رده:مقاله‌های دارای پارامتر تاریخ نادرست در الگو

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد


این رده حاوی مقاله‌هایی است که در الگوهای نگهداری که در آن‌ها قرار گرفته، مقدار وارد شده به پارامتر تاریخ نامعتبر است.

قالب‌بندی درست برای مقدار وارد شده به پارامترتاریخ متشکل از نام کامل ماه میلادی، یک فاصله و سال چهار رقمی میلادی است. برای مثال: |تاریخ=فوریه ۲۰۲۴. بنابراین استفاده از نام‌های غیرفارسی، کوتاه‌شده، ماه‌های خورشیدی یا قمری، وارد کردن روز صحیح نیست.

اگر قالب‌بندی تاریخ نیز صحیح باشد، ممکن است همچنان صفحه در این رده ظاهر شود. این اتفاق می‌تواند سه دلیل داشته باشد که دو مورد از آن‌ها معمول‌تر هستند:

ردهٔ تاریخ‌دار متناسب با تاریخ وارد شده:

  • موجود نیست - این مشکل را می‌توان با ایجاد رده (یا تغییر تاریخ وارد شده به پارامتر در صورتی که به‌وضوح اشتباه باشد) برطرف کرد.
  • در زمان ذخیره‌سازی آخرین ویرایش موجود نبوده است - این مشکل را می‌توان با ذخیره‌سازی مجدد صفحه، چه با یک ویرایش خالی و چه با بهبود جزئی یا عمدهٔ مقاله، برطرف کرد.
  • به‌ندرت پیش می‌آید در صورتی که مقاله در رده:صفحه‌هایی که حاوی تعداد زیادی فراخوانی سنگین دستورهای تجزیه‌گر هستند قرار داشته باشد، همچنان در این رده نمایش یابد. حتی اگر تمام پارامترهای تاریخ در الگوهای نگهداری به درستی وارد شده باشند؛ چرا که تابع #اگرموجود در چنین مقاله‌ای همواره مقدار ناصحیح را برمی‌گرداند و کدهای برچسب به‌گونه‌ای ارزیابی می‌شوند که گویی ردهٔ تاریخ‌دار مورد نظر موجود نیست. راه حل این مشکل این است که ابتدا مشکل توابع پرخرج در صفحه (یا الگوهایی که در آن فراخوانده شده‌اند) برطرف شود تا دیگر حاوی تعداد زیادی فراخوانی پرخرج توابع تجزیه‌گر نباشد. همچنین می‌توانید در کنار رفع این مشکل، مشکلی که باعث شده برچسب در مقاله قرار گیرد را نیز برطرف کنید.

زیررده‌ها

این رده ۲ زیرردۀ زیر را دارد، این رده در کل ۲ زیررده دارد.

صفحه‌ها

۲۰۰ صفحۀ زیر در این رده هستند؛ این رده در کل ۵۶۲ صفحه دارد.

(صفحهٔ قبلی) (صفحهٔ بعدی)

ا

(صفحهٔ قبلی) (صفحهٔ بعدی)