ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/گشت خودکار

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
بایگانی: ۱

تاورنیه[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
تاورنیه (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

درود. ۴ سال است که در ویکی پدیا و ویکی سفر مینویسم و در ویکی پدیا ۲۵۰ ویرایش دارم. درخواست دسترسی گشت خودکار دارم. با احترام ~~ تاورنیه ~~ ‏۱۶ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۳۱ (UTC)

Х درود‌ بر شما‌. کمی زود است. بیشتر ویرایش کنید و چندی بعد دوباره درخواست بدهید. مهرنگار (بحث) ‏۱۶ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۰۱ (UTC)

کاربر: AaliJenab[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
AaliJenab (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با سلام خدمت همکاران محترم ویرایشگر و مدیران گرامی ،
بنده با بیش از ۱۱۰۰ ویرایش ، نزدیک به ۶۰ مقاله ، ۳۵ ترجمه از ویکی آلمانی و انگلیسی و ۲۰ بارگذاری پرونده ، درخواست گشت خودکار دارم.
فعالیت بنده در صفحات فوتبالی ، فیلم و سریال ها زیاد بوده و دسترسی گشت خودکار برای من مورد نیاز است.
بنده در ایجاد الگو و ساخت جدول ها ، جعبه اطلاعات و این باکس های مختلف مشکلی ندارم و در حد یک کاربر حرفه ای میتوانم فعال و مفید باشم.
امیدوارم با درخواست بنده موافقت کنید.
عالیــ.ـجناب(بحث) ‏۱۶ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۴۴ (UTC)

موافق ویرایش‌های فوتبالی ایشان را تایید میکنم.☞ ☛ ۩ mojtaba ۩ ☚ ☜ (بحث) ‏۱۶ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۱۸ (UTC)

✓SunfyreT ‏۱۹ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۲۱ (UTC)

با تشکر از حسن توجه شما مدیر محترم ، بنده سعی میکنم در جهت بهتر شدن و کاملتر شدن دانشنامه تلاش کنم و همچنان نیازمند راهنمایی های ارزشمند شما هستم.
پاینده باشید.✓عالیــ.ـجناب(بحث) ‏۱۹ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۴۸ (UTC)

Hooman Mallahzadeh[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Hooman Mallahzadeh (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با عرض سلام و احترام خدمت مدیران محترم

اینجانب حدود ۱٬۵۴۰ ویرایش اکثرا در زمینه کامیپوتر داشته ام، و درخواست اخذ دسترسی «گشت خودکار» را از مدیران محترم دارم.

امیدوارم با این دسترسی بتوانم بیشتر به ویکی‌پدیا (و آرمان‌های آن) خدمت نمایم.

قابل ذکر است که موقع اضافه کردن یادکردها مثلا در «اندروید» که یادکرد خطا دارد، بدون «دسترسی گشت خودکار» امکان اضافه کردن یادکردهای انگلیسی به الگوی پانویس مقدور نمی باشد، و به دلیل نداشتن «دسترسی گشت خودکار»، «یادکرد خطا» را من نمی توانم حذف نمایم.

با تشکر، هومن م (بحث) ‏۱۹ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۰۹ (UTC)

@Arash.pt: اگر این درخواست من رو هم بررسی نمایید ممنون خواهم بود. الان با گذشت این ۱۶ روز از زمان درخواست، ویرایش های من به ۱٬۷۴۴ عدد رسیده است. مطمئن باشید که این دسترسی به اینجانب، صحیح و به خیر و صلاح ویکی‌پیدیا است.
با تشکر، هومن م (بحث) ‏۶ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۰۶ (UTC)
✓ ARASH PT  بحث  ‏۶ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۳۷ (UTC)

SteinsplitterBot[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
SteinsplitterBot (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

سلام. این حساب، یک ربات است که مجوز دارد و صاحبش یکی از کاربران معتمد در پروژه‌های مختلف است. تا جایی که می‌دانم عمداً پرچم ندارد، اما نیازی نیست که ویرایش‌هایش گشت بخورند (همگی‌شان در چارچوب همان وظیفه تأییدشده هستند و الآن آن‌هایی که هنوز در فهرست انتظار گشت بودند را انبوه گشت زدم). لطفاً دسترسی گشت خودکار را به این حساب اعطا کنید. همچنین به نظرم خوب است که دسترسی کاربر تأییدشده (که اوایل کار که با پالایه‌ها برخورد می‌کرده به آن داده شده) از حساب گرفته شود؛ چرا که الآن تأییدشده خودکار (و پایدار) است و دیگر نیازی به آن ندارد. با تشکر. احمدگفتگو ‏۲۵ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۴۱ (UTC)

✓ ARASH PT  بحث  ‏۲۵ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۱۴ (UTC)

Sepidnoor[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Sepidnoor (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با توجه به دسترسی من به کتابخانه ام آی تی و آکسفورد توسط wikipedia Library و با توجه به اینکه به صورت مستمر گشت‌زنی انجام می‌دهم همچنین داشتن سوابق ویرایشی زیاد در این حیطه خواهان دسترسی به گشت خودکار هستم سپیدنورآمار ‏۲۸ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۵۷ (UTC)

