میلف

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

میلف (به انگلیسی: MILF) در زبان انگلیسی کوتاه شده عبارت "Mother I'd Like to Fuck"[پانویس ۱] «مادری که دوست دارم با او سکس داشته باشم»[۱][۲][۳] در انگلیسی عامیانه به جای کل عبارت از این سرواژه استفاده می‌شود. این عبارت بار معنایی (ضمنی) زنان پخته به لحاظ جنسی جذاب را می‌دهد.[۱][۲][۴][۵] استفاده از این عبارت در رسانه‌ها و سرگرمی، از نسبتاً ناشناس و گمنام به جریان اصلی (مین‌استریم) تبدیل گشته‌است.

به‌طور کلی میلف به زنی گفته می‌شود که در عین پختگی و کارآزمودگی و قدردانی و کار بلدی و حرمت نگه داشتن شهوتی و دارای جاذبه‌های جنسی باشد و همچنین در محاوره‌های روزمره به زنان (۴۰ سال به بالا) میلف گفته می‌شود. این اصطلاح عمدتاً به معنای تمایل به مادر نیست.

پانویس[ویرایش]

  1. Mother/Mom/Mama I'd Like to Fuck

ارجاعات[ویرایش]

  1. ۱٫۰ ۱٫۱ "MILF, Definition of MILF in English by Oxford Dictionaries". Oxford Dictionaries. Oxford University Press.
  2. ۲٫۰ ۲٫۱ "MILF Meaning in the Cambridge English Dictionary". Cambridge Dictionary. Cambridge University Press.
  3. Press, Cambridge University (10 April 2008). "Cambridge Advanced Learner's Dictionary". Cambridge University Press – via Google Books.
  4. Dash, Rajendra Kumar (1 December 2015). "Professional Learner'S Dictionary of Spoken English". PHI Learning Pvt. Ltd. – via Google Books.
  5. Dalzell, Tom (25 July 2008). "The Routledge Dictionary of Modern American Slang and Unconventional English". Routledge – via Google Books.

منابع[ویرایش]