ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد


کاربر:shiasun

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ داده شد. آرتا SATO ‏۲۵ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۱۴ (UTC)

با سلام و احترام. مدیران محترم لطفاً ویرایش‌های بنده را به جهت صلاحیت اخذ این دسترسی بررسی کنید. Shiasun (بحث) ‏۲۲ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۵۱ (UTC)

درود Shiasun، چند مورد از خنثی‌سازی‌هایی که انجام دادید ولی مجاز به استفاده از دسترسی واگردان بوده‌اید را فهرست کنید. -- آرتا SATO ‏۲۵ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۲۷ (UTC)
@Samuel T.Owen: لطفاً این، این، این، این و این را ببینید. با احترام Shiasun (بحث) ‏۲۵ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۰۳ (UTC)

کاربر:Crystal59

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х برخی از خنثی‌سازی‌هایی که فهرست کردید نیازمند استفاده از واگردان نبوده‌اند. وپ:مجاز را ببینید. آرتا SATO ‏۲۵ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۳۰ (UTC)
دلیل درخواست را اینجا بنویسید.

به دلیل اینکه با خرابکاریهای زیادی مواجه شدم و مجبور به خنثی سازی هستم برای راحتی و سرعت بیشتر درخواست دسترسی واگردان دارم. نمونه‌هایی از خرابکاریهای اصلاح شده:۱-۲-۳-۴-۵ نمونه ایی از اطلاع‌رسانی به وپ:تام شورای همکاری خلیج فارس Crystal59 (بحث) ‏۲۴ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۱۲ (UTC)

کاربر:Tiny5Time

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х وپ:مجاز را ببینید. آرتا SATO ‏۲۶ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۵۳ (UTC)

با سلام. از مدیران گرامی درخواست می‌کنم که به بنده نیز دسترسی واگردان اعطاء نمایند تا بتوانم با خرابکاری مقابله کنم. چند نمونه از ویرایش‌های بنده را هم ببینید. یک نمونه، یک نمونه دیگر، یک نمونه دیگر Tiny5Time (بحث) ‏۲۵ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۲۳ (UTC)

کاربر:Saranami2020

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
با درود، من خواستار دسترسی واگردان هستم چون بارها پیش آمده که یک یا چند کاربر (عمدتا گمنام و بعضاً عضو) در چند مرحله ویرایش‌های نادرست، بی منبع یا خرابکارانه و اخلال گرانه انجام دادند و من مجبورم دانه‌دانه خنثی سازی انجام دهم که برایم دشوار است و ضمناً اگر به سوابق من نگاه کنید ویرایش‌های سازنده بسیار زیاد انجام داده‌ام و ویرایش‌های بی منبع و نادرست بسیاری را خنثی کرده‌ام و چند مقاله نیز ایجاد نمودم. با سپاسSaranami2020 (بحث) ‏۶ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۲۱:۳۸ (UTC)
Х وپ:مجاز را مطالعه کنید. برای خنثی‌سازی چند ویرایش از ابزار توینکل استفاده کنید. ویرایش‌های نادرست یا بدون منبع نیازی به واگردانی ندارند. ARASH PT بحث ‏۸ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۰۶:۲۸ (UTC)

کاربر:Adelpahravi

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х وپ:مجاز را ببینید. آرتا SATO ‏۱۳ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۳۶ (UTC)

Adelpahravi (ب · م · حذف · سراسری · حساب سراسری · wikichecker · شمار · صفحه‌های ایجاد کرده · ویرایش‌های خودکار · سیاهه‌ها (بستن • دسترسی‌ها) · گوگل · فک) (اختیارات کاربر)(و · ب · خ · پ · ا) اعطای دسترسی)) درود از مدیران گرامی تقاضا دارم برای ویرایش مشارکت‌های اخلالگرانه و غیراصولی در مقالات با بررسی ویرایش‌های اخیر بنده دسترسی به واگردانی ویرایش را در صورت امکان به بنده ارائه کنند. لیست موارد بازگردانس ویرایش‌های خرابکارانه توسط بنده که نیاز به دسترسی ویژه برای واگردانی داشته‌است: این و این و این و این و این. Adelpahravi (بحث) ‏۱۲ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۳۶ (UTC)

کاربر:PouRia.Bn

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ شد. آرتا SATO ‏۱۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۴۲ (UTC)
دلیل درخواست را اینجا بنویسید.

با سلام و درود خدمت مدیران عزیز، جهت مبارزهٔ راحت تر با خرابکاری‌های متعدد و همچنین استفاده از هاگل، درخواست دسترسی واگردانی را دارم. لطفاً ویرایش‌های بنده را برای این مورد بررسی کنید -- PouRia.Bn (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۵۸ (UTC)PouRia.Bn (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۵۹ (UTC)

درود PouRia.Bn، چند مورد از خنثی‌سازی‌هایی که انجام دادید ولی نیازمند و مجاز به استفاده از دسترسی واگردان بوده‌است را فهرست کنید. -- آرتا SATO ‏۱۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۱۳ (UTC)
@Samuel T.Owen: لطفاً این، این، این و این مورد را ببینید. با تشکر PouRia.Bn (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۳۹ (UTC)

