الگو:Uw-agf-sock

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

درود؛ Uw-agf-sock گرامی، به ویکی‌پدیا خوش آمدید. بابت مشارکت‌هایتان در اینجا از شما سپاسگزارم. الگوی ویرایشی شما نشان از آن دارد که ممکن است در حال استفاده از چند حساب کاربری باشید یا اینکه در حال هماهنگ‌سازی ویرایش‌هایتان با چند کاربر دیگر در خارج از ویکی‌پدیا هستید. . به طور معمول این کار مطابق سیاست حساب زاپاس ویکی‌پدیا ممنوع است و کاربرانی که از چند حساب کاربری استفاده کنند ممکن است قطع دسترسی شوند. اگر شما در حال استفاده از چند حساب زاپاس هستید یا اینکه این کار را با کمک شخص یا اشخاص دیگری انجام می‌دهید، لطفاً ارتباط خود با این حساب‌ها را علنی کنید. با سپاس از شما.

توضیحات الگو

استفاده:

{{جا:Uw-agf-sock}}
{{جا:Uw-agf-sock|User name}} ارجاعی به یک user name مشخص
{{جا:Uw-agf-sock|User name|متن اضافه}} اضافه کردن یک متن دلخواه به انتهای الگو به جای حمله «سپاس»
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • لطفا یادتان باشد که به جای {{uw-agf-sock}}، الگو را با استفاده از {{جا:Uw-agf-sock}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید user name و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید. اگر این user name یا متن اضافه حاوی علامت مساوی ("=") باشد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در تابع تجزیه‌گر شود. برای حل این مشکل شما باید 1= را قبل از user name یا متن قرار دهید. (1= را به عنوان پیشوند user name یا متن قرار دهید)