الگو:Uw-articlesig

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

Information icon درود. از مشارکت‌های شما در ویکی‌پدیا سپاسگذارم. من متوجه شدم که شما برخی از ویرایش‌هایی که در مقالات انجام دادید را امضا کرده‌اید. این کار از جمله اشتباهات رایجی است که معمولا کاربران مرتکب می‌شوند و احتمالا تا کنون تصحیح شده است. لطفا در هنگام ویرایش کردن مقالات، آنها را امضا نکنید چرا که تاریخچه مقاله مشخص می‌کند که چه کسانی در نوشتن مقاله همکاری داشته‌اند، بنابراین شما تنها برای خواناتر کردن پیام‌ها در گفتگوها احتیاج به امضا کردن دارید، همانند صفحات بحث مقالات یا صفحات مربوط به پروژه همانند قهوه‌خانه. وقتی که در چنین صفحاتی پیامی قرار می‌دهید، لطفا حتما آن را امضا کنید، اما در مقالات، هرگز این کار را انجام ندهید. اگر برای تشخیص دادن نوع صفحات به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید، لطفا مقاله چیست؟ را ببینید. باز هم از مشارکت‌های شما تشکر می‌کنم و امیدوارم از ویکی‌پدیا لذت ببرید! سپاس.


توضیحات الگو

استفاده:

{{جا:Uw-articlesig}}
{{جا:Uw-articlesig|مقاله}} ارجاعی به یک مقاله مشخص
{{جا:Uw-articlesig|مقاله|متن اضافه}} اضافه کردن یک متن دلخواه به انتهای الگو به جای حمله «سپاس»{{{استفاده بیشتر}}}
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • لطفا یادتان باشد که به جای {{uw-articlesig}}، الگو را با استفاده از {{جا:Uw-articlesig}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید مقاله و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید. اگر این مقاله یا متن اضافه حاوی علامت مساوی ("=") باشد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در تابع تجزیه‌گر شود. برای حل این مشکل شما باید 1= را قبل از مقاله یا متن قرار دهید. (1= را به عنوان پیشوند مقاله یا متن قرار دهید)