ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
Emblem-important.svg
قبل از اضافه نمودن هر گونه درخواستی برای دسترسی،این راهنمایی ها را بخوانید.
میانبر:

برای افزودن درخواست تازه بر روی این پیوند کلیک کنید.


واگردان (افزودن درخواست)کاربر:KamalPF

چندی است به نگهبانی و خنثی‌سازی مشغولم و فکر می‌کنم این ابزار می‌تواند این امر را سرعت بخشیده و آن‌را مثمر به ثمرتر کند. KamalPF (بحث) ‏۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۵۸ (UTC)

✓ دسترسی داده شد، در کاربری آن محتاط باشید ▬ حجت/بحث ‏۴ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۰۲:۴۶ (UTC)


کاربر:Ho3einhajy

این روزها وقت زیادی در ویکی پدیا به نگهبانی مشغول هستم وخنثی سازی های زیادی را داشته ام لطف کنید اگر صلاح می دانید دسترسی را به این جانب اعطا فرمایید تا خرابکاری را راحتر خنثی کنم و مفید تر واقع شوم Haji Doliskani 'گفتمان ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۱:۱۹ (UTC)
✓ با توجه به ویرایش‌های خوبتان، دسترسی داده شد. خواهشمندم از این دسترسی جز در مقابله با خرابکاری بهره مگیرید. -- نوژن (بحث) ‏۱۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۱۸ (UTC)


کاربر:Poryamo

درود اگر صلاح میدانید این دسترسی را به این جانب اعطا کنیدPoryamo (بحث) ‏۱۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۲:۴۸ (UTC) Poryamo (بحث) ‏۱۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۲:۴۸ (UTC)
Х هنوز کمی زود است رفیق. بامداد (بحث) ‏۲۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۰۶ (UTC)

کاربر:Paiamshadi

با سلام و عصر بخیر جهت ویرایش سریعتر مقالات درخواست دسترسی واگردان را دارم. موفق باشید Paiamshadi (بحث) ‏۲۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۳:۳۰ (UTC)

✓ سلام، شب شما هم به خیر. لطفاْ در درگیری‌های ویرایشی از دسترسی‌تان استفاده نکنید. موفق باشید. بامداد (بحث) ‏۲۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۲۲ (UTC)

باسلام مجدد متشکرم اصولا من اهل درگیری‌های ویرایشی نیستم. موفق باشید Paiamshadi (بحث) ‏۲۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۲:۰۷ (UTC)


کاربر:Rezadecoder

درود فراوان.به دلیل برخی از ویرایش‌های اشتباه کاربران و خودم برای واگردانی آنها بعد از چند ویرایش دیگر نمی‌شود از خنثی‌سازی استفاده کرد و اخیرا بسیار به این مشکل برخورد می‌کنم. Rezadecoder (بحث) ‏۲۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۱:۴۷ (UTC)
✓ -- نوژن (بحث) ‏۱۸ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۴:۵۸ (UTC)

کاربر:HnSr

با سلام تقاضای اعطای این دسترسی برای واگردانی راحت‌تر موارد اشتباه. HnSr (بحث) ‏۱۸ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۰:۲۰ (UTC)
Х درود. این دسترسی برای واگردانی موارد اشتباه نیست بلکه تنها برای مقابله با خرابکاری‌ها به کار می‌رود. -- نوژن (بحث) ‏۱۸ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۴:۵۹ (UTC)
با واژه‌ها بازی می‌کنید!!! HnSr (بحث) ‏۱۹ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۱:۲۶ (UTC)
نوژن گرامی! من ویرایش‌های کاربر را زیر نظر دارم! انصافا تا الان سهم زیادی در مبارزه با خرابکاریها داشته .محسن آریامهر M ‏۳۱ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۳۵ (UTC)
@HnSr: خواهشمندم پیوند تعدادی از خنثی‌سازی‌های سودمندتان را در زیر بیاورید. -- نوژن (بحث) ‏۱ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۴۱ (UTC)
✓ با فرض حسن نیت. خواهشمند است در بهره‌گیری از این دسترسی هشیار باشید و از آن تنها برای خرابکاری‌ها بهره گیرید. -- نوژن (بحث) ‏۲ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۲۹ (UTC)

