ویکی‌پدیا:درخواست احیا

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

بایگانی: ۱، ۲ (بایگانی پیشین: ۱، ۲)

نشانگرهای استفاده‌شده توسط مدیران
نتیجه کد کد معمول
مقاله احیا شد. :{{داص|ا}}~~~~ :{{داص|احیا}}~~~~
مقاله احیا شد، با این حال احتمال حذف آن از فرایندهای دیگر حذف وجود دارد، لطفاً با افزودن منابع معتبر بیشتر مقاله را بهبود بخشید. :{{داص|م}}~~~~ :{{داص|منبع}}~~~~
در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند. :{{داص|خ}}~~~~ :{{داص|خود}}~~~~
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ح}}~~~~ :{{داص|حس}}~~~~
رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است. :{{داص|ن}}~~~~ :{{داص|نبح}}~~~~
رد شد مقاله در حال حاضر موجود است. :{{داص|و}}~~~~ :{{داص|وجود}}~~~~
رد شد تاکنون مقاله‌ای با این نام در ویکی‌پدیا ساخته نشده است. :{{داص|س}}~~~~ ::{{داص|نیست}}~~~~
پرسش: :{{داص|پ}}~~~~ :{{داص|پرسش}}~~~~
توجه داشته باشید که: :{{داص|ت}}~~~~ :{{داص|توجه}}~~~~

درخواست احیا صفحه ارشا اقدسی را دارمMahya tab (بحث) ‏۶ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۵۳ (UTC)

بسر ابن ارطاه[ویرایش]

ایشان یکی از سراداران نام آور در ابتدای اسلام هستند و نام ایشان در ۶ مدخل موجود در ویکی ‍‍‍‍پدیا وجود دارد که من آنها را هم پالایش و متصل کرده بودم. وقتی اطلاعات هر چند کم از شخصی پیدا میشود که موارد بسیاری مورد نیاز خوانندگان محترم هست و از یک کتاب کاملا سرشناس تاریخی تایپ شده چرا باید غیر قابل توجه تشخیص داده شود. با احترام -- AidinAfrashteh (بحث) ‏۱۰ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۳۸ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۹ (UTC)

کیومرث امیری متخلص به لک امیر[ویرایش]

قوم لک ‏۱۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۱ (UTC)

این فرد یک شاعر شناخته شده دراستان کرمانشاه و مناطق لک نشین و ایران است . شاید چون اول مقاله من بوده با تنظیمات آشنا نبوده ام . از این گذشته راه حل ارائه مداراک و آثار این شاعر و بارگزاری آنها را در ویکی پیدیا نمی دانم . -- قوم لک ‏۱۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۱ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۷ (UTC)

امیرحسین کاوه[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- A.H.Kaveh (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۱ (UTC)

امیر حسین کاوه

منابع ویرایش گردید. منبع قبلی اشتباه آورده شده بود.

A.H.Kaveh (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۱ (UTC)

در حال بررسی چون خودتان سازندهٔ مقاله بوده‌اید نمی‌توانم مقاله را در همانجا احیا کنم، ولی اگر بخواهید می‌توانم در زیرصفحهٔ کاربری‌تان احیا کنم تا روی مقاله کار کنید و پس از رسیدن به شرایط از یک کاربر باتجربهٔ دیگر بخواهید آن را به فضای نام اصلی منتقل کند.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۵ (UTC)

ملا پریشان[ویرایش]

شاعری سرشناس است که حدود هفت سده پیش میزیسته. وب سرشناسی هم دارد. بنده و یک کاربر دیگر هم منابع هم از کتاب و از وبگاه گذاشته بودیم (همراه با ارجاع). متاسفانه در ویکی پدیای فارسی این موضوع چند استانداردی اذیت کننده است. کسی که هفت سده پیش شعر نوشته و اشعارش هنوز چاپ میشود و ترانه سرایان آنها را میخوانند و اسمش در تذکره ها هست، فاقد سرشناسی تشخیص داده میشود. اما افرادی که در سده ییست و بیست و یک زیسته اند و در چهارتا وبگاه اسمی به هم زده اند مقاله دارند. علاوه بر منابع موجود لطفا توجه شود که در چندین مقاله ویکی فارسی به نام ایشان اشاره شده. اینها را هم که بنده ننوشته ام. در ویکی کردی و کرمانجی هم مقاله دارد، آنها را هم من ننوشته ام. متوجه شدم که قبلا هم در ویکی فارسی مقاله داشته. خوب بدون بحث که نمیشود مقاله ها را حذف کرد. Pirehelokan (بحث) ‏۲۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۱۶ (UTC) -- Pirehelokan (بحث) ‏۲۴ آوریل ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۱۶ (UTC)

