ویکی‌پدیا:بررسی حذف

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

بازگرداندن صفحه پونیشیر

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

سلام وقت بخیر صفحه پونیشیر از وبسایت های ارائه دهنده خدمات شبکه اجتماعی ( میکروبلاگینگ ) را پس از بررسی از حالت سیاهه حذف خارج نمائید.[کاربر:Ramieghbalii2|Ramieghbalii2]] (بحث) ‏۳ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۷:۴۰ (UTC)[پاسخ]

Х مقاله چندین بار حذف شده است. ظهیریبحث ‏۲۳ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۲۰ (UTC)[پاسخ]

بازگرداندن صفحه پدر اسانس ایران

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

سلام وقت بخیر صفحه مرحوم مهندس حسین حجازی از کارآفرینان و پیشکسوتان داروسازی گیاهی در ایران حذف شده با توجه به نام نیک ایشان در استان اصفهان و شهر کاشان خواهشمند است صفحه ایشان را مجدد برگردانید با سپاس حتی رفرنس های عنوان داده شده به ایشان رادر قسمت منابع ارسال کردم و برنامه های تلویزیونی که به ایشان لقب پدر اسانس ایران داده اند با سپاس Alireza.zahraee (بحث) ‏۳ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۰۷:۴۰ (UTC)[پاسخ]

نظرخواهی در جریان است. ظهیریبحث ‏۲۳ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۲۳ (UTC)[پاسخ]

بازگرداندن صفحه محمدرضا نسب عبداللهی

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

سلام وقت بخیر درخواست بازگرداندن صفحه محمدرضا نسب عبداللهی را دارم. آیا کسی که از سال ۱۳۸۲ تاکنون بارها به دلیل فعالیتهای خبرنگاری بازداشت شده و منابع متعدد و مستقل از جمله سازمان عفو بین الملل، سازمان دیده بان حقوق بشر، سازمان گزارشگران بدون مرز، کمیته حفاظت از روزنامه نگاران و.... درباره بازداشت او بیانیه داده و واکنش داشته اند و اخبار آن نیز در رسانه های مختلف از جمله صدای آمریکا، ایران اینترنشنال، رادیو فردا و... منتشر شده، سرشناس نیست؟

بر اساس قوانین ویکی پدیا:

۱- در مورد این خبرنگار، "پوشش قابل توجه"‌ وجود داشته (۱۸ منبع در مقاله وجود داشت). ۲-در مورد این خبرنگار منابع معتبر هستند: سازمان عفو بین الملل، سازمان دیده بان حقوق بشر، سازمان گزارشگران بدون مرز، کمیته حفاظت از روزنامه نگاران ۳- در مورد این خبرنگار، منابع مستقل از موضوع هستند.

از سوی دیگر در بحث نظرخواهی هم ۴ کاربر نظرشان به ماندن صفحه بود و فقط یک نفر نظرش بر حذف صفحه بوده. این ۴ کاربر هم به معیارهای سرشناسی محمدرضا نسب عبداللهی و تطبیق آن با قوانین ویکی پدیا اشاره کرده بودند. معیارهای سرشناسی مربوط به وی هم عمدتا خارج از کشور و جهانی هستند.

الان متعجب هستم که چرا صفحه حذف شده.

لطفا صفحه را برگردانید

Х بر اساس این نظرخواهی حدف شده است. در ضمن در نظرخواهی تعداد رای‌ها (مخصوصا حساب‌های نوظهور) شمرده نمی‌شود و دلایل مهم است. ظهیریبحث ‏۲۳ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۲۶ (UTC)[پاسخ]

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.


با سلام حدود ۹ ماه پیش مقاله ای تحت عنوان پارسا خائف ، خواننده نوجوان ایران در ویکی پدیا ثبت شد که به خاطز عدم منابع خوب . قوی و عدم سرشناسی اتفاق افتاد حال که روزهای زیادی میگذرد و شرایط بسیار تغییر کرده است لطفاً این مقاله را احیا کنید تا تغییرات لازم در آن صورت گیرد یا اینکه مقاله را به طور کامل از سیستم حذف کنید تا دوباره ساخته شود

Х بر اساس این این نظرخواهی‌ به درستی حذف شده است. ظهیریبحث ‏۲۳ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۳۰ (UTC)[پاسخ]

