ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
میانبر:

کاربر:KhabarNegar

صرفاً چون از نداشتن این کلاه در عرف عدم تسلط برداشت می‌شود، در نتیجه کاربران در عمل مجبورند درخواستش کنند، هر چند با توینکل در حقیقت نیازی به این کلاه نیست، ارادتمند، KhabarNegar خبرنگار ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۴۴ (UTC)

Pictogram voting comment.svg نظر بعنوان یک کاربر: مدیری که این درخواست را بررسی می‌کند توجه کند کاربر قبلا این دسترسی را داشته است ولی بعلت سابقه جنگ ویرایشی و خنثی‌سازی بدون بحث با وجود تذکرهای فراوان از دست داده است.--آرمان (بحث) ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۵۳ (UTC)

من بر اساس Wikipedia Guidelines عمل کرده‌ام مدیر محترم. هیچ کاری خلاف رهنمودها انجام نداده‌ام، هیچ کاری. اگر آمادگی و تسلط‌اش را داری وارد ریزش شویم. KhabarNegar خبرنگار ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۰۸ (UTC)
اگر واقعاً به دنبال حقیقت هستید، اینجا [۱] هست، باز هم اگر بخواهید و تسلط و توانش را داشته‌باشید، حاضرم براساس رهنمودها ریز شوم، KhabarNegar خبرنگار ‏۱۹ ژوئن ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۲۱ (UTC)

کاربر:آتروپات

درود. این حساب جایگزین من است که معمولا برای ایجاد برخی مقالات جغرافیایی و تاریخی از آن استفاده می کنم ولی در هنگام برخط بودن تغییرات اخیر را نیز رصد می کنم. برای کمک به دوستان و استفاده از نرم‌افزار هاگل درخواست دسترسی واگردان دارم. سپاسگذارم درخشـان/ ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۱۶ (UTC)

✓مهران گفتمان ‏۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۳۳ (UTC)

کاربر:Zhilbert

درود. این حساب کاربری من است درخواست دسترسی واگردان دارم متشکرم.--ژیلبرت (بحث) ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۲۶ (UTC)