکر شده است. لطفا تجدیدنظر بفرمایید تا سایت احیا شود -- Yasinian (بحث) ‏۱ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۷:۵۰ (UTC) Yasinian (بحث) ‏۱ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۷:۵۰ (UTC)

فهرست شهرهای استان هرمزگان[ویرایش]

منابع اضافه شد. -- 37.114.237.103 ‏۱ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۴۲ (UTC) 37.114.237.103 ‏۱ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۴۲ (UTC)

مسکن مهر 28[ویرایش]

آیا معرفی یک شرکت نیمه دولتی و ارائه مشخصات شرکت تبلیغات محسوب می شود؟ اگر اینگونه است لطفا راهنمایی بفرمایید آیا می توان معرفی از این تعاونی در ویکی پدیا داشت ؟. -- Maskanemehr (بحث) ‏۸ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۴۷ (UTC)

اینویکتا[ویرایش]

بی دلیل حذف شده. -- Masoodhoseini (بحث) ‏۱۰ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۳۶ (UTC)


Masoodhoseini (بحث) ‏۱۰ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۳۶ (UTC)

احیای صفحه مربوط به مقاله "زبان کویر"[ویرایش]

این صفحه نباید حذف سریع گردد چون زبان کویر که یکی از اصیلترین و قدیمی ترین زبانهای ایران می باشد در حال انقراض است. این مقاله سعی در شناساندن و زنده نگه داشتن آن دارد. همانگونه که مستحضرید در عصر جدید فرهنگ دوستان و زبان شناسان، حتی زبانها و لهجه های بسیار کوچک را احیا و موشکافی میکنند. -- Arani1392 (بحث) ‏۱۵ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۵۹ (UTC) Arani1392 (بحث) ‏۱۵ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۵۹ (UTC)

پاپایی[ویرایش]

این صفحه بدون هیچ دلیلی توسط برخی حذف شده در حالی که توضیح و تشریحی است مختصر از یک روستای دارای خاصیت جذب گردشگر به علت موقعیت خاص جغرافیایی -- ‏۱۵ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۲۶ (UTC)Milad Rafiee1996 (بحث)

پیمان قاسمی[ویرایش]

رجوع شود به بحث https://fa.wikiquote.org/wiki/%D8%A8%D8%AD%D8%AB:%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%82%D8%A7%D8%B3%D9%85%DB%8C -- 78.164.4.118 ‏۱۸ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۵۲ (UTC) --78.164.4.118 ‏۱۸ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۵۲ (UTC)

کونگ فو پرتوآ[ویرایش]

من منابع کافی را آماده کرده ام لطفا مقاله را قرار دهید تا اصلاحش کنم. -- ‏۲۶ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۷:۳۸ (UTC)Bastampartoa (بحث)

دومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران[ویرایش]

{{subst:بازستانی "دومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران".این صفحه به منظور اطلاع رسانی درباره رویداد جشنواره بازی‌های رایانه‌ای نوشته شده بود. این رویداد در عرصه صنعت بازیسازی در ایران حائز اهمیت است و اطلاعات آن می تواند مرجع مناسبی برای محقیقن و خبرنگاران فعال در این صنعت باشد. هم چنین این سایت به عنوان منبعی برای معرفی بازی‌های ساخته شده ایرانی کاربرد خواهد داشت.}}Uehsan (بحث) ‏۳۰ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۷:۵۷ (UTC)

درخواست دسترسی یا حیا[ویرایش]

با سلام و احترام خواهشمند است امکان احیا یا دسترسی به مقالات اصالت سادات، سید رشتی، کوروش (هارولدلمب) و کوروش (کودکی) فراهم گردد. با سپاس از شما مدیران محترم.

در ضمن مقالات ایجاد شده برای کامل شدن زمان می‌برند و در صورت حذف، اجباراً مقاله‌ای دیگر ایجاد می‌شود. یعنی اینکه اگر مقاله اصالت سادات حذف نمی‌شد تا دو سه ماه بعدی فرصت ایجاد مقاله بعدی نبود. باز هم سپاس.Shams bahari (بحث) ‏۳۱ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۲۹ (UTC)