درخواست بازگرداندن صفحه یاسر رضائی

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

سلام من ایجاد کننده مقاله یاسر رضائی هستم.در ابتدا مقاله به دلایل مشکلات فنی اعم از کدنویسی غلط نامزد حذف شد و باز دلیل حذف مقاله سرشناس نبودن و منابع معتبر ذکر شد.باید خدمتتان عرض کنم یاسر رضائی یک نویسنده بسیار عالی ای و کارگردان تئاتر خوبی است.شاید حرفه ای نباشد که آن هم به عدم وجود رانت در ایران است.حال منابع خوبی برای تایید صلاحیت ایشان دارم که مصاحبه ها و دیگر رزومه ایشان هست که در اینترنت مقدار کمی وجود دارد.چراکه زمان اوج فعالیت هنری ایشان،در زمان قبل از فراگیر شدن اینترنت بود و منابع بیشتر گواهی ها،عکس های قدیمی و گواهی های 10..15 سال پیش است.

حال از شما تقاضا دارم به جامعه هنرمندان مثل برخی انسان هایی که جفا میکنند،کم لطفی نفرمایید. و کمترین کمکی که میتوانید بکنید تایید مقاله است.

در پناه حق باشیدو سپاسگزارم.

Х مقاله دوبار حذف سریع شده و معیارهای سرشناسی را ندارد. ظهیریبحث ‏۲۳ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۳۲ (UTC)[پاسخ]

درخواست بازگرداندن صفحه محمدحسین اسدی لاری

بحث زیر پایان یافته‌است و به‌زودی بایگانی خواهد شد.

سلام من ایجاد کننده مقاله محمدحسین اسدی لاری هستم. مقاله با دلیل سرشناس نبودن پیشنهاد حذف دریافت کرده بود. بنده در همان موقع دفاعیات را ارسال نمودم ولی متاسفانه توسط یکی از مدیران باعنوان جمع بندی نظرات در حالی که افراد معدودی مشارکت نمودند و بعضی نیز صرفا بدلیل دانشجو بودن و یا بدون دلیل عدم سرشناسی را عنوان کرده بودند حذف گردید. من جوابیه را برای مدیر حذف کننده ارسال نمودم ولی جوابی دریافت نکردم. اگر شما به متن مقاله مراجعه نمایید و یا حتی در گوگل جستجو نمایید منابع متعددی را می توانید مبنی بر سرشناس بودن محمد حسین اسدی لاری بیابیداز آن جمله:

1. جایزه نظام آموزش تخصصی پزشکی کانادا (CaRMS) که برای اولین بار در سالهای اخیر به یک دانشجوی پزشکی سال اول (بعد از لیسانس) اهدا گردید.

2. جایزه انجمن پزشکی کانادا (Canadian Medical Association) . این جایزه به نام Posthumous Singular Award of Merit متاسفانه پس از فاجعه سقوط هواپیما در دوم دسامبر 2020 در اتاوا به محمدحسین اسدی لاری اهدا گردید.

3. جایزه انجمن آموزش و یادگیری آموزش عالی کانادا به عنوان دانشجوی برتر ملی 3M ودریافت مدال برنز فرماندار کانادا.

در زمینه کارافرینی محمد حسین از موسسین و مدیران دو استارتاپ در کانادا به نام STEM Fellowship و انجمن پزشکان نوآور و کارآفرین کانادا- CAPIE بوده است که مورد تشویق مسوولین دانشگاه تورنتو و دانشگاه بریتیش کلمبیا قرار گرفته است. واقعا باعث تعجب و تاسف است اگر وی توسط اساتید و شخصیت های بین المللی به عنوان یک فرد سرشناس شناسایی می شود و حتی در تدتاک دعوت به سخنرانی می شود بعد بدون توجه به منابع ذکر شده فقط با نظر عده معدودی تصمیم به حذف گرفته می شود.

لذا خواهشمند است پس از بررسی نسبت به احیا صفحه محمد حسین اسدی لاری اقدام فرمایید. در ضمن اگر همچنان برای تایید سرشناس بودن وی تردید دارید،بنده آمادگی برای ارائه هر گونه منبع مورد نیاز برای تایید مقاله را دارم. با تشکر

Х مطابق معیارهای ویکی‌پدیا سرشناس نیستند. ظهیریبحث ‏۲۳ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۳۳ (UTC)[پاسخ]