ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

کاربر:KhabarNegar

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
صرفاً چون از نداشتن این کلاه در عرف عدم تسلط برداشت می‌شود، در نتیجه کاربران در عمل مجبورند درخواستش کنند، هر چند با توینکل در حقیقت نیازی به این کلاه نیست، ارادتمند، KhabarNegar خبرنگار ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۴۴ (UTC)

Pictogram voting comment.svg نظر بعنوان یک کاربر: مدیری که این درخواست را بررسی می‌کند توجه کند کاربر قبلاً این دسترسی را داشته است ولی بعلت سابقه جنگ ویرایشی و خنثی‌سازی بدون بحث با وجود تذکرهای فراوان از دست داده است.--آرمان (بحث) ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۵۳ (UTC)

من بر اساس Wikipedia Guidelines عمل کرده‌ام مدیر محترم. هیچ کاری خلاف رهنمودها انجام نداده‌ام، هیچ کاری. اگر آمادگی و تسلط‌اش را داری وارد ریزش شویم. KhabarNegar خبرنگار ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۰۸ (UTC)
اگر واقعاً به دنبال حقیقت هستید، اینجا [۱] هست، باز هم اگر بخواهید و تسلط و توانش را داشته‌باشید، حاضرم براساس رهنمودها ریز شوم، KhabarNegar خبرنگار ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۲۱ (UTC)
مخالفبا توجه به بحثی که در ماه گذشته با ایشان در این خصوص داشتم و اینکه اول خنثی سازی می‌کنند و بعد می‌خوانند و می‌بینند کارشان درست بوده یا نادرست و همچنین موارد طرح شده در بایگانی صفحه بحث ایشان، به نظرم ایشان هنوز متانت و صبر و حوصله برخورد با دیگر کاربران را ندارند و نباید این دسترسی را کسب کنند. خصوصاً آنکه یکی از موارد مهم برای داشتن این دسترسی داشتن آرامش برای مذاکره و بحث بر روی موضوعات است که جناب خبرنگار بعد از واگردانی از دادن توضیحات امتناع می‌ورزند و همین‌طور است استفاده نادرست از خلاصه ویرایش در زمان خنثی سازی. --Mehdi (بحث) ‏۶ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۱۸ (UTC)
با سلام،
به‌جای این‌همه داستان، که به نظر این‌جانب کاملاً فضایی و بی‌پایه است، پیوند و لینک می‌دادید تا ببینیم در رابطه با چه صحبت می‌فرمایید؟؛ و پایه و اساس حرف‌هایی که می‌زنید چیست‌اند؟ KhabarNegar خبرنگار ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۳۸ (UTC)
Х این دسترسی برای این نیست که «صرفاً چون از نداشتن این کلاه در عرف عدم تسلط برداشت می‌شود». – درفش کاویانی (بحث) ‏۱۳ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۱:۱۱ (UTC)

کاربر:آتروپات

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

درود. این حساب جایگزین من است که معمولاً برای ایجاد برخی مقالات جغرافیایی و تاریخی از آن استفاده می‌کنم ولی در هنگام برخط بودن تغییرات اخیر را نیز رصد می‌کنم. برای کمک به دوستان و استفاده از نرم‌افزار هاگل درخواست دسترسی واگردان دارم. سپاسگذارم درخشان/ ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۱۶ (UTC)

✓مهران گفتمان ‏۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۳۳ (UTC)

کاربر:Zhilbert

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

درود. این حساب کاربری من است درخواست دسترسی واگردان دارم متشکرم. --ژیلبرت (بحث) ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۲۶ (UTC)

✓ اعطا شد. – آرمانب ‏۳۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۱۳ (UTC)

mehrdad_elli

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

من درخواست دارم Mehrdad elli (بحث) ‏۳ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۳۷ (UTC)mehrdad_elli

Pictogram voting comment.svg نظر:همکار گرامی، شما هنوز دسترسی گشت خودکار و گشت زن را ندارید. در سابقه مشارکت‌های شما نیز اثری از مبارزه با خرابکاری و خنثی سازی خرابکاری‌ها ندیدم. به نظرم از گشت زنی شروع کنید بهتر است تا پس از مشارکت در این حوزه و مبارزه با خرابکاری‌ها دستری واگردان به شما اهدا شود. --Mehdi (بحث) ‏۶ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۱۱ (UTC)
Х در مشارکت‌هایتان نشانی از خنثی‌سازی و مبارزه با خرابکاران وجود ندارد. لطفاً قدری دیگر که در این زمینه مشارکت داشتید، درخواست دهید. – درفش کاویانی (بحث) ‏۱۳ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۱:۱۴ (UTC)