کاربر:Saranami2020

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
درود خدمت مدیران محترم، با توجه به اینکه دسترسی گشت خودکار دارم، به جهت خنثی کردن چندین ویرایش اشتباه و بعضاً خرابکارانه، نیاز به دسترسی واگردان دارم. با سپاس از شماSaranami2020 (بحث) ‏۱۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۰۰ (UTC)
چند مورد از خنثی‌سازی‌هایی که انجام دادید ولی نیازمند و مجاز به استفاده از دسترسی واگردان بوده‌است را فهرست کنید. آرتا SATO ‏۱۳ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۴۱ (UTC)
@Samuel T.Owen: گرامی، به عنوان نمونه دوتا از موارد را خدمت شما ارائه می‌دهم:

ویژه:تفاوت/29695737 و ویژه:تفاوت/29668953 با سپاسSaranami2020 (بحث) ‏۱۳ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۵۷ (UTC)

✓ با توجه به اینکه مدیر دیگر یک هفته‌ای است غیرفعال است اعطا شد. محمدحسین ‏۲۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۲۶ (UTC)

کاربر:mpnader

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х وپ:مجاز را ببینید. آرتا SATO ‏۲۹ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۵۶ (UTC)

به شکل ناعادلانه ای دسترسی واگردان از من سلب شده‌است. با توجه به این خودم را مقصر نمی‌بینم تقاضا می‌کنم این دسترسی به من بازگردانده شود. ممنون Mpnader (بحث) ‏۲۹ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۰۵ (UTC)

کاربر:Sayenevisande

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
مدیران گرامی! درود بر شما!

با توجه به مقالات ایجاد نموده‌ام(: فهرست کتاب‌های ایرانیان در نقد اسلام، فهرست زندانیان عقیدتی ایران، سهیلا حجاب، شیما بابایی و نیز دو رده)، بهبود شماری از مقالات (از جمله، نقض حقوق بشر توسط جمهوری اسلامی ایران...) و همچنین واگردانی ویرایش‌های نادرست و خرابکارانه، و زدن برچسب حذف سریع بر مقالات مربوط… و با هدف کمک به بهبود دانشنامه، درخواست دسترسی به «واگردانی» را دارم. نمونه‌هایی از مقابله با خرابکاری‌ها: [۱] [۲] [۳] با مهر و احترام. Sayenevisande (بحث) ‏۴ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۳۸ (UTC)

درود. لطفاً چند پیوند دیگر نیز ذکر کنید. مهرنگار (بحث) ‏۷ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۵۹ (UTC)
@مهرنگار: با درود و احترام؛ چند پیوند دیگر: [۴], [۵], [۶], [۷], [۸], [۹], [۱۰] و [۱۱]... ؛ اگر کافی نبود، بفرمایید تا موارد بیشتری ارائه گردد. با مهر. «Sayenevisande (بحث) ‏۱۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۲:۱۲ (UTC)»
✓ ARASH PT بحث ‏۱۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۱۳ (UTC)

کاربر:GodNey

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

درخواست بررسی صلاحیت برای دریافت دسترسی واگردان را دارم. 𝑮𝒐𝒅𝑵𝒆𝒚 (بحث) ‏۴ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۰۵ (UTC)

درود. لطفاً چند پیوند از ویرایش‌هایی که نیازمند واگردانی هستند، اینجا بگذارید. مهرنگار (بحث) ‏۷ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۵۷ (UTC)
Х دیگر این دسترسی را نمی‌خواهم… 𝑮𝒐𝒅𝑵𝒆𝒚 (بحث) ‏۱۳ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۲۳ (UTC)

کاربر:پاتريشيا67

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

با درود به مدیران محترم ویکیفا، تقاضا دارم ویرایش‌های بنده را جهت کسب این دسترسی بررسی فرمایند. از مفاهیم و موارد مربوط به وپ: مجاز آگاهم. پاتريشيا67 (بحث) ‏۵ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۰۳ (UTC)

درود. لطفاً پیوندِ ۵ ویرایشی که اگر دسترسی واگردانی داشتید آنها را واگردانی می‌کردید، ذکر کنید. مهرنگار (بحث) ‏۷ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۵۷ (UTC)
@مهرنگار: با درود. لطفاً این،این این، این، این،این،این، این ، این ، این، واین را بررسی فرمائید؛ و تاریخچه این، و این را لطفاً دقت فرمائید. مجبور شدم هر ویرایش را تک به تک خنثی کنم. با تقدیر پاتريشيا67 (بحث) ‏۱۳ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۲۸ (UTC)
Х برای برگردانی به چند نسخه قبل از توینکل استفاده کنید. بیشتر ویرایش‌های درج شده اشتباه بوده اما خرابکاری محسوب نمی‌شود. وپ:مجاز را مطالعه کنید. ARASH PT بحث ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۰۹ (UTC)

