الگو:Uw-canvass

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

Information iconبه نظر می‌رسد که شما با درج پیام‌هایی در صفحهٔ بحث برخی از کاربران همسو با نظرتان برای اطلاع‌رسانی در مورد یک بحث، نظرخواهی یا رأی‌گیری در حال انجام، در حال جارزنی هستید. . با وجود آن که آگاه‌سازی‌های دوستانه مجاز هستند، ولی این آگاه‌سازی‌ها باید محدود و دارای توزیع غیر طرفدارانه باشند و یک دیدگاه خنثی را نمایش دهند. لطفاً از ارسال پیام‌های انبوه بی‌هدف، پیام‌های پشتیبانی کننده از یک نظر خاص یا یک سوی بحث، یا پیام‌های فرستاده شده به صورت انتخابی تنها برای افرادی که گمان می‌رود با شما هم‌عقیده هستند، خودداری کنید. به یاد داشته باشید که با پذیرفتن تصمیمات منعکس کنندهٔ عقیدهٔ غالب جامعه به اصل اجماع‌سازی در ویکی‌پدیا احترام می‌گذارید. سپاسگزارم.

توضیحات الگو

استفاده:

{{جا:Uw-canvass}}
{{جا:Uw-canvass|Article}} ارجاعی به یک article مشخص
{{جا:Uw-canvass|Article|متن اضافه}} اضافه کردن یک متن دلخواه به انتهای الگو
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • لطفا یادتان باشد که به جای {{uw-canvass}}، الگو را با استفاده از {{جا:Uw-canvass}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید article و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید. اگر این article یا متن اضافه حاوی علامت مساوی ("=") باشد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در تابع تجزیه‌گر شود. برای حل این مشکل شما باید 1= را قبل از article یا متن قرار دهید. (1= را به عنوان پیشوند article یا متن قرار دهید)