خبر آنلاین

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
خبرآنلاین
نشانی https://www.khabaronline.ir
شعار خبرگزاري تحليلي ايران
نوع خبرگزاری
زبان(ها) فارسي - انگليسي - عربي
مالک گروه رسانه‌اي خبر
راه‌اندازی ۱۳۸۷
رده در الکسا https://www.alexa.com/siteinfo/khabaronline.ir
وضعیت فعال
مکان تهران، خیابان میرزای شیرازی - کوچه شهید عزیزاللهی - پلاک ۱۵

خبرآنلاین یک وبگاه خبری است که کار خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده‌است، اخبار منتشر شده در «خبرآنلاین» به صورت روزنامه ای با عنوان خبر نیز منتشر می‌شد اما چاپ این روزنامه در سال ۱۳۹۰ متوقف شد.[۱]

خبرآنلاین که کار خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده‌است تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

مشی رسانه‌ای خبرآنلاين، تحلیلی - خبری خواهد بود و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.

این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب، از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد. [مرام نامه اخلاق حرفه‌اي خبرآنلاين] [رسانه‌هایی که میثاق اخلاق حرفه‌ای را امضا کردند[۲]]

این مجموعه اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.

  • علیرضا معزی معاون ارتباطات دفتر رئیس جمهور شد[۳]

شبکه‌های اجتماعی خبرآنلاين

منابع[ویرایش]

پیوند به بیرون[ویرایش]

اخبار خبر آنلاین