کاربر:Yoosef_Pooranvary

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

من هم درخواست این دسترسی را دارم. --یوسف (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۱۲ (UTC)

  • Pictogram voting comment.svg نظرهمکار گرامی این دسترسی برای مبارزه با خرابکاری هاست و بیشتر به عنوان ابزاری کمکی برای گشت زنان است. من سیاهه گشت غیرخودکار شما را بررسی کردم. شما اصلاً در زمینه گشت زنی و نگهبانی فعالیتی نداشته‌اید و حتی در مشارکت‌های شما نیز سابقه خنثی سازی خرابکاری مشاهده نشد. از نظر من شما هنوز صلاحیت داشتن این دسترسی را ندارید بزرگوار. مدتی به گشت زدن و نگهبانی بپردازید و سپس مجدداً برای دریافت این دسترسی درخواست دهید. الان زود است. --Mehdi (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۳۲ (UTC)

مطمئنید تاریخچهٔ فعالیت‌های من را دیده‌اید؟ --یوسف (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۳۹ (UTC)

بله. اگر اشتباه می‌کنم به چند مورد اخیر پیوند دهید. --Mehdi (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۴۷ (UTC)
این، این و این. --یوسف (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۶:۵۴ (UTC)
اما تمام این سه خنثی سازی در روز جاری بوده و این مشارکت‌ها باید برای مدتی ادامه داشته باشد این تعداد مختصر، آنهم در روز جاری نمی‌تواند دلیلی بر تداوم در آینده باشد. همچنین است استفاده از ابزار گشت که در اختیار شما نیست. یعنی شما اول باید برای کسب دسترسی گشت‌زن درخواست دهید و پس از مدتی مشارکت مفید و درست، بتوان به شما این دسترسی را داد. در حال حاضر شما واجد شرایط لازم برای کسب دسترسی واگردان نیستید. موفق باشید همکار گرامی. --Mehdi (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۴۲ (UTC)
فقط اولی مربوط به روز جاری است. دومی و سومی مربوط به ۱۷ مرداد، این مربوط به ۱۷ تیر، این مربوط به ۷ فروردین، این مربوط به ۲۴ اسفند، این مربوط به ۳۱ خرداد ۱۳۹۴، این هم مربوط به ۱۳۹۱ و ده‌ها مورد دیگر. اما به هر حال مهم نیست. از خیرش گذشتم. --یوسف (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۷:۵۴ (UTC)
پیش نیازش را پاس کنید تا به اصل برسید. پیش نیاز داشتن دسترسی واگردان داشتن دسترسی گشت است که شما ندارید. خوشحال خواهم شد به گشت زنی بپردازید. ما که از روی غرض و دشمنی با شما سخن نمیگوئیم. لینک به صفحه درخواست دسترسی گشت را دادم. برایش درخواست دهید. موفق باشید همکار گرامی. --Mehdi (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۰۲ (UTC)
کاربر:Mehdi با توجه به اینکه تسلط برای قضاوت صحیح ندارید، خواهشان اجازه دهید افراد مسلط‌تر در این قسمت‌های حساس که پیشانی سایت هستند حضورداشته باشند، چراکه با قضاوت‌های نادرست باعث می‌شوید دوستان نو و تازه‌کار دچار تناقض شوند، چیزی با عنوان اینکه پیش‌نیاز دسترسی واگردانی، دسترسی گشت زنی است، به یاد ندارم داشته باشیم، و شما با زدن چنین حرف‌هایی از جایگاهی مدیریتی (ویکی بانی) ممکن است در دوستان نو و تازه ایجاد دوگانگی و تناقض کنید، لطفاً بر اساس رهنمودها قضاوت کنید و عقاید شخصی و سلیقه را داخل نفرمایید، و هر جا هم که شکی داشتید اجازه دهید دوستان مسلط‌تر ورود کنند. با تشکر، KhabarNegar خبرنگار ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۳۵ (UTC)
مسلط الان شما با آن سابقه خراب در مشارکت، بستنش، واستانی دسترسی و حضور مدام در تام، یک کاربر مسلط و باسابقه محسوب می‌شوید؟ البته سبقه شما که مشخص است و من شکی در آن ندارم. زیرا هرجای هیئت نظارت، تام و اینگونه صفحات مرتبط با بحث‌های فرسایشی را می‌بینم نامی از شما وجود دارد. در خصوص این بحث نیز شما حق اظهار نظر و دخالت در نظر بنده را ندارید. می‌توانید نظر خود را به صورت جداگانه در خصوص موضوع صحبت و اینکه کاربر صلاحیت داشتن دسترسی را دارند یا خیر صحبت کنید. هرچند زدن این حرف‌ها و ارجاع شما به سیاست‌ها کاری بیهوده است. --Mehdi (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۱:۴۳ (UTC)
به‌جای پذیرفتن سخن، مُشتی حملات شخصی انجام شد[۲]، خواهشمند است مدیریت «ویکی‌پدیای فارسی» ببیند. KhabarNegar خبرنگار ‏۱۱ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۳۳ (UTC)
✓درفش کاویانی (بحث) ‏۱۳ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۰۱:۱۷ (UTC)

