ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
Emblem-important.svg
قبل از اضافه نمودن هر گونه درخواستی برای دسترسی،این راهنمایی ها را بخوانید.
میانبر:

برای افزودن درخواست تازه بر روی این پیوند کلیک کنید.


واگردان (افزودن درخواست)کاربر:Qian.neewan

Qian.neewan (بحث • مشارکت‌ها • انتقال‌ها • بسته شود • بسته‌شدن‌ها • آمار  • آمار پیشرفته) درود. از شما خواهشمندم که اگر می‌شود دسترسی واگردانی را به من عطا کنید به علت خرابکاری‌های متعدد من خواستار این دسترسی هستم. با سپاس Qian Nivan (بحث) ‏۶ مهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۵۱ (UTC)

در ۱۰۰ ویرایش اخیرتان نگریستم و خنثی‌سازی نیافتم. آیا ممکن است پیوند چند تا از خنثی‌سازی‌های اخیرتان را بیاورید؟ -- نوژن (بحث) ‏۶ مهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۲۲:۵۵ (UTC)
Х روند ویرایشی تغییر خاصی نداشته است. ARASH PT  بحث  ‏۳۰ مهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۵۶ (UTC)


کاربر:Rab.mj79

من این دسترسی را برای مبارزه با خرابکارها می‌خواهم. با تشکر. @#$ (بحث) ‏۱۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۵:۲۶ (UTC)
Х در ویرایش‌های اخیرتان نشانی از خنثی‌سازی نیست. خواهشمند است به پاسداری از دانشنامه بپردازید و بعدها دوباره درخواست دهید. --- نوژن (بحث) ‏۱۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۰۰ (UTC)


کاربر:Rab.mj79

کاری که گفتید را دارم انجام می دهم و چند مورد نیز انجام داده ام. @#$ (بحث) ‏۱۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۲۳ (UTC)

✓ --ابراهیم ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۲۳:۱۲ (UTC)


کاربر:Arfarshchi

پیشتر که این دسترسی را داشتم به علت استفادهٔ نامناسب به تشخیص مدیر محترم از من گرفته شد -البته دفاع بنده نیز پذیرفته نشد-. تا کنون درخواست بازگرداندن دسترسی را نداشتم چون احساس می‌کردم به کارم نمی‌آید و خنثاسازی کافی است؛ ولی اخیراً احساس می‌کنم نیاز پیدا کرده‌ام به‌ویژه دربارهٔ ویرایش‌های پیاپی آیپی‌های خرابکار یا کاربران ناآشنا با موضوع که هم‌اکنون ناگزیرم به دلیل چندگانه بودن ویرایش‌ها به جای خنثاسازی از نو ویرایش کنم. در صورت گرفتن دسترسی می‌کوشم این بار از این دسترسی استفادهٔ خلاف سیاست‌ها نکنم و پایبند باشم. arfar (گفتگو) سه‌شنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۴، ساعت ۲۳:۵۷ (ایران) ‏۱۴ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۹:۲۷ (UTC)
✓ دسترسی را به این شرط به شما دادم که دیگر تحت هیچ شرایطی از آن در جنگ‌های ویرایشی بهره مگیرید. تنها و تنها از آن برای خنثی کردن خرابکاری‌ها بهره گیرید. سپاس -- نوژن (بحث) ‏۱۴ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۹:۳۳ (UTC)

کاربر:Qian.Nivan

درود. از شما خواهشمندم که اگر می‌شود دسترسی واگردانی را به من عطا کنید به علت خرابکاری‌های متعدد من خواستار این دسترسی هستم. با سپاس کیان نیوان ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ‏۱۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۱۶ (UTC)

✓ با عنایت به وپ:فحن داده شد. متنها این نکته را مد نظر بدارید که درصورت استفاده‌ای جز واگردانی خرابکاری‌ها (استفاده در جنگ ویرایشی) از ابزار، هر مدیری تواندش واستاندن. با احترام--آرش ۲۶ تیر ۱۳۹۴/ ‏۱۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۵۵ (UTC)
با عرض پوزش منظورتان را نفهمیدم.کیان نیوان ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ‏۱۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۵:۴۱ (UTC)
منظورم این است که این دسترسی را تنها از برای واگردانی خرابکاری‌های محرز بکار بندید. اگر برای واگردانی در مناقشات محتوایی (جنگ ویرایشی) از آن بهره جویید، مدیران می‌توانند این دسترسی را از شما واستانند.--آرش ۲۸ تیر ۱۳۹۴/ ‏۱۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۴:۵۴ (UTC)


کاربر:Sodeif

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید.