در کاربر:Pirehelokan/ملا پریشان احیا شد، پس از برطرف کردن ایرادات از یکی از کاربران باتجربه درخواست کنید به فضای نام اصلی منتقل کند.--آرمان ([[بحث کاربر:|بحث]]) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۲ (UTC)
@AzorAhai:با سپاس از شما، مقاله را منتقل کردم. لطفا به این مقاله که بااسم جدید ملا پریشان لرستانی درست شده رسیدگی کنید. مطالب را در حد توان تلفیق کردم. لطفا برچسب تلفیق یا حذف بزنید. Pirehelokan (بحث) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۰۳ (UTC)

دشت شقایق[ویرایش]

سعی شد برای تعریف این دشت از دو منیع و تجربه شخصی کوهنوردان استفاده شود. بدلیل استناد دشت شقایق در صفحات متعددی در ویکی (مثلا عکس مربوط به شقایق، پلور، لار و ...)درخواست بازگردان این صفحه را دارم -- طبیعت گرد ‏۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۳ (UTC) طبیعت گرد ‏۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۳ (UTC)

در کاربر:M.aleahmad/دشت شقایق احیا شد. لطفا پس از رفع ایرادات از یکی از کاربران با تجربه درخواست کنید به فضای نام اصلی منتقل کند.--آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۱۶ (UTC)

پندار خواننده[ویرایش]

پندار یک خواننده رپ نسبتا مشهور بوده و ابراز دلیل عدم سرشناسی بر ایشان صدق نمیکند. -- ✔Wikipedia ‏۹ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۴۰ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۱۰ (UTC)

انجمن اسلامی دانشگاه آزاد تهران شمال[ویرایش]

این صفحه با توجه به منابعی که در ساخش از ان استفاده شده بود کاملا معتبر میباشد و دلیل حذف سریع م7 با توجه به اینکه این صفحه درباره اولین انجمن اسلامی دانشگاه ازاد در تهران میباشد کمی بی انصافی میباشد با تشکر. -- Kiumars hk (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۵۷ (UTC)

Kiumars hk (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۵۷ (UTC)
رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۰۹ (UTC)

محمدرضا قویدل[ویرایش]

این مقاله به دلیل عدم سرشناسی این شخص ،که یک فوتبالیست است، حذف شد.چرا که او سابقه‌ی بازی در لیگ برتر را نداشت.اما حالا بازی کرده و فکر می‌کنم سرشناس شده باشد.نسخه انگلیسی این مقاله هم چند روز پیش با تایید سرشناسی،احیا شد. -- ‏۱۱ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۵۷ (UTC)Yasamin77 (بحث)

رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۴ (UTC)
@AzorAhai:مدیری که این مقاله رو حذف کرده خیلی وقته به مرخصی رفته و برای احیای مقاله اصلا جوابی به من ندادن.الان من باید چیکار کنم؟Yasamin77 (بحث) ‏۱۶ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۰۹ (UTC)
درخواست احیا را در وپ:تام مطرح کنید.--آرمان (بحث) ‏۱۶ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۲۱ (UTC)

محمد ناظری[ویرایش]

چرا مدیران عزیز هی صفحه را حذف میکنند، بابا من ویرایش را با تصحیح زیاد متن رونوشت انجام دادم لطفا برسی کنید -- Behnam Nazemi (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۶ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۳ (UTC)

محمد نظری[ویرایش]

چرا مدیران عزیز هی صفحه را حذف میکنند، بابا من ویرایش را با تصحیح زیاد متن رونوشت انجام دادم لطفا برسی کنید -- Behnam Nazemi (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۶ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیر/ویکی‌بان‏ی که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۳ (UTC)

______________________ چگونه باید اینکار را بکنم Behnam Nazemi (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۰۲ (UTC) -- Behnam Nazemi (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۰۲ (UTC)

رد شد مقاله در حال حاضر موجود است.آرمان (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۳۴ (UTC)

مه داده چیست؟[ویرایش]

تمام قوانین رعایت شده و منابع کافی برای مطلب مه داده در مطلب گنجانده شده است اما به دلیلی نامعلوم مطلب حذف گردیده است. -- Persiantiger85 (بحث) ‏۲۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۳۲ (UTC) Persiantiger85 (بحث) ‏۲۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۳۲ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۵ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۸ (UTC)

گردشگری سلامت[ویرایش]