Х از هفت مقاله شما در ماه گذشته چهار مورد حذف شده و یکی هم که ابهام‌زدایی بوده است. این ماه هم چندین تذکر هم دریافت کرده‌اید و یک بار برای زاپاس‌بازی قطع دسترسی شده‌اید. ظاهرا هنوز با بایگانی بحث هم آشنا نیستید. به جای حذف، صفحات بحث را بایگانی کنید. برای دسترسی عجله نکنید. دسترسی به کتابخانه هم دلیل خوبی برای گشت نخوردن ویرایش‌ها نیست و هر کسی می‌تواند این دسترسی را بگیرد. ARASH PT  بحث  ‏۲۸ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۲۱ (UTC)

Amirhosseinasadii[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Amirhosseinasadii (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با سلام خدمت مدیران ویکی پدیا فارسی،بنده با ۱۲۰۰ویرایش و مقالات زیادی که ایجاد کردم و به خاطر کارکردن روی مقالاتی از جمله:بزرگراه،مترو و... از شما در خواست گشت خودکار را دارم باتشکر امیرحسین اسدی بحث ‏۴ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۱۶ (UTC)

Х قبلا درخواست شما در Special:Permalink/28715146 و Special:Permalink/28541062 رد شده است و از آن زمان نحوه ویرایش شما تغییری نکرده است. همچنان مطالب بدون منبع یا با منابع نامعتبر درج می‌کنید و چندین تذکر در رابطه با ویرایش‌ها گرفته‌اید. تا زمانی که علاقمند به اصلاح ویرایش‌های خود نباشید ویرایش‌های شما باید گشت زده شود. ARASH PT  بحث  ‏۶ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۵۹ (UTC)

Wiliam alahyari[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Wiliam alahyari (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با سلام خدمت مدیران ویکی پدیا فارسی،بنده برای استفاده از قابلیت توینکل و گشت زنی نیازمند این دسترسی هستم با کمال احترام اگر مقدور است مدیران عزیزز این دسترسی ذا ب این حقیر اعطا فرمایند اگر صلاح دانستند و نظرشان مثبت بود بسیار ممنون. ویلیامبحث ‏۱۳ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۰:۴۴ (UTC)

Х حساب زاپاس است. با حساب اصلی درخواست دهید. ARASH PT  بحث  ‏۱۳ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۱۲ (UTC)

Aryagolparvar[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Aryagolparvar (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هااختیاراتآمارآمار پیشرفته)

به نظر با ساختن ۲۰۰۰ مقاله (حذف ۳۷ مورد) و با توجه به داشتن حداقل استانداردهای مقاله میتوان گشت خودکار را برایشان در نظر گرفت..و البته کمک به نگهبانان شود..--☞ ☛ ۩ mojtaba ۩ ☚ ☜ (بحث) ‏۱۸ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۳۹ (UTC)

به نظر زاپاس است. بیشتر بررسی می‌کنم. ARASH PT  بحث  ‏۲۰ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۴۶ (UTC)
Х اکثر مقالات در حد یک جمله است. کاربر هم پاسخگوی بحث‌هایش نیست و به تذکرها توجه نمی‌کند. به نظرم لازم است ویرایش‌هایش گشت زده شود. ARASH PT  بحث  ‏۱۶ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۳۲ (UTC)

Reza Amper[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

به درخواست یکی از دوستان گشت زن در صفحه بحثم--Reza Amper (بحث) ‏۲۰ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۰۶ (UTC)

Х شما دو بار دسترسی گشت خودکار را از دست داده‌اید اما همچنان بعضی از اشتباهات گذشته را تکرار می‌کنید. بیشتر مقالات شما کوتاه و یک خطی هستند و در بعضی مقالات مانند محافظه‌های عربستان منبعی درج نکرده‌اید. همچنین الگوهای ایجاد شده توسط شما مشکلاتی دارد و مثلا الگو:Arrowverse و الگو:Arrow episodes را ساخته و فقط بخشی از آن را ترجمه کرده‌اید. در پاسخ به تذکر هم نوشته‌اید که نمی‌توانید برای ترجمه وقت گذاشته و علاقه‌ای به انجام آن ندارید. چنین الگوهایی باید حذف شوند. به نظرم فعلا باید ویرایش‌های شما گشت زده شود تا زمانی که ترجمه‌ها کامل و مقالات استاندارد لازم را داشته باشند. ARASH PT  بحث  ‏۲۰ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۱۴ (UTC)
@Arash.pt: به نظر من حرف شما کاملا مغرضانه و به من حمله شخصی کرده‌اید مقالهْ یک خطی یک روز بهتر می‌شود چنانچه یک روز جمال عبدالناصر یک خطی بود من ترجمه‌اش را کامل کردم. محافظه‌های عربستان نیز در ویکی انگلیسی-تا آنجایی که من ترجمه کرده‌ام- منبعی وجود نداشت.--Reza Amper (بحث) ‏۲۰ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۱۲ (UTC)

HviaH[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ شد. آرتا SATO ‏۲۵ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۱۹ (UTC)
HviaH (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

سلام وقت به خیر من از دو سال پیش در ویکی ویرایش می‌کنم و ۱۳۵۰ ویرایش دارم و نه مقاله ایجاد کردم که کیفیت دو مقاله متوسط است. بر اساس توضیح یاد شده و برای کمک به ویکی لطف می‌کنید این درخواستم را بررسی کنید و دسترسی گشت‌زن را به من بدهید؟! ممنونم. الان به عنوان کاربر تایید شده پایدار فعالیت می‌کنم. -- نسیان «بحث» ‏۲۱ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۳۲ (UTC)