کاربر:HviaH

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
مدیران محترم سلام، با توجه به سیاهه ویرایش‌هایم و کمک مؤثر برای مقابله با خرابکاری و حفاظت از ویکی‌پدیا و همچنین مستند به مقاله‌های ایجاد شده جایزه شعر احمد شاملو، جایزه شعر خبرنگاران، محمد هاشم اکبریانی و ده – دوازده مقاله دیگر و همچنین احیاء مقاله‌های شهاب مقربین و نیز شهلا زرلکی و همچنین مشارکت عمده در مقاله خشایار دیهیمی همچنین مقابله با خرابکاری و گزارش پنهان کردن ویرایش‌های اهانت آمیز و برخورد با کاربرهای خاطی و از سویی مشکوک بودن به ویرایش‌های آی‌پی به هدف کمک به بهبود دانشنامه و حفاظت از آن در مقابل خرابکاری درخواست دسترسی واگردانی دارم. آخرین مورد مقابله من با خرابکاری لطفاً اینجا را ببیند. ویکی‌پدیا:تابلوی_اعلانات_مدیران#درخواست_برخورد_با_کاربر_خاطی_و_هتاک_و_نهان‌سازی_ویرایش_فحاشی -- نسیان «بحث» ‏۱۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۸:۱۵ (UTC)
@Gharouni: سلام پوزش از زحمت، امکانش هست خواهش کنم به درخواست‌های واگردانی این صفحه رسیدگی نمایید. از لطف‌تان ممنونم و پوزش از ایجاد مزاحمت. -- نسیان «بحث» ‏۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۴۴ (UTC)
لطفاً چند پیوند تفاوت از فعالیت‌های خود در مبارزه با خرابکاری و نیاز به استفاده از دسترسی واگردانی را درج کنید. به مقالاتی مانند محمد هاشم اکبریانی اشاره کرده‌اید که تنها نویسنده‌اش خودتان هستید و تأثیری در بررسی درخواست شما ندارد. ARASH PT بحث ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۱۶ (UTC)
@Arash.pt: سلام آن اشاره به ایجاد ده مقاله صرفاً از باب این بود که توضیحی حداقلی از فعالیتم در ویکی‌داده باشم. اما ویرایش‌هایی که مصداق خرابکاری و اهانت بوده‌است نیاز به واگردانی داشته‌است من دسترسی واگردانی نداشتم برای اطلاع شما و محک زدن من از میزان آشنایی‌ام به دسترسی واگردانی اینجا می‌گذارم. یک دو سه چهار پنج شش
علاوه بر این موارد که آشکارا به دلیل خرابکاری عمده و حذف مطالب با منبع یا اهانت و هتاکی نیاز به واگردانی داشتند، من از ارائه دیگر موارد ویرایش‌ها برای پرهیز از پر گویی می‌گذرم از جمله اعمال ویرایش مؤثر بر دو الگو کاربری پر کاربرد که در آن ویرایش‌های هتاکانه و رکیک انجام شده بود. هدف من از درخواست این دسترسی تسهیل در فرایند مبارزه با خرابکاری است و اگر صلاح می‌دانید این دسترسی را در اختیارم بگذارید و ممنونم. -- نسیان «بحث» ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۱۵ (UTC)::::
✓ ARASH PT بحث ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۴۱ (UTC)

کاربر:KINGKURD6

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

به دلیل مواجه با خرابکاری‌های زیاد درخواست واگردانی دارم. علی (بحث) ‏۲۰ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۳۳ (UTC)

درود، لطفاً پیوند ۵ ویرایشی که اگر دسترسی واگردانی داشتید آنها را واگردانی می‌کردید، ذکر کنید. ARASH PT بحث ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۰۳ (UTC)
با درود 1 2 3 4 5 6 ۷ بفرمایید. علی (بحث) ‏۲۳ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۱۶ (UTC)
✓ ARASH PT بحث ‏۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۰۹ (UTC)

کاربر:Mehrdad80

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
بادرود. بنده برای مبارزه با خرابکاری در مقاله‌ها به این دسترسی احتیاج دارم. فکر می‌کنم با داشتن این دسترسی بهتر و سریع تر می‌توانم کار کنم. باسپاس--مهرداد :) (بحث) ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۴۷ (UTC)
درود، لطفاً پیوند ۵ ویرایشی که اگر دسترسی واگردانی داشتید آنها را واگردانی می‌کردید، ذکر کنید. ARASH PT بحث ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۰۶ (UTC)
@Arash.pt: درود. لطفاً ۱،۲،۳،۴ و ۵بررسی بفرمایید. باسپاس--مهرداد :) (بحث) ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۵۵ (UTC)
✓ ARASH PT بحث ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۰۲ (UTC)

کاربر:شاهزاده پارسی

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

{{با سلام در حین گشت‌زنی در ویکی‌پدیا بعضی اوقات می‌بینم که کاربری تمامی اطلاعات را پاک کرده و اطلاعات همراه با افترا گذاشته‌است مثال صفحه کایلی جنر}} شاهزاده پارسی (بحث) ‏۱ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۲۰ (UTC)

درود، لطفاً پیوند ۵ ویرایشی که اگر دسترسی واگردانی داشتید آنها را واگردانی می‌کردید، ذکر کنید. ARASH PT بحث ‏۱ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۲۰ (UTC)

درود بر شما متأسفانه ۲ ویرایش رو به خاطر داشتم : | این و |این که البته فکر می‌کنم ویرایش مربوط به کایلی جنر بیشتر جنبه خرابکاری داشت تا ویرایش دوم با تشکر از شما شاهزاده پارسی (بحث) ‏۱ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۳:۰۷ (UTC)

Х مشارکت‌هایتان را بررسی کردم. چندان در نگهبانی و خنثی کردن ویرایش‌ها فعال نیستید و به نظرم تسلط کافی به وپ:مجاز را ندارید. این به معنی نادیده گرفتن ویرایش‌های خوب شما نیست. چند ماه دیگر ویرایش کنید و سپس دوباره درخواست دهید. برای مبارزه با خرابکاری حتماً نیاز به دسترسی نیست. ARASH PT بحث ‏۲ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۱۴ (UTC)

درود تشکر از شما شاهزاده پارسی (بحث) ‏۲ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۱۷ (UTC)

کاربر:mpnader

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

سلام، درخواست دسترسی واگردان دارم. نمونه‌هایی از خنثی سازی‌های اخیر که نیاز به واگردانی داشتند: نمونه اول، نمونه دوم، نمونه سوم -- Mpnader (بحث) ‏۹ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۰۷ (UTC)

همچنان منتظر جواب هستم. لطفاً این دسترسی را به من اعطا کنید. -- Mpnader (بحث) ‏۲۳ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۳۸ (UTC)

Х اخیرا به علت سوءاستفاده از دسترسی واگردان، این دسترسی از شما گرفته شده‌است. برای دسترسی عجله نکنید و چند ماه دیگر دوباره درخواست دهید. ARASH PT بحث ‏۲۳ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۵۰ (UTC)

کاربر:مهر آفرین

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

با عرض سلام و احترام،

خواهشمندم صلاحیت اینجانب برای گرفتن دسترسی واگردان را بررسی فرمایید.

