ویکی‌پدیا:بررسی حذف

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

با سلام و احترام.

پرویز کرمی[ویرایش]

با توجه به این که اجماع خاصی درباره سرشناسی ایشان وجود دارد، باز هم توسط مدیر مربوطه محافظت شده است.در صفحه مدیر مربوطه بحث شد اما پاسخی داده نشد. با توجه به سابقه و معیارهای سرشناسی ویکی پدیا خواهمشندست صفحه احیا شود تا مجددا با توجه به مطالب موثق و منابع بهتر گسترش یابد.--Khorooshan (بحث) ‏۴ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۵۳ (UTC)

با سلام صفحه جناب نوید فرید هنوز احیا نشده است اگر نیاز به نظر مدیران دیگری نیز وجود دارد لطفا مدبران دیگر نیز نظر خود را در خصوص سرشناسی اعلام نمایند و راهنمای بنده باشند.با تشکر Nedarousta (بحث) ‏۲ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۶:۳۵ (UTC)

بازگرداندن صفحه رحمت الله صادقی از محافطت به صفحه اصلی[ویرایش]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

با توجه به بردن این صفحه به محافطت و پاسخ ندادن ویرایشگری که این صفحه را به محافطت برده و با توجه به مقایسه ها با صفحات موجود دیگر لطفا بررسی نمایید و مقاله را به صفحه اصلی بازگردانید .با سپاس فراوان — پیام امضانشدهٔ قبلی را Moeinmoalei (بحث • مشارکت‌ها) در تاریخ ‏۱۷ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۵:۲۴‏ نوشته‌است.

Х موضوع مقاله، سرشناسی ندارد. — حجت/بحث ‏۱۷ اکتبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۳:۵۲ (UTC)

احیا صفحه نوید فرید[ویرایش]

Khabargozari mehr (بحث) موضوع مقالهسرشناسي دارد. [[ بحث _ كاربر:Khabargozari mehr (بحث)|<sup<بحث>]]از سايتهاي خبري ورزشي تابناك و مهر استفاده شد. عكس به همراه مطلب در مورد نويد فريد . توضيحات مطالب سايتها كاملاواضح است.

با تشکر بابت لطف و پیگیری شما لطفا، خواهشمندم مقاله جناب نوید فرید احیا گردد.Nedarousta (بحث) ‏۲۱ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۰۴:۴۱ (UTC)

درود، طبق نظر اکثر کارشناسان و ذکر تعداد زیادی از منابع داخلی و خارجی بسیار معتبر و همچنین نظر مدیر دوم، سرشناسی این مقاله به صورت قطعی احراز گردیده است اما هنوز مقاله احیا نشده . لطفا بررسی نمایید.با تشکرNedarousta (بحث) ‏۲۳ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۰۳ (UTC)

با سلام صفحه جناب فرید هنوز احیا نشده است اگر نیاز به نظر مدیران دیگری نیز وجود دارد لطفا مدبران دیگر نیز نظر خود را در خصوص سرشناسی اعلام نمایند و راهنمای بنده باشند.با تشکر Nedarousta (بحث) ‏۲ سپتامبر ۲۰۱۷، ساعت ۰۶:۳۴ (UTC)

سینه‌آزادی (Topfreedom)[ویرایش]

دلیل حذف به دست مدیر مهرنگار تکراری بودن با یک مقاله متفاوت اعلام شده. دوستدار ایران بزرگ ‏۱۷ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۳۸ (UTC)

@Mahdy Saffar: درود. مهرنگار (بحث) ‏۱۷ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۵۷ (UTC)

کارخانه چسب هل[ویرایش]

این صفحه به اتهام عدم اهمیت یا عدم سرشناسی حذف شده است. استدلال مدیر که کدامیک بود برای من روشن نشد. این مقاله قطعا به ویرایش بیشتر نیاز دارد، و بنده روزانه یک ساعت ویرایش می کنم و این را بهبود می دادم. اما متاسفانه فرصت هم نمی دهند.

مکالمه ی من با مدیر:

این مقاله امروز توسط شما به دلیل عدم وجود توضیح در مورد اهمیت آن حذف شد. خواهشمندم راهنمایی کنید که هنگام ایجاد یک مقاله ی جدید، ادعای اهمیت را در کدام قسمت باید بنویسیم؟ علی الحساب در نظر داشته باشید که صنایع شیمیایی هل شرکتی با چندصد پرسنل و گردش مالی قابل توجه است که بنا به دلایلی به محل بحث و گفتگوی طبقات اجتماعی و یک موضوع ملی تبدیل شد. خبرگزاری هایی از جمله بی.بی.سی، صداوسیما، دویچه‌وله، منوتو و تابناک به آن پرداخته اند و ابعاد اجتماعی آن قدمی از اقدامات کوچک بسیار طبقه ی متوسط برای ایجاد نهاد های اجتماعی پایین-به-بالا است. این صفحه ی ویکیپدیا محل کسب اعتبار برای این شرکت یا مدیرعامل آن نیست. در حالی که شرکتهای بسیار کوچکتر بین المللی، افراد، تزهای دکترا، و بسیاری موارد دیگر در ویکیپدیای انگلیسی حاضر هستند تا حقایق جوامع و علوم را مکتوب کنند. بنابراین:

1. با چه استدلالی، اهمیت این مقاله زیر سوال رفته است؟

2. برای ایجاد مقالات در آینده، چطور ادعای اهمیت کنم تا این مشکل پیش نیاید؟

3. چطور می توانم برای برگشت این مقاله تلاش کنم؟

4. به نظر می رسد حذف سریع و هرس کردن مقاله ها از فعالیت های مکرر شماست، در حالی که گاهی صحت عمل شما مورد بحث قرار می گیرد، و مانند مثال ولنجک، به "نظر" افراد بستگی دارد. بنابراین بهتر نیست به جای حذف، در صفحه ی بحث، مطالبی اضافه کنید که برگرداننده ی نظر شما باشد؟ توانایی شما به عنوان مدیر برای حذف مقاله ها به معنی لزوم انجام آن کار نیست.

