الگو:Userspace draft suggestion

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
Under construction icon

از مشارکت‌های اخیر شما سپاسگزارم. آغاز به ایجاد یک مقاله در ویکی‌پدیا ممکن است نیازمند مهارت باشد و بهتر است که ابتدا تلاش کنید یک نسخهٔ پیش‌نویس ایجاد کنید. سپس می‌توانید در صورت نیاز، درخواست نظر کنید. این روش، احتمال حذف را کاهش می‌دهد. هم‌چنین ضروری است که راهنماهای در دسترس مانند اولین مقالهٔ شما و خودآموز را بخوانید. ممکن است تمایل داشته باشید ویکی‌پدیا:ایجاد مقاله را که تنظمیاتی برای ایجاد نسخهٔ پیش‌نویس دارد نیز بیازمایید. ممنون.

توضیحات الگو[ایجاد]
توضیحات الگو

استفاده:

{{جا:Userspace draft suggestion}}
{{جا:Userspace draft suggestion|Article}} ارجاعی به یک article مشخص
{{جا:Userspace draft suggestion|Article|متن اضافه}} اضافه کردن یک متن دلخواه به انتهای الگو به جای حمله «سپاس»
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • لطفا یادتان باشد که به جای {{userspace draft suggestion}}، الگو را با استفاده از {{جا:Userspace draft suggestion}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید article و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید. اگر این article یا متن اضافه حاوی علامت مساوی ("=") باشد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در تابع تجزیه‌گر شود. برای حل این مشکل شما باید 1= را قبل از article یا متن قرار دهید. (1= را به عنوان پیشوند article یا متن قرار دهید)