ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

ثبت درخواست

کاربر:Ali m410

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
با سلام این دسترسی میتواند کمک کند تا فرد مفید تری برای ویکی پدیا باشم

امکان واگردانی یکی از امکاناتی است که این امکان را فراهم میکنه

باتشکر Ali m410 (بحث) ‏۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۳:۲۶ (UTC)

@Ali m410: درود لطفا چند مورد از خنثی‌سازی‌هایی که انجام دادید ولی نیازمند دسترسی واگردان بوده‌است را فهرست کنید. ممنون آرتا ;-P ‏۱۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۶:۰۵ (UTC)

کاربر:Behnam nazemi 31

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

با سلام. برای مبارزه با خرابکاری ها درخواست دسترسی به واگردان را دارم.با سپاس. Behnam Nazemi (بحث) ‏۹ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۱۸:۲۵ (UTC)

@Behnam nazemi 31: درود لطفا چند مورد از خنثی‌سازی‌های اخیرتان که نیازمند دسترسی واگردان بوده‌است را در اینجا پیوند دهید.-- آرتا ... ‏۱۰ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۰۹:۲۴ (UTC)


کاربر:SerendiPity

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
دسترسی داده می‌شود، ولی فقط برای واگردانی خرابکاری از آن استفاده کنید در مورد ویرایش‌هایی با حسن نیت باید از همان خنثی‌سازی استفاده کنید. آرتا ... ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۹:۲۱ (UTC)
درود بر دوستان. من همیشه اگر مشکلی پیش می‌آمد خنثی سازی می‌کردم و هیچ وقت حس نکردم که به واگردانی نیازی دارم اما بعد از سلسله خنثی سازی [۱] و [۲] و [۳] و [۴] و [۵] که چون پشت سر هم است با یک برگردان حل می‌شد! و بعد از آن درگیر شدن در جنگ ویرایشی [۶] و [۷] و [۸] و [۹] و [۱۰] و [۱۱] و [۱۲] و خسته شدن از خنثی‌سازی کردن فهمیدم که این دست‌رسی چقدر می‌تواند کمک کننده و خوب باشد. برای همین درخواست واگردان شدن را دارم. (البته ممکن هست که این جنگ ویرایشی تمام نشده باشد! چون خرابکار ما با تمامی هشدارها انگار که دست‌بردار نیست و مدیران هم هنوز کاری نکرده‌اند!). مخلص دوستان SerendiPity ‏۱۲ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۹:۳۶ (UTC)
درود @SerendiPity: گرامی، برای خنثی‌سازی‌های پی در پی می‌توانید از وپ:توینکل استفاده کنید. کار را راحت می‌کند.
حال اگر ممکن است پیوند چند خنثی‌سازی در چند مقاله اخیر که نیازمند دسترسی واگردان بوده‌است را در اینجا پیوند دهید (پیوندهایی که ارائه دادید، فقط نشان از آن دارد که برای راحتی کار این دسترسی را می‌خواهید، واگردان فسلفه استفاده‌اش چیز دیگری است)
اگر چند پیوند ارائه دهید که نشان دهد نیازمند وپ:واگردان بوده‌است، ممنون می‌شوم. آرتا ... ‏۱۳ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۸:۳۵ (UTC)
درود @Sharaky: عزیز، من فکر می‌کردم دسترسی واگردانی برای راحت‌تر مقابله کردن با خراب‌کاران عمدی است و خوب احتمالاً همون‌طور که شما می‌فرمایید به درستی فلسفه‌اش را درک نکرده‌ام. اگر غیر از این است که فکر نکنم من به این دسترسی نیازی داشته باشم چون اگر هم لینک موردهای دیگر را بدهم فوقش درگیری‌های مثل همین با خراب‌کاران بود. توینکل من متأسفانه کمی مشکل دارد، قبلاً که اصلاً فعال نمی‌شد! (برای درگیری با ابزار «مرتب‌سازی میان‌ویکی‌ها» بود، وقتی تیک آن را برداشتم درست شد) اما الان بعضی اوقات فعال می‌شود بعضی اوقات نمی‌شود (ویرایش‌گر دیداری هم کلا فعال نمی‌شود) این هست که دیگه دل کندم از توئینکل جز موارد برچسب زدن. ممنون بابت پاسخ‌گوییتون :) ببخشید که وقت رو گرفتم. سالم باشید، مخلص شما --SerendiPity ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۵:۰۸ (UTC)

کاربر:Masbesh

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
برای راحتی کار و جلوگیری از چند خنثی‌سازی، از وپ:تونیکل استفاده کنید. واگردانی فقط برای واگردانی سریع خرابکاری‌های واضح است. مطالب کپی شده را با فرض حسن نیت می‌توان خنثی کرد و به کاربر تذکر داد. متاسفانه خنثی‌سازی انجام ندادید که نیازمند واگردانی بوده‌باشد. آرتا ... ‏۱۳ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۹:۰۰ (UTC)
مقابله سریع‌تر و راحت‌تر در مقابل خرابکاری های احتمالی مانند این یا در این صفحه Masbesh (بحث) ‏۱۳ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۵۰ (UTC)
درود Masbesh گرامی
چند پیوند تفاوت خنثی‌سازی‌هایتان در اینجا آورید که نشان می‌دهد که نیازمند واگردان بوده است. آرتا ... ‏۱۳ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۸:۳۷ (UTC)
@Sharaky:، این صفحه که در آن یکی از کاربران خرابکار که پیش‌تر نیز سابقه خرابکاری در صفحه‌ها را داشت ([۱۳] و [۱۴])، این‌بار و در این صفحه، حجم زیادی از مطالب کپی‌کاری شده را به صفحه افزوده بود و بعد از آن هم چند ویرایش غلط در مقاله انجام داده بود.از این رو نتوانستم ویرایش مخرب اول آن را خنثی سازی کنم و مجبور به ویرایش و سپس حذف اطلاعات شدم.Masbesh (بحث) ‏۱۳ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۸:۴۹ (UTC)

کاربر:کامران اورفه

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
درود شد آرتا ... ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۴۳ (UTC)
به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. کامران اورفه (بحث) ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۳۸ (UTC)

درود. در جهت رفع خرابکاری‌های عمدی و اصلاح برخی ویرایش‌های اشتباه خودم. نیازمند این دسترسی هستم. موارد متعدد در تاریخچه مشارکت‌هایم وجود دارد با این حال فرصت جستجو و یافتن موردی برایم وقت‌گیر است. در عین حال لازم به ذکر است در جاهایی که نیاز به ثبت توضیح وجود داشته باشد از توینکل استفاده می‌کنم با سپاس.--کامران اورفه (بحث) ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۳۸ (UTC)