Arash.pt (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هااختیاراتآمارآمار پیشرفته) سلام مدیر گرامی ویکی امکانش هست این درخواست من را رسیدگی کنید و ممنونم. -- نسیان «بحث» ‏۲۳ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۴۲ (UTC)

Rezagfhsafhns[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
✓ داده شد. آرتا SATO ‏۲۵ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۲۱ (UTC)
Rezagfhsafhns (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)
بنده با ۵۵۳ ویرایش و اگر اشتباه نکنم، شش مقاله و یک ابهام‌زدایی دارم. دوست دارم تنها کمتر از سه هفته گشت خودکار می‌خواهم و برای استفاده از به‌ویکی‌فا انبوه این دسترسی را می‌خواهم -- نیکوفرد؛بحث ۲ خرداد ۱۳۹۹، ساعت ۱۶:۳۳ ۲ خرداد ۱۳۹۹، ساعت ۱۶:۳۳ (ایران) ‏۲۲ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۰۳ (UTC)

تاورنیه[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
تاورنیه (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

درود بر عزیزان. بنده هم اکنون حدود ۵۳۰ ویرایش و ۴ مقاله دارم ( البته ترجیح می دهم در امر نگهبانی از صفحات فعال باشم ) درخواست دسترسی گشت خودکار را برای پاسداری بهتر از صفحات دارم. با احترامات فائقه. ‍‍‍‍‍ــپدرامــ (بحث) ‏۲۸ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۵۹ (UTC)

Х در دو سال اخیر مقاله‌ای ایجاد نکرده‌اید. از 6 مقاله، 2 مقاله شما حذف شده و در بقیه موارد به مقاله برچسب حذف سریع یا زمان‌دار زده شده و به کمک کاربران دیگر از حذف نجات پیدا کرده است. برای دسترسی عجله نکنید و کمی بیشتر ویرایش کرده و مقاله بنویسید و پس از چند ماه دوباره درخواست دهید. ARASH PT  بحث  ‏۲۸ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۲۷ (UTC)

Tiny5Time[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Tiny5Time (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با سلام من تاکنون ۲٬۶۲۹ ویرایش داشته‌ام برای نگهبانی از صفحات، درخواست دسترسی گشت خودکار را دارم. Tiny5Time (بحث) ‏۱ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۰۶:۲۹ (UTC)

Х در بسیاری از مقالاتی که نوشته‌اید جعبه اطلاعات را درست ترجمه نمی‌کنید و بعضی از ویرایش‌های شما هم مشکل دارد. به نظرم فعلاً باید ویرایش‌های شما گشت زده شود. به کیفیت بیشتر توجه کنید و پس از چند ماه دوباره درخواست دهید. ARASH PT بحث ‏۱ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۵۷ (UTC)

Kold Heart ![ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Kold Heart ! (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

ایجاد مقاله‌ها و ویرایش‌های مفید، با ساختار مناسب و استاندارد--اهورا ☘ ‏۱۳ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۴۴ (UTC)

@Persia: از توجه شما بسیار سپاسگزارم، اهورای نازنین 🌸🥀 Kold Heart (بحث) ‏۱۳ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۳۶ (UTC)
✓ ARASH PT  بحث  ‏۱۳ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۴۴ (UTC)

Naderitat[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Naderitat (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

درود بر همه شما بنده اخیرا پروژه ای به نام ادبیات کودکان ساختم و بیشتر فعالیت بنده ابتدا در مورد ورزش بود(بسکتبال) اما اکنون در مورد ادبیات و کتابها و...هستش مطمئن باشید که این دسترسی به اینجانب، صحیح و به ویکی‌پیدیای فارسی هستش تا ما این زبان شیرین را در جهان ویکی پدیا نشان دهیم است. Naderitat (بحث) ‏۱۷ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۰۵:۱۹ (UTC)

@Naderitat: لطفاً جهت بررسی، چندی از مقاله‌هایی که گسترش داده‌اید یا ایجاد کرده‌اید را ذکر کنید. اکثر ویرایش‌های حجیم شما در صفحه تمرین بوده است. ‎محمدحسین ‏۱۷ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۰۵:۲۹ (UTC)
@Mohammad: میخائیل کوتوزوف ،‌ سیندرلا ، نامگذاری آیوپاک در شیمی معدنی گسترش دادم

آگنس فی مورگان ، داستان دوشیزه موپت ، فهرست گل‌های بین‌المللی دیگو مارادونا ساختم رحمانی (بحث) ‏۲۵ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۵۵ (UTC)

✓محمدحسین ‏۲۸ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۰۴ (UTC)

VahidJournalist[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
VahidJournalist (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با سلام و احترام با توجه به این که اینجانب درطی روزهای گذشته چندین مقاله با کیفیت بالا با عنوان های «موسیقی سنتی چین» ، «موسیقی نانگوان» ، «موسیقی معبد ژیهوا» ، «معبد ژیهوا» و... با سطح کیفی بسیار بالا که اکثر مطالبشان را از ویکی پدیای انگلیسی به صورت روان ترجمه نموده ام و منابعی بسیار پایدار و مناسب قرار داده ام از شما خواهشمندم نسبت به قراردادن اینجانب در فهرست کاربران گشت خودکار اقدام فرمایید. با تشکرVahidJournalist (بحث) ‏۲۳ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۰۶:۳۹ (UTC)