نمونه‌هایی از ویرایش‌های انجام شده اینجانب:

[۱۲] [۱۳] [۱۴] [۱۵] [۱۶] [۱۷] [۱۸]

با احترام

کاربر:MMjexDo

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
درود بر مدیران گرامی. کار و علاقه اصلی من در ویکی چک کردن تغییرات اخیر و واگردانی خرابکاری‌ها با ابزار توینکل است و همیشه در صفحه اول مشارکت‌های من به اندازه کافی مورد واگردانی برای بررسی وجود دارد. من قبلاً هم این دسترسی را داشتم و چون نمی‌توانم ثابت کنم حساب MMjex متعلق به بنده بود امکان پس گرفتن دسترسی‌های سابق را ندارم اما با استفاده صحیح از دسترسی واگردانی آشنایی دارم. MMjexDo (بحث) ‏۱۴ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۳۷ (UTC)
درود، لطفاً پیوند ۵ ویرایشی که اگر دسترسی واگردانی داشتید آنها را واگردانی می‌کردید، ذکر کنید. ARASH PT بحث ‏۱۵ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۰۲ (UTC)
@Arash.pt: یک دو سه چهار پنج باتشکر MMjexDo (بحث) ‏۱۵ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۱:۲۲ (UTC)
  • انصراف میدم با توجه به اینکه مدیری برای رسیدگی به درخواست من نیست دیگر خواهان این دسترسی نیستم MMjexDo (بحث) ‏۲۴ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۰۹ (UTC)
دوست عزیز الان شرایط دنیا و ایران و … طبیعی نیست و درخواست بیشتر از حد معمول طول می‌کشد. الان ۳ مدیر جدا با کرونا در حال مبارزه هستند. به نظرم صبوری کنید. Mardetanha (بحث) ‏۲۴ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۱۲ (UTC)
درود مردتنهای گرامی از صمیم قلب آرزو می‌کنم این عزیزان به زودی زود سلامت خود را بازیابند و به آغوش خانواده و دوستان ویکی برگردند من هیچ عطش و علاقه‌ای برای کسب دسترسی بیشتر ندارم این واگردانی هم تنها و تنها به درد این می‌خورد که مثلاً ده ویرایش پیاپی آیپی یا کاربر خرابکار را یکجا برمی‌گرداند و دیگه لازم نیست یکی یکی نسخه‌ها را عقب برم تا نسخه سالم پیدا بشه و واگردانی کنم به جز این مورد تو بقیه زمینه‌ها ابزار واگردان توینکل امکانات کافی و بهتری را داره مثل خلاصه ویرایش و تفکیک خرابکاری. این مدیر گرامی Arash.pt واقعاً توقعی ازشان نیست دارند یک تنه به تمام درخواست دسترسی‌های گشت و واگردان و شکایت‌های تابلو اعلانات رسیدگی می‌کنند دیگه انصاف نیست توقع حوصله و اعصاب سر و کله زدن با هر معترض به رسیدگی را داشته باشن. انشالله شما و ایشان و من :)) همگی سلامت باشیم در یک فرصت دیگه ماه‌های آینده دوباره درخواست میدم MMjexDo (بحث) ‏۲۴ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۳۱ (UTC)
بله حتماً، خواستم بدانید قصد و غرضی در کار نیست و مدیران فعلاً همه سعیشان را می‌کند. درخواست شما هم دیر یا زود به آن رسیدگی می‌شود. ممنونم که درک می‌کنید. ارادتمندم Mardetanha (بحث) ‏۲۴ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۴۰ (UTC)
Х انصراف کاربر از درخواست دسترسی Déjà Vu ‏۲۶ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۳۷ (UTC)

کاربر:دلارام عطا

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
با سلام و عرض احترام. با توجه به خرابکاری‌هایی بسیاری که در روز خنثی‌سازی می‌کنم، خوشحال می‌شوم که دسترسی واگردانی داشته باشم تا بتوانم بیشتر در این زمینه کوشا باشم.

