ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
Emblem-important.svg
قبل از اضافه نمودن هر گونه درخواستی برای دسترسی،این راهنمایی ها را بخوانید.
میانبر:

برای افزودن درخواست تازه بر روی این پیوند کلیک کنید.

واگردان (افزودن درخواست)کاربر:HnSr

با سلام، تقاضای باز پس گیری دسترسی را دارم. HnSr (بحث) ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۰۵ (UTC)

با سلام متقابل. کدام دسترسی را؟ --آرش ۹ مرداد ۱۳۹۴/ ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۱۰ (UTC)
واگردانی. --HnSr (بحث) ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۲۶ (UTC)
۴ ماه پیش جناب فاطمی این دسترسی را از شما با ذکر دلیل (واگردانی‌های غیرمجاز در خون‌ادراری) واستانده‌اند. --آرش ۹ مرداد ۱۳۹۴/ ‏۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۳۵ (UTC)
خوب حالا دوباره دسترسی را بدهید، تا راحت تر خرابکاری‌ها را واگردانی کنم، در ضمن صفحه بحث من را نگاهی بیاندازید علاوه روند، قطع دسترسی دائمی نبوده است. --HnSr (بحث) ‏۱ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۳۱ (UTC)

هیچ کسی نیست به این درخواست رسیدگی کند؟ --HnSr (بحث) ‏۲۰ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۳۶ (UTC)

@Fatemi: سلام، برای بررسی دقیق‌تر :-) درفش کاویانی (بحث) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۳۹ (UTC)
درود بر شما و @HnSr:. دلیل این خنثی سازی با توجه به دلیل منطقی در بحث الگو، چیست؟ دوست من، این ویرایش به هیچ وجه در بی طرفی خللی ایجاد نمی کند و از سویی به هم ریختگی مقالات که در صورت ویرایش غلط در آن ها انجام شود را از میان می برد.ح.فاطمی«ب» ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ساعت ۰۰:۲۴ (ایران) ‏۶ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۵۴ (UTC)

کاربر:Amirkariminooghabi

با درود؛ برای بهینه سازی ویکی پدیای فارسی، تقاضای دسترسی واگردان دارم. با تشکر امیر کریمی گنابادی (بحث) ‏۲۲ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۰۴ (UTC)
Х در پانصد ویرایش اخیرتان نگریستم و اثری ازخنثی سازی نیافتم. خواهشمندم فعالیت پاسبانی خود را بیشتر منید و دوباره درخواست دهید. -- – نوژن (بحث) ‏۲۴ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۳:۴۴ (UTC)
@نوژن:با درود و احترام؛ حق با شماست و در بیشتر موارد، خنثی سازی هایم را از طریق کلید خنثی سازی انجام نداده ام. ممنونم امیر کریمی گنابادی (بحث) ‏۲۵ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۴۵ (UTC)


کاربر:Navidff

سلام، من این دسترسی را داشتم ولی نمی‌دانم چه شد از من گرفته شد. احتمالاً اشتباهی رخ داده. هیچ چیزی هم به خود بنده اعلام نشده. با این حال خواستار بازستانی این دسترسی هستم. نوید (گفت‌وگو) ‏۲۶ اوت ۲۰۱۵، ساعت ۰۹:۰۲ (UTC)
@Navidff: درود؛ لطفاً پیوند تفاوت هایی از خنثی سازی های مفیدتان ارائه دهید. ح.فاطمی«ب» ۲۰ شهریور ۱۳۹۴، ساعت ۱۲:۵۷ (ایران) ‏۱۱ سپتامبر ۲۰۱۵، ساعت ۰۸:۲۷ (UTC)


کاربر:Parspersian1

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. Parspersian1 (بحث) ‏۱۷ سپتامبر ۲۰۱۵، ساعت ۲۱:۲۹ (UTC)


