ویکی‌پدیا:درخواست بازرسی کاربر

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

درخواست بازرسی کاربر مکانی است که کاربران درخواست بررسی آی‌پی کاربری را می‌نمایند که توسط بازرسان کاربر انجام می‌شود. برای آمار مربوط به بازرسی به این صفحه مراجعه کنید.

I قبل از بازرسی کاربر
II درخواست بازرسی

III پس از اعلام نتیجه
  • در مورد نتیجه بحث نکرده و درخواست بازنگری در بازرسی را نفرمایید.
  • از مدیران بخواهید تا در صورت وقوع تخلف کاربر را ببندند.


Paye2

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    کامل شد

دلیل درخواست:
شواهد زاپاس بودن: حساب اصلی و سایر حسابهای زاپاس فقط بر روی مقالات فیلم سه‌بعدی، تاریخ عکاسی در ایران و سایر مقالات مشابه فعالیت دارند. در حال وارد کردن سه اسم در این مقالات هستند.
شواهد نقض سیاست: این درخواست در ادامه درخواست قبلی من یعنی ویکی‌پدیا:درخواست بازرسی کاربر/اوت ۲۰۱۸/Paye2 خواهد بود. تقریبا تمام زاپاس‌ها بسته شده‌اند اما برای محکم کاری و پایین آوردن احتمال اشتباه این درخواست را ثبت کردم، همچنین احتمال می‌دهم حسابهای دیگری هم توسط این فرد ایجاد شده باشد که امیدوارم در طی بازرسی مشخص شود. هدفم از آوردن آی‌پی‌ها فقط کمک به بازرسی است و دنبال بازرسی آنها نیستم اما ۱۰۰ درصد اطمینان دارم که این آی‌پی‌ها متعلق به همین فرد است.

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر Behzad39 (بحث) ‏۴ سپتامبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۲:۰۷ (UTC)

@Behzad39: مانند بار قبل، زاپاس بودن در حد وپ:اردک بود اما به خاطر کشف زاپاس‌های احتمالی دیگر، بازرسی انجام شد.
Mehrshadtehrani00 با Paye2 به لحاظ فنی نامرتبط به نظر می‌رسد اما به لحاظ ویرایشی شبیه است و اطلاعات فنی علایمی از تلاش برای دور زدن بازرسی دارند.
حساب Lenzor 1 با Paye2 به لحاظ فنی هم شبیه هستند و زاپاس دیگری کشف نشد.
باقی‌شان با Paye2 یا یکی از زاپاس‌های شناخته شده‌اش یا شبیه هستند یا یکسانند و زاپاس دیگری که کشف شد کاربر:یاد1111 و کاربر:Torang art و کاربر:م3445 بود که خودتان کشف کرده بودید و بسته بودید (فقط بالا فهرست نکرده بودید).
بازرسی آی‌پی فقط در شرایط خاص انجام و گزارش می‌شود. در کل به نظر می‌رسد که روش پالایه که دنبالش هستید راه مناسبی است. — حجت/بحث ‏۶ سپتامبر ۲۰۱۸، ساعت ۰۲:۱۷ (UTC)

P.arashnia

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

وضعیت:    شد

دلیل درخواست:
شواهد زاپاس بودن: سه حساب فوق که یکی بسته شده است اخیرا در مقالاتی مرتبط با سپاه ویرایش می کنند
شواهد نقض سیاست: ایجاد یک حساب جدید برای این که شناخته نشوید / خروج از سامانه و انجام ویرایش‌های مشکل‌دار به صورت گمنام

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر MSes T / C ‏۲۵ اوت ۲۰۱۸، ساعت ۲۰:۱۰ (UTC) MSes T / C ‏۲۵ اوت ۲۰۱۸، ساعت ۲۰:۱۰ (UTC)

  • با سلام. من نیز درخواست این بازرسی را دارم. در تکمیل کامنت مدرن باید بگویم ویرایش‌های انجام شده توسط این سه حساب در مقالات نظامی ایران به خصوص مقالات مرتبط با سپاه، بسیار شباهت به هم دارند. من یک بار از Mahdibaghi90 پرسیدم که آیا ارتباطی با Mdaneshmandi دارد یا خیر؟ رد کرد. سعی بر فرض حسن نیت داشتم اما شباهت بسیار بالای ویرایش‌ها انکارناپذیر است. به عنوان نمونه: اینجا و اینجا. ضمن اینکه با رده‌دهی صحیح، آشنایی ندارد اما اصرار بر ادامه این کار دارد که بی‌توجهی به پیام‌های صفحه بحث و نیز عدم استفاده از دکمه پیش‌نمایش که منجر به شلوغ شدن تاریخچه مقالات می‌شود، دقیقاً مشابه رفتارِ کاربرِ قطع دسترسی شدهٔ Mdaneshmandi است. Benyamin-ln (بحث) ۶ شهریور ۱۳۹۷، ساعت ۰۱:۳۲ (ایران) ‏۲۷ اوت ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۰۲ (UTC)