قبول دارم زمانی که تازه کار بودم اصلا گزینه مناسبی برای هیچ مسئولیتی نبودم. پس از آن هم که فعالیت کمی داشتم ولی در این اواخر فعالیتم را گسترش دادم و خرابکاری هایی را هم خنثیسازی کردم(البته بیش تر ویرایش های بیهوده یا مبتدیانه را)، به ویکی پروژه نگبانی پیوستم و فعالیت هایی دیگری کردم(که هر چند دیگر ارتباطی با واگردانی ندارد.)البته این اولین درخواست است و به قول خود ویکی پدیا (البته دقیقشو حفظ نیستم): رد درخواست شما به معنای پایان دنیا نیست و در صورت مشکل می توانم خود را مناسب این سمت بکنم. می دانم تعداد ویرایش هایم حتی نزدیک به ۴۰۰ نیست ولی خوب خود وکیپدیا گفته کمیت مهم نیست و کیفیت مهم است و این تاکید بر تعداد برای رسیدن به کیفیت مناسب است. با تشکر12987 (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۳۲ (UTC)

✓ با عنایت به وپ:فحن داده شد. متنها این نکته را مد نظر بدارید که درصورت استفاده‌ای جز واگردانی خرابکاری‌ها (استفاده در جنگ ویرایشی) از ابزار، هر مدیری تواندش واستاند.--آرش ۵ مرداد ۱۳۹۴/ ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۱۲ (UTC)


کاربر:HnSr

با سلام، تقاضای باز پس گیری دسترسی را دارم. HnSr (بحث) ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۰۵ (UTC)

با سلام متقابل. کدام دسترسی را؟ --آرش ۹ مرداد ۱۳۹۴/ ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۱۰ (UTC)
واگردانی. --HnSr (بحث) ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۲۶ (UTC)
۴ ماه پیش جناب فاطمی این دسترسی را از شما با ذکر دلیل (واگردانی‌های غیرمجاز در خون‌ادراری) واستانده‌اند. --آرش ۹ مرداد ۱۳۹۴/ ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۳۵ (UTC)
خوب حالا دوباره دسترسی را بدهید، تا راحت تر خرابکاری‌ها را واگردانی کنم، در ضمن صفحه بحث من را نگاهی بیاندازید علاوه روند، قطع دسترسی دائمی نبوده است. --HnSr (بحث) ‏۱ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۳۱ (UTC)

هیچ کسی نیست به این درخواست رسیدگی کند؟ --HnSr (بحث) ‏۲۰ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۳۶ (UTC)

کاربر:فخر جهان

چندی است که در ویکی ویرایش می‌کنم. تا توانسته‌ام ویرایش‌های بد را خنثی کرده‌ام. اما حالا درخواست گرفتن دسترسی واگردان هستم. ساقی (بحث) ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۵۸ (UTC)
✓ با عنایت به ویرایش‌های سودمندتان. خواهشمندم از آن در جنگ‌های ویرایشی بهره مگیرید. -- – نوژن (بحث) ‏۱ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۲:۰۳ (UTC)


کاربر:Behruz

معمولا روزها سر کار صفحه RTRC را بررسی می‌کنم و خرابکاری زیاد صورت می‌گیرد. دسترسی را برای راحت‌تر انجام دادن خنثی‌سازی می‌خواهم. بهروز (بحث) ۱۱ مرداد ۱۳۹۴، ساعت ۱۲:۰۸ (ایران) ‏۲ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۷:۳۸ (UTC)
✓ ، لطفاً از این دسترسی تنها برای واگردانی خرابکاری‌ها استفاده کنید نه در جنگ‌های ویرایشی. همچنین ویکی‌پدیا:واگردانی را نیز مطالعه نمایید.--آرمان (بحث) ‏۲ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۷:۴۹ (UTC)

کاربر:Raan

Raan (بحث • مشارکت‌ها • انتقال‌ها • بسته شود • بسته‌شدن‌ها • آمار  • آمار پیشرفته) با سلام تقاضای گرفتن دسترسی واگردان را به منظور جلوگیری از خراب کاری های عمدی را دارم با تشکر Raan گفت و گو! :) ‏۶ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۰۷ (UTC)

درود. آیا ممکن است پیوند چند تا از خنثی‌سازی های اخیرتان را بدهید؟ -- نوژن (بحث) ‏۹ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۲۳:۵۳ (UTC)
@نوژن: بله حتما

من این دسترسی را جهت واگردانی ویرایش های زننده ای مانند ویرایش های بالا میخواهم . باتشکر Raan گفت و گو! :) ‏۱۰ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۴۴ (UTC)

✓نوژن (بحث) ‏۲۱ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۰:۲۱ (UTC)

