کینگزمن: سرویس مخفی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
کینگزمن: سرویس مخفی
Kingsman The Secret Service poster.jpg
پوستر فیلم کینگزمن: سرویس مخفی
کارگردانمتیو وان
تهیه‌کنندهآدام بهلینگ
دیوید رید
متیو وان
نویسندهمتیو وان
جین گولدمن
بازیگرانکالین فرث
ساموئل ال. جکسون
مارک استرانگ
تارون اگرتون
مایکل کین
موسیقیهنری جکمن
متیو مارگسن
ولیبور توپیچ
فیلم‌بردارجرج ریچموند
تدوین‌گرکنراد باف
ادی همیلتون
شرکت
تولید
مارو فیلمز
توزیع‌کنندهفاکس قرن بیستم
تاریخ‌های انتشار
  • ۲۹ ژانویه ۲۰۱۵ (۲۰۱۵-01-۲۹) (بریتایا)
  • ۱۳ فوریه ۲۰۱۵ (۲۰۱۵-02-۱۳) (ایالات متحده)
مدت زمان
۱۲۹ دقیقه
کشور ایالات متحده آمریکا
 بریتانیا
زبانانگلیسی
هزینهٔ فیلم۸۱ میلیون دلار
فروش گیشه۴۰۸ میلیون دلار

کینگزمن: سرویس مخفی (به انگلیسی: Kingsman: The Secret Service) فیلمی در ژانر جاسوسی، اکشن و کمدی محصول ۲۰۱۵ به کارگردانی متیو وان و بر اساس کتاب کامیک سرویس مخفی نوشته دیو گیبونس و مارک میلار است. فیلم‌نامه توسط جین گلدمن و متیو وان نوشته شده‌است. بازیگران فیلم کالین فرث، ساموئل ال. جکسون، مارک استرانگ، تارون اگرتون و مایکل کین هستند.

داستان

داستان فیلم یک سازمان جاسوسی فوق مخفی را روایت می‌کند که در آن، مأمور مخفی کهنه کاری جوان غیر ماهر ولی بااستعدادی را به خدمت می‌گیرد و این پسرک خیابانی را در دوره‌های آموزشی آژانس جاسوسی تربیت می‌کند"ولی....

ب.....

بازیگران

تولید

در اواخر اکتبر سال ۲۰۱۲ اعلام شد که متیو وان بعد از رها کردن پروژه مردان ایکس: روزهای گذشته آینده، وقت خود را برای کتاب کمیک سرویس مخفی وفق داد. در ۲۷ مارس ۲۰۱۳، فاکس قرن بیستم اعلام کرد که ۱۴ نوامبر ۲۰۱۴، فیلم اکران و ساخت در اوت ۲۰۱۳، آغاز خواهد شد. در ۲۹ آوریل، کالین فرث به پروژه در نقش اول اضافه شد. در ۳ ژوئن ۲۰۱۳، گزارش شد که لئوناردو دی‌کاپریو به عنوان نقش منفی در فیلم در حال مذاکره بوده‌است. در ۲۰۱۳، وان، سوفی کوکسون را به عنوان نقش زن اصلی پروژه اضافه کرد و وی را به باتجربه‌های دیگری مثل اما واتسون و بلا هیتکوت ترجیح داد.

پیوند به بیرون