ویکی‌پدیا:درخواست بازرسی کاربر

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

درخواست بازرسی کاربر مکانی است که کاربران درخواست بررسی آی‌پی کاربری را می‌نمایند که توسط بازرسان کاربر انجام می‌شود. برای آمار مربوط به بازرسی به این صفحه مراجعه کنید.

I قبل از بازرسی کاربر
II درخواست بازرسی


III پس از اعلام نتیجه
  • در مورد نتیجه بحث نکرده و درخواست بازنگری در بازرسی را نفرمایید.
  • از مدیران بخواهید تا در صورت وقوع تخلف کاربر را ببندند.


ﺁﺭݾ[ویرایش]

وضعیت:    منتظر تأیید منشی

دلیل درخواست:
شواهد زاپاس بودن: بر هم زدن نظرخواهی مدیریت، نظر یکسان مخالف و لحن یکسان.
شواهد نقض سیاست: توهین شخصی به کاربر در نظرخواهی

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر پویان (بحث) ‏۲۵ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۴:۱۵ (UTC)

پهلوون شهرگرگها[ویرایش]

وضعیت:    در حال انجام

دلیل درخواست:
شواهد زاپاس بودن: جنگ ویرایشی در ایل خزل، در هزاراسپیان، مردم لر
شواهد نقض سیاست: شرکت در بحث‌هایِ وپ:تام و مقالات و بحث‌هایِ مقالاتِ مربوط به لُرها و وپ:عده‌کشی و وپ:جنگ ویرایشی که نهایتاً موجب اخلال در وپ:اجماع این موضوعات است.

زاپاس‌های احتمالی

مهرافزون!--مانی بختیار (بحث) ‏۲۳ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۵:۵۶ (UTC)

@Ladsgroup،‏ Yamaha5،‏ Pouyana: شباهت حساب‌ها نزدیک به اردک است اما با این حال من حاضرم که ابزار بازرسی را برای کشف زاپاس‌های بیشتر برانم. منتها فرصت بررسی کافی برای این که متقاعد شوم از چند حساب برای عده‌کشی استفاده شده یا نه ندارم. لطف کنید بررسی کرده و نظر منشیانه خود را یادداشت کنید — حجت/بحث ‏۲۳ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۱۹ (UTC)
بنده قوانین مربوط به حساب زاپاس را به خوبی میدانم،و تنها یک حساب اضافه داشتم که آنهم از کار افتاده،اما کاربر مانی بختیار با این حرکت ها می خواهند خودشان را نجات دهند با توجه به اعتراضات زیاد کاربران به ویرایشهای جهت دار ایشان،برای مثال به ویرایش ایشان در مقاله مردم لر نگاهی بیندازید که چطور حدود 108 ویرایش را نادیده گرفتن!و منابع معتبر مانند ایرانیکا و دایره المعارف بزرگ اسلامی و...را حذف نمودند،ما بی شماریم!و اجازه خرابکاری به احدی نمی دهیم و حالا که اینطور شد از فردا تمام منابع معتبرمان را وارد مقالات می کنیم تا ببینیم چه کسی داره خرابکاری می کنه،ضمنا اگر بدون دلیل منطقی هر کسی دوستان و همفکران بنده که اسم چندتاشون اینجا آمده تحت فشار پان لرها یا اقلیت ستیزها قرار بگیرند بلافاصله دستشان در تام رو می شود،فعلا لبتابم مشکل کوچکی پیدا کرده ولی حدود هفتاد تا حذف منابع معتبر و جعل منبع و زیر پاگذاشتن قوانین ویکی از مانی بختیار دارم که به محض درست شدنش آنرا در تام ارجاع می دهم،اگر امثال بنده اینجا نباشن که بسیاری از مقالات تبدیل به صفحه جوک می شوند مدیران بی طرف عزیز خودشان بهتر می دانند.لرستانی ‏۲۳ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۲۰:۳۲ (UTC)
اینجا جای مطرح کردن مشکلتان با آن کاربر دیگر نیست. به تام مراجعه کنید. — حجت/بحث ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۰۳:۱۶ (UTC)
@Huji: شباهت حساب ها نزدیک به اردک است این یعنی چی؟!5.216.222.19 ‏۲۳ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۲۱:۰۹ (UTC)
یعنی بدون بازرسی هم می‌توان حدس زد که مرتبطند. همچنان که خود واقفید و حاشا خواهید کرد! — حجت/بحث ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۰۳:۱۶ (UTC)

