پادشاهی دنیای دیگر

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

امپراتوری دنیای دیگر (به انگلیسی: Other World Kingdom)،(شناخته شده ومخفف به نامowk) نام منطقه‌ای خودمختار و به رسمیت شناخته نشده ویک ریز کشور است که برای ارتباط میسترس واسلیو تأسیس شد و در سال ۱۹۹۶ اعلام استقلال کرد این ریزکشور در جمهوری چک قرار دارد که به صورت یک کشور برای حکومت زنان بر مردان و روابط میسترس واسلیو ساخته شده‌است. این کشور در ابتدا سه هکتار بود که به علت استقبال به هفت هکتار و سپس به چهارده هکتار گسترش یافت این کشور دارای قوانین شامل به خود می‌باشد این ریزکشور مخصوص مردانی که تمایل به بردگی دارند یا زنانی که تمایل به اربابی دارند است و با هماهنگی قبلی می‌توانند به مدت ۵روز با ویزا مخصوص به این منطقه وارد شوند برده‌هایی که وارد این مکان‌ها می‌شوند مازوخیسم هستند و اربابان که به میسترس ملقب هستند سادیسم هستند. این حس بین ۳۰٪مردها وجود دارد و تقریباً در تمام کشورها همین‌طور کشور ایران زنان و مردانی هستند که به این روابط علاقه‌مند باشند. حتی برق این منطقه نیز توسط مردان تأمین می‌شود این شهرقسمت‌های زیادی دارد در این شهر همچنین مسابقات اسب سواری و گاری سواری نیز انجام می‌شود که طبیعتاً کسانی که ارابه را می‌کشند مردان هستند.

زبان[ویرایش]

زبان رسمی این کشور چکی و انگلیسی می‌باشد جمعیت این کشور درابتدا تنها چکی‌ها بودند ولی خیلی زود از کشورهای اروپایی که دران این روابط رواج پیدا کرده نیز به این کشور آمدند از این رو زبان آن انگلیسی وچکی می‌باشد زیرا انگلیسی امروز زبان بین‌المللی ارتباطی می‌باشد انگلیسی زبانان در حال حاضر تعداد زیادی از این کشور را تشکیل می‌دهند.

ملکه[ویرایش]

ملکه عالی‌ترین و بالاترین مقام این شهر می‌باشد واجازه دارد که هرگاه خواست هرقانونی را ویرایش کند یا به کسی پاداش دهد ویا تنبیهش کند ودرکل قدرت کل در دست ملکه این شهر می‌باشد و این شهر به صورت سلطنت مطلقه زنانه اداره می‌شود پادشاه (همسر یا برده اصلی ملکه) نیز اختیاراتی دارد در این مکان مردان فقط برای خدمت به اربابان خود حضور دارند. برده‌ها به کارهایی همچون پابوسی و پالیسی اربابان مشغولند. هر اربابی می‌تواند چندین برده داشته باشد. برای مثال برده پا که فقط می‌تواند سرویس پا را به ارباب خودش ارائه دهد. همچنین برده کفش و برده جوراب. برده پا باید پای ارباب را بلیسد و انگشتان ارباب را با دستور ارباب و با زبانش تمیز کند. پالیسی یکی از مهم‌ترین وظایف برده می‌باشد.

جاهای مشابه[ویرایش]