کاربر:Peredhil

تاحالا به چند ویرایش (خرابکاری) برخوردم که تنها با واگردانی درست می‌شد اما با ۵ـ۶ خنثی سازی توانستم درستش کنم که اگر این دسترسی را می‌داشتم سریع تر انجام می‌شد. Peredhil (talk) ‎‏ ‏۳۱ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۴۸ (UTC)
✓ سپاس از ویرایش‌های سودمندتان. خواهشمندم از این دسترسی تنها برای خرابکاری‌ها بهره گیرید و نه در جنگ‌های ویرایشی. -- نوژن (بحث) ‏۱ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۴۶ (UTC)

کاربر:جیمبو دامبلی دیمبو

تازگی‌ها فعال‌تر شده‌ام و قصد دارم از این راهکار برای مبارزه با خرابکاری استفاده کنم. جیمو دامبلی دیمبو (بحث) ‏۲ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۳۱ (UTC)
خواهشمند است چند نمونه از خنثی‌سازی‌های سودمند اخیرتان را فهرست کنید. -- نوژن (بحث) ‏۲ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۲۸ (UTC)
واگردانی‌های امشب جهت اطلاع:۱،۲ جیمو دامبلی دیمبو (بحث) ‏۲ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۳۲ (UTC)
این هم نمونه‌ای از واگردانی‌های هفته گذشته:۳ جیمو دامبلی دیمبو (بحث) ‏۲ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۳۵ (UTC)
✓ البته خنثی‌سازیتان بر نوشتار گله (طایفه) بی‌مورد بود و باید ویرایش کاربر تازه‌کار را بهبود می‌بخشیدید نه آنکه مطالب جدید را خنثی می‌ساختید. به هر روی از این دسترسی تنها برای مقابله با خرابکاری بهره گیرید و به هیچ روی در هیچ جنگ ویرایشی آن را به کار مبندید. -- نوژن (بحث) ‏۳ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۰:۰۹ (UTC)
چنین خواهد شد. با تشکر فراوان نوژن گرامی. جیمو دامبلی دیمبو (بحث) ‏۳ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۴:۳۳ (UTC)


کاربر:AmerGEM

اگر صلاح میدانید به من دسترسی واگردانی را بدهید تا دیگر مزاحم مدیران و واگردانان عزیز در میز کمک نشوم . Amer GEM (بحث) ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۹:۱۲ (UTC)
✓ لطفاً از این دسترسی تنها برای واگردانی خرابکاری‌ها استفاده کنید نه در جنگ‌های ویرایشی.--چالاک بحث ‏۲ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۱:۲۶ (UTC)


کاربر:Paraw

مدت زیادی است کار ویرایش صفحات را انجام میدهم، دسترسی واگردانی این کار را برایم آسانتر میکند. پەڕاو (بحث) ‏۶ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۰:۳۱ (UTC)
@Paraw: درود. لطفاً پیوند ۵ خنثی‌سازی که در صورت داشتن دسترسی، واگردانی می‌کردید را اینجا قرار دهید. وهاب (گپ) ‏۶ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۴:۰۷ (UTC)


