الگو:Uw-legal

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

Stop icon ویرایش‌های اخیر شما ممکن است به‌عنوان نوعی اقدام قانونی یا «بیرون از ویکی» علیه مشارکت‌کنندگان ویکی‌پدیا یا خود ویکی‌پدیا تلقی شوند. لطفاً به یاد داشته باشید که چنین تهدیدهایی در ویکی‌پدیا به‌دلیل سیاست تهدید قانونی ممنوع و نزاکت به‌شدت نهی‌شده‌اند. کاربرانی که چنین تهدیدهایی را انجام می‌دهند ممکن است بسته شوند. اگر درباره محتوای یک صفحه در ویکی‌پدیا اختلاف دارید، مراحل حل اختلاف را طی کنید. لطفاً اطمینان حاصل کنید که به محتوا می‌پردازید، نه به مشارکت‌کنندگان. هر جا ممکن بود، از پیشنهادهایی بر پایه منابع معتبر و مستقل استفاده کنید و شدیداً به تأییدپذیری مطالب حساس باشید. با تشکر.

توضیحات الگو

استفاده:

{{جا:Uw-legal}}
{{جا:Uw-legal|Article}} ارجاعی به یک article مشخص
{{جا:Uw-legal|Article|متن اضافه}} اضافه کردن یک متن دلخواه به انتهای الگو به جای حمله «سپاس»
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • لطفا یادتان باشد که به جای {{uw-legal}}، الگو را با استفاده از {{جا:Uw-legal}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید article و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید. اگر این article یا متن اضافه حاوی علامت مساوی ("=") باشد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در تابع تجزیه‌گر شود. برای حل این مشکل شما باید 1= را قبل از article یا متن قرار دهید. (1= را به عنوان پیشوند article یا متن قرار دهید)