ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
میانبر:

کاربر:HnSr

با سلام، تقاضای باز پس گیری دسترسی را دارم. HnSr (بحث) ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۰۵ (UTC)

با سلام متقابل. کدام دسترسی را؟ --آرش ۹ مرداد ۱۳۹۴/ ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۱۰ (UTC)
واگردانی. --HnSr (بحث) ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۲۶ (UTC)
۴ ماه پیش جناب فاطمی این دسترسی را از شما با ذکر دلیل (واگردانی‌های غیرمجاز در خون‌ادراری) واستانده‌اند. --آرش ۹ مرداد ۱۳۹۴/ ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۳۵ (UTC)
خوب حالا دوباره دسترسی را بدهید، تا راحت تر خرابکاری‌ها را واگردانی کنم، در ضمن صفحه بحث من را نگاهی بیاندازید علاوه روند، قطع دسترسی دائمی نبوده است. --HnSr (بحث) ‏۱ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۳۱ (UTC)

هیچ کسی نیست به این درخواست رسیدگی کند؟ --HnSr (بحث) ‏۲۰ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۳۶ (UTC)

@Fatemi: سلام، برای بررسی دقیق‌تر :-) درفش کاویانی (بحث) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۳۹ (UTC)
درود بر شما و @HnSr:. دلیل این خنثی سازی با توجه به دلیل منطقی در بحث الگو، چیست؟ دوست من، این ویرایش به هیچ وجه در بی طرفی خللی ایجاد نمی کند و از سویی به هم ریختگی مقالات که در صورت ویرایش غلط در آن ها انجام شود را از میان می برد.ح.فاطمی«ب» ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ساعت ۰۰:۲۴ (ایران) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۵۴ (UTC)

کاربر:Amirkariminooghabi

با درود؛ برای بهینه سازی ویکی پدیای فارسی، تقاضای دسترسی واگردان دارم. با تشکر امیر کریمی گنابادی (بحث) ‏۲۲ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۰۴ (UTC)
Х در پانصد ویرایش اخیرتان نگریستم و اثری ازخنثی سازی نیافتم. خواهشمندم فعالیت پاسبانی خود را بیشتر منید و دوباره درخواست دهید. -- – نوژن (بحث) ‏۲۴ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۳:۴۴ (UTC)
@نوژن:با درود و احترام؛ حق با شماست و در بیشتر موارد، خنثی سازی هایم را از طریق کلید خنثی سازی انجام نداده ام. ممنونم امیر کریمی گنابادی (بحث) ‏۲۵ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۴۵ (UTC)


کاربر:Navidff

سلام، من این دسترسی را داشتم ولی نمی‌دانم چه شد از من گرفته شد. احتمالاً اشتباهی رخ داده. هیچ چیزی هم به خود بنده اعلام نشده. با این حال خواستار بازستانی این دسترسی هستم. نوید (گفت‌وگو) ‏۲۶ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۰۲ (UTC)
@Navidff: درود؛ لطفاً پیوند تفاوت هایی از خنثی سازی های مفیدتان ارائه دهید. ح.فاطمی«ب» ۲۰ شهریور ۱۳۹۴، ساعت ۱۲:۵۷ (ایران) ‏۱۱ سپتامبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۲۷ (UTC)


کاربر:Parspersian1

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. Parspersian1 (بحث) ‏۱۷ سپتامبر ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۲۹ (UTC)

لطفا پیوندهای خنثی‌سازی‌های اخیر خود را قرار دهید. همچنین دلیل خود برای داشتن این دسترسی را عنوان نکردید. --آرمان (بحث) ‏۱۳ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۵:۵۶ (UTC)

کاربر:MRAbadani

بنده در صفحه های زیادی مشاهده نمودم که کاربران بدون عضویت اقدام به ویرایش هایی می کنند که هیچ گونه کمکی به ویکی پدیا نمی کند و تنها کاربران را بر این می دارد تا آن ها را خنثی کنند. و یرایش های خرابکارانه و همچنین ویرایش های بدون منبع و... از این رو مایل به کمک به مدیران ویکی پدیا در این زمینه هستم. ツ‏ آقـای آبـادانــی ツ (بحث) ‏۵ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۲۷ (UTC)

لطفا پیوندهای خنثی‌سازی‌های اخیر خود را قرار دهید. --آرمان (بحث) ‏۱۳ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۵:۵۴ (UTC)

کاربر:Mehrdad elli

با سلام برای بهبود ویکی پدیا اجازه دسترسی میخوام Mehrdad elli (بحث) ‏۲۲ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۵:۳۷ (UTC)mehrdad_elli
لطفا پیوندهای خنثی‌سازی‌های اخیر خود را قرار دهید.--آرمان (بحث) ‏۱۳ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۵:۵۲ (UTC)