کاربر:Sftzed

با سلام و احترام خدمت مدیران و دیوانسالاران عزیز ویکی پدیا . برای مبارزه با خرابکاری هایی که در وپ صورت می گیرد و با توجه به فعالیت های بیشترم در اینجا و علاقه مند شدن به آن تقاضا دارم این دسترسی در اختیار من قرار گیرد.فکر می کنم هر کاربر خوش نیتی می تواند برای مبارزه با خرابکاران این دسترسی را داشته باشد.با سپاس "پایدار"باشید. SFTzed بحث و گفتگو ‏۱۲ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۱۶ (UTC)
✓ @Sftzed:، درود. دسترسی داده شد. خواهشمندم به هیچ وجه در جنگ‌های ویرایشی از این دسترسی استفاده ننمایید. در صورت استفاده در درگیری‌های محتوایی (واگردانی‌های رفت و برگشتی در مواردی که خرابکاری آشکاری صورت نگرفته است) دسترسی پس گرفته خواهد شد. همچنین ویکی‌پدیا:واگردانی را نیز مطالعه نمایید. موفق باشید. وهاب (گپ) ‏۱۲ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۱۶ (UTC)

کاربر:Mazdak5

برای خنثی سازی خرابکاری آی پی‌ها، و همچنین کاربران ایدئولوگ که سعی می‌کنند مقاله را تحریف کنند Mazdak5 (بحث) ‏۱۲ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۳۴ (UTC)
Х عملکرد شما در نوشتار جهاد نکاح (نمونه) مصداق استفادهٔ نادرست از دسترسی واگردانی است. همین جملهٔ «همچنین کاربران ایدئولوگ که سعی می‌کنند مقاله را تحریف کنند» نشان‌دهندهٔ آن است که تصور درستی از این دسترسی و موارد استفاده از آن ندارید. وهاب (گپ) ‏۱۲ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۲۶ (UTC)
اون فقط یک اشتباه بود. بعدش سریعاً واگردانی کردم. شما اگر نمی خوای دسترسی بدهی، رک بگو. دلیل تراشی نکن. اون کاربر هم مقاله را سانسور کرده بود، هم به من اتهام مزدوری زده بود.--Mazdak5 (بحث) ‏۱۲ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۳۴ (UTC)
این‌هم نمونه دیگری از این‌که چرا اعطای چنین دسترسی به شما اشتباه است. جیمو دامبلی دیمبو (بحث) ‏۱۴ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۰:۳۷ (UTC)
شما اگر طرفدار حزب خاص سیاسی هستید، مشکل خودتان است. بنده به هیچ ایدئولوژی اعتقاد و باور ندارم.--Mazdak5 (بحث) ‏۱۵ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۰:۴۶ (UTC)
جالب است که حتی در صفحه‌ی درخواست دسترسی واگردان نیز معقول رفتار نمی‌کنید و تهمت می‌زنید. من نه طرفدار حزب خاص سیاسی هستم و حتی اگر که باشم (با فرض حسن‌نیت) به شما ربطی ندارد.
شمایی که حتی فرق بین گفتاورد و فرق آن را با بخشی از نوشته در یک کتاب را نمی‌دانید، در بهترین حالت شناخت کافی از ویکی‌پدیا را هنوز پیدا نکرده‌اید. شگفتا که در حالی که خود را درگیر چند ویکی‌پدیا:جنگ ویرایشی بی‌ثمر کرده‌اید، درخواست دریافت اختیار واگردان را نیز دارید! جیمو دامبلی دیمبو (بحث) ‏۱۵ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۴:۵۴ (UTC)
خخخخخخخخخ. شما غصه منو نخور. من کارم رو بلدم. در مورد نقل قول، من قبلاً نقل قول های بیشتری از شخصیت های فرهیخته در صفحه شخصی شون نوشته بودم که تا به الان یک جنگ ویرایشی نداشته بود. این اولین بارم هست که یک ایدئولوگ دو آتشه را می بینم که منو آماتور صدا می زنه. Mazdak5 (بحث) ‏۱۵ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۳۶ (UTC)


