ویکی‌پدیا:درخواست بازرسی کاربر

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

درخواست بازرسی کاربر مکانی است که کاربران درخواست بررسی آی‌پی کاربری را می‌نمایند که توسط بازرسان کاربر انجام می‌شود. برای آمار مربوط به بازرسی به این صفحه مراجعه کنید.

I قبل از بازرسی کاربر
II درخواست بازرسی


  • درخواست بازرسی را با ارائهٔ شواهد، به شکلی که در راهنمای درخواست بازرسی آمده مطرح کنید.
  • پس از ثبت درخواست، به ویکی‌پدیا:درخواست بازرسی کاربر بروید و زیرصفحه‌ای که ایجاد کرده‌اید را در آن بگنجانید.
III پس از اعلام نتیجه
  • در مورد نتیجه بحث نکرده و درخواست بازنگری در بازرسی را نفرمایید.
  • از مدیران بخواهید تا در صورت وقوع تخلف کاربر را ببندند.‏Fahim Samavy[ویرایش]

وضعیت:    منتظر تأیید منشی

دلیل درخواست: هر دو کاربر در مقالات مجاهدین خلق ویرایش می کنند و با مقایسه ویرایشات هر دو کاربر این این به احتمال زیاد به یک کاربر تعلق دارد ویرایشات در موضوعاتی چون گیاهان خوراکی ها افراد خرد و جزیی است

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر MSes T / C ‏۱۷ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۰۹:۳۱ (UTC)

Babakworld[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    انجام شد

دلیل درخواست: درود. این کاربران همگی دغدغهٔ یک مقاله را داشته‌اند (بابک رهنما). اگر کاربرانی که حساب‌شان باز است زاپاس باشند، دور زدن قطع دسترسی و البته استفاده نامشروع از زاپاس در نبح رخ داده‌است. ناگفته نماند که این جمله توسط کاربر:Masoudvidix نوشته شده‌است: «قطع دسترسی هم باکی نیست ميشه هزاران اکانت ساخت با تعویض آی پی از طریق برازرهای که هیچ آی پی به جا نمیذارن ميشه بستن دسترسی و ساخت اکانت رو دور زد.[۱]» از این رو حتی اگر نتیجه بازرسی زاپاس بودن را تأیید نکند، این جمله از کاربری با عمر یک هفته و ۲۰ ویرایش، گویای خیلی نکات است. با احترام، مهرنگار (بحث) ‏۱۲ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۲۲:۴۲ (UTC)

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر مهرنگار (بحث) ‏۱۲ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۲۲:۴۲ (UTC)

یکسانند--Sahehco / گفتگو ‏۱۳ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۱۳ (UTC)

Zeddefesad[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    رد شد

دلیل درخواست: بخشی از دستکاری و حذف های کاربر در مقالات منبع دار آورده شده است دقیقا به همان صورت که کاربر Zeddefesad و زاپاس هایش می کردند ویرایش می کند مقالات خاص با افزودن تجزیه و تحلیل ها به مقالات و دستکاری در آنها برای نمونه این یا در این

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر MSes T / C ‏۲ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۳۲ (UTC)

بی‌نتیجه چون نه Zeddefesad و نه هیچ‌کدام از زاپاس‌های شناخته شده‌اش در ماه‌های اخیر ویرایشی نداشته‌اند. ابزار بازرسی فقط ویرایش‌های ماه‌های اخیر را می‌تواند بررسی کند.— حجت/بحث ‏۳ مارس ۲۰۱۷، ساعت ۱۵:۴۰ (UTC)

Hosseiniran[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    انجام شد

دلیل درخواست: دریافت پیامهای تهدید و تلاش برای بدنام کردن و خرابکار معرفی کردن بنده, پس از ویرایش بنده که تنها افزودن منابع به مقاله ایل کلهر بوده است. لطفا از زمان ویرایش کاملا صحیح و بدون مشکل و با منابع معتبر و بدون حذف مطالب دیگر در مقاله ایل کلهر که توسط کاربر Hosseiniran بدون دلیل واگردانی می شده و منجر به قطع دسترسی موقت بنده به دلیل اصرار بر صحت مطالب و جنگ ویرایشی ناخواسته شد [۲] [۳], [۴] این صفحه و سابقه ویرایشی کاربران مظنون فوق را که بدون اینکه با آنها مواجه شده باشم, در جاهای مختلف دم از خرابکاریهای کاربر بنده زده [۵] و بر روی صفحه کاربری بنده نیز توهین و تهدید [۶] و [۷] و [۸] کرده اند, لطفا بررسی فرمایید. بنظر بنده روندی کاملا هماهنگ شده از سوی کاربر فوق الذکر بوده است

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر Shadegan (بحث) ‏۱۶ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۱۲ (UTC) -- Shadegan (بحث) ‏۱۶ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۱۲ (UTC)

@Yamaha5، Ladsgroup، Pouyana: جهت اقدام منشی‌گرانه — حجت/بحث ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۱:۳۵ (UTC)
درخواست‌دهنده پیوند تفاوتی برای تشابه الگو رفتاری نگذاشتند تا بشود الگوی رفتاری یا دلیل قانع کننده‌ای برای بازرسی یافت. در صورتی که تا چند روز آینده پیوندهای تفاوت تأمین نشدند درخواست رد خواهد شد.یاماها۵ / ب ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۳:۲۵ (UTC)
با سلام,
نمونه هایی الگوهای رفتاری درج شد
-- Shadegan (بحث) ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۱۸ (UTC)