Х ویرایش‌ها را بررسی کردم. به نظرم هنوز آشنایی لازم با سرشناسی ندارید و مشکلات ویرایشی شما زیاد است. برای دسترسی عجله نکنید. ARASH PT  بحث  ‏۲۴ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۰۶:۴۱ (UTC)

پخش مطلب[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
پخش مطلب (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

باسلام خدمت مدیران گرامی.بنده با توجه به این که ۴۴ مقاله ایجاد کرده ام و تعداد ویرایش هایم به حدود ۴۹۰۰ می رسد از شما می خواهم دسترسی گشت خودکار را به بنده اعطا بفرمایید. باتشکر .پخش مطلب (بحث) ‏۲۳ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۱۸:۵۹ (UTC)

 • مخالف منابعی که می‌افزایید اغلب آکادمیک نیست و در خصوص این مقاله دوبار به اشتباه یک متن با منبع غیردانشنامه‌ای افزوده‌اید. Mr Smt (بحث) ‏۲۳ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۱۱ (UTC)

@Amir smt: شما در مخالفت گفتید که اغلب منابع من آکادمیک نیست.در حالی که منظور شما صفحه تریاک است که اخیرا هم دوبار آن را برگردانی می کردید. از این گذشته من اصلا نمی دانم منظورتان از آکادمیک چیست.اگر منابع غیر دانشنامه ای کتاب های تالیف شده هستند باید بگویم هیچ منبعی برای صفحه هایی مانند تریاک و بومادران و آویشن و امثال این موارد بهتر از یک دانشنامه گیاهان دارویی نیست.می توانید کتاب و منبع مذکور را خودتان با یک سرچ گوگل بررسی کنید. این دانسنامه اصلا کتاب بی خودی نیست. من تنها دوسال پیش برای مقاله مافیا از یک کتاب به عنوان منبع استفاده کردم و چند روز پیش هم برای چند گیاه دارویی و تریاک درحالی که شما میگویید اغلب منابع بنده این گونه هستند.اگر مواردی جز این یافتید در همین صفحه بیان کنید. پخش مطلب (بحث) ‏۲۳ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۰۳ (UTC)

 • منابع معتبر برای همه صفحات وجود دارد، کافی‌ست ویکی‌انگلیسی را ببینید و می‌توانید از منابع آنها استفاده کنید. ولی آن منبعی که افزودید مناسب نیست. Mr Smt (بحث) ‏۲۳ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۴۷ (UTC)
 • مخالف از ۴۹۰۰ ویرایش شما، بیش از ۸۰ درصد ویرایش‌های جزئی و ایجاد پیوندهای غیر ضروری و بعضاً اشتباه بوده‌است. لطفاً دیگر برای گرفتن دسترسی از تعداد ویرایش‌هایتان مایه نگذارید.""Marooned"" (بحث) ‏۲۳ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۵۳ (UTC)
  Х به نظرم فعلا زود است و ویرایش‌ها باید گشت زده شود. ARASH PT  بحث  ‏۲۴ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۰۶:۳۷ (UTC)

@Arash.pt: شماویرایش های بنده را از سه سال پیش دیده اید و می دانید که چه حجم بزرگی از ویرایش ها در صفحه هایی مثل آرنولد شوارتزنگر و... انجام داده ام. از این گذشته شما اطلاعاتی مانند تعداد ویرایش های خرد و بزرگ هر کاربر را دردسترس دارید.احتراما ازشما می خواهم همین جا آمار ویرایش های بزرگ و خرد بنده را به درصد بیاورید تا پاسخ کوبنده ای برای برخی کاربران باشد. کاربرانی که کوچکتر از آن هستند تا درباره ویرایش های دیگران اظهارنظر کنند. باتشکرپخش مطلب (بحث) ‏۲۵ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۰۰ (UTC)

گزارش ویرایش‌ها را هر کاربری می‌تواند مشاهده کند. در مقاله آرنولد بسیاری از ویرایش‌های شما خنثی شده و بسیاری هم جزئی بوده است. برای مثال نتیجه ۵۰ ویرایش آخر شما این پیوند تفاوت است که با یک ویرایش هم قابل انجام بود. من براساس نظر کاربران در مورد دسترسی‌ها تصمیم نمی‌گیرم اما حرف اشتباهی هم نزده‌اند و بارها در این مورد به شما تذکر داده شده است. توصیه می‌کنم به جای درگیری و توهین به کاربران، تذکرهای آنها را جدی بگیرید و تلاش در بهبود کیفیت و روند ویرایشی خود داشته باشید. ARASH PT  بحث  ‏۲۵ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۵۵ (UTC)

Shawarsh[ویرایش]

Shawarsh (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

دسترسی را برای ویرایش در مقالاتی چون ایالات متحده آمریکا نیاز دارم. با تشکر. Shawarsh (بحث) ‏۲۵ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۱۸:۰۲ (UTC)

Gimbouri[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Gimbouri (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

سلام و عرض ادب، اینجانب مدتی است که جهت ارتقاء برخی از مقالات اقدام به ویرایش و افزودن مطلب با منابع معتبر را مینمایم، همچنین ضمن مطالعه، تلاش در جهت ارتقای مقالات موجود را دارم. به دلیل نداشتن دسترسی گشت خودکار ویرایش های بنده علیرغم ذکر منابع موثق و کافی از سوی سایر کاربران برگردانده می‌شود، بدین لحاظ درخواست دسترسی گشت خودکار را دارم. سپاسگزارم Gimbouri (بحث) ‏۲۹ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۵۵ (UTC)