کاربر:Mahdi13770105

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. my_name_is_mahdi ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۹:۱۰ (UTC) من برای ویگی پدیا میخواهم بهترین ها را فراهم اورم / و بیشتر برای زبان فارسی / و میخوام این دسترسی را به من اعطا کنید با تشکر
لطفا پیوندهای خنثی‌سازی‌های اخیر خود را قرار دهید. با احترام--Sahehco / گفتگو ‏۲۵ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۳۶ (UTC)

کاربر:AmirAK

با درود، برای همکار خوبمان، آقای AmirAK درخواست اعطای دسترسی واگردانی می‌کنم. از کاربران قدیمیِ ویکی‌فا هستند، همکاری‌هایشان بسیار مفید و خنثی‌سازی‌هایشان مؤثر و بجا بوده‌است. با سپاس، Hamid Hassani (بحث) ‏۲۵ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۴۰ (UTC)

با درود، لطفاً پیوند چند مورد از خنثی‌سازی‌های اخیر ایشان را قرار دهید. با احترام--Sahehco / گفتگو ‏۲۵ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۲۱:۳۵ (UTC)
بله، حتماً: در مقاله‌های تبریز، محسن هشترودی، و محمد علی‌اکبری: یک، دو، سه، چهار، پنج، شش، هفت. با احترام، ارادتمند، Hamid Hassani (بحث) ‏۲۶ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۰۵:۴۹ (UTC)
از کاربر:Hamid Hassani، به خاطر لطفی که به بنده داشتند بی‌نهایت سپاسگزارم. تصور می‌کنم، در صورتی که دسترسی واگردانی به بنده اعطا شود، بهتر و راحت تر بتوانم با ویرایش‌های ناصحیح و خرابکارانه مقابله کنم. --AmirAK (بحث) ‏۲۶ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۵۸ (UTC)
✓آرمان (بحث) ‏۱۳ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۵:۴۹ (UTC)

کاربر:هفشجانی

با توجه به سابقه مفید کاربر که در صفحه مشارکت‌های او نیز دیده می‌شود، درخواست دارم دسترسی واگردانی به کاربر داده شود. مهدی صفار ۱۲ فروردین ۱۳۹۵، ساعت ۱۴:۱۶ (ایران) ‏۳۱ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۴۶ (UTC)
بنظرم خودشان درخواست دهند بهتر است، شاید تمایلی به داشتن این دسترسی نداشته باشند. --آرمان (بحث) ‏۱۳ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۵:۵۰ (UTC)
@AzorAhai: درود، اگر بنده را قابل این امر بدانید و با تشکر از آقای صفار این درخواست را شخصاً در این بخش اعلام می‌کنم. با تشکر جهان بین هفشجانی (بحث) ‏۱۷ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۳۳ (UTC)
✓ دسترسی اعطا شد. – آرمان (بحث) ‏۱۷ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۰:۴۴ (UTC)

کاربر:Gharouni

درود. من تا حدی قادر به واگردانی هستم. لذا درخواست دسترسی میکنم که اگر با داشتن دسترسی کار نگهبانی و مقابله با خرابکاری آسانتر میشود قادر به انجامش باشم. قارونیبحث ‏۱۰ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۱۰ (UTC)
✓آرمان (بحث) ‏۱۳ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۵:۴۵ (UTC)


کاربر:Hussein Ghofrani

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. Hussein Ghofrani (بحث) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۷ (UTC)

سلام من برای خراب کاری های زیاد که شاید پیش بیاید این توانایی را لازم دارم اگر می شود این توانایی را به من بدهید. Hussein Ghofrani (بحث) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۷ (UTC)

با درود، لطفاً پیوند چند مورد از خنثی‌سازی‌های اخیرتان را قرار دهید.--آرمان (بحث) ‏۲۵ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۴۱ (UTC)

[۱] [۲] [۳] [۴]

✓ اعطا شد. – آرمان (بحث) ‏۲۶ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۵۲ (UTC)

کاربر:Derakhshan52

سلام. بنده ساعات زیادی از وقتم را در اینجا می گذرانم و با راهنمائی دوستان کهنه کار روز به روز حرفه ای تر عمل می کنم. بارها شاهد خرابکاری و ویرایش های نادرست برخی آی پی ها و کاربران تازه وارد بودم و به نوبه خودم سعی در خنثی سازی و بعضا واگردانی نمودم. احساس می کنم با داشتن این دسترسی بهتر بتوانم عمل کنم. با تشکر درخشـان/ ‏۱۸ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۳:۴۸ (UTC)

چند مورد: [۵]٫[۶]٫[۷]٫[۸]٫[۹] و ... آخرین [۱۰] . درخشـان/ ‏۱۸ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۰۸ (UTC)
✓ اعطا شد. – آرمان (بحث) ‏۲۵ مهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۴۴ (UTC)