نمونه‌هایی از مقابله با خرابکاری‌ها: [۱۹] و [۲۰] و [۲۱] و [۲۲] و [۲۳] و [۲۴] و [۲۵] و [۲۶] و [۲۷] و [۲۸]

با تشکر پیشاپیش دلارام عطا ‏۱۵ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۵:۲۰ (UTC)

✓ ARASH PT بحث ‏۱۵ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۰۵ (UTC)

کاربر:تاورنیه

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

درود. فکر می‌کنم با توجه به حجم ویرایش‌ها و خنثی سازی‌های اخیر و همچنین تمیز دادن رفتارهای خرابکارانه از ویرایش‌های دارای حسن نیت، واجد شرایط دریافت این دسترسی باشم. جهت کاهش اتلاف وقت و تسریع و بهبود عملکرد سامانه پیشنهاد می‌کنم این دسترسی به بنده داده شود. ارادتمند. پدرامـگفتمان ‏۳۱ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۵۶ (UTC)

درود، لطفاً پیوند ۵ ویرایشی که اگر دسترسی واگردانی داشتید آنها را واگردانی می‌کردید، ذکر کنید. ARASH PT بحث ‏۳۱ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۴۶ (UTC)
۱، ۲، ۳، ۴ و ۵ -- ارادتمند پدرامـگفتمان ‏۲ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۱۵ (UTC)
✓ ARASH PT بحث ‏۲ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۴۳ (UTC)

کاربر:Crystal59

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ شد. آرتا SATO ‏۲۱ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۴۳ (UTC)

با سلام و احترام. مدیران محترم لطفاً ویرایش‌های بنده را به جهت صلاحیت اخذ این دسترسی بررسی کنید. چند نمونه از مقالاتی که اگر دسترسی واگردان داشتم اعمال می‌کردم: ۱، ۲، ۳ و ۴. با احترام Crystal59 (بحث) ‏۲ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۵۱ (UTC)

لطفاً پیوند تفاوت درج کنید. ARASH PT بحث ‏۲ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۴۶ (UTC)
@Arash.pt: با احترام:۱، ۲، ۳، ۴، ۵

در این موارد برای اصلاح خرابکاری، مجبور به دو بار خنثی‌سازی بودم. Crystal59 (بحث) ‏۳ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۵۲ (UTC)

کاربر:Hamedkazemi2

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

با درود. من هم تا جایی که بتوانم خرابکاری‌ها و ویرایش‌های نادرست یا غیرسازنده کاربران گمنام را واگردانی خواهم کرد؛ و من رسماً خواهان این دسترسی هستم.

نمونه‌هایی از ویرایش‌های من: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶.

با تشکر--Hamedkazemi2 (بحث) ‏۳ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۱:۱۱ (UTC)

Х لطفا وپ:بازی را مد نظر قرار دهید و کماکان برای برگردانی به نسخه‌های قبل از توینکل استفاده کنید. بیشتر ویرایش‌های درج شده نیازمند گزارش جهت پنهان‌سازی بودند. وپ:مجاز را مطالعه کنید. Déjà Vu ‏۱۸ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۲:۴۰ (UTC)

کاربر:Mpnader

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

سلام، همچنان درخواست واگردانی دارم. مشکل زیادی برام در مقابله با خرابکاری‌ها ایجاد شده. مسئله ای که بابتش دسترسی ازم گرفته شد خیلی وقته تموم شده و من الان خیلی بیشتر با قوانین آشنا شدم. ممنون میشم اعطا کنید. -- Mpnader (بحث) ‏۱۶ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۱:۱۱ (UTC)

لطفاً پیوند تفاوتِ موارد و مشکلاتی که در نگهبانی برایتان ایجاد شده را درج کنید تا بررسی جهت اعطاء دسترسی سریعتر باشد. Déjà Vu ‏۱۸ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۲:۲۳ (UTC)
1, 2, 3, ۴ و موارد متعدد دیگر -- Mpnader (بحث) ‏۱۹ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۲۴ (UTC)
Х مواردی که ذکر کردید نیازمند دسترسی واگردان نیستند، کافی است برای خنثی‌سازی از توینکل استقاده نمایید. Déjà Vu ‏۲۰ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۳:۳۱ (UTC)
این‌ها همگی خرابکاری و ویرایش‌هایی بدون حسن نیت هستند چرا نباید واگردانی شوند؟ -- Mpnader (بحث) ‏۲۰ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۴۴ (UTC)

کاربر:Mpnader

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

هر روز چندین خرابکاری بدون حسن نیت را خنثی می‌کنم. 1 2 3 4 5 ۶ -- Mpnader (بحث) ‏۲۵ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۳۵ (UTC)

Х دسترسی شما قبلاً گرفته شده و پس از آن بارها درخواست شما رد شده‌است. با توجه به تعداد درخواست‌ها و عدم توجه به نظر مدیران، تا سه ماه آینده همه درخواست‌های شما رد خواهد شد. ARASH PT بحث ‏۲۵ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۲۸ (UTC)

کاربر:Iliya wiki

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х درخواست متروک آرتا SATO ‏۲۳ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۲۲ (UTC)

درود خدمت مدیران عزیز ویکی پدیا. من با حدود 1500 ویرایش و 18 مقاله در ویکی پدیای فارسی، همچنین حدود 6ماه سابقه مبارزه با تروالینگ و خرابکاری، درخواست دسترسی واگردان را دارا هستم. البته ساعاتی پیش، با درخواست گشت خودکار بنده از طرف جناب ارتا، مورد موافقت واقع شده بود. البته لازم به ذکر است که با پیشنهاد ایشان در صفحه بحث بنده با متن از قبل آماده شده، بیشتر برای رسیدن به این دسترسی امیدوار شدم. :) با احترام فراوان – ایلیا فرهنگ « گفتگو  » ‏۲ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۱۱ (UTC)

درود، لطفاً پیوند ۵ ویرایشی که اگر دسترسی واگردانی داشتید آنها را واگردانی می‌کردید، ذکر کنید. ARASH PT  بحث  ‏۲ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۳۷ (UTC)

کاربر:Vivina3290

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ شد. آرتا SATO ‏۵ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۴۴ (UTC)

