خبر آنلاین

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
(تغییرمسیر از خبرآنلاین)
پرش به: ناوبری، جستجو
خبرگزاری تحلیلی ایران (خبرآنلاین)
[[پرونده:]]
نشانی http://www.khabaronline.ir
نوع خبرگزاری
زبان(ها) ۱۹ زبان: انگلیسی، عربی
مالک علیرضا معزی (مدیر مسئول و سردبیر)
پایه‌گذار مؤسسه خبر
راه‌اندازی ۱۳۸۷
وضعیت فعال
مکان تهران، خیابان میرزای شیرازی - کوچه شهید عزیزاللهی - پلاک ۱۵

خبر آنلاین یک وب‌گاه خبری است که کار خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده است، اخبار منتشر شده در «خبرآنلاین» به صورت روزنامه ای با عنوان خبر نیز منتشر می‌شد اما چاپ این روزنامه در سال ۱۳۹۰ متوقف شد.[۱]

خبرآنلاین که کار خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده است تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری خواهد بود و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.

این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب، از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.

این مجموعه اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.

منابع[ویرایش]

پیوند به بیرون[ویرایش]

اخبار خبر آنلاین