کاربر:MRAbadani

بنده در صفحه های زیادی مشاهده نمودم که کاربران بدون عضویت اقدام به ویرایش هایی می کنند که هیچ گونه کمکی به ویکی پدیا نمی کند و تنها کاربران را بر این می دارد تا آن ها را خنثی کنند. و یرایش های خرابکارانه و همچنین ویرایش های بدون منبع و... از این رو مایل به کمک به مدیران ویکی پدیا در این زمینه هستم. ツ‏ آقـای آبـادانــی ツ (بحث) ‏۵ اکتبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۲۷ (UTC)

کاربر:Mehrdad elli

با سلام برای بهبود ویکی پدیا اجازه دسترسی میخوام Mehrdad elli (بحث) ‏۲۲ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۵:۳۷ (UTC)mehrdad_elli

کاربر:مهرنگار

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

دسترسی اعطا شد. – آرمان (بحث) ‏۲ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۳۹ (UTC)

درود. بارها برای خنثی سازی خرابکاری هایی که بیش از یک مرتبه توسط کاربری ایجاد شده به مشکل خورده ام. به گونه ای که مجبور شدم به بخش ویرایش مقاله بروم و به صورت دستی، خرابکاریها را حذف کنم. با توجه به راهنمایی مدیر گرامی @MRG90: به نظرم با این دسترسی، ساده تر و سریع تر می توانم کار کنم. سپاس. مهرنگار (بحث) ‏۳۰ نوامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۲:۴۹ (UTC)

درخواست دسترسی واگردان

کاربر:7ramin7

با سلام و درود. قصد مقابله با ویرایشات خرابکارانه را داشتم ، البته بدون داشتن واگردانی هم میتوانم مقابله کنم ولی به هر حال با قابلیت های واگردانی کار بهتر و راحت تر صورت میگیرد. همچنین باید عرض کنم هنوز تعداد ویرایشات بنده به عدد ۴۰۰ نرسیده متاسفانه ، اما بنده در همین چند روز عضویت توانستم بیش از دویست ویرایش انجام دهم. با تشکر فراوان 7ramin7 (بحث) ‏۴ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۱۸:۴۳ (UTC)
Х دسترسی واگردان برای کسانی است که این قدر زیاد خرابکاری دیگران را واگردانی می‌کنند که بهتر است به جای خنثی‌سازی (که کمی بیشتر وقت می‌گیرد) واگردانی برایشان میسر باشد (که کمی کمتر وقت می‌گیرد).
از بین صد و چند ویرایشی که در مقاله‌ها داشته‌اید، فقط چهار پنج تا مربوط به خنثی‌سازی خرابکاری است. در حال حاضر شما نیازی به دسترسی واگردان ندارید.
توجه کنید، و باز هم تایید می‌کنم، که دسترسی واگردان فقط تعداد کلیک‌های لازم برای واگردانی یک ویرایش را از ۴-۵ کلیک به یک کلیک کم می‌کند؛ همین! هیچ ویژگی و امتیاز دیگری هم ندارد! — حجت/بحث ‏۴ دسامبر ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۱۷ (UTC)


کاربر:Arian Ar

برای راحت تر شدن کارم در مبارزه با خرابکاری, درخواست دسترسی واگردانی دارم. Arian_Ar (بحث) ‏۲ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۰:۱۱ (UTC)
✓ با توجه به سابقه مفید و مستمری که در مبارزه به خرابکاری دارید دسترسی اعطا شد. — حجت/بحث ‏۲ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۲:۳۴ (UTC)


کاربر:Etore bogatti

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید.

با سلام قبلا هم برای دریافت این دسترسی اقدام کرده بودم گویا با این درخواست موافقت نشد حال خواهشمندم که این دسترسی را دریافت نموده و با خرابکاران مقابله نمایم تا به ویکی پدیا کمکی کرده باشم با تشکر فراوانEtore TALK ‏۳ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۰۴:۰۷ (UTC)

✓ با توجه به این که از زمان درخواست قبلی (فوریه ۲۰۱۴) تا الان مبارزه مستمر و مفید با خرابکاری داشته‌اید دسترسی اعطا شد — حجت/بحث ‏۷ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۵۶ (UTC)