ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو


کاربر:SalmanZ

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
درود، دسترسی داده شد. Arta Sharaky ‏۳۰ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۱۲:۳۰ (UTC)
درود، برای مقابله با خرابکاری‌های آشکار مثل نمونه زیر درخواست دسترسی واگردانی دارم. با سپاس SalmanZ (بحث) ‏۲۶ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۳۱ (UTC)

یک نمونه SalmanZ (بحث) ‏۲۶ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۳۱ (UTC)


کاربر:NameGame

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
انجام شد. مهرنگار (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۵:۰۵ (UTC)
درخواست ستاندن دسترسی

درود. اکنون به این دسترسی نیاز ندارم و صحیح می‌بینم برای واگردانی از توینکل استفاده کنم، چون خنثی‌سازی و حتی واگردانی از طریق توینکل به کاربر اجازه تأیید واگردانی را می‌دهد، به خاطر دارم تاکنون دوبار سهواً از این دسترسی واگردانی استفاده کردم (نمونه واگردانی سهوی) و برای جلوگیری از واگردانی سهوی دوباره، نمی‌خواهم این دسترسی را داشته باشم و درخواست دارم دسترسی واگردانی از حساب کاربری من ستانده شود. سپاس NameGame (بحث) ‏۱۸ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۵:۰۱ (UTC)

کاربر:Mani Shokoohi

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
درود بجز موردی اولی که آوردید، دو ویرایش دیگر نیازی به استفاده از دسترسی واگردان ندارد. بیشتر با مفهوم خرابکاری و دسترسی واگردان آشنا شدید، آن هنگام دسترسی را به شما خواهم داد. Arta Sharaky ‏۲۶ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۱:۲۰ (UTC)

با عرض سلام. بنده به سفارش یاماها ۵ در اینجا و مبارزه هر چه بیشتر با خرابکاری در مقاله ها خواهان این دسترسی هستم. با تشکر.--مانی شکوهی ‏۱۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۲:۴۰ (UTC)

درود @Mani Shokoohi: گرامی، ممنون که می‌خواهید کمک کنید.
تعدادی از ویرایشای اخیرتان که نیازمند استفاده از دسترسی واگردان بوده است را در اینجا فهرست کنید. Arta Sharaky ‏۲۵ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۲:۳۰ (UTC)

البته ویرایش های این چنینی بسیار کم بودند و هر چند هفته یک بار اتفاق می افتادند ولی امروز از اقبال خوب من یک چنین اتفاقی در [۱] و یا یک موردی که به نسبت دیگری کمتر جدیدی بود در [۲] و یا حتیٰ در صفحه بحث خودم توسط یک آی پی ناشناس [۳]. ارادتمند--مانی شکوهی ‏۲۵ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۳:۴۸ (UTC)