با توجه به تاریخچه مقاله ایل کلهر احتمال زاپاس‌بازی بسیار بالاست. من درخواست را تایید می‌کنم. :)امیرΣυζήτηση ‏۲۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۲۱:۱۰ (UTC)

هر سه کاملاً نامرتبط هستندحجت/بحث ‏۲۲ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۳:۳۷ (UTC)

Sobhaneman[ویرایش]

وضعیت:    منتظر تأیید منشی

دلیل درخواست: سه دلیل این است

  1. این اولین ویرایشش است تمام اصول ویرایشی رعایت شده است
  2. از همان اولین ویرایش نشان داده است که به تمام قوانین ویکی آشنایی دارد در تمام بحث آشکارا است
  3. دقیقا به حیطه مقالاتی (مقالات مورد علاقه) که Nercy ویرایش می کرد ویرایش می کند

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر MSes T / C ‏۱۱ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۹:۳۳ (UTC)

@Modern Sciences: دو نکته. یکی این که مشخص کنید که حیطهٔ مقاله‌های مورد علاقه این کاربر کدام است. دوم این که توجه کنید حساب نرسی از ۲۰۱۱ ویرایش نداشته و قابل بازرسی نیست. اگر زاپاس دیگری از نرسی ظرف سه ماه اخیر ویرایش داشته آن را هم به فهرست اضافه کنید تا بتوان مقایسه کرد — حجت/بحث ‏۱۲ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۲۴ (UTC)

@Huji: نرسی 30 تا حساب زاپاس داشته است چطور از 2011 ویرایش نداشته استMSes T / C ‏۱۴ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۱:۴۲ (UTC)

@Modern Sciences: خود حساب نرسی از ۲۰۱۱ ویرایش نداشته؛ زاپاس‌هایش داشته‌اند. اگر زاپاس اثبات شده‌ای می‌شناسید که اخیراً ویرایش داشته به فهرست بالا اضافه کنید. — حجت/بحث ‏۱۴ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۳:۳۰ (UTC)

@Huji: دقیقا همین کاربر از اولین ویرایشش بماند یک حرفه ای عمل کرده است و مهمتر از به تمام وپ ها اشراف کافی دارد که در تمام بحث ها این را بروز داده است مگر برای بررسی دو حساب نرسی و این کاربر برای مقایسه یکی بودنشان کافی نیست وی در حیطه مقالات مذهبی به مانند نرسی ویرایش می کند MSes T / C ‏۱۴ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۳:۵۲ (UTC)

@Modern Sciences: یک بار دیگر توضیح می‌دهد: من الان اگر حساب کاربر:Nersy را بازرسی کنم، هیچ نتیجه‌ای نمی‌دهد. آن وقت هیچ حساب دیگری را نمی‌توانم با آن مقایسه کنم. اگر هدفتان مقایسهٔ Sobhaneman با یکی از زاپاس‌های اخیر نرسی است، آن زاپاس اخیر را در بالا به فهرست بیفزایید. — حجت/بحث ‏۱۴ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۳:۵۶ (UTC)

برسام[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    انجام شد

دلیل درخواست: نظرات همسو در ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای انتقال/نشان گذاری جغرافیایی و ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای انتقال/مرغ مگس‏ و نقض وپ:زاپاس:ایجاد توهم در پشتیبانی از یک دیدگاه و ویرایش در فضای نام پروژه؛ اعتقاد به استفاده از چماق سره‌نویسی توسط مدیران، انتقال مقالات بدون پیش زمینه بحث و شروع جنگ ویرایشی با دیگر کاربران

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر آرمانب ‏۷ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۳۷ (UTC)

با درود، برسام با دو کاربر دیگر نامرتبط است. صدرا حسینی و Abbas khoshdel یکسان هستند. با احترام--Sahehco / گفتگو ‏۷ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۵۱ (UTC)


دوست گرامی! اگر دو نفر نظرات درست مشترکی داشته باشند در ویکی مشکوک است و ولی اگر همین دو نفر نظر غلط مشابهی داشته باشند مشکوک نیست؟ دغدغه من فارسی است. درست نویسی است. زبان علمی فارسی است. زدودن فارسی از آفت هاست. هیچ ربطی هم به سره نویسی ندارد. من حدودا صد مقاله نوشته ام، حتا یکی از آنها هم سره نیست. حتا یکی!! هیچ کدام از کامنت ها نطرات من در صفحات بحث هم سره نیست! بارها هم توضیح داده ام که سره تعریف مشخصی دارد. سره یعنی به کلی عاری از واژگان بیگانه!

ساده ترین راه این است که چماقی درست کنیم به نام سره نویسی و هر ویرایشی را با همین چماق رد کنیم.

الان هم نه ویرایشی کرده ام و نه عنوان مقاله ای را انتقال داده ام! فقط و فقط و فقط درخواست نظرخواهی داده ام! و مواجه شدم با چنین برخوردی و چنین صفحه ای!! --برسام (بحث) ‏۸ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۵:۳۹ (UTC)

@برسام: این صفحه جای این بحث نیست. در جای خودش بحث کنید. — حجت/بحث ‏۱۲ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۲۲ (UTC)