کاربر:Hosseiniran

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
درخواست دسترسی واگردان دارم. لطفاً سابقه بنده را بررسی نمایید. با سپاس – Hossein Iran « بحث » ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۴۸ (UTC)
@Hosseiniran: درود. امکان دارد چند پیوند از مواردی که نیاز به دسترسی واگردانی داشته‌اید ارائه دهید؟ مهرنگار (بحث) ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۵۲ (UTC)

@مهرنگار: ممکن است بدانم از کجا می‌توان سابقه واگردانی‌ها را پیدا کرد؟ قبلاً مواردی را که چند ویرایش کاربر نیاز به واگردانی داشتند، انجام دادم. می‌خواهم آن‌ها را پیدا کنم. – Hossein Iran « بحث » ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۵۹ (UTC)

بعید می‌دانم سیاهه‌ای برای این موضوع داشته باشیم که اگر بود، مزاحم شما نمی‌شدم و خودم بررسی می‌کردم. مهرنگار (بحث) ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۰۵ (UTC)

@مهرنگار: مثلاً این و چندتای دیگه که چند دقیقه پیش انجام دادم. --– Hossein Iran « بحث » ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۱۴ (UTC)

@Hosseiniran: لطفاً فقط در مواردی این‌چنین [۳] از واگردانی استفاده کنید. به عنوان مثال اینجا[۴] واگردانی نمی‌خواهد چون به نظر با حسن‌نیت ویرایش شده‌است و لازم است در خلاصه ویرایش بنویسیم چرا باید خنثی شود یا در اینجا [۵] با اینکه ویرایش اشکال دارد اما خرابکاری نیست و به نظر با حسن‌نیت انجام شده‌است. وپ:واگردانی را حتماً مطالعه کنید و هرگاه اطمینان یافتید مصادیق واگردانی را کامل می‌دانید، بفرمایید تا دسترسی را اعطا کنم. این پاسخ به معنای رد درخواست شما نیست. موفق باشید. مهرنگار (بحث) ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۳۰ (UTC)

@Hosseiniran: در مورد [۶] خرابکاری محسوب می‌شود. منبع در ابتدای مقاله آمده و شخص قصد تغییر مطلب منبع دار را دارد. مثل اینکه شخص اینگونه خواسته که شخصی را از اهالی روستای خود نشان دهد. ممنون --– Hossein Iran « بحث » ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۳۴ (UTC)

واگردانی دقیقاً برای مواردی است که خرابکاری آشکار است و بدون خلاصه ویرایش هم مقصود واگردانی مشخص است. شاید آن شخص اصلاً نداند منبع چیست و شاید اهل آن روستایی که نوشته نباشد و هدفی که شما احتمالش را می‌دهید نداشته باشد. واگردانی برای موارد ۱۰۰٪ است نه تحلیل شخصی در رابطه با اهداف ویرایشگر زیرا این تحلیل از فردی به فردی دیگر می‌تواند متفاوت باشد کمااینکه من و شما روی این ویرایش اختلاف‌نظر داریم و من معتقدم می‌توان با فحن خنثی‌سازی‌اش کرد. مهرنگار (بحث) ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۴۴ (UTC)