Х شما کلا یک مقاله نوشته‌اید که حذف شده است. خنثی شدن ویرایش‌ها هم ربطی به دسترسی گشت خودکار ندارد. برای دسترسی عجله نکنید. چند مقاله ایجاد کنید و چند صد ویرایش دیگر انجام دهید و پس از چند ماه دوباره درخواست دهید. ARASH PT  بحث  ‏۶ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۵۲ (UTC)

Amin Vartan[ویرایش]

Amin Vartan (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با سلام، من مقالات زیادی در ویکی‌پدیا ایجاد کرده‌ام و ۲۵۰۰ ویرایش انجام داده‌ام برای راحتی کارم درخواست دسترسی گشت خودکار دارم، لطفا به درخواست من رسیدگی کنید. با تشکر. Amin Vartan (بحث) ‏۲ ژوئیه ۲۰۲۰، ساعت ۰۳:۰۷ (UTC)

MohammadJarrari[ویرایش]

MohammadJarrari (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

سلام.. من درخواست دسترسی «گشت خودکار» رو دارم.. لطفا به این درخواست من رسیدگی کنید.. با سپاس☆★MJ★☆ (بحث) ‏۴ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۲۰:۳۴ (UTC)

مخالف درود. با توجه به شکایت از کاربر که هم‌اکنون در تام باز است، و سابقه تذکرات در صفحه بحث‌شان-نمونه- مخالف این دسترسی به کاربر هستم. سپاس‌گزارم --BlUeRiVeR20 (بحث) ‏۲۵ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۲۳ (UTC)

VahidJournalist[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
VahidJournalist (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با سلام خدمت مدیران محترم ویکی پدیای فارسی اینجانب صفحاتی با کیفیت بسیار بالا و با زحمت فراوان از ویکی پدیای انگلیسی ترجمه و منتشر نموده ام وهمچنین ویرایش های مفیدی داشته ام و متعهد می شوم موردی که مدیر محترم در درخواست قبلی بنده مبنی بر (آشنایی کم با سرشناسی) بود را مطالعه کردم و از این پس رعایت می نمایم. از این رو از شما عزیزان جهت دلگرمی بیشتر تقاضای دسترسی گشت خودکار را دارم با تشکرVahidJournalist (بحث) ‏۸ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۰۷ (UTC)

با توجه به مقالات و ویرایش‌هایی مانند Special:Diff/29360309/29363398 به نظرم فعلا باید ویرایش‌های شما گشت زده شود. برای دسترسی عجله نکنید. در صورت بهبود روند ویرایشی دسترسی اعطا خواهد شد. ARASH PT  بحث  ‏۱۱ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۵۹ (UTC)

Viera iran[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

با سلام و عرض ادب خدمت تمام مدیران محترم به خصوص مدیر محترم کاربر:Arash.pt عزیز که چندباری بهشان زحمت دادم، از شما تقاضای دسترسی گشت خودکار را دارم. با تشکر Viera iran (بحث) ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۱۹ (UTC)

Х مشکلات ویرایشی شما بسیار زیاد بوده و تغییر خاصی در روند شما مشاهده نشده است. توصیه می‌کنم بیشتر روی کیفیت ویرایش‌ها تمرکز کنید تا کمیت. ARASH PT  بحث  ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۴۱ (UTC)

کاربر:Arash.pt با سلام و عرض ادب عذرخواهی کردم و گفتم که چند مشکل را بر من ببخشید و اینکه اگر لطف کنید این دسترسی باعث می‌شود که کیفیت ویرایش من بالا رود و پشیمانتان نمی‌کنم. با تشکر

ربطی به بخشیدن ندارد و من با شما مشکل شخصی ندارم. ویرایش‌های شما مشکلات بسیاری دارد و صفحه بحثتان پر از تذکرهای مختلف است. برای دسترسی عجله نکنید. فعلا همه ویرایش‌های شما باید گشت زده شود. ARASH PT  بحث  ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۶:۳۵ (UTC)

Saranami2020[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

درود، من تا کنون ۲۴۴۲ ویرایش داشتم و ۹ تا مقاله ساختم و تسلط بر ترجمه متون انگلیسی نیز دارم. خواهان دریافت دسترسی گشت خودکار هستم. با سپاسSaranami2020 (بحث) ‏۱۰ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۲:۵۰ (UTC)

 • درحال بررسی کردن... ARASH PT  بحث  ‏۱۱ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۲:۱۴ (UTC)
  ✓ دسترسی اعطا شد. ARASH PT  بحث  ‏۱۴ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۶:۳۱ (UTC)

MHosseinafshar[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
MHosseinafshar (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

درود. حقیر تاآنجایی که زمان اجازه داده، در بهبود کیفیت مقالات مشارکت داشته و بیش از ٣٠ مقاله ایجاد کرده و قریب به هزار ویرایش داشته ام و نهایت سعی ام براین بوده که بتوانم کیفیت مقالات را بهبود ببخشم. مطمئن هستم در صورت صلاحدید مدیران محترم و اعطای دسترسی گشت خودکار، تمام توان خود را بیش از گذشته در این راستا بکار خواهم برد. سپاس فراوان MHosseinafshar (بحث) ‏۱۸ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۲۰ (UTC)

