الگو:Uw-minor

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

Information iconسلام و تشکر بابت مشارکت‌های شما در ویکی‌پدیا. لطفا به یاد داشته باشید که ویرایش‌های خود را را فقط و فقط در صورتی به صورت «جزئی» علامت بزنید که آنها واقعا شرایط یک ویرایش جزئی را داشته باشند. بر طبق راهنما:ویرایش جزئی، ویرایش جزئی تنها به ویرایش‌هایی اطلاق می‌شود که ویرایشگر آن معتقد است به هیچ عنوان به بررسی توسط دیگران نیاز ندارند و هرگز نمی‌توانند باعث درگیری و نزاع شوند. تصحیح کردن اشتباهات املائی و نگارشی، قالب‌بندی یا بازآرایی متون آن هم بدون دستکاری کردن و تغییر دادن محتوا، ویرایش جزئی به حساب می‌آیند. به علاوه، واگردانی کردن خرابکاری‌های محرض و همینطور ویرایش‌های آزمایشی در صفحه تمرین هم می‌توانند به صورت جزئی علامت بخورند. سپاس از شما.

توضیحات الگو

استفاده:

{{جا:Uw-minor}}
{{جا:Uw-minor|Article}} ارجاعی به یک article مشخص
{{جا:Uw-minor|Article|متن اضافه}} اضافه کردن یک متن دلخواه به انتهای الگو به جای حمله «سپاس»
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • لطفا یادتان باشد که به جای {{uw-minor}}، الگو را با استفاده از {{جا:Uw-minor}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید article و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید. اگر این article یا متن اضافه حاوی علامت مساوی ("=") باشد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در تابع تجزیه‌گر شود. برای حل این مشکل شما باید 1= را قبل از article یا متن قرار دهید. (1= را به عنوان پیشوند article یا متن قرار دهید)