با درود و خسته نباشید به مدیران ویکیپدیا بنده خواهان دسترسی واگردان هستم Vivina3290 (بحث) ‏۵ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۳۰ (UTC) نمونه‌ای از پیوندها [۲۹] [۳۰] [۳۱] [۳۲] [۳۳] [۳۴] [۳۵] [۳۶] Vivina3290 (بحث) ‏۵ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۳۷ (UTC)

کاربر:ملانصرالکفر

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ شد. آرتا SATO ‏۸ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۴۵ (UTC)
صفحات زیادی هستند که نیاز به واگردانی دارند اما من این امکان را ندارم تا به اصلاح آنها بپردازم، لطفا واگردانی را به من اعطا کنید.چند نمونه [۳۷]

[۳۸] [۳۹] [۴۰] [۴۱] [۴۲] [۴۳] [۴۴] [۴۵] و... AL-KOFR◼️ (بحث) ‏۶ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۳:۰۸ (UTC)

کاربر:Vkjzh45ls325dkf321vgl

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ شد. آرتا SATO ‏۱۷ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۲۳:۱۲ (UTC)

با سلام. برای مبارزه با خرابکاری و بهبود ویکی پدیا و از این حرفا -- Vkjzh45ls325dkf321vgl (بحث) ‏۱۷ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۲۹ (UTC)

درود چند نمونه از خنثی‌سازی‌هایتان که مجاز به استفاده از دسترسی واگردان بوده‌اند را فهرست کنید.-- آرتا SATO ‏۱۷ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۲۲ (UTC)
[۴۶] [۴۷][۴۸][۴۹][۵۰][۵۱][۵۲][۵۳]
-- Vkjzh45ls325dkf321vgl (بحث) ‏۱۷ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۳۸ (UTC)

کاربر:Abolfazl khoshnavid

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
دلیل درخواست را اینجا بنویسید. Abolfazl khoshnavid (بحث) ‏۲۱ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۴۵ (UTC)

با سلام و احترام خدمت مدیران محترم، لطفا با بررسی ویرایش های اخیر و توجه به تمیز کاری مقالات توسط اینجانب صلاحیت بنده را در این مورد دسترسی بررسی کنید. با تشکر

Х در مشارکت‌های شما، خنثی‌سازی‌های خرابکاری دیده نشد. Telluride (بحث) ‏۲۱ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۳۶ (UTC)

کاربر:Surboni

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х وپ:مجاز را ببینید. آرتا SATO ‏۲۱ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۵۲ (UTC)

با درود، برای مقابله با خرابکاری‌ها درجهت بهبود دانشنامه تقاضای دسترسی واگردانی را دارم. 1، 2، 3، 4 و 5 از مواردی هستند که در آن به این دسترسی نیاز بود. ☆Surboni☆ «بحث» ‏۲۱ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۵۰ (UTC)

کاربر:‪Anonymous Mamad‬

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ لطفا در استفاده از این دسترسی دقت لازم را مبذول داشته و امضاء در صفحه‌های بحث ویکی‌پدیا را فراموش نفرمائید. Déjà Vu ‏۳۱ دسامبر ۲۰۲۰، ساعت ۰۳:۰۸ (UTC)

با سلام و خسته نباشید با توجه به ویرایش های بنده و استفاده این جانب از ابزار آرتی‌آرسی با توجه به دانش کامل در زمینه مقابله با خرابکاری ها در خواست دسترسی واگردان دارم ویرایش هایی که انجام شده است توسط من برای جلوگیری از خراب کاری ها
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹
ارادتمند.

کاربر:IamRezaMousavi

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х به نظرم هنوز زود است. میتوانید از توینکل استفاده کنید. آرتا SATO ‏۲۸ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۹:۳۹ (UTC)
سلام مدیران محترم لطفاً ویرایش‌هایم را بررسی کنید و در صورت صلاحدید این دسترسی را اعطا کنید ارادتمند IamRezaMousavi (بحث) ‏۱۶ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۵:۰۱ (UTC)
درود چند نمونه از خنثی‌سازی‌هایتان که مجاز به استفاده از دسترسی واگردان بوده‌اند را فهرست کنید.-- آرتا SATO ‏۱۶ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۰:۳۴ (UTC)
@Samuel T.Owen: با سلام. همه ویرایش‌های من بابت تمیزکاری و جلوگیری از خرابکاری میباشد. ارادتمند IamRezaMousavi (بحث) ‏۲۷ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۵۲ (UTC)

کاربر:LordProfo

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
با سلام و درود خدمت شما، بنده برای مبارزه با خرابکاران به این دسترسی نیازمند هستم. لطفا ویرایش های بنده را بررسی کنید که آیا لیاقت این دسترسی را دارم یا خیر با تشکر. LordProfo (بحث) ‏۹ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۴:۳۰ (UTC)
@LordProfo: عرض سلام و احترام. چند نمونه از خنثی‌سازی‌هایتان که مشمول واگردانی بوده‌اند را لیست کنید. Telluride (بحث) ‏۹ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۴۱ (UTC)
✓ https://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A8%D8%AD%D8%AB_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1:Telluride&oldid=31119377#دسترسی_واگردان Telluride (بحث) ‏۹ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۴۴ (UTC)

کاربر:IamRezaMousavi

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х من باید بدانم که شما متوجه کارکرد این دسترسی هستید یا نه. با توجه به پاسخی که دادید و این خنثی‌سازی که ویرایش کاربر خرابکاری نبوده، درخواست رد می‌شود. در اینگونه موارد نباید از دسترسی واگردان استفاده کنید. وپ:مجاز را ببینید. آرتا SATO ‏۲ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۱:۳۷ (UTC)
دلیل درخواست را اینجا بنویسید. IamRezaMousavi (بحث) ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۵۶ (UTC)