 • مخالف با احترام، شما اخیرا" بدلیل نداشتن ظرفیت شنیدن نظر مخالف بنده در ارتباط با یک مقاله فاقد سرشناسی که نهایتاً هم منجر به حذف مقاله مذکور گردید، بدون هیچ گونه مدرکی و صرفاً بر اساس تخیل خودتان به اینجانب تهمت زده و درخواست بازرسی برای من دادید، خودتان هم میدانید که صرفاً یک تهمت است و حتی ظرفيت عذرخواهی هم نداشتید. بدین لحاظ و با عنایت به نحوه نگارش جنابعالی که حاکی از عدم اشراف شما به فرهنگ و ادب و زبان فارسی است، از یکطرف و فقدان اطلاعات کافی در خصوص سیاست‌ها، رهنمودها و قوانین ویکی‌پدیا از سوی دیگر، از نظر اینجانب صلاحیت داشتن مسئولیت گشت زن و یا گشت خودکار را ندارید. به امید تلاش و کوشش و مطالعه بیشتر جنابعالی Gimbouri (بحث) ‏۱۸ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۰۳ (UTC)
اضافه کنم که مقالاتی که جنابعالی تاکنون ایجاد کرده اید بیشتر حول و حوش ثبت نام نظامیان بوده و با این روشی که در پیش گرفته اید ویکی‌پدیا در آینده نزدیک تبدیل به بیوگرافی نظامیان خواهد شد. Gimbouri (بحث) ‏۱۸ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۱۸ (UTC)

کاربر محترم، لطفاً نزاکت را رعایت کنید و در صفحات و مقالات ایجاد شده اخلال ایجاد نکنید. امیدوارم تذکرم مورد توجه شما قرار گرفته باشد. پیشنهاد می کنم وپ:نزاکت و وپ:حمله را مطالعه کنید. MHosseinafshar (بحث) ‏۱۸ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۳۶ (UTC)

درود بر شما متاسفانه خود این نظر جنابعالی حاکی از آنست که هنوز بر الفبای ویکی‌پدیا اشراف ندارید، لطفاً بیشتر مطالعه کنید، این حق بنده است که نظر خودم را درج نمایم. موفق باشید Gimbouri (بحث) ‏۱۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۰:۴۷ (UTC)
 • موافق در ویرایش‌هایشان حد مطلوبی از استانداردهای ویکی را رعایت می‌کنند. (اینکه گفته شود چون فقط مقاله نظامی نوشته‌اند، نباید گشت خودکار شوند، استدلال عقیمی است.) با احترامShiasun (بحث) ‏۱۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۳۹ (UTC)
مخالف با سلام، با توجه به عملکرد ایشان و اینکه اگر به مشارکت‌هایشان نگاه شود مشهود است که بیشتر در حال مسموم نمودن فضای دانشنامه و تهمت‌پراکنی و تفرقه‌افکنی هستند تا ویرایش‌های ماهیتی با اعطای این سطح دسترسی مخالفم.ارادت‌مند...امید (بحث) ‏۲۰ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۷:۱۷ (UTC)
 • درود بر شما. احتراماً مشارکت های بنده واضح و آشکار هستند و به جز دو روز گذشته که درگیر اخلال گری ها و پاسخ دادن به اتهامات و نظرات همسو و هماهنگ شما و کاربر محترم Gimbouri شده ام، همگی در راستای بهبود کیفیت مقالات دانشنامه بوده است. با احترام MHosseinafshar (بحث) ‏۲۰ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۳۴ (UTC)
  Х مقالات حذف شده و ویرایش‌های اخیر را بررسی کردم. به نظرم هنوز ویرایش‌ها باید گشت زده شود. ARASH PT  بحث  ‏۲۱ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۴۳ (UTC)

Editor-1[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Editor-1 (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)}

درود، جناب ادیتور تا کنون بالغ بر هشت هزار و ششصد ویرایش مثبت در ویکی داشته‌اند و ان‌شاءالله صلاحیتشان برای دریافت گشت خودکار در دید مدیران محترم محرز خواهد بود. با احترام Shiasun (بحث) ‏۱۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۴۳ (UTC)

پ ن: امیدوارم زودتر با اخذ دسترسی گشت زن، کمک بیشتری به ویکی بکنند :) Shiasun (بحث) ‏۱۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۴:۴۶ (UTC)

@Shiasun: با تشکر از شما جناب خورشید شیعه، بنده در ژوئیهٔ ۲۰۱۵ توسط جناب Ebrahim این دسترسی را دریافت کردم: بحث_کاربر:Editor-1#اعطای_دسترسی_گشت_خودکار لیکن به دلیل فهرست مجموعه‌های تلویزیونی غیر ایرانی پخش‌شده از تلویزیون ایران و افزودن آن به مقالات درون فهرست و جنگ ویرایشی، این دسترسی از من گرفته شد: بحث_کاربر:Editor-1#فهرست_مجموعه‌های_تلویزیونی_خارجی_پخش‌شده_از_صدا_و_سیمای_ایران و ادامهٔ آن: بحث_کاربر:Editor-1#گرفتن_دسترسی_گشت_خودکار. برام مهم نیست آن را داشته باشم یا نه، اگر مدیری صلاح می‌داند آن را بدهد، اگر نمی‌داند که هیچ، اعتراض و توقعی ندارم.--Editor-1 (بحث) ‏۱۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۵:۰۱ (UTC)

@Editor-1: سابقه درخشان شش ساله شما بر مدیران پوشیده نیست. از موردی هم که فرومدید بیش از یک سال است که می‌گذرد. با احترام و تجدید ارادت Shiasun (بحث) ‏۱۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۵:۳۳ (UTC)
Х ویرایش‌ها بررسی شد و به نظرم ویرایش‌های ایشان هنوز نیاز به گشت خوردن دارد. ARASH PT  بحث  ‏۱۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۱۴ (UTC)

مهر آفرین[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
مهر آفرین (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با عرض سلام واحترام اینجانب درخواست دسترسی «گشت خودکار» را دارم. خواهشمندم به این درخواست رسیدگی شود.