کاربر:IranianNationalist

البته چون معمولا در حال نوشتن هستم، احتمالا زیاد استفاده نخواهم کرد مگر مواقعی که به مواردی مثل تبلیغات اخیر که خنثی سازی کردم بر بخورم. سپاسگزارم --IranianNationalist (خوش‌آمدید) ‏۹ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۰۶ (UTC) IranianNationalist (خوش‌آمدید) ‏۹ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۰۶ (UTC)
✓ با توجه به خنثی‌سازی‌های سودمندتان. درباره خود دسترسی نیز دیگر چیزی نمی‌گویم چون احتمالن خود بیشتر با آن آشنا هستید ;) -- – نوژن (بحث) ‏۹ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۲۳:۴۸ (UTC)


کاربر:MA.KazemNazari

درود. من برای مبارزه با خراب‌کاری‌ها و، مشخصاً، ایجاد مقالاتی که نیازمند حذف سریع هستند، درخواست این دست‌رسی را دارم. ارادت‌مند :) محمدعلی کاظم‌نظریگفت‌وگو | ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ساعت ۰۸:۳۵ (ایران) ‏۱۶ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۴:۰۵ (UTC)
✓ درفش کاویانی (بحث) ‏۱۹ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۱۷ (UTC)


کاربر:Amirkariminooghabi

با درود؛ برای بهینه سازی ویکی پدیای فارسی، تقاضای دسترسی واگردان دارم. با تشکر امیر کریمی گنابادی (بحث) ‏۲۲ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۰۴ (UTC)
Х در پانصد ویرایش اخیرتان نگریستم و اثری ازخنثی سازی نیافتم. خواهشمندم فعالیت پاسبانی خود را بیشتر منید و دوباره درخواست دهید. -- – نوژن (بحث) ‏۲۴ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۳:۴۴ (UTC)
@نوژن:با درود و احترام؛ حق با شماست و در بیشتر موارد، خنثی سازی هایم را از طریق کلید خنثی سازی انجام نداده ام. ممنونم امیر کریمی گنابادی (بحث) ‏۲۵ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۴۵ (UTC)


کاربر:Navidff

سلام، من این دسترسی را داشتم ولی نمی‌دانم چه شد از من گرفته شد. احتمالاً اشتباهی رخ داده. هیچ چیزی هم به خود بنده اعلام نشده. با این حال خواستار بازستانی این دسترسی هستم. نوید (گفت‌وگو) ‏۲۶ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۰۲ (UTC)
@Navidff: درود؛ لطفاً پیوند تفاوت هایی از خنثی سازی های مفیدتان ارائه دهید. ح.فاطمی«ب» ۲۰ شهریور ۱۳۹۴، ساعت ۱۲:۵۷ (ایران) ‏۱۱ سپتامبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۲۷ (UTC)

کاربر:Nshervsampad

افزایش مقابله با خرابکاری -- Nshervsampad ‏۱۱ سپتامبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۴:۵۶ (UTC)
@Nshervsampad: درود؛ لطفاً پیوند تفاوت هایی از خنثی سازی های مفیدتان ارائه دهید. ح.فاطمی«ب» ۲۰ شهریور ۱۳۹۴، ساعت ۱۲:۵۷ (ایران) ‏۱۱ سپتامبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۲۷ (UTC)
دروود؛ ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶ -- Nshervsampad ‏۱۱ سپتامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۴:۴۴ (UTC)
@Nshervsampad: درود؛ اکنون متوجه شدم که مردتنهای گرامی خیلی پیش تر طبق درخواست تان این کار را کرده اند ح.فاطمی«ب» ۲۱ شهریور ۱۳۹۴، ساعت ۰۰:۵۳ (ایران) ‏۱۱ سپتامبر ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۲۳ (UTC)

::@Fatemi: درود مجدد؛ گرفته شدNshervsampad ‏۱۱ سپتامبر ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۴۹ (UTC)


کاربر:Parspersian1

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. Parspersian1 (بحث) ‏۱۷ سپتامبر ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۲۹ (UTC)


کاربر:MRAbadani

بنده در صفحه های زیادی مشاهده نمودم که کاربران بدون عضویت اقدام به ویرایش هایی می کنند که هیچ گونه کمکی به ویکی پدیا نمی کند و تنها کاربران را بر این می دارد تا آن ها را خنثی کنند. و یرایش های خرابکارانه و همچنین ویرایش های بدون منبع و... از این رو مایل به کمک به مدیران ویکی پدیا در این زمینه هستم. ツ‏ آقـای آبـادانــی ツ (بحث) ‏۵ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۲۷ (UTC)