نامرتبط هستند :)امیرΣυζήτηση ‏۲ سپتامبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۴:۱۲ (UTC)

آریزونا

وضعیت:    منتظر تأیید منشی

دلیل درخواست:
شواهد زاپاس بودن: تمامی حساب ها درباره مقالات مرتبط با پهلوی ویرایش کرده اند نمونش در صفحه بحث ادعا شده است که رمزعبور را گم کرده است
شواهد نقض سیاست: دور زدن قطع دسترسی و ایجاد حساب های جایگزین برای ویرایشات همسو

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر MSes T / C ‏۱۰ اوت ۲۰۱۸، ساعت ۰۳:۵۲ (UTC) MSes T / C ‏۱۰ اوت ۲۰۱۸، ساعت ۰۳:۵۲ (UTC)

ربط دادن من بخاطر ویرایش در مقاله رضاشاه، به یک کاربر قطع دسترسی شده واقعا بی‌ربط و نوعی «آزار شخصی» است. از ایشان بپرسید به غیر از حدس کور چه شواهد منطقی برای چنین درخواست جدی و مهمی دارند؟ آریزونا (بحث) ‏۱۰ اوت ۲۰۱۸، ساعت ۰۶:۴۱ (UTC)
ضمنا ایشان در صفحه کاربری من با پیام‌های تهدیدآمیز و متلک‌وار اقدام به برهم زدن امنیت روانی من میکنند. لطفا به ایشان قوانین مربوط به ویکی‌پدیا:آزار و اذیت و ویکی‌پدیا:کارآگاه‌بازی را یادآوری کنید. آریزونا (بحث) ‏۱۰ اوت ۲۰۱۸، ساعت ۰۶:۵۹ (UTC)
@Modern Sciences: لطف می‌کنید یک شاهد که «حدس کور» نباشد ارائه کنید؟ — حجت/بحث ‏۱۴ اوت ۲۰۱۸، ساعت ۱۹:۰۶ (UTC)


@Huji: به جز مواردی که بالا اعلام نمودم مورد دیگری هست آخرین ویرایش پندراگون ۵ ژوئیه بوده و خودش را بازنشسته کرده و این حساب ۶ ژوئیه درست کرده است و در صفحه بحث کاربر آریزونا اعلام می کند رمزعبورش را گم کرده است MSes T / C ‏۱۴ اوت ۲۰۱۸، ساعت ۱۹:۲۰ (UTC)

@آریزونا:شما در مورد این چه دارید بگویید؟ — حجت/بحث ‏۱۴ اوت ۲۰۱۸، ساعت ۲۳:۴۵ (UTC)

Derakht1340

وضعیت:    منتظر تأیید منشی

دلیل درخواست:
شواهد زاپاس بودن: یا اردک هستند یا حساب‌های تلگرامی هستند و با بازرسی حساب‌های دیگر کشف شود
شواهد نقض سیاست: اگر این حساب‌ها تنها در مقالات جاوید عباسی فلاح و علی شیرازی ویرایش داشته‌اند

زاپاس‌های احتمالی

باتشکر MSes T / C ‏۱۲ سپتامبر ۲۰۱۸، ساعت ۰۴:۵۰ (UTC)

@Modern Sciences:: ویرایش در یک مقاله نقض سیاست وپ:زاپاس نیست. آیا جنگ ویرایشی می‌کنند؟ آیا تلاش درماندن مقاله کرده‌اند؟ آیا یکی از آنها بسته شده‌است؟ به نظرم اگر پاسخ یکی از اینها مثبت است اول از همه تذکری در رابطه وپ:زاپاس دهید و همه حساب‌های دیگر را مبنی بر اردک ببندید. اگر تکرار شد بگویید تا بازرسی کنم. :)امیرΣυζήτηση ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۵:۵۱ (UTC)

@Ladsgroup: در این نظرخواهی با ساخت زاپاس تلاش در ماندن مقاله نموده است

و نکته دیگر ویرایش تنها در یک مقاله نیست مخصوصا سه حساب زیر - ویرایشات سه حساب زیر را بنگرید

Derakht1340

Shahraadsabaa

Zinatmalayeri

MSes T / C ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۶:۱۹ (UTC)