کاربر:Mahdi28

اصلاح ویرایش‌های نادرست و مبارزه با خرابکاری‌های پی در پی، بدون دسترسی واگردانی کمی دشوار است و نیاز به خنثی سازی چند مرحله‌ای دارد. برای آسان شدن این کار نیاز به این دسترسی دارم. Mahdi28 (بحث) ‏۱۴ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۱:۴۵ (UTC)

چند نمونه از خنثی سازی‌های اخیر: [۱۱] [۱۲] [۱۳] [۱۴] [۱۵]

✓ اعطا شد. – آرمان (بحث) ‏۱۴ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۳۲ (UTC)


کاربر:Behzad39

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. Behzad39 (بحث) ‏۱۴ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۳۶ (UTC)

سلام بر دوستان عزیز، با توجه به مشکلاتی که در ساعات اخیر در ویکی‌پدیا ایجاد شده درخواست دسترسی واگردانی دارم تا بتوانم برای کل جامعه مفید باشم. انشالله بعد از حل این مشکل در صورت صلاحدید مدیران مشکلی در پس دادن دسترسی ندارم. مشارکتهای ضدخرابکاری اخیر هم که کاملا مشخص است.--Behzad39 (بحث) ‏۱۴ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۳۶ (UTC)

✓ اعطا شد. – آرمان (بحث) ‏۱۴ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۴۴ (UTC)


کاربر:AnuJuno

به طور موقت خواستار دسترسی هستم. ▬ Anu‍Juno ‏۱۶ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۳ (UTC)
✓ اعطا شد. – آرمان (بحث) ‏۱۶ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۶ (UTC)


کاربر:Azadi68

برای سرعت‌بخشی به مواردی که نیاز به خنثی‌سازی و واگردانی دارند اعم از اشتباهات ویرایشی و خرابکاری‌ها. نمونه‌هایی از خنثی‌سازی‌ها: [۱۶]، [۱۷]، [۱۸]، [۱۹]، [۲۰]، [۲۱]، [۲۲]، [۲۳]، [۲۴]، [۲۵] Azadi (بحث) ‏۱۶ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۴۶ (UTC)
✓ اعطا شد. – آرمان (بحث) ‏۱۶ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۵۱ (UTC)


کاربر:Mani-bakhtiar

با درود به مدیرانِ گرامی! بنده برای استفاده از نرم‌افزارِ هاگل و گشت‌زنیِ بهتر به این دسترسی نیاز دارم. با تشکر مانی بختیار (بحث) ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۲۹ (UTC)
✓ اعطا شد – آرمان (بحث) ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۳۱ (UTC)
با سپاسِ فراوان از جنابِ آرمان برای اعتمادشان به بنده. تلاش می‌کنم ازین دسترسی به درستی استفاده کنم. /مهرافزون!--مانی بختیار (بحث) ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۳:۳۴ (UTC)


کاربر:Wikimostafa

کمک به دوستان در این روزها. Wikimostafa (بحث) ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۱۰ (UTC)
✓ اعطا شد – آرمان (بحث) ‏۱۸ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۲۶ (UTC)


کاربر:KhabarNegar

صرفاً چون از نداشتن این کلاه در عرف عدم تسلط برداشت می‌شود، در نتیجه کاربران در عمل مجبورند درخواستش کنند، هر چند با توینکل در حقیقت نیازی به این کلاه نیست، ارادتمند، KhabarNegar خبرنگار ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۴۴ (UTC)

Pictogram voting comment.svg نظر بعنوان یک کاربر: مدیری که این درخواست را بررسی می‌کند توجه کند کاربر قبلا این دسترسی را داشته است ولی بعلت سابقه جنگ ویرایشی و خنثی‌سازی بدون بحث با وجود تذکرهای فراوان از دست داده است.--آرمان (بحث) ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۵۳ (UTC)

من بر اساس Wikipedia Guidelines عمل کرده‌ام مدیر محترم. هیچ کاری خلاف رهنمودها انجام نداده‌ام، هیچ کاری. اگر آمادگی و تسلط‌اش را داری وارد ریزش شویم. KhabarNegar خبرنگار ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۰۸ (UTC)
اگر واقعاً به دنبال حقیقت هستید، اینجا [۲۶] هست، باز هم اگر بخواهید و تسلط و توانش را داشته‌باشید، حاضرم براساس رهنمودها ریز شوم، KhabarNegar خبرنگار ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۲۱ (UTC)


کاربر:AnuJuno

حجم خرابکاری‌ها کاهش یافته و دیگر نیازی به این دسترسی احساس نمی‌کنم به همین خاطر خواهان بازپس دادن دسترسی هستم. با سپاس از جناب مهدی صفار و آرمان ▬ Anu‍Juno ‏۲۱ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۱۵ (UTC)
✓ واستانده شد — حجت/بحث ‏۲۲ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۰۰:۱۱ (UTC)