ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

کاربر:A.M.Z.A

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
درود، داده شد. Sharaky (بحث) ‏۱۷ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۵۷ (UTC)
درود،برای مبارزه با خرابکاری این دسترسی را می خواهم.باتشکر. A.M.Z.A بحث ‏۲۶ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۴۶ (UTC)

@Sharaky: سلام. کاربر:A.M.Z.A نه تمایزی بین ویرایش‌های دارای حسن نیت و فاقد حسن نیت قایل می‌شوند (Special:Diff/18420757/18420762، Special:Diff/18410816/18420771، Special:Diff/18416965/18420768)، نه تفاوتی بین ویرایش‌های درست و اشتباه (Special:Diff/18420832/18420854، Special:Diff/18420662/18420818، Special:Diff/18420715/18420787، Special:Diff/18420745/18420758) و کلاً همه چیز را از دم برمی‌گردانند. Saeidpourbabak (بحث) ‏۱۷ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۲۱ (UTC)

درود جناب پوربابک سپاسگزارم، دسترسی گرفته شد و به کاربر تذکر داده شد. در صورت ادامه چنین روندی با ایشان برخورد خواهد شد. با احترامSharaky (بحث) ‏۱۷ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۳۷ (UTC)


کاربر:HnSr

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
برای آسان‌تر شدن گشت‌زنی و واگردانی خرابکاری‌ها، تقاضای اعطای مجدد این دسترسی را دارم. با تشکر. HnSr (بحث) ‏۱۸ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۴۴ (UTC)
Х از زمانی که دسترسی واگردان شما گرفته شد (در مارس ۲۰۱۵) تا حوالی اکتبر ۲۰۱۵ چند مورد خنثی‌سازی نامناسب داشته‌اید (مثل خنثی کردن افشانه به اسپری). بعد هم در غیبت صغری بودید و تازگی که دوباره به پروژه برگشته‌اید حجم زیادی از خنثی سازی از شما ندیده‌ایم. بعداً دوباره درخواست کنید — حجت/بحث ‏۱۸ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۴۷ (UTC)
با این تنگ نظری‌ها کاربری برای ویرایش باقی نمی‌ماند.--HnSr (بحث) ‏۲۳ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۲۸ (UTC)
تنگ‌نظری؟ یعنی برای این که کاربرها بمانند باید بهشان دسترسی بدهیم، حتی اگر شایستگی‌های تعریف شده برای آن دسترسی را نداشته باشند؟ و حتی اگر استفاده‌ای برایشان نداشته باشند؟
خیر قربان، دسترسی جایزه نیست و وسیله‌ای برای تهییج کاربران هم نیست. — حجت/بحث ‏۲۳ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۳۹ (UTC)
بمانند و استفاده؟ جایزه و تهییج؟ واقعاً به این عبارات در اینجا اعتقاد دارید؟--HnSr (بحث) ‏۲۴ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۲۴ (UTC)


کاربر:A.M.Z.A

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
براى جلوگيرى از خرابكارى اين دسترسى را مى خواهم. استفاده از واگردانى(خرابكارى) برايم مشكل و زمان بر است. بااحترام. A.M.Z.A بحث ‏۴ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۲:۵۰ (UTC)
Х خنثی‌سازی‌های شما هنوز مشکلاتی دارد و همین دیروز دو ویرایش Special:Diff/18503441 و Special:Diff/18503394 از Saeidpourbabak را به اشتباه خنثی کرده و متاسفانه هنوز در صفحه بحث ایشان اشتباه خود را قبول نکرده‌اید که دومین تذکر اشتباه شما به ایشان طی یک ماه گذشته بود. توصیه می‌کنم تذکرهای جناب پوربابک را جدی گرفته و در خنثی‌سازی ویرایش‌ها دقت بیشتری داشته باشید. ARASH PT  بحث  ‏۵ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۲۱ (UTC)
@Arash.pt: جناب آرش، قبل از رد درخواست بنده، لطفا كمى به ويرايش هاى ايشان توجه كنيد. دو ويرايش ايشان اشتباه بود. لطفا قبل رد درخواست به ويرايش هاى كمى توجه حاصل فرماييد.A.M.Z.A بحث ‏۵ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۳۹ (UTC)
من قبل از رد این درخواست، تمامی ویرایش‌های اخیر شما و بحثتان با سعیدپوربابک را کامل خواندم و مقالات مربوطه و پیوندهای تفاوت را بررسی کردم. سعید از کاربران قدیمی و باتجربه ویکی‌پدیای فارسی است و بهتر است تذکرهایش را جدی گرفته و از راهنمایی او استفاده کنید. ARASH PT  بحث  ‏۵ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۵۹ (UTC)
بسيارى از كاربران قديمى اشتباهات زيادى انجام مى دهند. اگر مى خواهيد تا برايتان مثال بياورم. جناب آرش، تذكر هاى ايشان بى دليل است. در ضمن بنده در مشاركت هايم در خنثى سازى اشتباهى وجود ندارد.اگر بگوييد خنثى سازى هاى بنده چه مشكلى دارد، ممنون ميشوم. A.M.Z.A بحث ‏۵ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۲۲ (UTC)
لطفا درخواستی که رد شده و جمع‌بندی نشده را دوباره باز نکنید. ادامه این بحث در این صفحه اشتباه بوده و در همان صفحه بحث سعید نظرم را خواهم نوشت. ARASH PT  بحث  ‏۵ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۲۹ (UTC)

@Sunfyre:*بنده از مديرى ديگر درخواست بررسى دارم.A.M.Z.A بحث ‏۵ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۳۲ (UTC)

بنده فرصت بررسی مشارکت‌هایتان را ندارم.--آرمانب ‏۵ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۳۹ (UTC)