ویکی‌پدیا:درخواست بازرسی کاربر

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

درخواست بازرسی کاربر مکانی است که کاربران درخواست بررسی آی‌پی کاربری را می‌نمایند که توسط بازرسان کاربر انجام می‌شود. برای آمار مربوط به بازرسی به این صفحه مراجعه کنید.

I قبل از بازرسی کاربر
II درخواست بازرسی

III پس از اعلام نتیجه
  • در مورد نتیجه بحث نکرده و درخواست بازنگری در بازرسی را نفرمایید.
  • از مدیران بخواهید تا در صورت وقوع تخلف کاربر را ببندند.


کاربر Maketchi

وضعیت:   

دلیل درخواست:
شواهد زاپاس بودن: در ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای حذف/نازنین کریمی به نظرم Soltani mh زاپاسی است که از Maketchi حمایت دروغین می‌کند که مطابق مصداق اول وپ:زاپاس نامشروع است. بااحترام Arellaa TALK ‏۱۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۰۲ (UTC)

زاپاس‌های احتمالی

Mdaneshmandi

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    کامل شد

دلیل درخواست:
شواهد زاپاس بودن: Mdaneshmandi دایمی بسته شده است اما زمانی که Mdaneshmandi به موقتی بسته می شد برای نمونه 31 مه از Amirrezamonemi استفاده شده است
شواهد نقض سیاست: دور زدن قطع دسترسی

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر MSes T / C ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۰۶:۴۰ (UTC)

سلام، به نظرم Amirrezamonemi شباهتی به دو حساب دیگر ندارد ولی زاپاس بودن آن دو تای دیگر، بسیار محتمل است. Benyamin-ln (بحث) ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ساعت ۱۲:۵۳ (ایران) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۰۸:۲۳ (UTC)
Amirrezamonemi در ۳۰ مه (زمانی که Mdaneshmandi در قطع دسترسی یک هفته‌ای که از ۲۷ مه شروع شده بود به سر می‌برد) در مقالهٔ متروی تهران ویرایش کرده که نقطهٔ تلاقی دو حساب است. تلاقی Mdaneshmandi و Hesamdorshomali هم که بسیار است. در نتیجه خوب است هر سه حساب بازرسی بشوند. در حال انجام...حجت/بحث ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۰۰:۳۱ (UTC)
به لحاظ فنی نامرتبط هستندحجت/بحث ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۰۰:۳۹ (UTC)

‏Arashjesry1369

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    انجام شد

دلیل درخواست:
شواهد زاپاس بودن: وپ:اردک، ویرایش‌ها همسو برای ماندن یک مقاله، کاربر Onxjj با عمر حساب یک روزه اقرار به داشتن حساب دیگر با عمر یکساله کرده ویژه:تفاوت/26576846 و ویژه:تفاوت/26576896، ویرایش‌های مشابه کاربر به صورت همزمان ویژه:تفاوت/26577006 و ویژه:تفاوت/26576990 با احترام Babooneh 🌼 ‏۱۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۰۷:۳۱ (UTC)
شواهد نقض سیاست: ویرایش در یک صفحه با حساب‌های مختلف، رای دادن بیش از یک بار

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر Babooneh 🌼 ‏۱۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۰۷:۳۱ (UTC)

✓ Onxjj و ‏Arashjesry1369 یکی هستند. بقیه به نظر نامرتبط می‌آیند (ممکن است همزاد باشند) :)امیرΣυζήτηση ‏۱۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۸:۱۲ (UTC)