الگو:Uw-webhost

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

درود، به ویکی‌پدیا خوش آمدید.
ما مایلیم شما از استفاده کردن و مشارکت کردن در ویکی‌پدیا لذت ببرید، اما لطفا توجه داشته باشید که ویکی‌پدیا یک دانش‌نامه است نه یک سرویس میزبانی وب رایگان. ویکی‌پدیا جایی برای ارسال کردن مطالب و تصاویر شخصی، میزبانی کردن وبگاه‌های شخصی، یا انجام دادن کارهایی که مستقیما به ارتقا و بهبود دانشنامه کمک نمی‌کنند نیست. مطالب خارج از موضوع ممکن است در هر زمانی حذف شوند. این پیام برای دلسرد کردن شما از ویرایش و مشارکت کردن در ویکی‌پدیا نبود؛ بلکه تنها می‌خواستیم یادآوری کنیم که هدف اصلی و نهایی این وبگاه، بوجود آوردن یک دانشنامه است. سپاس از شما.


توضیحات الگو

استفاده:

{{جا:Uw-webhost}}
{{جا:Uw-webhost|مقاله}} ارجاعی به یک مقاله مشخص
{{جا:Uw-webhost|مقاله|متن اضافه}} اضافه کردن یک متن دلخواه به انتهای الگو به جای حمله «سپاس»
{{{استفاده بیشتر}}}
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • لطفا یادتان باشد که به جای {{uw-webhost}}، الگو را با استفاده از {{جا:Uw-webhost}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید مقاله و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید. اگر این مقاله یا متن اضافه حاوی علامت مساوی ("=") باشد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در تابع تجزیه‌گر شود. برای حل این مشکل شما باید 1= را قبل از مقاله یا متن قرار دهید. (1= را به عنوان پیشوند مقاله یا متن قرار دهید)