با تشکر

مهر آفرین (بحث) ‏۱۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۴۶ (UTC)

✓ ARASH PT  بحث  ‏۲۰ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۵۴ (UTC)


Iliya wiki[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Х در مقالات شما مشکلات نگارشی همچون، عدم رعایت نیم فاصله‌ها اعداد انگلیسی و .. دیده می‌شود. هنوز نیاز است تا ویرایش‌های شما توسط گشت‌زنان بررسی گردد. آرتا SATO ‏۲۲ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۵۴ (UTC)
Iliya wiki (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با سلام خدمت مدیران ویکی پدیا. بنده جهت مبارزه بهتر با خرابکاری ها و نگهبانی مقالات، از شما درخواست اعطای دسترسی گشت خودکار را دارم. بنده بیش از 500 ویرایش دارم و یک کاربر تایید شده پایدار هستم. همچنین اگر به صفحه تغییرات اخیر مراجعه کنید، نام من را ( iliya wiki ) را در لیست فعال ترین نگهبانان میبینید. میتوانید در اینجا 4 نمونه از مقالاتی که بنده گسترش داده و ایجاد کرده ام را را ببینید: سنتروسور(گسترش عمده)، ایپیورنیدومیموس (ایجاد، افزودن پیوند و زبان، افزودن الگو و خرد، پیوند به صفحه های مورد نیاز(فهرست دایناسورها و خانواده موجود)، آدراتیکلیت(ایجاد، افزودن پیوند و زبان، افزودن الگو و خرد، پیوند به صفحه های مورد نیاز(فهرست دایناسورها و خانواده موجود)، ادلولوفوس(ایجاد، افزودن پیوند و زبان، افزودن الگو و خرد، پیوند به صفحه های مورد نیاز(فهرست دایناسورها و خانواده موجود) صفحه های بیشتری نیز هستد که میتوانید با رجوع به مقالات من صفحه های ایجاد شده بیشتری ببینید. میبخشید، بنده این درخواست را در درخواست برای گشت زن ثبت کرده بودم اما پاسخ کاملی دریافت نکردم.با تشکر و احترام فراوان. ایلیـــویکی ‏۲۱ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۵۶ (UTC)

GodNey[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
GodNey (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

سلام، اصول ویکی‌پدیا و مقاله‌نویسی را به‌درستی رعایت کرده‌ام و فکر می‌کنم صلاحیت این دسترسی را دارم. تقاضای بررسی صلاحیت برای گرفتن این دسترسی را دارم. GodNey (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۱۶ (UTC)

Х بعضی از ترجمه‌ها و جملات در مقالات مشکل دارد و به نظر ترجمه ماشینی است. در چند مقاله مانند مهمانی چرخشی این مشکل وجود دارد و ترجمه اشتباه انجام شده و جمله نامفهوم است. دقت داشته باشید که ابزارهایی مانند گوگل ترنسلیت چندان دقیق نیستند. در چند مقاله هم جعبه اطلاعات کامل ترجمه نشده و پیوند هم ندارد که بعدا توسط ربات جایگزین شود. به نظرم فعلا ویرایش‌ها و مقالات شما باید گشت زده شود. ARASH PT  بحث  ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۵۲ (UTC)

Iliya wiki[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Iliya wiki (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

با سلام خدمت مدیران و ویکی بانان محترم. بنده بیش از دو ماه است که در ویکی پدیای فارسی فعالیت میکنم و در این دوماه، بیش از 900 ویرایش داشتم; همچنین تا به حال 17 مقاله نیز در ویکی پدیای فارسی ایجاد کرده(لیست مقالات ایجاد شده) و یک کاربر تایید شده پایدار هستم. من یک بار دیگر این درخواست را در تاریخ 21 ژوئیه ثبت کره بودم که مورد قبول واقع نشد اما حالا من با ویرایشات بیشتر، مقالات بیشتر و اصلاح مشکلات دیگر مقالات ایجاد شده اینجا هستم. بنده تا چند روز قبل جزو ده نگهبان فعال ویکی پدیا بودم ولی مشغله های بیرون ویکی پدیا برای بنده وقتی برای نگهبانی نگذاشت. نظر شخصی بنده چنین است که من توانسته ام در این مدت کوتاه حضور فعالی در ویکی پدیای فارسی داشته باشم و از مدیران محترم ویکی پدیای فارسی، درخواست اعطای دسترسی گشت خودکار را برای مبارزه بهتر با خرابکاری ها دارم. اگر شایسته کسب این دسترسی هستم، از شما مدیران محترم درخواست دارم تا این دسترسی را به بنده اعطا کنید. با تشکر فراوان ایلیا فرهنگ «بحث بنده» ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۳:۱۷ (UTC)