با سلام. مدیران محترم لطفاً ویرایش‌هایم را بررسی کنید و دسترسی واگردانی را بهم بدهید. ارادتمند IamRezaMousavi (بحث) ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۵۶ (UTC)

IamRezaMousavi عزیز، چند نمونه از خنثی‌سازی‌هایتان که مجاز به استفاده از دسترسی واگردان بوده‌اند را فهرست کنید.--آرتا SATO ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۵۹ (UTC)
همه ویرایش‌های من جهت تصحیح مقالات و خنثی‌سازی برخی خرابکاریِ افراد بدون حساب کاربری می‌باشد. ارادتمند IamRezaMousavi (بحث) ‏۱ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۰:۱۳ (UTC)

کاربر:M.Jamshidi6

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ شد. آرتا SATO ‏۶ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۵۷ (UTC)
دلیل درخواست را اینجا بنویسید. م.جمشیدی (بحث) ‏۶ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۳۷ (UTC)

درود، بنده درخواست دسترسی واگردانی را دارم. م.جمشیدی (بحث) ‏۶ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۳۸ (UTC)

م.جمشیدی، چند نمونه از خنثی‌سازی‌هایتان که مجاز به استفاده از دسترسی واگردان بوده‌اند را فهرست کنید.-- آرتا SATO ‏۶ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۴۲ (UTC)
آرتا، [۵۴] و [۵۵] و [۵۶] و [۵۷] م.جمشیدی (بحث) ‏۶ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۵۵ (UTC)

کاربر:Javadhidden

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
با سلام من معمولا درخواست دسترسی رو نمیخوام ولی چند روزی هست در برخی مقالات مثل مقاله سیاوش یک کاربر که فقط IP دارد مواردی را نوشته است که وقتی میخوام خنثی سازی کنم مینویسه به علت تعرض ویرایش نمیتوان خنثی سازی کرد. یا در ابلق (فیلم) نیز همین قضیه وجود دارد. هدف از درخواستم این است که این موارد رو وقتی میبینم بتونم جلوش رو بگیرم حتما ممنون میشم صلاحیتم رو با ویرایش هام بررسی کنید. Javadhidden (بحث) ‏۱۳ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۱:۲۶ (UTC)
@Javadhidden: سلام. چند نمونه از خنثی‌سازی‌هایتان که مشمول واگردانی بوده‌اند را لیست کنید. Telluride (بحث) ‏۱۳ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۲۳ (UTC)
@Telluride: واقعیت من هدفم مقابله با خرابکاری هایی مثل موارد زیر هست
  1. نمونه یک
  2. نمونه دو
  3. نمونه سه
  4. نمونه چهار
  5. نمونه پنج
  6. نمونه شش
  7. نمونه هفت
  8. نمونه هشت
  9. نمونه نه Javadhidden (بحث) ‏۱۴ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۰۵:۱۰ (UTC)
@Javadhidden: سلام. نمونه‌های ۱، ۵ و ۷ مشمول واگردانی نمی‌شوند. وپ:واگردان را به دقت مطالعه بفرمائید. فعلاً به شما دسترسی موقت یک‌ماهه اعطا می‌گردد و پس از یک‌ماه به بنده اطلاع دهید تا در صورتی که درست استفاده کرده‌بودید به شما دسترسی دائم را اعطا کنم. Telluride (بحث) ‏۱۵ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۱:۴۸ (UTC)

کاربر:Ehsan Sharji

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х به نظرم نیاز به کسب تجربه بیشتری دارید. آرتا SATO ‏۲۲ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۴:۵۶ (UTC)
دلیل درخواست را اینجا بنویسید. Ehsan Sharji (بحث)

سلام.من ویرایش های طولانی می کنم که وقتی خراب می شوند، دیگر نمی توانم آن ها را برگردانم.یا در مبارزه راحت تر با خرابکاری به ذین دسترسی نیاز دارم

کاربر:نمونه

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х عدم فعالیت. بعدا دوباره درخواست دهند. آرتا SATO ‏۲۹ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۰۸ (UTC)
دلیل درخواست را اینجا بنویسید. Beheshtihossein (بحث) ‏۶ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۱۴:۱۷ (UTC)

با درود به دوستان مدیر. از آنجا که طی ده سال گذشته یکی از دغدغه‏ های من به عنوان عضو کوچکی از اهالی زبان و ادبیات فارسی، رشد ویکی‏ پدیای فارسی به ویژه در حوزه ادبیات بوده و هست تقاضای دسترسی واگردان دارم. امیدوارم بتوانم جلوی خرابکاری هایی که گاه و بیگاه توسط کاربرانی ناآشنا به قوانین ویکی پدیا یا با عدم دانش کافی در این حوزه صورت می گیرد را اصلاح کنم. سپاسگزارم. Beheshtihossein (بحث) ‏۶ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۱۴:۱۷ (UTC)

درود Beheshtihossein، لطفا چند نمونه از خنثی‌سازی‌هایتان که مجاز به استفاده از دسترسی واگردان بوده‌اند را فهرست کنید.-- آرتا SATO ‏۶ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۳۹ (UTC)

