ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو


کاربر:shiasun

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ داده شد. آرتا SATO ‏۲۵ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۱۴ (UTC)

با سلام و احترام. مدیران محترم لطفا ویرایش های بنده را به جهت صلاحیت اخذ این دسترسی بررسی کنید. Shiasun (بحث) ‏۲۲ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۵۱ (UTC)

درود Shiasun، چند مورد از خنثی‌سازی‌هایی که انجام دادید ولی مجاز به استفاده از دسترسی واگردان بوده‌اید را فهرست کنید.-- آرتا SATO ‏۲۵ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۲۷ (UTC)
@Samuel T.Owen: لطفا این، این، این، این و این را ببینید. با احترام Shiasun (بحث) ‏۲۵ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۰۳ (UTC)

کاربر:Crystal59

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х برخی از خنثی‌سازی‌هایی که فهرست کردید نیازمند استفاده از واگردان نبوده اند. وپ:مجاز را ببینید. آرتا SATO ‏۲۵ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۳۰ (UTC)
دلیل درخواست را اینجا بنویسید.


به دلیل اینکه با خرابکاریهای زیادی مواجه شدم و مجبور به خنثی سازی هستم برای راحتی و سرعت بیشتر درخواست دسترسی واگردان دارم. نمونه هایی از خرابکاریهای اصلاح شده:۱-۲-۳-۴-۵ نمونه ایی از اطلاع رسانی به وپ:تام شورای همکاری خلیج فارس Crystal59 (بحث) ‏۲۴ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۱۲ (UTC)

کاربر:Tiny5Time

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х وپ:مجاز را ببینید. آرتا SATO ‏۲۶ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۵۳ (UTC)

با سلام. از مدیران گرامی درخواست میکنم که به بنده نیز دسترسی واگردان اعطاء نمایند تا بتوانم با خرابکاری مقابله کنم. چند نمونه از ویرایش‌های بنده را هم ببینید. یک نمونه، یک نمونه دیگر، یک نمونه دیگر Tiny5Time (بحث) ‏۲۵ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۲۳ (UTC)

کاربر:Saranami2020

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
با درود، من خواستار دسترسی واگردان هستم چون بارها پیش آمده که یک یا چند کاربر(عمدتا گمنام و بعضا عضو) در چند مرحله ویرایش های نادرست، بی منبع و یا خرابکارانه و اخلال گرانه انجام دادند و من مجبورم دانه دانه خنثی سازی انجام دهم که برایم دشوار است و ضمنا اگر به سوابق من نگاه کنید ویرایش های سازنده بسیار زیاد انجام داده ام و ویرایش های بی منبع و نادرست بسیاری را خنثی کرده ام و چند مقاله نیز ایجاد نمودم. با سپاسSaranami2020 (بحث) ‏۶ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۲۱:۳۸ (UTC)
Х وپ:مجاز را مطالعه کنید. برای خنثی‌سازی چند ویرایش از ابزار توینکل استفاده کنید. ویرایش‌های نادرست یا بدون منبع نیازی به واگردانی ندارند. ARASH PT  بحث  ‏۸ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۰۶:۲۸ (UTC)

کاربر:Adelpahravi

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х وپ:مجاز را ببینید. آرتا SATO ‏۱۳ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۳۶ (UTC)

Adelpahravi (ب · م · حذف · سراسری · حساب سراسری · wikichecker · شمار · صفحه‌های ایجاد کرده · ویرایش‌های خودکار · سیاهه‌ها (بستن • دسترسی‌ها) · گوگل · فک) (اختیارات کاربر)(و · ب · خ · پ · ا) اعطای دسترسی)) درود از مدیران گرامی تقاضا دارم برای ویرایش مشارکت های اخلالگرانه و غیراصولی در مقالات با بررسی ویرایش های اخیر بنده دسترسی به واگردانی ویرایش را در صورت امکان به بنده ارائه کنند. لیست موارد بازگردانس ویرایش های خرابکارانه توسط بنده که نیاز به دسترسی ویژه برای واگردانی داشته است: این و این و این و این و این. Adelpahravi (بحث) ‏۱۲ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۳۶ (UTC)