(Makan.tayebi (بحث) ‏۲۱ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۲۰:۳۲ (UTC)(

@Makan.tayebi:درود بر شما، وقتی دلیل حذف عدم توضیح در مورد اهمیت هست این یعنی مقاله شما وپ:سرشناسی را احراز نکرده است، در مقاله شما منابعی از بی بی سی یا دویچه وله یا بقیه ای که گفتین ندیدم و همچنین تبلیغاتی نوشته شده بود همچنین اینکه یک شرکت چندصد (حتی هزار) پرسنل هم داشته باشد دلیلی بر داشتن صفحه در ویکی پیدیا نیست، لطفا قبل از نوشتن مقاله ای تازه وپ:سرشناسی و وپ:سیاست حذف را بخوانید اگر سوالی داشتید بفرمایید تا بیشتر راهنمایی کنم. نظر من برای حذف مقالات نظر شخصی خودم نیست بلکه رعایت سیاستهای بنیاد ویکی پدیاست، اینکه نظرخواهی برگزار میشود این بدین معنیست که ممکن است در تشخیص سیاست بنیاد در آن صفحه شک داشته باشم یا برایم کامل و واضح معلوم نباشد که از دیگر دوستان نظرخواهی میشود تا روشن شود. ولی در مواردی که اقدام به حذف میکنم تشخیص سیاست های بنیاد را بالای 90 درصد میدانم، حال شما میتوانید در وپ:بررسی حذف درخواست دهید تا مورد شما هم توسط یکی از مدیران بررسی و نتیجه اعلام شود.با احترام--یاس بحث ‏۲۲ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۰۶:۴۱ (UTC)

اگر عجله نمی کردید و صفحه ی بحث رو می خواندید، در صفحه ی بحث تمامی لینک های ذکر شده و حتی بیشتر رو قرار داده بودم و نوشته بودم که اینها در ادامه باید اضافه شوند برای تکمیل!وپ:سیاست حذف هم به لطف شما خوانده ام. نوشتن حقایق تبلیغاتی نیست! در همان صفحه تصویری از پیغام هکر برای مدیرعامل نوشته شده است با اتهامات بسیار. این اتهامات در صفحه نوشته شده. این تبلیغاتی است؟ قراردادن لوگو و سال تاسیس تبلیغاتی است؟ یا نوشتن استان شرکت تبلیغاتی است؟ کدام قسمت تبلیغاتی است؟ تلفن تماس و سفارش نوشتم؟ پیشنهاد می دهم کمی ویکیپدیاهای زبان های دیگر را هم بخوانید.

شما عجله کردید، سوال شماره ی 2 مرا پاسخ ندادید، و در حالی که در مورد این مسئله و اخبار اجتماعی حول موضوع ناآگاه هستید، شکی به خود نمی دهید. اگر از این اخبار مطلع هستید ولی لینکهای مورد نظر در صفحه نیست، تذکر دهید، به بحث بروید، یا علامت بزنید که نیاز به تکمیل و منبع دارد. به این روش حذف سریع فقط سرخوردگی و اتلاف وقت درو می کنیم. شرکت های بزرگ اهمیت دارند. سایت دارند، مرجع دست دوم دارند، تاثیرات روزمره دارند، می توان از موفقیت یا شکست آنها نوشت، و آیندگان استفاده کنند. مگر اینکه شما علیه ثبت حقایق و تجربیات این مرز و بوم باشید، تا اهمیت آن مشخص نباشد. به علاوه این یکی شرکت در بحث های اجتماعی هم آمده، نه تنها یک شرکت است، بلکه با یک اتفاق عجین شده است.

"یک شرکت چندصد (حتی هزار) پرسنل هم داشته باشد دلیلی بر داشتن صفحه در ویکی پیدیا نیست" متاسفانه از ناآگاهی عمیق شما در مورد جامعه، اقتصاد، و نحوه ی زندگی مدرن حکایت دارد.

ضمنا با وجود تمام تجربه ی شما لازم است تفاوت سرشناسی و اهمیت را یادآور شوم. شما اول به عدم اهمیت اشاره کردید، حالا مرا به سرشناسی ارجاع می دهید. لطفا تصمیمتان را بگیرید که کدامیک دلیل حذف هست. (Makan.tayebi (بحث) ‏۲۲ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۰۹:۰۹ (UTC))

خبر فوری (وب‌گاه)[ویرایش]

مقاله بدون هیچ گونه اخطار یا اعلام یا حذف زماندار، حذف و بسته شد.هیچ دلیلی برای حذف ارائه نگردید تا مشکلات مقالهاصلاح شود.لطفا صفجه بازگردانی شود و در صورتی که مشکلی در صفحه وجود دارد اعلام بفرمایید تا مقاله اصلاح شود.

C kamrava (بحث) ‏۳۱ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۰۸:۰۲ (UTC)

سلام درخواست بررسی مقاله بابک رهنما[ویرایش]

این مقاله حذف شده و به حذف اون اعتراض دارم لطفا در صفحه تمرین من متن رو احیا کنید میخوام پس از بهبود منتشر کنم. Mohammadrajabloo (بحث) ‏۲۵ اکتبر ۲۰۱۷، ساعت ۱۴:۳۷ (UTC)