کاربر:Ali Zifan

با سلام. جهت ویرایش سریعتر مقالات به این دسترسی نیاز دارم. برای نمونه برای اصلاح مقاله جم تی وی مجبور شدم که چند بار ویرایش های 95.82.76.42 را خنثی سازی کنم. اگر صلاح می دانید این دسترسی را به اینجانب اعطا فرمایید. Ali ‏۱۵ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۳:۱۴ (UTC)
✓ @Ali Zifan: درود. دسترسی داده شد. یادآوری می‌شود که این دسترسی تنها برای واگردانی خرابکاری‌ها است و به هیچ وجه نباید در اختلاف‌های محتوایی استفاده شود. استفاده از دسترسی واگردانی در جنگ‌های ویرایشی موجب بازپس‌گیری آن خواهد شد. پیروز باشید. وهاب (گپ) ‏۱۸ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۴۱ (UTC)


کاربر:Reza amper

برای افزایش سرعت مبارزه با خراب‌کاری یا ویرایش‌های نامطوب که تازه‌واردان با حسن نیت انجام می‌دهند. Reza amper (بحث) ‏۳۱ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۱۳ (UTC)
✓ درود. خواهشمندم قوانین مربوط به این دسترسی را بخوانید و هیچ‌گاه در درگیری‌های ویرایشی از آن بهره مگیرید. -- نوژن (بحث) ‏۲ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۱:۵۱ (UTC)


کاربر:Aviow

درود. چندین نوشتار را می‌شناسم که از سوی نشانی‌های ناشناس (و گاهی نام‌های کاربری تازه‌وارد) -هرچند از سرزمین‌دوستی بیش از اندازه- با ویرایش‌های پرشمار نادرستی روبه‌رو می‌شوند، پیوندهای درونی‌شان از بین برده می‌شود، پیوند نگاره‌هاشان دستکاری می‌شود و یا گزاره‌هایی بدون یادکرد به آن‌ها افزوده می‌شود (برای نمونه، پیشینۀ این نوشتار و این‌یکی را ببینید). گمان می‌کنم بتوانم از این دسترسی (دست‌کم برای چنین نوشتارهایی) به درستی بهره برم. با سپاس از شما بزرگواران. آوید (بحث) ‏۴ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۰۸ (UTC)
✓ درود. خواهشمندم قوانین مربوط به این دسترسی را بخوانید و در ویرایش‌هایی که با کاربری دچار اختلاف محتوایی هستید از آن بهره مگیرید. سپاس -- نوژن (بحث) ‏۱۲ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۵:۵۲ (UTC)
چشم؛ تا هنگامی که به خوبی آشناتر نشدم، از آن بهره نمی‌جویم. با سپاس از شما. آوید (بحث) ‏۱۲ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۹:۵۴ (UTC)

کاربر:شاملو

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. شاهد (بحث) ‏۱۱ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۳:۱۹ (UTC)

درود، در بالای تمام صفخات قابل ویرایش ام با رنگ قرمز نوشته: [واگردانی به این نسخه]و [واگردانی (خرابکاری)] سوال بنده حقیر این بود که این ویژهگی با دسترسی این صفخه که اعطائی مدیراست، چه تفاوتی دارد؟ لطفآ کامل توضیح دهید. سپاسگزار شاهد (بحث) ‏۱۴ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۲:۱۲ (UTC)

  • Х درود. به نظر می‌آید تصور درستی از این دسترسی ندارید و با کاربرد آن آشنا نیستید. وهاب (گپ) ‏۱۲ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۶:۵۶ (UTC)
  • خطاب به مدیر بررسی کننده: ایشان نوشتهٔ پیشین من را پاک کرده‌اند. وهاب (گپ) ‏۱۶ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۴:۰۳ (UTC)
    • Х دوست گرامی به نظر می‌رسد شما هنوز با فلسفه این ابزار آشنا نیستید. خواهشمندم ویرایش‌های خود را بیشتر کنید و در خنثی‌سازی ویرایش‌های ناسودمند در دانشنامه بیشتر مشارکت کنید و در آینده درخواست دوباره دهید. -- نوژن (بحث) ‏۱۶ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۱۱ (UTC)

