الگو:Uw-autobiography

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

لطفا درباره خودتان مقاله ننویسید. ایجاد کردن یک خودزندگی‌نامه شدیدا نهی می‌شود – لطفا رهنمودهای مربوط به خودزندگی‌نامه را مطالعه کنید. اگر چنین مقاله‌ای ایجاد کرده‌اید، ممکن است تا کنون پاک شده باشد. اگر واقعا در زندگی خود یک کار برجسته و قابل توجه انجام داده‌اید که بر اساس سیاست‌های سرشناسی افراد می‌توان آنرا تایید کرد، دیر یا زود شخص دیگری درباره شما یک مقاله ایجاد خواهد کرد (صفحه ویکی‌پدیانویسانی که مقاله دارند را ببینید). اگر در حال حاضر مقاله‌ای درباره شما وجود دارد و می‌خواهید مطلبی به آن اضافه کنید، لطفا تغییرات مورد نظر خود را در صفحه بحث مقاله پیشنهاد دهید. لطفا در نظر داشته باشید که اینجا یک دانشنامه است، نه یک وبسایت شخصی یا یک شبکه اجتماعی. اگر در حال حاضر مقاله شما پاک شده است، لطفا این صفحه را ببینید: چرا صفحه‌ای که ساختم حذف شد؟. اگر فکر می‌کنید که حذف کردن مقاله اشتباه بوده است، لطفا با مدیری که صفحه را پاک کرده تماس گرفته و به گفتگو بپردازید. سپاس.

توضیحات الگو

استفاده:

{{جا:Uw-autobiography}}
{{جا:Uw-autobiography|Article}} ارجاعی به یک article مشخص
{{جا:Uw-autobiography|Article|متن اضافه}} اضافه کردن یک متن دلخواه به انتهای الگو به جای حمله «سپاس»
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • لطفا یادتان باشد که به جای {{uw-autobiography}}، الگو را با استفاده از {{جا:Uw-autobiography}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید article و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید. اگر این article یا متن اضافه حاوی علامت مساوی ("=") باشد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در تابع تجزیه‌گر شود. برای حل این مشکل شما باید 1= را قبل از article یا متن قرار دهید. (1= را به عنوان پیشوند article یا متن قرار دهید)