کاربر:ax777

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ شد. آرتا SATO ‏۱۴ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۱۵ (UTC)
درود. بعضی اوقات با استفاده از تغییرات اخیر از ویکی نگهبانی می‌کنم.این بخشی از خرابکاری‌هایی است که من با استفاده از توینکل و خنثی‌سازی اصلاح کردم. چون یافتن تمام خرابکاری‌هایی که اصلاح کردم زمان‌بر و سخت است بخشی از آن‌ها که متنوع است و شامل گروه بزرگی از خرابکاری‌ها است را قرار می‌دهم.[۵۸]،[۵۹]،[۶۰]،[۶۱]،[۶۲]،[۶۳]،[۶۴]،[۶۵]،[۶۶]. Ax777 (بحث) ‏۱۳ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۰۸:۱۹ (UTC)

کاربر:Javadhidden

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ شد. آرتا SATO ‏۱۹ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۱۵ (UTC)
با سلام و عرض خسته نباشید. من به مدت یک ماهه دسترسی واگردان را داشتم. نمونه ای از فعالیتم در این یک ماه رو براتون نمونه کردم تا در صورت صلاحدید به فرموده خودتون دسترسی رو دائمی کنین. Javadhidden (بحث) ‏۱۹ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۰۵:۱۲ (UTC) نمونه یک نمونه دو نمونه سه نمونه چهار نمونه پنج نمونه شش نمونه هفت نمونه هشت نمونه نه نمونه ده نمونه یازده

کاربر:نمونه

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х وپ:مجاز را ببینید. آرتا SATO ‏۲۹ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۱۵ (UTC)
درود ،گاهی اوقات در برخی از مقالات کم اهمیت ویکی خرابکاری های پی در پی رخ میدهد که از چشم اکثریت دور میماند و برای تصحیح آنها نیاز به خنثی سازی دستی دارم مانند این ،اگر دسترسی واگردانی را داشته باشم نیاز به صرف وقت برای خنثی‌سازی دستی نخواهم داشت ،ممنونم .Greater-Amin (بحث) ‏۲۳ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۱۳:۲۵ (UTC)Greater-Amin

کاربر:Mohammad Cowboy

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ وپ:مجاز را ببینید و فقط و فقط برای مقابله با خرابکاری از این دسترسی استفاده کنید و برای مواردی که خرابکاری نیستند از واگردان استفاده نکنید. آرتا SATO ‏۲۹ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۱۳ (UTC)
سلام به دلیل برخورد با خرابکاری‌هایی مثل [1] [2] [3] [4] [5] درخواست واگردانی دارم. Mohammad Cowboy (بحث) ‏۲۴ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۰۸:۲۸ (UTC)

کاربر:Avestatis

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ شد. آرتا SATO ‏۲۹ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۱۰ (UTC)
دلیل درخواست را اینجا بنویسید.

با سلام خدمت مدیران محترم؛ لطفاً ویرایش های بنده را برای اخذ این دسترسی بررسی کنید. نمونه هایی از خنثی سازی هایی که انجام دادم: این این این این این این این

با تشکر Avestatis (بحث) ‏۲۶ آوریل ۲۰۲۱، ساعت ۱۹:۳۹ (UTC)

کاربر:Aliaskari68

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х در مشارکت‌های شما اثری از مبارزه با خرابکاری نیست. داشتن این دسترسی برای همهٔ کاربران ضروری نیست و برای برگداندن چندین ویرایش متوالی می‌توانید از ابزار توینکل استفاده کنید. {{کاربر|جـیپیوتر}}بحث ‏۳ مهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۰۶ (UTC)
دلیل درخواست را اینجا بنویسید. Aliaskari68 (بحث) ‏۲ مهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۸:۱۰ (UTC)
Aliaskari68 (بحث) ‏۲ مهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۸:۱۲ (UTC)

کاربر:Makhloogh

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
دلیل درخواست را اینجا بنویسید. با سلام و عرض احترام؛ بنده در حدود دو سال و نیم عمر ویکی پدیایی دارم و بیش از ۴۰۰ ویرایش صحیح نیز داشته ام. با توجه به خرابکاری‌هایی که خنثی‌سازی می‌کنم و مجبور به زدن چند کلیک برای رسیدن به آخرین ویرایش صحیح هستم، خوشحال می‌شوم که دسترسی واگردانی داشته باشم تا بتوانم بیشتر در این زمینه کوشا باشم.

نمونه‌هایی از مقابله با خرابکاری‌ها را در ویرایش های بنده می توانید مشاهده بفرمایید. نمونه هایی از خنثی سازی هایی که انجام دادم: [۶۷] و [۶۸] و [۶۹] و [۷۰] و [۷۱] پیشاپیش از لطف شما بزرگواران سپاسگزارم مخلوق (بحث) ‏۳ مهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۴:۲۱ (UTC)

Х @Makhloogh: سلام. این پنج ویرایشی که پیوند دادید هیچ‌یک خرابکاری آشکار نیستند. دقت کنید احتمال زیادی وجود دارد که افزودن مطالب بدون منبع با حسن نیت و به‌منظور گسترش محتوا انجام شده‌باشند. با این حال، در ویرایش‌های شما مواردی از مبارزه با خرابکاری نظیر ویژه:تفاوت/31970276 و ویژه:تفاوت/31452822 که به‌وضوح «خرابکاری آشکار» هستند را هم می‌شود دید. ترجیحاً خود را با مفهوم خرابکاری بیشتر آشنا کنید وپ:مجاز را هم مطالعه کنید. سپس مدتی بعد دوباره درخواست دهید. ممنون. {{کاربر|جـیپیوتر}}بحث ‏۳ مهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۱۴ (UTC)