پادشاهی دنیای دیگر

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

امپراتوری دنیای دیگر (به انگلیسی: Other World Kingdom)،(شناخته شده ومخفف به نام owk) نام منطقه‌ای خودمختار و به رسمیت شناخته نشده مربوط به فعالیت‌های بی‌دی‌اس‌ام است. این ریزکشور برای روابط زن سروری بین افراد دگرجنس ساخته شد و در سال ۱۹۹۶ اعلام استقلال کرد. همجنسگرایان در این منطقه به دلیل ارتباط دگرجنس‌ها حضور ندارند. این ریزکشور در جمهوری چک قرار دارد و به شکل حکومت زنان بر مردان است. منطقه‌ی نامبرده در ابتدا سه هکتار بود که به علت استقبال به هفت هکتار و سپس به چهارده هکتار گسترش یافت. این کشور دارای قوانین مخصوص خود می‌باشد. این مکان مخصوص مردانی است که تمایل به بردگی دارند یا زنانی که متمایل به سروری هستند. افراد با هماهنگی قبلی می‌توانند به مدت ۵ روز با ویزای مخصوص به این منطقه وارد شوند. برده‌هایی که وارد این مکان‌ها می‌شوند مازوخیسم هستند و سروران که به میسترس ملقب هستند روحیه‌ای سادیسم دارند. برق این منطقه نیز توسط مردان تأمین می‌شود. این شهر قسمت‌های زیادی دارد در آن همچنین مسابقات اسب سواری و گاری سواری نیز انجام می‌شود. افرادی که نقش حیوان را در این نقش بازی حیوانی به عهده دارند، مردان هستند.

زبان[ویرایش]

زبان رسمی این کشور چکی و انگلیسی می‌باشد. جمعیت آن در ابتدا تنها شامل چکی‌ها میشد ولی در مدت زمان کوتاهی از کشورهای اروپایی -که در آن این روابط به شکل آزاد و مشروط رواج دارد- نیز به این کشور آمدند. از آنجایی که انگلیسی امروز زبان بین‌المللی ارتباطی می‌باشد انگلیسی زبانان در حال حاضر تعداد زیادی از این منطقه را تشکیل می‌دهند.

ملکه[ویرایش]

ملکه عالی‌ترین و بالاترین مقام این شهر می‌باشد؛ او اجازه دارد که هرگاه خواست قانونی را ویرایش کند، به کسی پاداش دهد و یا او را تنبیه کند. به شکل کلی قدرتِ فراگیر در دست ملکه‌ی این شهر می‌باشد و این شهر به صورت پادشاهی مطلقه زنانه اداره می‌شود. پادشاه (همسر یا برده‌ی اصلی ملکه) نیز اختیاراتی دارد.

جستارهای وابسته[ویرایش]

بی‌دی‌اس‌ام

زن‌سروری

نقش‌بازی حیوانی