ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو


کاربر:SalmanZ

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
درود، دسترسی داده شد. Arta Sharaky ‏۳۰ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۱۲:۳۰ (UTC)
درود، برای مقابله با خرابکاری‌های آشکار مثل نمونه زیر درخواست دسترسی واگردانی دارم. با سپاس SalmanZ (بحث) ‏۲۶ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۳۱ (UTC)

یک نمونه SalmanZ (بحث) ‏۲۶ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۳۱ (UTC)


کاربر:NameGame

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
انجام شد. مهرنگار (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۵:۰۵ (UTC)
درخواست ستاندن دسترسی

درود. اکنون به این دسترسی نیاز ندارم و صحیح می‌بینم برای واگردانی از توینکل استفاده کنم، چون خنثی‌سازی و حتی واگردانی از طریق توینکل به کاربر اجازه تأیید واگردانی را می‌دهد، به خاطر دارم تاکنون دوبار سهواً از این دسترسی واگردانی استفاده کردم (نمونه واگردانی سهوی) و برای جلوگیری از واگردانی سهوی دوباره، نمی‌خواهم این دسترسی را داشته باشم و درخواست دارم دسترسی واگردانی از حساب کاربری من ستانده شود. سپاس NameGame (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۵:۰۱ (UTC)

کاربر:Mani Shokoohi

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
درود بجز موردی اولی که آوردید، دو ویرایش دیگر نیازی به استفاده از دسترسی واگردان ندارد. بیشتر با مفهوم خرابکاری و دسترسی واگردان آشنا شدید، آن هنگام دسترسی را به شما خواهم داد. Arta Sharaky ‏۲۶ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۱:۲۰ (UTC)

با عرض سلام. بنده به سفارش یاماها ۵ در اینجا و مبارزه هر چه بیشتر با خرابکاری در مقاله ها خواهان این دسترسی هستم. با تشکر.--مانی شکوهی ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۲:۴۰ (UTC)

درود @Mani Shokoohi: گرامی، ممنون که می‌خواهید کمک کنید.
تعدادی از ویرایشای اخیرتان که نیازمند استفاده از دسترسی واگردان بوده است را در اینجا فهرست کنید. Arta Sharaky ‏۲۵ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۲:۳۰ (UTC)

البته ویرایش های این چنینی بسیار کم بودند و هر چند هفته یک بار اتفاق می افتادند ولی امروز از اقبال خوب من یک چنین اتفاقی در [۱] و یا یک موردی که به نسبت دیگری کمتر جدیدی بود در [۲] و یا حتیٰ در صفحه بحث خودم توسط یک آی پی ناشناس [۳]. ارادتمند--مانی شکوهی ‏۲۵ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۳:۴۸ (UTC)

@Sharaky: با عرض سلام و خسته نباشید؛ فکر می کنم حال با مفهوم خرابکاری بیشتر آشنایم. آیا امکان دارد این دسترسی همچنان به من تعلق گیرد؟ با تشکر--مانی شکوهی ‏۳۱ مهٔ ۲۰۱۸، ساعت ۰۸:۱۹ (UTC)

درود @Mani Shokoohi:، چند نمونه از واگردانی‌هایتان را فهرست کنید.-- Arta Sharaky ‏۶ ژوئن ۲۰۱۸، ساعت ۱۲:۴۴ (UTC)
@Sharaky:نمونه اول،نمونه دوم--مانی شکوهی ‏۷ ژوئن ۲۰۱۸، ساعت ۰۲:۰۳ (UTC)
دسترسی را دادم. ولی در استفاده از واگردانی دقت زیادی به خرج دهید و فقط در مواقعی که خرابکاری بود ازین دسترسی استفاده کنید. Arta Sharaky ‏۷ ژوئن ۲۰۱۸، ساعت ۱۴:۲۷ (UTC)


کاربر:Writersfinger

درود بر شما. در روز به صفحات بسیاری بر میخورم که یک نفر چندین ردیف تغییر انجام داده اما نمیتونم با خنثی سازی اونرو برگردونم. مثل صفحه کانیه که چند وقت پیش از مهرنگار کمک خواستم و یکی از دوستان انجام داد. برای همین خواهان دسترسی به واگردانی هستم. با سپاس.Writersfinger (بحث) ‏۱۱ ژوئن ۲۰۱۸، ساعت ۰۷:۵۰ (UTC) Writersfinger (بحث) ‏۱۱ ژوئن ۲۰۱۸، ساعت ۰۷:۵۰ (UTC)
درود @Writersfinger: گرامی، لطفا چند مورد از خنثی‌سازی‌های اخیرتان که نیازمند دسترسی واگردان بوده‌است را فهرست کنید.-- Arta Sharaky ‏۱۳ ژوئن ۲۰۱۸، ساعت ۱۳:۰۷ (UTC)
درود بر شما. موارد بسیاری بودن که با خنثی سازی بیشتر سردر گم میشدم. برای مثال چیزی که یادم میاد صفحه کانیه وست بود که هر کار کردم درست نشد تا جایی که کمک خواستم و بیشتر از یک روز اگه اشتباه نکنم به همون صورت مونده بود... Writersfinger (بحث) ‏۱۳ ژوئن ۲۰۱۸، ساعت ۱۶:۵۳ (UTC)
در [۴] رو عرض کردمWritersfinger (بحث) ‏۱۷ ژوئن ۲۰۱۸، ساعت ۱۳:۴۲ (UTC)