پادشاهی دنیای دیگر

مختصات: ۴۹°۲۵′۲۵″ شمالی ۱۵°۵۱′۴۳″ شرقی / ۴۹٫۴۲۳۶۱°شمالی ۱۵٫۸۶۱۹۴°شرقی / 49.42361; 15.86194
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پادشاهی دنیای دیگر
Micronation
پادشاهی دنیای دیگر در جمهوری چک واقع شده
پادشاهی دنیای دیگر
Former location in the Czech Republic
مختصات: ۴۹°۲۵′۲۵″ شمالی ۱۵°۵۱′۴۳″ شرقی / ۴۹٫۴۲۳۶۱°شمالی ۱۵٫۸۶۱۹۴°شرقی / 49.42361; 15.86194

امپراتوری دنیای دیگر نام منطقه‌ای خودمختار و به رسمیت شناخته نشده مربوط به فعالیت‌های بی‌دی‌اس‌ام است. این ریزکشور برای روابط زن سروری بین افراد دگرجنس ساخته شد و در سال ۱۹۹۶ اعلام استقلال کرد. همجنسگرایان در این منطقه به دلیل ارتباط دگرجنس‌ها حضور ندارند. این ریزکشور در جمهوری چک قرار دارد و به شکل حکومت زنان است. منطقه‌ی نامبرده در ابتدا سه هکتار بود که به علت استقبال به هفت هکتار و سپس به چهارده هکتار گسترش یافت. این منطقه دارای قوانین مخصوص خود می‌باشد. این مکان مخصوص افرادی است که بیماری سادیسم و مازوخیسم دارند. افراد با هماهنگی قبلی می‌توانند به مدت ۵ روز با ویزای مخصوص به این منطقه وارد شوند. برده‌هایی که وارد این مکان‌ها می‌شوند مبتلا به بیماری مازوخیسم هستند و افرادی که به صورت میسترس وارد می‌شوند بیماری سادیسم دارند. برق این منطقه نیز توسط مردان تأمین می‌شود. این شهر قسمت‌های زیادی دارد و در آن همچنین مسابقات اسب سواری و گاری سواری نیز انجام می‌شود.

زبان

زبان رسمی این کشور چکی و انگلیسی می‌باشد. جمعیت آن در ابتدا تنها شامل چکی‌ها می‌شد ولی در مدت زمان کوتاهی از کشورهای اروپایی که در آن این روابط به شکل آزاد و مشروط رواج دارد نیز به این کشور آمدند. از آن جایی که انگلیسی امروز زبان بین‌المللی ارتباطی می‌باشد انگلیسی زبانان در حال حاضر تعداد زیادی از این منطقه را تشکیل می‌دهند.

ملکه

ملکه عالی‌ترین و بالاترین مقام این شهر می‌باشد. او اجازه دارد که هرگاه خواست قانونی را ویرایش کند، به کسی پاداش دهد و یا او را تنبیه کند. به شکل کلی قدرتِ فراگیر در دست ملکه‌ی این شهر می‌باشد و این شهر به صورت پادشاهی مطلقه زنانه اداره می‌شود. پادشاه (همسر یا برده اصلی ملکه) نیز اختیاراتی دارد.

جستارهای وابسته

منابع

  • ویکی پدیا