تمام مطالب استفاده شده از پروپوزال ثبت شده به شماره کد کتابشناسی کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به کد 4230393 استفاده شده است که مدام در طول محتوای مقاله از آن استفاده و به آن رفرنس داده شده است . ضمنا اخبار استفاده شده از سایتهای خبرگزاری مرجع استفاده شده که آدرس آن هم در قسمت منابع ذکر شده است . -- Ertebatno (بحث) ‏۱ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۲۰ (UTC)

رد شد این مقاله حذف سریع شده است، لطفاً مستقیماً با خود مدیری که مقاله را حذف کرده است صحبت کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۵ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۹ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/محمد_خانی_صحنه[ویرایش]

باسلام احتراما كليه مطالب اين صفحه قانوني ميباشد و قابل استعلام است. -- M.kh.s (بحث) ‏۱۳ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۲۲ (UTC) M.kh.s (بحث) ‏۱۳ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۲۲ (UTC)

شروین شهبازی[ویرایش]

چرا صفحه حذف شد؟؟ لطفا آن را احیا کنید«ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Telma.jr (بحث) ‏۱۶ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۱۹ (UTC) Telma.jr (بحث) ‏۱۶ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۱۹ (UTC)

اتحادیه دانشجویی محیط زیست ایران[ویرایش]

با رجوع به دومنبع زیر می توانید از وجود این اتحادیه مطمئن شوید http://www.ssamsrt.ir/archive/00201.php http://www.sbu.ac.ir/Lists/News/DispForm.aspx?ID=16280 http://www.uiesa.ir . -- Mo2haji (بحث) ‏۱۷ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۵۸ (UTC) Mo2haji (بحث) ‏۱۷ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۵۸ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/کاربر:Ernest_herman/صفحه_تمرین[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Ernest herman (بحث) ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۳۹ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/کاربر:Ernest_herman/صفحه_تمرین[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Ernest herman (بحث) ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۴۲ (UTC) منابع را اضافه کردمErnest herman (بحث) ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۴۲ (UTC)

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%A7[ویرایش]

صفحه اصلی دستینیا. -- Tahamb (بحث) ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۴۸ (UTC)

پژوهشی در ترویج فرهنگ تئاتر[ویرایش]

با سلام خدمت شما. این تقاضا را با مدیران محترم در میان گذشته بودم و یکی‌ از همکاران پیشنهاد دادند که آنرا در این صفحه نیز مطرح کنم. نسخهٔ رونوشتِ آنرا در اینجا میاورم:

«با سلام. از شما تقاضا دارم که صفحه «پژوهش در ترویج فرهنگ تئاتر» را دوباره احیا نمائید. در صفحهٔ بحث پیرامون حذف زماندارِ این کتاب نوشته بودم که چرا آوردن این کتاب در ویکیپدیا مهم میباشد. از نظر عدم معیار سرشناسی این کتاب و اینکه برگزیده شدن کتاب در نخستین همایش کتاب سال دانشگاه آزاد نمی‌تواند جایزه ادبی‌ بزرگی‌ باشد با شما هم عقیده ام. اما مساله ای که مرا بر آن‌ داشت ویکیِ این کتاب را درست کنم بیشتر این بود که در زمان حال وضعیّت تئاتر ایران بسیار ناگوار و مریض‌احوال است و نوشته شدن این اثر در یک چنین بسترِ زمانی‌ حائز اهمیت میباشد. نه برای اینکه جایزه دانشگاه آزاد را گرفته بلکه بدین خاطر که به صورت علمی‌ و برای اولین مرتبه در ایران روی مساله تئاتر و مخاطبان آن به صورت جدی کار شده است. به نظر اینجانب هر چقدر هم که در مورد تئاتر ایران کتاب نوشته شود باز هم بسیار اندک است. نوشتهٔ بعدی این نویسنده هم باز یک کار بزرگ هنری در این مورد به شمار میرود که «تاریخچهٔ گروه هنر ملی‌» است. بسیاری از پیشکسوتان تئاتر و سینمای مملکت در آنجا فعالیت هنری خود را آغاز نمودند. شاید کلا این امر نشاندهندهٔ جریان نوینی باشد در راستایِ اهمیت دادن به هنر‌های نمایشی به خصوص تئاتر که در ایران با آن بسیار کجرفتاری شده و از طرف دولت نیز حمایتِ چندانی نمی‌شود و همینکه در رسانه‌های معتبر خبر چاپِ آن‌ منعکس نشده، خود دال بر تأیید این کم‌حمایتی است.»

