ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/گشت خودکار

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد


M.Jamshidi6[ویرایش]

M.Jamshidi6 (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

درود، من با توجه با مقاله‌های اخیری که ساختم، درخواست دسترسی گشت خودکار را دارم. سپاس م.جمشیدی (بحث ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۵:۰۳ (UTC)

LordProfo[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
LordProfo (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با سلام و درود خدمت شما، بنده از زمانی که درخواست قبلی خود را ثبت کرده ام، تا کنون چیزهای بیشتری درمورد ویکی‌پدیای فارسی یاد گرفته ام و بیش از ۴٠ مقاله را از انگلیسی به فارسی ترجمه کرده و ٣ مقاله ساخته‌ام، لطفا اگر اکنون لایق دسترسی «گشت خودکار» هستم آن را به من اعطا فرمایید با تشکر.𝗟ord𝗣rofo (بحث) ‏۴ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۰۸:۱۵ (UTC)

هنوز ویرایش‌ها نیاز به گشت‌خوردن دارند و از زمان درخواست قبلی زمان چندانی نگذشته‌است. Telluride (بحث) ‏۴ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۲۰:۴۰ (UTC)

Ax777[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Ax777 (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با درود خواهان دسترسی گشت‌ خودکار هستم.در ابتدا به اشتباه فاصله و نیم‌فاصله را رعایت نمی‌کردم(چون اصلا اطلاع نداشتم) اما این مشکل اصلاح شد برای تسهیل کار مدیر گرامی این آمار من است. [۱] Ax777 (بحث) ‏۴ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۱۰:۳۷ (UTC)

اخیراً به دسترسی تائیدشده پایدار رسیده‌اید و هنوز ویرایش‌ها نیاز به گشت‌خوردن دارند. پس از کسب تجربه لازم مجدد درخواست دهید. Telluride (بحث) ‏۴ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۲۰:۴۹ (UTC)

Navid100P[ویرایش]

Navid100P (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

سلام، باتوجه به مشارکت‌ها و مقاله‌هایی که ساخته‌ام درخواست دسترسی گشت خودکار را دارم. --Navid100P (بحث) ‏۴ مارس ۲۰۲۱، ساعت ۲۱:۱۹ (UTC)