ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

کاربر:Salome mi

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
مثلا برای واگردانی چندین خرابکاری در باشگاه فوتبال ماشین‌سازی تبریز احتیاج به این دسترسی است. پیش از این، آخرین ویرایش صحیح را دوباره منتشر میکردم که فکر کنم شیوۀ درستی نباشد. Salome mi (بحث) ‏۹ مهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۳۶ (UTC)
Х در آن مقاله هم نیازی به دسترسی واگردانی نبوده است. در هزار ویرایش اخیر شما مبارزه با خرابکاری و خنثی‌سازی زیادی دیده نمی‌شود و تقریبا تمامی ویرایش‌ها انتقال الگو و مقاله است. ARASH PT  بحث  ‏۴ اوت ۲۰۱۹، ساعت ۱۴:۰۳ (UTC)
@Arash.pt: بله درست است ، آن هزار ویرایش فقط ظرف چند روز بود، که به تصحیح نام شهرها اختصاص دادم. برای ایرانیان مقیم خارج و مجارستان هم احتیاج به واگردانی بود که دسترسی آن را نداشتم. واگردانی را می‎شود برای صفحات مورد پی‎گیری و گشت‎های تفننی هم درخواست کرد؟ اصولا واگردانی با ذخیرۀ مجدد ویرایش قبل یکی است ولی واگردانی کار را راحت‎تر میکند. Salome_mi ✉️ ‏۱۴ اوت ۲۰۱۹، ساعت ۲۰:۲۰ (UTC)

کاربر:Yangridersboot

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. Yangridersboot (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۱۴:۱۳ (UTC)

{{جا:دبد |۱=Farid 1982 |۲=سلام خسته نباشید اگ میشه دسترسی واگردانی رو به بمن بدید ممنون میشم که نقشی سازنده داشته باشم --> Farid 1982 (بحث) ‏۶ ژوئن ۲۰۱۹، ساعت ۰۴:۴۴ (UTC)

Х هر دو کاربر شرایط داشتن دسترسی واگردانی را ندارند. ARASH PT  بحث  ‏۴ اوت ۲۰۱۹، ساعت ۱۳:۵۸ (UTC)

کاربر:M.k.m2003

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

درود فکر میکنم میتونم مفید تر باشم با این مسئولیت واگردانی . ممنون M.K.M2003 (بحث) ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، ساعت ۰۲:۵۴ (UTC)

Х اخیرا شانس دوباره به شما داده شده و فعالیتی هم در مبارزه با خرابکاری ندارید. برای گرفتن دسترسی عجله نکنید. ARASH PT  بحث  ‏۴ اوت ۲۰۱۹، ساعت ۱۳:۵۹ (UTC)

کاربر:مصطفی۲۰

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
با سلام و خسته نباشید به جهت واگردانی آسان‌تر خرابکاری‌ها و مبارزه با خرابکاری به این دسترسی نیازمندم. با تشکر مصطفی۲۰ (بحث) ‏۳ اوت ۲۰۱۹، ساعت ۱۹:۵۴ (UTC)
✓ ARASH PT  بحث  ‏۴ اوت ۲۰۱۹، ساعت ۱۳:۵۵ (UTC)