اولا: این آیپی که اینجا سؤال پرسیده بود متعلق به بنده نبود و کاملا هویدا بود از همین دوستان پان لر مانی بختیار بود(دوستان زاپاسیون)،
در ثانی :به نظر میرسه بین نام کاربری مانی بختیار با یکی دیگر از مدیران(بهزاد39)رابطه ای وجود داشته باشد که آنرا هم می توانید بررسی کنید،
ثالثا: اینجا اسمش دانشنامه آزاده نه وزارت اطلاعات!که البته دفاع ما از اقلیت ها هم دفاع از دموکراسی و آزادی بیان و مبارزه با گسترش خفقان است،
رابعا: به فرض زاپاس بودن برخی از آنها با هم باید دقیقا ارجاع داده شود که در فلان جا قوانین استفاده از حساب زاپاس نقض شده و این مهمترین نکته است،
خامسا: روش کار و ویرایشهای بنده با آنها را باهم مقایسه کنید تا مطلب دستتان بیاد،مواردی همچون جعل منبع،حذف منبع،برداشت اشتباه و جهت دار از منبع،تحریفات و...
سادسا:بنده حتی یکبار قطع دسترسی نشدم اما همین پان لرهای خرابکار که از دوستان مانی بختیارند همه شان طبق قانون وپ اردک باید بسته شوند چون قطع دسترسی را دور زده اند ولی مانی بختیار چون احساسات را وارد کارش کرده است به جای قطع دسترسی آنها به شکل های مختلف مستقیم و غیرمستقیم از آنها حمایت می کند!حتی برای یکی از آنها(shadegan)که با چندین بار قطع دسترسی و...معلوم الحال است بایگانی صفحه بحث درست می کند و...امیدوارم مدیران با این مافیای موجود برخورد کنند چرا که بیشتر کار و وظیفه آنهاست و من به عنوان کاربری با دسترسی پایین کار چندانی از دستم بر نمیاد. لرستانی ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۰۵:۴۴ (UTC)

با درود؛ بنده به دلایلی در درخواستِ خودم صرفِ نظر می کنم. نیازی به بازرسی نیست، لطفاً این درخواست را ببندید. ممنون --مانی بختیار (بحث) ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۲۱:۵۷ (UTC)
درود. با احترامِ تمام خدمت جناب مانی بختیار گرامی، به نظرم در صورت صلاحدید بازرسان، بهتر است بازرسی انجام شود. مهرنگار (بحث) ‏۲۴ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۲۲:۰۳ (UTC)

@Mani-bakhtiar: حق با مهرنگاره. مقالات مربوط به لرها به طور نوبتی توسط این افراد مورد حمله قرار می گیره. این دو تا را هم اضافه کنید! @Henaselakesan:, @Iranaz:. 5.214.105.148 ‏۲۵ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۰۲:۳۴ (UTC)

نظر منشی. این بازرسی حتما انجام شود. این جنگ‌های ویرایشی تمامی ندارد. :)امیرΣυζήτηση ‏۲۵ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۰۵:۲۶ (UTC)

دوستان عزیز نه که دوس نداریم یه با ای پی خنثی سازی کنیم دوستان یکی از مدیران عزیز که خودش متهم هست ولی متاسفانه گوشیم شکسته همین لپ تاب دارم حالا اگر خاستید میتونید از روز اول بنده رو چک بفرمایید ما رو سفیدیم رو سیاهیی میماند به دغال احمد گراوند (بحث • مشارکت‌ها • انتقال‌ها • بسته شود • بسته‌شدن‌ها • اختیارات • آمار  • آمار پیشرفته) رو هم اضافه بفرمایید لطفا و چون میدانم الان مدیری که دوست دوستان لر هست سریع به من گیر میده و در مقاله بحث مردم لر دوستانشان که لری صحبت میکنند طوری پاک میکنه در تاریخچه پیداش نمیکنم ولی میاید صفحه بحث من میگه لری حرف نزن اینجا هم رو به تشنج خواهد کشید اقای مانی بختیار چون خیلی دوسش دارم و در مقاله مردم لر کارایی بی طرفیش به کاربرای ویکی پدیا نمایان شد لطفا مال بنده رو 3 بار چک بفرمایید تا در اینده شکی به دل نیارد--Henaselakesan (بحث) ‏۲۵ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۴۵ (UTC)

@Huji: برای رضای خدا هم که شده این بازرسی انجام بده. بی شک ان حسابا با هم مرتبط هستند. به مقاله گلونی نگاه کنید توسط هناس لکسان، wikicenterو دنیای دیانا نابود شده. به مقالات ایل خزل، جلیلوند (عشایر) و ایل ارکوازی نگاه کنید که توسط پهلوون شهر گرگها،wiki center و بنیامین آتان یابو دچار خرابکاری شده. 5.214.119.48 ‏۲۵ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۰۸:۳۰ (UTC)

