ویکی‌پدیا:درخواست بازرسی کاربر

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

درخواست بازرسی کاربر مکانی است که کاربران درخواست بررسی آی‌پی کاربری را می‌نمایند که توسط بازرسان کاربر انجام می‌شود. برای آمار مربوط به بازرسی به این صفحه مراجعه کنید.

I قبل از بازرسی کاربر
II درخواست بازرسی


  • درخواست بازرسی را با ارائهٔ شواهد، به شکلی که در راهنمای درخواست بازرسی آمده مطرح کنید.
  • پس از ثبت درخواست، به ویکی‌پدیا:درخواست بازرسی کاربر بروید و زیرصفحه‌ای که ایجاد کرده‌اید را در آن بگنجانید.
III پس از اعلام نتیجه
  • در مورد نتیجه بحث نکرده و درخواست بازنگری در بازرسی را نفرمایید.
  • از مدیران بخواهید تا در صورت وقوع تخلف کاربر را ببندند.farhad2010

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    شد

دلیل درخواست: نامی شبیه با زاپاس‌های قبلی کاربر و رفتار یکسان. (جزئیات رفتار یکسان برای بازرسان محترم ایمیل شد) در صورتی که یکسان باشند، سیاست زاپاس مشروع نقض شده‌است چون حساب کاربر farhad2010 قطع دسترسی شده است. با احترام، مهرنگار (بحث) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۳:۳۹ (UTC)

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر مهرنگار (بحث) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۳:۳۹ (UTC)

ممنون که جزئیات را پنهان فرستادید. با توجه به این که فرهاد مدتی است بسته بوده و در این مدت برخی حساب‌های احتمالاً مرتبط در کار بوده‌اند که مشخصات فنی‌شان با حساب اصلی فرهاد فرق داشته، خیلی نمی‌توان نتایج را آسان تحلیل کرد. خلاصه‌اش این می‌شود که اطلاعات فنی دو حساب بالا نامرتبط هستند در نتیجه یا زاپاس نیستند، یا اگر زاپاس باشند هم ابزار بازرسی قادر به کشف آن نیست. در نتیجه نیازی به قطع دسترسی هم (به واسطهٔ بازرسی) نیست. مادامی که کاربر ویرایش اخلالگرانه یا مغایر با سیاست‌ها نکند، بهتر است با فرض حسن نیت ایشان را صرفاً یک تازه‌وارد بدشانس بدانیم و کمک کنیم تا ویکی‌نویس بهتری بشوند — حجت/بحث ‏۷ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۳:۰۴ (UTC)

Shadegan

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    منتظر تأیید منشی

دلیل درخواست: سر جریان افزودن این رده بنده به این نتیجه رسیدم که کاربر اصلی و زاپاس 1 باید یک کاربر باشد به تناوب از هر دو استفاده می کند ویرایش های 25 سپتامبر این کاربر را بنگرید بنده با کاربر Shadegan در مورد افزودن رده به مقالات بحث می کردم حساب دوباره فعال شد

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر MSes T / C ‏۱۶ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۰۱ (UTC)

@Modern Sciences: اگر زاپاس باشند، چه طور وپ:زاپاس نقض شده؟ (یعنی چرا استفاده از دو حساب اینجا مشکل دارد؟) — حجت/بحث ‏۱۶ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۵ (UTC)

@Huji: برای مثال بنده رده ای را که بالا اشاره کردم و توسط Shadegan اضافه شده بود را از مقاله حذف می کردم پشت بندش با Mogoeilor اضافه می کرد و بلعکس. گزارش را دادم چناچه میسر است بررسی شود.MSes T / C ‏۱۶ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۰۹ (UTC) سلام دوست عزیز آقای مدرن ساینس شما که باید بنده رو بهتر بشناسین بنده موگویی لر هستم واینکه بنده مدیر ویکی پدیای لری هستم و شما باید بیشتر در جریان باشین و خانم مهرنگار بنده رو میشناسن. و اینکه برخی از کاربران ویکی فا چندین حساب کاربری دارند و مشکلی برای آنها پیش نیامده بنده دلیل اینکار شما رو نمی دونم.Mogoeilor (بحث) ‏۱۶ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۵۹ (UTC)

و اینکه کاربر شادگان ربطی به اینجانب ندارند و کاربر مجزایی هستند موفق باشین Mogoeilor (بحث) ‏۱۶ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۰۷ (UTC)

Х زاپاس بودنشان مصداق وپ:اردک به نظر می‌رسد؛ حتی اگر زاپاس نباشند هم همزاد به نظر می‌رسند. اگر مشارکت‌های همجهت‌شان به شکلی است که می‌بایست دسترسی‌شان بسته بشود، در وپ:تام مطرح کنید. نیاز به بازرسی نبود اما از درخواست شما ممنونم — حجت/بحث ‏۱۷ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۱:۵۸ (UTC)