پس لطف کنید از این دیدگاه به این کتاب نگاه کرده و صفحهٔ آنرا دوباره احیا فرمایید، چون از این راه نیز میتوان تئاتر ایران را پشتیبانی و حمایت کرد. با سپاس. CharActor (بحث) ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۰۹ (UTC)

رد شد این مقاله بر اساس نظرخواهی حذف شده است، اگر به جمع‌بندی اعتراض دارید می‌توانید موضوع را با مدیر حذف کننده در میان بگذارید و اگر از پاسخ ایشان قانع نشدید موضوع را در وپ:تام مطرح کنید. این صفحه تنها برای احیای نوشتارهای حذف شده در فرایند حذف زماندار است.آرمان (بحث) ‏۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۵۵ (UTC)

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان[ویرایش]

طبق مکاتبه با مدیری که صفحه را به دلیل کپی بودن بخشی از مطلب حذف کرده، قصد بازنویسی بخش مذکور را دارم ولی درحال حاضر به متن صفحه دسترسی ندارم(درخواست در این صفحه پیشنهاد مدیر مربوطه بوده است). با احترام -- Hamed.r.n (بحث) ‏۲۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۲۴ (UTC) --Hamed.r.n (بحث) ‏۲۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۲۴ (UTC)

خبرگزاری شبستان[ویرایش]

این خبرگزاری یکی از خبرگزاری های رسمی و پربامخاطب ایران است. علاوه بر این ده ها مقاله در ویکیپدیا از رفرنس خبرگزاری شبستان استفاده کرده اند: مثل https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D9%87_%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C%D9%87_%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85 یا: https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B3%D8%AC%D8%AF_%D9%86%D8%B5%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%DA%A9 https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%DB%8C%D8%A7 -- Delroshan (بحث) ‏۲۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۵۷ (UTC) Delroshan (بحث) ‏۲۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۵۷ (UTC) delroshan

انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده (حامی)[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Hamirefugee (بحث) ‏۲۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۱۴ (UTC)

صفحه ای که ساخته شده بود، برای معرفی انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده بوده است که یک سازمان غیردولتی در ایران است، و همه مطالب آن مربوط به معرفی این انجمن با هماهنگی با مدیریت انجمن استخراج شده و هیچ حق کپی رایتی در اینجا نقض نشده است یا تبلیغاتی صورت نگرفته است. لطفا به کاربر شاراکی تذکر دهید.

~~Hamirefugee~~

انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده (حامی)[ویرایش]

صفحه ای که برای معرفی ساخته شده بوده است مربوط به یک سازمان غیردولتی در ایران و همه مطالب آن با هماهنگی مدیر این انجمن انتخاب شده و هیچ حق کپی رایتی در اینجا نقض نشده یا تبلیغاتی صورت نگرفته است.لطفا به کاربر شاراکی تذکر دهید که بدون اطلاع از محتوای مطلب صفحه را حذف نکنند. -- Hamirefugee (بحث) ‏۲۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۲۱ (UTC) ~~Hamirefugee~~

arsha aghdasi[ویرایش]

هیچ بیوگرافی از بدلکار بین المللی ایران در ویکی پدیا موجود نیست، من به شخصه با استفاده از منابع گوناگون و مصاحبه با شخص ایشان و خانواده شان بیوگرافی را تهیه کردم اما بلافاصله بعد از ارسال حذف شد و ویرایش هم فایده ای ندارد.لطفا کمک کنید این ÷یج برگردد. -- Setareh Malek (بحث) ‏۳۰ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۲۳:۲۶ (UTC) Setareh Malek (بحث) ‏۳۰ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۲۳:۲۶ (UTC)

الهام جعفرنژاد[ویرایش]

با سلام،متاسفانه چند وقت قبل مشاهده کردم اطلاعات اشتباهی در ویکیپدیا در مورد بنده ثبت شده بخاطر همین یک بیوگرافی کامل آماده کردم برای صفحه خودم که متاسفانه الان میخوام صفحه بسازم با اسم خودم سیستم پیام میده قبلا حذف شده،ممنون میشم صفحه باز بشه و اطلاعاتی که خودم میدم رو برام جایگزین اطلاعات قبلی کنید منتظر جواب هستم مممنون . -- الهام جعفرنژاد (بحث) ‏۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۰ (UTC)

لینک صفحه تمرین: متن جدید در صفحه تمرین الهام جعفرنژاد (بحث) ‏۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۰ (UTC) الهام جعفرنژاد (بحث) ‏۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۶ (UTC)

درود. راهنمایی در بحث خودتان. مهرنگار (بحث) ‏۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۹ (UTC)

یوسف مرحبا[ویرایش]

این نوشتار توسط کاربری تازه کار، بدون محتوایی در متن آن ایجاد شده بود و توسط کاربر:In twilight حذف زمان‌دار شده بود. نوشتار کاملی در صفحه تمرین خودم نوشته‌ام و درخواست احیا دارم. -- Benyamin-ln (بحث) ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ساعت ۰۳:۲۸ (ایران) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۵۸ (UTC)