 • مخالف به تازگی درخواست گشت دادید و رد شد، هنوز مدتی نگذشته که دوباره این درخواست را می‌دهید. کلا دو ماه است فعالیت می‌کنید و روند پیشرفت و درخواست دسترسی شما واضح نیست و به نظرم نیاز به بررسی دقیق مدیران را دارد. Mr Smt (بحث) ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۳۹ (UTC)

@Iliya wiki: گرامی، من در صفحه بحثتان شما را به خوبی راهنمایی کردم. شما حس مسئولیت پذیری و استعداد خوبی دارید اما هنوز برای این درخواست، بسیار زود است. برایتان نوشتم که چندین بار شیوه نامه را مطالعه کنید، ۴-۵ مقاله دیگر بسازید و حدود هزار ویرایش دیگر انجام بدهید و سپس دوباره درخواست دهید. وقتی درخواست رد میشود معنایش این نیست که دو روز بعد یا یک هفته بعد، درخواست مجددی مطرح شود. لطفا صبور باشید و طبق همان توصیه ها که عرض کردم عمل کنید و سپس درخواست مجدد دهید.Saranami2020 (بحث) ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۵۱ (UTC)

@Saranami2020 و Amir smt: با سلام و سپاس از شما مدیران و ویکی بانان محترم. بله بنده 5 مقاله به ویکی پدیا افزودم و مشکلات نگارشی که جناب آرتا فرموده بودند را کاملا برطرف کرده و 400 ویرایش بیشتر نیز داشتم و بعد اینجا دوباره درخواست دادم اما مثل این که کمی زود است. به هر حال از شما کمال تشکر را دارم. از مدیران محترم هم درخواست بازبینی مجدد را دارا هستم. با احترام ایلیا فرهنگ «بحث بنده» ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۴۷ (UTC)
Х هفته گذشته درخواست شما رد شده بود و تغییر خاصی در ویرایش‌های شما مشاهده نمی‌شود و همان مشکلات در مقالات جدید هم وجود دارد. برای دسترسی عجله نکنید و چند ماه ویرایش کرده و مقاله بنویسید. نیازی به درخواست مجدد هم نیست و در صورت بهبود روند ویرایشی دسترسی اعطا خواهد شد. ARASH PT  بحث  ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۵۹ (UTC)

Hoseina051311[ویرایش]

Hoseina051311 (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)
 • ویرایش‌های کاربر @Hoseina051311: استاندارد بوده و حتی به نگهبانی نیز اشتغال دارند. MAX گفتگو ۹ مرداد ۱۳۹۹، ساعت ۱۹:۳۳ (ایران) ‏۳۰ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۰۳ (UTC)
@3000MAX: سلام به نظر می آید شما اسم بنده را در لیست گذاشتید اما من هرگز فکر نمی کردم یکی اسم مرا در لیست بنویسد!! بی نهایت از شما سپاس گذارم و اگر مدیران فکر می کنند من صلاحیت های لازم را دارم گرفتن عنوان گشت خودکار باعث افتخار من خواهد بود با تشکر حسین الف ‏۳۰ ژوئیهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۵:۲۲ (UTC)
موافق ویرایش های جناب حسین به نظرم کاملا استاندارد هستند و ایشان استحقاق این دسترسی را دارند.Saranami2020 (بحث) ‏۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۰۳ (UTC)

Irman.10[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Irman.10 (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)
درود. لطفا بیشتر ویرایش کنید و مهارت‌های ویرایشی‌تان را بالا ببرید و آنگاه درخواست بدهید. عجله نکنید. مهرنگار (بحث) ‏۱ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۳۹ (UTC)

Tafte[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.
Tafte (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

تافته ❯❯❯ بحث ‏۳ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۲۲:۲۶ (UTC)

✓محمدحسین ‏۴ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۴۴ (UTC)

KINGKURD6[ویرایش]

KINGKURD6 (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

سلام، من نزدیک چهار ماهه که در ویکی پدیا عضوم و بیش از 400 ویرایش در کل ویکی ها دارم لطفا درخواست مرا قبول کنید. با احترمات فراوان. علی (بحث) ‏۴ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۰۸:۵۳ (UTC)

Shkuru Afshar[ویرایش]

Shkuru Afshar (بحثمشارکت‌هاانتقال‌هابسته شودبسته‌شدن‌هاآمارآمار پیشرفتهمقالات ساخته شدهمدیریت اختیارات کاربر)

درخواست گرفتن «گشت خودکار» دارم.

در ۱۰ ماه گذشته نزدیک به ۵۰۰۰ ویرایش داشته‌ام و هیچ گزارش خطایی از من نبوده است. کیفیت ویرایش‌هایم را هر روز بهتر کرده و مقاله‌ها و جعبه‌های زیادی را بهبود داده‌ام یا ساخته‌ام. آن یک مورد اشتباه هم که باعث از دست رفتن دسترسی گشت خودکار من شد برای این بود که با درخواست انتقال رده، آشنا نبودم و قصد خرابکاری هم نداشتم. از آن هنگام تا کنون، تنها از درخواست انتقال رده برای تغییر رده‌ها استفاده کرده‌ام. برای جلوگیری از اشتباه نیز همیشه پیش از انجام یک کار تازه، با دیگران مشورت می‌کنم.

سپاس Shkuru Afshar (بحث) ‏۴ اوت ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۰۶ (UTC)