الگو:Uw-socialnetwork

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

Information icon سلام و به ویکی‌پدیا خوش آمدید. با اینکه ما علاقه‌مندیم شما از مشارکت کردن و استفاده کردن از ویکی‌پدیا لذت ببرید، اما لطفا توجه داشته باشید که ویکی‌پدیا تنها یک دانش‌نامه است، نه یک شبکه اجتماعی. ویکی‌پدیا جایی برای معاشرت کردن یا انجام دادن کارهایی که مستقیما به بهبود دانشنامه مرتبط نمی‌شوند، نیست. مطالب خارج از موضوع ممکن است در هر زمانی حذف شوند. ما واقعا متاسفیم اگر این پیغام باعث شده شما از مشارکت کردن در ویکی‌پدیا دلسرد شوید، اما هدف اصلی و نهایی این وبگاه تنها بوجود آوردن یک دانشنامه است (لطفا وپ:نیست را برای کسب اطلاعات بیشتر ببینید.). سپاس از شما.

توضیحات الگو

استفاده:

{{جا:Uw-socialnetwork}}
{{جا:Uw-socialnetwork|Article}} ارجاعی به یک article مشخص
{{جا:Uw-socialnetwork|Article|متن اضافه}} اضافه کردن یک متن دلخواه به انتهای الگو به جای حمله «سپاس»
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • لطفا یادتان باشد که به جای {{uw-socialnetwork}}، الگو را با استفاده از {{جا:Uw-socialnetwork}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید article و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید. اگر این article یا متن اضافه حاوی علامت مساوی ("=") باشد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در تابع تجزیه‌گر شود. برای حل این مشکل شما باید 1= را قبل از article یا متن قرار دهید. (1= را به عنوان پیشوند article یا متن قرار دهید)