گلباد

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
برای معنی دیگر این واژه گلباد (نمودار) را ببینید.

گُلباد صفحهٔ مدوری است بر روی قطب‌نماهای ساده که به ۳۶۰ درجه تقسیم شده است؛ نوع بزرگ این صفحه روی سطح صاف فرودگاه‌ها رسم می‌شود تا قطب‌نماهای هواگَرد را با آن تنظیم کنند.


معنی گبلاد در فرهنگ ده خدا گلباد. [ گ ُ ] (اِخ ) ازپسران ویسه که از پهلوانان تورانی است : سپهبدگزین کرد گلباد را چو گرسیوز و جهن و پولاد را. فردوسی .

و همچنین به معنی بوی خوش گل می باشد .

از این رو سامانه ای فارسی طراحی شده است . پیش نیاز راه اندازی یک وب سایت و فروشگاه خوب و قدرتمند، انتخاب یک میزبان وب خوب ، قدرتمند و یک سیستم مدیریت محتوا همه کاره و قدرتمند است.این شرکت با تولید قدرتمندترین سیستم مدیریت چند منظوره محتوا توانسته است شما را جهت ساخت آسان وب سایت خود یاری نماید کاربران می توانند به سادگی و به صورت رایگان وب سایت و فروشگاه خود را با سه ویژگی سرعت، امنیت و کیفیت راه اندازی نمایند گلباد این سه ویژگی را از ابتدای شروع به کار خود همواره سرلوحه و شعار فعالیت های خود قرار داده و همیشه تلاش می نماید این شعار را به نحوی شایسته محقق سازد. همین اکنون می توانید با عضویت در گلباد به سادگی صاحب پنل ارسال پیام کوتاه ، درگاه پرداخت و سامانه ارسال به شبکه های مجازی شوید و به سادگی و با هزینه بسیار کم وب سایت و یا فروشگاه خود را راه اندازی کنید و شروع به فعالیت تجاری خود نمایید.

عضویت در گلباد


منابع[ویرایش]

  • واژه‌های مصوّب فرهنگستان تا پایان سال ۱۳۸۹ (مجموع هشت دفتر فرهنگ واژه‌های مصوّب فرهنگستان)

گلباد - فرهنگ ده خدا - سامانه گلباد - golbad.com