دوستان به نظر شما چرا مانی بختیار که خودش از لرهای بختیاریست از درخواست بازرسی صرف نظر کرد؟!!!چون به خوبی می دانند به آن نتیجه ای که دنبالشن نمی رسن ،نمیشه هر حسابی تو دنیا که احساس خرابکاری و پان لرانه نداشت زاپاس هم معرفی شوند! احتمال اینکه برخی از حسابهای بالا زاپاس هم باشند وجود دارد اما همین بازرسان بهتر از هرکسی می دانند که بنده در حال حاضر همین یک حساب را دارم و ویرایشهایم تنها با این یک حساب است،اما سؤال بنده از مانی بختیار اینه آیا این دوستانی که اشاره فرمودید ویرایشهای خرابکارانه داشته اند یا جلوی ویرایشهای خرابکارانه ایستاده اند و در صورتی که ویرایش خرابکارانه ای از هرکدام از این کاربران داشته اید آنرا اینجا ارجاع دهید و گرنه همانطور که مدیران دنبال خلع مدیریت شما هستن و آنرا در صفحات مختلف ابراز کرده اند ممکنه اینم به عنوان نکته منفی کارنامه ات در نظرخواهی خلع مدیریتت لحاظ بشه،شما با هر روشی که توانستید با کاربران لک و کرد برخورد داشتید اما عجیب است چرا به زاپاس بازی نزدیکترین دوستان خود بی توجه هستید که قطع دسترسی را دور زده اند برای نمونه:

(@کوردانه: زاپاس کاربر @Shadegan: و رابطه اش با @4327lor: واین کاربر [۱] )،همچنین :(@کاسیت تبار: زاپاس کاربر @میلاد لور:) و به احتمال زیاد :@احمد گراوند: زاپاس کاربر @مصطفی ستاری:،@لک وند: ، @ایلام باستان: ،و رابطه این کاربران با اردک هایی همچون @جواد ماگمادف: و @Setareh lur:، @Nughese: ، @سوزوار: و @فرزاد توانگر:، @سوزیانی: و @Davidplan66: و @Vahid2016: ،@HussZein70: ، @Ertyu6:،@اشکبوس99: ، @Hawir.luristani:، @Ali Saki:،
اگر این حساب هایی که ذکر نمودم بررسی شوند به موارد تاسف باری بر میخورید از جمله رسیدن به جواب این سؤال که چرا مانی بختیار یهو ترسید و درخواست بازرسی را پس گرفت و با توجه به اینکه در رای گیری برای مدیر شدن فور الان برخی کاربران درباره عزل مانی بختیار از مدیریت صحبت می کنند،شدت جعل و خرابکاریها و دور زدن قطع دسترسی و حمایت مستقیم و غیر مستقیم...از بعضی از این خرابکارها چهره واقعی برخی از کاربران را برای مدیران دیگر هویدا می کند، این بررسی ها خوب است و می تواند مفید باشد به شرطی که عدالت بین دو طرف رعایت شود و این کاربرانی که اسم بردم از قلم نندازید ضمن توجه داشته باشید که این کاربران لرگرایی که اسم بردم بیشترشان قطع دسترسی را دور زده اند و در صورت اجرا نکردن سیاست یک بام و دو هوا باید بسته شوند، اینجاست که من برعکس مانی بختیار از بررسی حساب ها استقبال می کنم و می خواهم عمیق و دقیق بررسی کنید.مصدق بزرگ (بحث) ‏۲۵ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۰۶ (UTC)

به نظر من اینها اردکند ولی برای یافتن زاپاس‌های احتمالی دیگر بازرسی کنید.--پویان (بحث) ‏۲۵ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۴:۱۰ (UTC)

Hassan2510816888[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    انجام شد

دلیل درخواست:
شواهد زاپاس بودن: کاربر اصرار شدید برای ویرایش در مقاله خودارضایی دارد و تعداد زیادی زاپاس ساخته است.
شواهد نقض سیاست: نقض وپ:زاپاس در هنگام بسته بودن حساب اصلی

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر آرمانب ‏۲۱ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۰۵ (UTC)

یکسانند. همچنین کاربر:ماهان (غصب شده) و کاربر:S860950 جزو زاپاس‌های قطعی هستند. همهٔ این‌ها هم زاپاس ترولی هستن که اخیراً با نام گورو۴ و نام‌های دیگر هم اخلال کرد و بسته شد. حساب‌های زیر ویرایش کافی ندارند که بتوان با قطعیت نظر داد اما شبیه هستند:
  • Alimhoande
  • Alibs4
  • Ayyujuu
  • مهدی عین الهی 001997
  • Dghb7y (پالایه جلوی ایجادش را گرفت)
ممنون از گزارش — حجت/بحث ‏۲۱ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۲۲:۵۸ (UTC)

