ویکی‌پدیا:بررسی حذف

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

بازگرداندن صفحه محمدرضا نسب عبداللهی[ویرایش]

سلام وقت بخیر درخواست بازگرداندن صفحه محمدرضا نسب عبداللهی را دارم. آیا کسی که از سال ۱۳۸۲ تاکنون بارها به دلیل فعالیتهای خبرنگاری بازداشت شده و منابع متعدد و مستقل از جمله سازمان عفو بین الملل، سازمان دیده بان حقوق بشر، سازمان گزارشگران بدون مرز، کمیته حفاظت از روزنامه نگاران و.... درباره بازداشت او بیانیه داده و واکنش داشته اند و اخبار آن نیز در رسانه های مختلف از جمله صدای آمریکا، ایران اینترنشنال، رادیو فردا و... منتشر شده، سرشناس نیست؟

بر اساس قوانین ویکی پدیا:

۱- در مورد این خبرنگار، "پوشش قابل توجه"‌ وجود داشته (۱۸ منبع در مقاله وجود داشت). ۲-در مورد این خبرنگار منابع معتبر هستند: سازمان عفو بین الملل، سازمان دیده بان حقوق بشر، سازمان گزارشگران بدون مرز، کمیته حفاظت از روزنامه نگاران ۳- در مورد این خبرنگار، منابع مستقل از موضوع هستند.

از سوی دیگر در بحث نظرخواهی هم ۴ کاربر نظرشان به ماندن صفحه بود و فقط یک نفر نظرش بر حذف صفحه بوده. این ۴ کاربر هم به معیارهای سرشناسی محمدرضا نسب عبداللهی و تطبیق آن با قوانین ویکی پدیا اشاره کرده بودند. معیارهای سرشناسی مربوط به وی هم عمدتا خارج از کشور و جهانی هستند.

الان متعجب هستم که چرا صفحه حذف شده.

لطفا صفحه را برگردانید

[ویرایش]

با سلام حدود ۹ ماه پیش مقاله ای تحت عنوان پارسا خائف ، خواننده نوجوان ایران در ویکی پدیا ثبت شد که به خاطز عدم منابع خوب . قوی و عدم سرشناسی اتفاق افتاد حال که روزهای زیادی میگذرد و شرایط بسیار تغییر کرده است لطفاً این مقاله را احیا کنید تا تغییرات لازم در آن صورت گیرد یا اینکه مقاله را به طور کامل از سیستم حذف کنید تا دوباره ساخته شود

بازگرداندن صفحه امین رستمی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

درود بر شما آقا من تعجب میکنم تو ویکی پدیا کلی مقاله و صفحه هست که کمتر کسی میشناسشون بعد امین رستمی با اینکه خیلی از خیلیا معروفتر شما حذفش کردین امین رستمی تا حالا سه آلبوم داده بالای ۵۰ تک آهنگ داده و کلی هم معروفه خواهش صفحه این هنرمند رو دوباره برگردونید

Х مقاله ۱۱ بار حذف شده است. متاسفانه شرایط احیا را ندارد. ظهیریبحث ‏۸ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۱۲ (UTC)

درخواست بازگرداندن صفحه سامان جلیلی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

سلام عذرخواهی میکنم اخیرا دیدم صقحه خواننده مطرح کشورمون ک چندسال سابقه در عرصه موزیک دارند حذف شده گشتم و آن را در پیش نویس:سامان جلیلی یافتم خواهشمندم مقاله را چک کنید ب نظرم واقعا سرشناسی را احراز کرده است .Djparisa145 (بحث) ‏۱۳ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۰۲:۴۸ (UTC)

Х ظاهرا مقاله توسط زاپاس یا در ازای دریافت پول ایجاد شده است. ظهیریبحث ‏۸ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۱۴ (UTC)

درخواست بازگرداندن صفحه خلیل قبله ای[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

با سلام بارها از ندید تقاضا کردم علت حذف صفحه خلیل قبله ای چیست؟ ایشان کاملا منطبق با شرایط سرشناسی دانشگاهی با تالیف 11 کتاب درسی دانشگاهی و عضویت هیات علمی در دانشگاه های کشور می باشد. پاسخی دریافت نکرده و تقاضای بازگشت صفحه ایشان را دارم و اینکه این حذف برساس میل شخصی بوده و اجماعی بر حذف آن وجود نداشت.--MQebleh (بحث) ‏۲۶ ژوئن ۲۰۲۰، ساعت ۱۸:۵۱ (UTC)

Х بر اساس ویکی‌پدیا:نظرخواهی برای حذف/خلیل قبله‌ای حذف شده است. ظهیریبحث ‏۸ سپتامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۱۵ (UTC)

درخواست بازگرداندن صفحه احسان شاه‌قاسمی[ویرایش]

مدیر عزیز، می خواستم صفحه احسان شاه‌قاسمی را ایجاد کنم اما در عین شگفتی متوجه شدم یکی دیگر از مدیران پیشتر صفحه را حذف کرده است. مگر می شود صفحه ای که این همه منابع داخلی و خارجی دارد را حذف کرد؟ اصلا مگر ویکی پدیا جا برای منابع بیشتر دارد که من الان بخواهم اضافه کنم (همین الان دست کم سی منبع معتبر دیگر هم می شود به صفحه اضافه کرد)اگر این طور باشد، آیا نباید 50 درصد صفحه های ویکی پدیا حذف شوند؟ بعد، فردی آمده و می گوید من با این شخص مشکل دارم و ویکی پدیایش را حذف کنید و هیچ دلیل جدی دیگری هم ارایه نمی دهد و می گوید قواعد ویکی پدیا نمی گذارد من دلیل ارایه کنم. بعد، مدیر حذف کننده گفته است بر اساس اجماع. اولا اجماعی نبوده، ثانیا مگر نظرسنجی بر مبنای کیفیت ادله و براهین انجام نمی شود؟ درخواست دارم با بررسی استدلال های من صفحه را بر گردانید تا من بتوانم روی آن ویرایش انجام بدهم. چند روز پیش به مدیر محترمی که صفحه را حذف کرده بود هم درخواست دادم اما هیچ پاسخی به بنده ندادند.مکتوم (بحث) ‏۲۲ اکتبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۳۲ (UTC)