✓ منتقل کردم – م‍‍ردتن‍‍ه‍‍ا ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۳:۱۸ (UTC)
@Mardetanha: سپاسگزارم جناب مرد تنها Benyamin-ln (بحث) ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ساعت ۱۲:۰۵ (ایران) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۳۵ (UTC)

سیاوش آریان (بحث) ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۲۷ (UTC)

سید سعید رحمانی[ویرایش]

مقاله کاملا اصلاح و بازنگری و بازنویسی شد با کمک و ویرایش یکی از مدیران که در تاریخچه ویرایش مقاله ، اسمشان هست (به نام Derakhshan52 )-- سیاوش آریان (بحث) ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۱۷ (UTC)

نکته طبق این نظرسنجی در تاریخ 12 ژوئیه حذف شده است در همان روز 12 ژوئیه توسط کاربری که پیشتر این مقاله را ایجاد کرده با ایجاد حساب جدید (در تاریخ 12 ژوئیه) دوباره ایجاد شده است احیا آن بی معناست لطفا دربرابر ایجاد دوباره محافظت شودMSes T / C ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۴۷ (UTC)

  • درود. من مدیر نیستم دوست گرامی. مثل شما یکی از کاربران ویکیپدیا هستم. راجع به صفحه تمرین و مقاله هم بنده، اصول ویرایشی را راهنمایی کزدم، البته یکی دو تا مشکل کوچک هم دارد که اگر با احیاء موافقت شد، در رفع آن کمک می کنم. البته چون با نظر خواهی حذف شده احیاء آن بعید به نظر می رسد، تا نظر مدیران محترم و سایر دوستان چه باشد.درخشـان/ ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۵۶ (UTC)
@سیاوش آریان:درود. اگر مقصود از احیا، بازگشتن مقاله به فضای اصلی دانشنامه است، ممکن نیست زیرا در نظرسنجی حذف شده‌است. فقط می‌توان زیر نام کاربری احیا کرد تا بازسازی کنید و سپس دوباره به نظرسنجی گذاشته شود. دیدم که خودتان مقاله را در صفحه تمرین بازسازی کرده‌اید پس احیا در زیر نام کاربری نیز ثمر خاصی برایتان نخواهد داشت. اگر مایل بودید، بگویید تا دوباره به نظرسنجی بگذارم. موفق باشید. مهرنگار (بحث) ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۲۳:۵۵ (UTC)

سیدسعید رحمانی[ویرایش]

صفحه آقای سیدسعید رحمانی، فیلمنامه نویس مشهور ایرانی کاملا مستند و با اطلاعات صحیح و منابع دقیق تهیه شده و ایشان هم چهره سرشناس عرصه فیلمنامه نویسی سریال و فیلم در ایران هستند و به نظر می رسد در حذف چندباره ایشان دلایل قانع کننده ای بیان نشده و بهتر است مجدد بررسی شود. -- Javad safavi110 (بحث) ‏۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۳:۵۹ (UTC) Javad safavi110 (بحث) ‏۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۳:۵۹ (UTC)

فهرست دهستان‌های ایران[ویرایش]

این مقاله به دلیل رده‌نما بودن حذف شده است که قابلیت اصلاح را طی مرور زمان دارد. با توجه به بزرگی حجم مقاله به مدتی زمان نیاز است که اصلاح شود و به درجه فهرست بخش‌های ایران برسد. -- Reza Amper (بحث) ‏۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۳۴ (UTC)

رسول شاهسونی[ویرایش]

چند مدت پیش یک صفحه به نام رسول شاهسونی ایجاد کردم بعد از یک مدت حذفش کردید به دلیل سرشناس نبودن اکنون متن آماده شده به همراه منابع موثق و اصلاح شده اما نمی توانم صفحه را ایجاد کنم و نوشته که محافظت شده و مدیران می توانند تغییر ایجاد کنند . -- Mohammadhtisu (بحث) ‏۲۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۶ (UTC)


Mohammadhtisu (بحث) ‏۲۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۶ (UTC)

دکتر محمود عباسی[ویرایش]

دلیل‌تان را اینجا بنویسید و سپس روی دکمهٔ «ذخیرهٔ صفحه» در پایین کلیک کنید. -- Ehsan2016 (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۳۰ (UTC) صفحه دکتر محمود عباسی، معاون وریر دادگستری هر چه سریعتر احیا شود. Ehsan2016 (بحث) ‏۲۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۳۰ (UTC)