Hassan2510816888[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    رد شد

دلیل درخواست:
شواهد زاپاس بودن: همگی اخیراً‌ شروع به ویرایش کرده‌اند، با یک الگوی نام کاربری یکسان ساخته شده‌اند، همگی با این که ویرایش‌های بسیار اندکی دارند به سیاست‌های ویکی‌پدیا آگاهی کاملی دارند [۲] [۳] و جنگ ویرایشی درست می‌کنند [۴]، رفتارهای ترول‌وارانه دارند (خلاصه‌ویرایش‌هایی از این دست : «حذف تصاویر واقعی. فراموش نکنید من یک ویکی پری هستم گاهی باید از عقل سلیم پیروی کرد https://fa.wikipedia.org/wiki/ویکی‌پدیا:ویکی‌پری» و «مگر میشوید فرد روزی 25 بار خود ارضایی کند ان وقت مضر نباشد. منبع ان کجاست؟! به جای بازگردانی منبع را دریاب»). هم‌چنین اگر به شکایتی که از من در وپ: تام‌ کرده‌اند نگاه کنید،‌ می‌توانید الگوی نوشتاری مشابه را نیز ببینید (استفاده از بولد، علامت تعجب، لحن ناسازگار و...)
شواهد نقض سیاست: ترولینگ، جنگ ویرایشی، استفاده از حساب برای ویرایش یک مقاله - در همان پیوندهایی که دادم هستند. در دو مورد اول تقریباً‌ همهٔ ویرایش‌هااخلال‌گرایانه هستند.

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر — امید/ بحث ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۲۰:۳۳ (UTC)

  1. مخالف من قیم هیچ کاربری نیستم که اکنون شما را به عدم انجام بازرسی دعوت کنم اما واقعا روا نیست شهروندی را به خاطر اگاهی از قوانین مورد بازجویی قرار بدهید. دیکتاتورها هم اینقدر حساس نیستند--Hassan2510816888 (بحث) ‏۲۰ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۰۵:۲۷ (UTC)

آقا با من چکار دارید؟ من که اصلا به مقالات دست نزدم و فقط طرفین را به گفتگو دعوت کردم. میتوانید در تاریخچه مقالات نیز ببینید. البته به نظر میاد چند روزیست که هیچ مدیری در ویکی‌پدیا پیدا نمی‌شود.NF00035 (بحث) ‏۲۰ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۲:۳۰ (UTC)

@NF00035: ترس به دلت راه نده خوش حال باش که بعد از ما خرابکارها تمام میشوند! اینان همه سر و ته یک کرباس هستند. اقا بیا قطع دسترسی سراسری بزن تا نسل هرچی خرابکاره منقرض بشه. بر اساس وپ:رک باشید --Hassan2510816888 (بحث) ‏۲۰ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۵:۴۵ (UTC)
بزار به ما بگن خرابکار. کم کم داریم به مفهوم خرابکار بودن پی می بریم! اینجا سرزمین درست کارها هست!--Hassan2510816888 (بحث) ‏۲۰ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۰۱ (UTC)

با توجه به این که آرمان عزیز دو حساب اولی را بست و در مورد حساب سوم هم احتمالاً من اشتباه کردم (چون ویرایش‌های تقریباً هم‌زمان داشته‌اند) نیازی به بازرسی نیست، لطفاً این درخواست را ببندید. ممنون — امید/ بحث ‏۲۰ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۴۷ (UTC)

Yamal12[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    انجام شد

دلیل درخواست:
شواهد زاپاس بودن: اقدام به نقض سه برگردان و واگردانی پی در پی در مقاله قروه با دو حساب هاش و آی پی بالا می‌کند
شواهد نقض سیاست: نقض سه برگردان و اخلال در سامانه با ویرایش همزمان در مقالات قروه و شهرستان قروه با اکانت‌های مختلف

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر MSes T / C ‏۱۰ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۰۵:۵۳ (UTC)

@Huji:: با درود؛ لطفاً به این درخواست رسیدگی فرمایید. / مهرافزون!--مانی بختیار (بحث) ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۱۹:۲۹ (UTC)
@Modern Sciences،‏ Mani-bakhtiar: وقتی درخواست جدید می‌سازید باید در وپ:دبک اضافه کنید اگر نه من نمی‌بینم.
این را الان رسیدگی می‌کنم. — حجت/بحث ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۲۰:۳۳ (UTC)
همگی یکسانند؛ بستن‌ها را اعمال کردم. حساب Kamranboot002 هم زاپاس آن‌ها بود که بسته شد. — حجت/بحث ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۲۱:۴۱ (UTC)

@Huji: ظاهرا این یکی هم هست MSes T / C ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۴۵ (UTC)

@Modern Sciences: بله؛ بسته شد. — حجت/بحث ‏۲۰ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۰۰:۱۵ (UTC)