کاربر:Abiii13wp

امیدوارم همواره بتوانم با این ابزار و با حسن نیت به ویکی‌پدیا کمک کنم. -- Emzaa k1.png (گفتمان) ‏۱۶ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۸:۳۵ (UTC)
قادر نیست با حسن نیت به ویکی پدیا کمک کنه. بهش دسترسی رو ندهید. --Ali-muhebi (بحث) ‏۱۶ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۹:۰۹ (UTC)
  • من کمی با ویرایش‌های جناب Abiii13wp آشنا هستم و خنثی‌سازی‌های مفید بسیاری داشته‌اند و برای مقابله با خرابکاری‌های امثال کاربر:Ali-muhebi به این دسترسی نیاز دارند. ARASH PT  بحث  ‏۱۷ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۵۰ (UTC)
  • ✓ . @Abiii13wp: لطفاً ویکی‌پدیا:واگردانی را مطالعه نمایید و توجه داشته باشید که این دسترسی تنها برای واگردانی وپ:خرابکاری است و نباید از آن در اختلاف‌های محتوایی و وپ:جنگ ویرایشی استفاده کرد. وهاب (گپ) ‏۱۷ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت

۱۶:۴۸ (UTC)

کاربر ghaderi57

در مبارزه با خرابکاران سریع هستم و می‌خواهم خرابکاری نباشد تا صفحات را بیهوده ویرایش و به آذار و اذیت کاربران نپردازد و ویرایش بیشتری داشته باشمGhaderi57 (بحث) ‏۲۳ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۴۹ (UTC) fGhaderi57 (بحث) ‏۲۳ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۴۵ (UTC)

Х شما هنوز ویرایش‌های کافی ندارید. -- نوژن (بحث) ‏۲۴ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۱:۰۳ (UTC)


کاربر:Tgeik

در هفته‌های اخیر بیشتر وقتم در ویکی‌پدیا به بررسی تغییرات اخیر و خنثی‌سازی خراب‌کاری‌ها گذشته. با این دسترسی می‌تونم بهینه‌تر عمل کنم. آیدین (بحث) ‏۲۴ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۸:۴۸ (UTC)
ممنون و چشم. حتما رعایت می‌کنم. آیدین (بحث) ‏۲۴ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۳۴ (UTC)


کاربر:شاملو

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. شاهد (بحث) ‏۲۶ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۳:۰۰ (UTC)

درودبرنوژن عزیز با توجه به فعالیتهای ویکی‌سفر امیدوارم تغییر نظر ایجاد شود. قبلا هم در این زمینه صحبت کردیم. ممنون شاهد (بحث) ‏۲۶ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۳:۰۰ (UTC)