۱

@Hosseiniran: درود. آخرین پیوند دقیقاً همان چیزی است که بایستی واگردانی شود. سپاس از توجه شما. دسترسی را اعطا می‌کنم فقط لطفاً در مواردی که کوچکترین تردیدی درباره خرابکاری وجود دارد استفاده نفرمایید. موفق باشید. مهرنگار (بحث) ‏۲۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۵۱ (UTC)
✓مهرنگار (بحث) ‏۲۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۵۲ (UTC)

کاربر:ایستاده در شب

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

ایستاده در شب (بحث • مشارکت‌ها • انتقال‌ها • بسته شود • بسته‌شدن‌ها • آمار  • آمار پیشرفته)

  • اگر صلاح میدانید در پاسداری از مقالات در برابر هجوم خرابکاریها کامران ‏۲۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۲۸ (UTC)
✓مهرنگار (بحث) ‏۲۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۴۵ (UTC)

کاربر:Mani-bakhtiar

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

Mani-bakhtiar (بحث • مشارکت‌ها • انتقال‌ها • بسته شود • بسته‌شدن‌ها • آمار  • آمار پیشرفته)

با درود به مدیرانِ گرامی؛ بنده درخواستِ پس دادنِ دسترسیِ واگردان را دارم./ مهرافزون!--مانی بختیار (بحث) ‏۲۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۲۶ (UTC)

✓مهرنگار (بحث) ‏۲۴ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۲:۴۴ (UTC)


کاربر:A.M.Z.A

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
درود،برای مبارزه با خرابکاری این دسترسی را می خواهم.باتشکر. A.M.Z.A بحث ‏۲۶ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۴۶ (UTC)
✓ARASH PT  بحث  ‏۲۶ سپتامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۳۶ (UTC)

کاربر:Mehdi taqizadeh

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

Mehdi taqizadeh (بحث • مشارکت‌ها • انتقال‌ها • بسته شود • بسته‌شدن‌ها • آمار  • آمار پیشرفته)

درود بر مدیران گرامی ؛ اگر صلاح می دانید ، این دسترسی را جهت حفاظت ویکیپدیا از تهاجمات خرابکاری به بنده اعطا کنید . سپاس گزارم . مهدی بحث ‏۲۳ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۰۱ (UTC)

درود. لطفاً پیوند سه نمونه از مواردی که نیاز به دسترسی واگردانی داشته‌اید را اینجا قرار دهید. مهرنگار (بحث) ‏۲۳ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۱۹ (UTC)

@مهرنگار:درود. این موارد {1} ، {2} ، {3} ، {4} ، {5} ، مثال هایی بودند . بنده خود به این اصل که «ویکیپدیا دانشنامه آزاد» پایبند هستم و می دانم هر نوشته ای خرابکاری نیست و بر اساس نظرات شخصی نباید آنرا دستکاری کرد . حال هر طور شما مدیر گرامی صلاح می دانید . پایدار باشید . مهدی بحث ‏۲۳ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۰۰ (UTC)

✓ اعطا شد. مهرنگار (بحث) ‏۲۳ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۱۰ (UTC)


کاربر:Davoodseify

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. Davoodseify (بحث) ‏۲۵ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۰۳ (UTC)

با عنایت به داشتن درجه اکادمیک جهت اصلاحات و خدمت بهتر در حوزه مقالات علمی چنین درخواستی داریم. با تشکر. Davoodseify (بحث) ‏۲۵ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۰۳ (UTC)

Х این دسترسی برای مبارزه با خرابکاری است و وقتی اعطا می‌شود که کاربر مدام تغییرات اخیر را چک کند و در خنثی‌سازی ویرایش‌های خرابکارانه، دچار زحمت مضاعف شود اما شما در تمام ویرایش‌هایتان فقط دو خنثی‌سازی داشته‌اید بنابراین به این دسترسی احتیاجی ندارید. مهرنگار (بحث) ‏۲۵ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۰۸ (UTC)


کاربر:Smorteza

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

با سلام و احترام. درخواست این دسترسی را دارم :) . ارادتمند سیدمرتضا گفتگو ‏۲۶ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۴۸ (UTC)

✓ ویرایش‌های شما بررسی و دسترسی اعطا شد. – ARASH PT  بحث  ‏۲۶ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۵:۲۷ (UTC)