پرویز هادی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند)

پرویز هادی
مدال‌ها
شرکت‌کنندهٔ کشور  ایران
مردان کشتی آزاد
مسابقات کشتی آسیا
طلا گومی، کره جنوبی ۲۰۱۲ ۱۲۰ kg
طلا دهلی نو، هند ۲۰۱۳ ۱۲۰ kg
طلا بازی‌های آسیایی اینچئون ۲۰۱۴ ۱۲۵ kg

پرویز هادی باسمنج کشتی‌گیر وزن۱۲۰ کیلوگرم ایرانی زادهٔ ۲۵ آبان ۱۳۶۶ در باسمنج، تبریز در آذربایجان شرقی است. وی برنده یک مدال نقره مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان دو مدال طلای مسابقات آسیایی کشتی است.[۱][۲]

در تاریخ، ۷ مهر ۱۳۹۳، ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۴ در بازی‌های آسیایی اینچئون کرهٔ جنوبی، با برد بر حریف قزاقستانی در فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم، به مدال طلا دست یافت و دهمین مدال طلای کاروان جمهوری اسلامی ایران را به ارمغان آورد.

انتخابی المپیک[ویرایش]

پرویز هادی سهمیه سنگین وزن جمهوری اسلامی ایران در المپیک تابستانی ۲۰۱۲ را کسب کرده بود که در مسابقه انتخابی تیم ملی از کمیل قاسمی دارندهٔ مدال برنز المپیک تابستانی ۲۰۱۲ شکست خورد و شانس حضور در المپیک را از دست داد.[۳]

پهلوانی[ویرایش]

پرویز هادی باشکست جابر صادق زاده قهرمان جوانان جهان پهلوان سال۹۳ایران شدوبازوبند پهلوانی راازرییس جمهور دریافت کرد.

منابع[ویرایش]

  1. «نخستین طلای ایران بر سینه پرویز هادی درخشید». ج. خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). ویرایش خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). {{{۲}}} جلد. خبرگزاری مهر، خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند) (منتشرشده در خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند)). خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). بایگانی‌شده در خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). خطا: اگر وارد می‌کنید |تاریخ بایگانی=، باید همچنین مشخص کنید |پیوند بایگانی=. بازبینی‌شده در خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). 
  2. «Hadi، Parviz IRI». ج. خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). ویرایش خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). {{{۲}}} جلد. خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند) (منتشرشده در خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند)). خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). بایگانی‌شده در خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). خطا: اگر وارد می‌کنید |تاریخ بایگانی=، باید همچنین مشخص کنید |پیوند بایگانی=. بازبینی‌شده در خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). 
  3. «چرا کمیل قاسمی المپیکی شد؟». ج. خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). ویرایش خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). {{{۲}}} جلد. خبرگزاری تابناک، خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند) (منتشرشده در خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند)). خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). بایگانی‌شده در خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). خطا: اگر وارد می‌کنید |تاریخ بایگانی=، باید همچنین مشخص کنید |پیوند بایگانی=. بازبینی‌شده در خطای اسکریپتی: پودمان چیزی غیر از یک جدول برگرداند. (باید یک جدول برون‌ریزی برگرداند). 

پیوند به بیرون[ویرایش]