@شاملو: درود. لطفاً پیوند ۵ خنثی‌سازی که در صورت داشتن دسترسی، آن‌ها را واگردانی خواهید کرد را اینجا قرار دهید. وهاب (گپ) ‏۲۷ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۶:۱۶ (UTC)
@MRG90: درودبر وهاب جوان و عزیز. با توجه به سوالتان که جواب پایداری ندارد! زیرا مقالاتی مانند [مولانا] و [مقاومت]و[حلال احمر] وغیره که نیاز به واگردانی داشتند در ظرف یک یا دو روز واگردانی شده وتداعی نخود سیاه در ذهن درخواست کننده ایجاد می‌کند وبا توجه به محاوره‌های صورت گرفته میان من و شما در بالای این صفحه چنین بنظر می‌رسد باید گذر زمان نشان دهد که سلایق شخصی، حاکم بر سلیقه قانون ویکی نشده. زیرا وقتی متن زیر راو نظر سایر دوستان را در مورد جناب وهاب (ام آر جی نود) مقایسه می‌کنم نتیجه خوبی مشاهده نمی‌گردد. باز متن را با هم بخوانیم.
  • ...مدیران ویکی‌نویسانی هستند که فقط چهار دسترسی سیستمی ... و دو اختیار (جمع‌بندی نظرخواهی‌ها و رفع اختلاف) بیشتر از کاربران دیگر دارند و در نتیجه یک مدیر برتری‌ای در ویرایش مقاله‌ها ندارد. از مدیران انتظار می‌رود از سطح بالایی از استانداردهای رفتاری پیروی کنند و هرگز از اختیارات خود برای برتری جستن در مناقشه‌ها استفاده نکنند. ---- سپاس شاهد (بحث) ‏۳۰ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۱:۲۴ (UTC)
@شاملو: در متن بالا نوشتید که (درودبرنوژن عزیز با توجه به فعالیتهای ویکی‌سفر امیدوارم تغییر نظر ایجاد شود) خواستم ببینم ویکی‌سفر چه ربطی به ویکی‌پدیا دارد؟ --فلورانس (بحث) ‏۳۰ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۱:۲۹ (UTC)
@شاملو: درود. چون در مشارکت‌های اخیرتان اثری از خنثی‌سازی نیافتم، از شما درخواست کردم پیوند ۵ خنثی‌سازی را قرار دهید تا با دیدن پیوند تفاوت‌ها بتوانم تشخیص دهم که آیا با موارد استفاده از این دسترسی آشنا هستید یا خیر؟ وهاب (گپ) ‏۳۰ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۱:۵۶ (UTC)
@MRG90: عزیز مطمن بودم که جز حسن نیت چیزی نیست. بچشم و حتما. سپاسگذارم شاهد (بحث) ‏۳۰ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۲:۰۷ (UTC)
@MRG90: درود، درخواست شما انجام شد لطفا برسی نمایید. سپاسگزار شاهد (بحث) ‏۱۱ دسامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۲:۱۹ (UTC)
Х ، درود، @شاملو: حذف مطالب بدون منبع خرابکاری محسوب نمی‌شود و ما نمی‌توانیم با زور مطالب بدون منبع را در نوشتار نگه داریم. شما در این ویرایش مطلب بدون منبعی که توسط آی‌پی حذف شده بود را به نوشتار بازگردانده‌اید. خنثی‌سازی مشابهی نیز در اینجا انجام داده‌اید. این مطلب در اینجا افزوده شده بود و بدون منبع بود که آی‌پی حذفش کرده بود (کارش اشتباه نبود) اما شما ویرایش آی‌پی را واگردانی کردید و مطلب بدون منبع را به نوشتار بازگرداندید (کار شما نادرست بود). در اینجا هم گویا بدون دقت واگردانی کرده‌اید. با توجه به این سه مورد، اکنون دسترسی واگردانی داده نمی‌شود. وهاب (گپ) ‏۱۱ دسامبر ۲۰۱۴، ساعت ۰۳:۳۵ (UTC)
@MRG90: عزیز درود و سپاسگذار از راهنمایی های سازنده شما ،این الگوها را رعایت خواهم کرد تا دیدار بعدی . شاهد (بحث) ‏۱۲ دسامبر ۲۰۱۴، ساعت ۲۳:۰۵ (UTC)


کاربر:0Danial0

برای نگهبانی از ویکی حس کردم که با این اختیار میتوانم بهتر به ویکی خدمت کنم. ^-^دانیال بحث ‏۵ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۰:۲۴ (UTC)
✓ @0Danial0: لطفاً ویکی‌پدیا:واگردانی را مطالعه نمایید و توجه داشته باشید که این دسترسی تنها برای واگردانی خرابکاری‌ها است و نباید از آن در اختلاف‌های محتوایی و جنگ‌های ویرایشی استفاده نمود. وهاب (گپ) ‏۵ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۲۷ (UTC)
ممنون ، نهایت تلاش من برای پیشرفت ویکی‌پدیا است. ^-^دانیال بحث ‏۵ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۳۳ (UTC)


