ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات ربات‌ها

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

این صفحه برای بررسی مسائل مرتبط با ربات‌های فعال در ویکی‌پدیای فارسی‌است. این مسائل می‌توانند گزارش مشکلات و درخواست از ربات‌داران برای کارهای رباتیکی باشند. لطفاً هر مورد را در بخشی جداگانه بنویسید. از ربات‌داران انتظار می‌رود این صفحه را به فهرست پی‌گیری‌های خود بیفزایند.

لطفا برای درخواست کپی الگو ناوباکس به مقاله‌هایش به ویکی‌پدیا:تار/کپی ناوباکس مراجعه کنید.


برای درخواست انتقال رده به اینجا رجوع کنید


رده اشتباه[ویرایش]

با سلام

این ویرایش اشتباه است. وی آذری نیست اما ربات، رده آذری بودن وی را می‌زند. لطفا رسیدگی بفرمایید. با تشکر Benyamin-ln (بحث) ۲۳ آبان ۱۳۹۵، ساعت ۲۲:۰۷ (ایران) ‏۱۳ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۳۷ (UTC)

چگونگی فراخوانی ربات رده همسنگ[ویرایش]

چگونه می‌توان ربات رده همسنگ را فراخوانی کرد تا به یک مقاله رده‌های همسنگ را از en.wiki بیفزاید؟ بهتر نیست به طور پیش فرض وقتی مقاله‌ای توسط کاربر ایجاد می‌شود به طور خودکار این کار انجام شود؟ خیلی مفید خواهد بود اگر یک ابزار در کنار ابزارهای دیگر مانند "ویکی‌سازی" و "رفع ابهام پیوندها" قرار داده شود تا کاربر روی گزینه ابزار کلیک کنید تا ربات این کار را انجام دهد. بعضی مقالات در en.wiki رده‌های بسیار زیادی دارند، بررسی و افزودن تک تک آن‌ها زمان‌بر است، در حالیکه یک ربات راحت می‌تواند این کار را انجام دهد. Editor-1 (بحث) ‏۲۵ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۵۳ (UTC)

الان مقاله زیر هیچ رده‌ای ندارد، در حالیکه در en.wiki دارای تعداد زیادی رده است، اگر شخصی رده‌ها را با ربات بیفزاید ممنون می شوم:

دیوید کاتلر

Editor-1 (بحث) ‏۱ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۳۳ (UTC)