ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات دیوان‌سالاران

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

خالی کردن کاشه برای تازه کردن صفحه

به تابلوی اعلانات دیوان‌سالاران خوش آمدید. در این صفحه می‌توانید وقایعی را که نیازمند دخالت دیوان‌سالاران ویکی‌پدیای فارسی است گزارش کنید. همهٔ کاربران ویکی‌پدیا می‌توانند در این صفحه مطلبی بنویسند.

اختیارات دیوان‌سالاران استفاده از این صفحه
  • درخواست‌های جدید را در پایین این صفحه اضافه کنید.
  • مطالب خود را با درج علامت "~~~~" در پایان آن بنویسید، اگر چنین کنید به طور خودکار امضای شما به همراه تاریخ نوشته خواهد شد.
آنچه جایش اینجا نیست
  1. این صفحه جای شکایت از مدیران ویکی‌پدیا نیست، دیوانسالاران مافوق مدیران نیستند.
  2. برای پس دادن دسترسی دیوان‌سالاری باید در فراویکی درخواست داده شود.
  3. برای تغییرنام کاربری باید به ویژه:درخواست ادغام کاربر سراسری مراجعه کنید.
  4. برای درخواست دسترسی ویرایشگر الگو باید به ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/ویرایشگر الگو مراجعه کنید.
  5. برای درخواست نظر سوم باید به وپ:نظر سوم مراجعه کنید.
بایگانی‌ها

۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱
عدم فعالیت Kamix[ویرایش]

سلام. بنا بر ویکی‌پدیا:گزارش دیتابیس/کاربران غیر فعال در گروه‌های کاربری ایشان بیش از یکسال است که فعال نیستند. بهشان مطابق وپ:عدم فعالیت پیام و ایمیل دادم. ظرف یک ماه اگر به ویکی بازنگشتند، دسترسی مدیریتشان را باید بستانیم و در فراویکی برای ستاندن دسترسی پنهانگری‌شان نیز ریسه‌ای باید باز کنیم. همینجا خودم مابقی مسیر را پی‌گیری و گزارش خواهم کرد. — حجت/بحث ‏۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۹:۲۶ (UTC)

من هم دیروز نگاه می‌کردم فکر می‌کنم علاوه بر ایشان مدیران دیگری هم بودند،‌ در متا در صورت واستانی دسترسی مدیریتی به علت عدم فعالیت دسترسی‌های دیگر هم خودکار گرفته می‌شود Mardetanha (بحث) ‏۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۰۴ (UTC)
«در صورت واستانی دسترسی مدیریت» که نبوده؛ در فراویکی هر گاه کسی یک سال فعال نباشد، دسترسی‌های حساس (ویکی‌بد، بازرس، پنهانگر) را از او می‌گیرند. در ویکی‌پدیای فارسی اما ما روالی متفاوت را برای دسترسی مدیریت و دیوانسالاری استفاده می‌کنیم (یک ماه فرصت می‌دهیم، ایمیل می‌زنیم و ...) — حجت/بحث ‏۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۱:۴۸ (UTC)