کاربر:Adelsoft

با توجه به اینکه من وقت زیادی را در ویکی‌پدیا صرف می‌کنم و قادر به تشخصی ویرایشهای خرابکارانه هستم این دسترسی را برای پیشبرد اهداف این دانش نامه نیازمندم.   ||ΛÐΞŁ SФŦt||   گفت و گو ‏۱۸ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۳۲ (UTC)
Х درود. مشارکت‌های شما به نسبت کم‌تعداد هستند. خواهشمندم مشارکت‌ها را بالا ببرد و خنثی‌سازی‌ها را بیشتر کنید و بعدها دوباره درخواست کنید. -- نوژن (بحث) ‏۱۸ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۵:۱۴ (UTC)


کاربر:Derakhshan52

سلام بنده چندی ست که به ویکیپدیا پیوسته ام و مقالات و ویرایش های خوبی هم داشته ام. ساعات زیادی از وقتم را در اینجا می گذرانم و با راهنمائی دوستان کهنه کار روز به روز حرفه ای تر عمل می کنم. بارها شاهد خرابکاری و ویرایش های نادرست برخی کاربران تازه وارد بودم و به نوبه خودم سعی در خنثی سازی و بعضا واگردانی نمودم. احساس می کنم با داشتن این دسترسی بهتر بتوانم عمل کنم . سپاس ‏Derakhshan52 (بحث) ‏۱۵ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۴۰ (UTC)
درود؛ لطفاً چند مورد از خنثی‌سازی‌های مفیدتان را در اینجا پیوند دهید. ح.فاطمی«ب» ۲۶ بهمن ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۱۹ (ایران) ‏۱۵ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۳:۴۹ (UTC)
با سپاس از شما چند مورد از خنثی سازی های مفید: [۱]٫[۲]٫[۳]٫[۴]٫[۵]. ‏Derakhshan52 (بحث) ‏۱۵ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۴:۳۴ (UTC)
Х مشارکت‌های‌تان مفید است ولی خنثی‌سازی ای که نیاز به دسترسی واگردانی را نشان دهد ندیدم. لطفاً باز هم ویرایش کنید و پس از کسب تجربه بیشتر درخواست دهید. ح.فاطمی«ب» ۲۷ بهمن ۱۳۹۳، ساعت ۲۳:۰۵ (ایران) ‏۱۶ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۹:۳۵ (UTC)
با تشکر از جناب فاطمی. امیدوارم در آینده بتوانم برای واگردانی این موارد:[[۶]] سهمی داشته باشم. ‏Derakhshan52 (بحث) ‏۳ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۰۶:۵۳ (UTC)
سلامی دوباره، فرا رسیدن سال نوی ۱۳۹۴ را تبریک و شادباش عرض می کنم. با توجه به روند و کیفیت مشارکت هایم، مجددا درخواستم را مطرح می نمایم. با تشکر Derakhshan52 (بحث) ‏۲۲ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۵۰ (UTC)

کاربر:Saeidpourbabak

سلام. برای موارد اینچنینی درخواست دسترسی واگردانی دارم. Saeidpourbabak (بحث) ‏۱۶ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۲۲ (UTC)
✓ با توجه به سابقه خوب کاربر و ویرایش‌های اخیرشان. -- نوژن (بحث) ‏۱۶ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۳۵ (UTC)


کاربر:Taddah

جلوگیری از خرابکاری. امیدوارم با این دسترسی راحت‌تر ویرایش‌های خرابکارانه را خنثی کنم. Taddah (بحث) ‏۲۱ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۰۷ (UTC)

Х در بین ۱۵۰۰ ویرایش اخیر شما جمعاً کمتر از ۲۰ مورد خنثی‌سازی خرابکاری پیدا کردم. دسترسی واگردان برای کسانی مناسب است که در حجم بالا به خنثی‌سازی خرابکاری می‌پردازند. مشارکت‌های مفیدتان را ادامه دهید و اگر بیش از این درگیر مبارزه با خرابکاری شدید دوباره درخواست بدهید. ▬ حجت/بحث ‏۲۳ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۰۳:۴۷ (UTC)