تحقیر آلت کوچک

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تحقیر کیر کوچک (به انگلیسی: small penis humiliation) (کوتاه‌شده: SPH) نوعی تحقیر شهوانی کلامی است که آلت مردانه را درگیر می‌کند که در آن یک فرد چیرنده معمولا به طور توافقی آلت فرد مطیع (چیریده) را از نظر اندازه پنیس (یا گاهی فرم و رنگ) تحقیر می‌کند. و یا مرد از زن می‌خواهد این کارها را انجام دهد. این عمل ممکن است شامل اعمال جنسی یا فقط خود تحقیر کلامی باشد؛ این می‌تواند به صورت عمومی یا خصوصی انجام شود.

این کارها معمولا با رضایت زن و مرد یا گاهی با زور انجام می‌شود.
مقایسه و اندازه یک میکروپنیس دفن‌شده برای مسخره کردن اندازه آن.

مردان مطیع که از SPH لذت می‌برند لزوما آلت‌های کوچک ندارند.[۱] آن‌ها ایده تحقیر شدن و بی‌استفاده بودن آلت شان را دوست دارند، به‌ویژه در مورد توهین‌های مربوط به اندازه آلت یا به کلی تمسخر آلت. برخی زنان نیز با قدرت قضاوت و داوری نهایی آلت مرد و تحقیر او از نظر جنسی تحریک و برانگیخته می‌شوند.[۲] برای بسیاری، ضعیف‌کردن حس مردانگی تحمیل‌شده توسط جامعه می‌تواند اروتیک باشد.[۳] برای این زنان اندازه پنیس اهمیت دارد یا نقش‌بازی جنسی می‌کنند که مهم است. همچنین بسیاری زنان هستند که از توهین، مسخره، تحقیر و یا شوخی کردن ژنیتال مردان و اندازه و شکل آن لذت می‌برند و به طور معمول با دوستان شان درباره اش صحبت می‌کنند و برایشان خنده‌آور است. دامنه هدف‌های زنان از این کارها بسیار متفاوت و گسترده است برخی برای به رخ کشیدن قدرت، سرگرمی، اذیت کردن، دوست داشتن، مطیع و فرمان‌بردار کردن، برده سکسوال، حتی تا دوستی، دیدن برهنه کسی یا سکس داشتن با او یا موارد دیگر این کارها را می‌کنند. بسیاری مردان ممکن است از این‌ها لذت می‌برند یا با این موضوع مشکلی ندارند (بی‌تفاوت) و برخی نیز ممکن است ناراحت یا خجالت‌زده شوند یا تظاهر و وانمود به آن کنند.

قفس پاکدامنی به همراه پلاگ آنال، جلوی نوک پنیس سوراخی برای اجازه به ادرار کردن هست

سرعت بیرون ریختن منی از آلت مردانه بسیار پرسرعت است (۴۵ کیلومتر در ساعت)[۴][۵] و تا ۲،۴ متر می‌تواند به جلو پرتاب کند ولی در پنیس‌های کوتاه، طول شاشراه و حجم اسپرم و اندازه بیضه در شخص ممکن است کمتر دیده شود یا انزال ضعیف داشته باشد. راست‌شدن ناخواسته نیز کمتر نمایان است و کاندوم‌ها برایشان بزرگتر اند. برخی نیز ممکن است زودانزال باشند. که این‌ها هم می‌توانند باعث تحقیر شوند. برخی SPH را به زنانه‌سازی نیز مرتبط می‌کنند و حتی اندازه پنیس فرد مطیع و اندازه کلیتوریس در هنگام تحقیر با هم می‌سنجند، اگرچه این روش تحقیر آلت توسط همه زنان مسلط و چیره به خوبی پذیرفته نشده است زیرا دستگاه تناسلی (ژِنیتال) زنان نباید راهی برای توهین به آلت تناسلی مردان باشد.[۳]

مقایسه پنیس (ر) و کلیتوریس (چ)

هنگامی که مرد مطیع با این استدلال که نمی‌تواند شریک زندگی خود را راضی کند یا آلت تناسلی اش به اندازه کافی بزرگ نیست که کسی را خوشحال و ارضا کند و لذت دهد، ممکن است طرد و تحقیر شود، و با بی‌غیرتی همراه شود.[۶]

همان گونه که مردانی که میکروپنیس دارند ممکن است مورد شوخی یا تمسخر قرار بگیرند مردان با ماکروپنیس هم شوخی یا مسخره می‌شوند. این شوخی‌ها برای پنیس بزرگ یا کوچک گاهی جنبه مثبت و گاهی منفی دارد. بدین معنا که ممکن است برای افرادی (چه زن چه مرد) پنیس کوچک می‌تواند بامزه و دوست‌داشتنی باشد و شوخی‌های از این دست (مثبت) یا مورد تحقیر قرار گیرد که مثلا نمی‌تواند دخول و نفوذ کند (منفی) که در هردو حالت مردان می‌توانند راضی یا ناراضی باشند و زنان اهمیت دهند یا ندهند، همین طور است برای سایزهای بزرگ.[۷] برای نمونه در سخن یک پنیس کوچک را اصطلاحا "دول موشی"، "دودول کوچولو"، "دول فندقی"، "شومبول"، "دول چوچولی"، "چوچولو" یا یک پنیس بزرگ را "خرکیر"، "خرطوم فیل"، "شلنگ"، "لِنگ (پا) سوم" می‌گویند.

نماد انگشت اشاره و شست در حالت نیشگونی معمولا برای اشاره به اندازه کوچک (در این مورد پنیس) به کار می‌رود

برخی از تحقیرهای آلت کوچک نیز آنلاین انجام می‌شود. مرد مطیع ممکن است تصاویر آلت اش را برای مسخره شدن بر اینترنت پست کند.[۸][۹] در بسیاری موردها نیز، یک جلسه BDSM با وب‌کم هست که در آن یک سلطه‌گر از طریق ویدئو، مطیع را تحقیر می‌کند و هردو برانگیخته می‌شوند و لذت می‌برند.[۱۰]

همچنین تحقیر می‌تواند به انجام اعمال BDSM کشیده شود. برای نمونه یک پارتنر ممکن است یک پارتنر مرد را اذیت و شرمسار کند، تنبیه کند، ژنیتال او را بزند، با او سکس آنال با دیلدو (پگینگ) انجام دهد، برای او قفس پاکدامنی ببندد یا درپوش مقعد بگذارد، بر رویش بنشیند (صورت‌نشینیسوند گمیزراهی بگذارد، شاشراه اش را انگشت کند یا بمالد (تحریک سرنره) یا به او دستور دهد پایش را ببوسد (فوت فتیش و فتیشیسم لنگ) و بسیار دیگر کارها. این کارها به هر دو طرف احساس لذت تضعیف حس سلطه مردانگی که همیشه در اجتماع دیده می‌شود می‌دهد.

پارتنر مرد همواره ژنیتال کوچکی ندارد. احساس داشتن ژنیتال کوچک و تحقیر و تنبیه آن نشان‌دهنده کوچک بودن حس مردانگی برای دو طرف است. همچنین این ممکن است شامل قضاوت درباره اندازه تستیکول‌ها و قضاوت کلی ژنیتال مرد نیز بشود (رنگ، شکل، فرم، حالت و دیگرها). پوشاندن قفس پاکدامنی (۶ ماه تا ۲ سال) برای مرد می‌تواند باعث کوتاهی موقتی پنیس (حدود چند روز تا هفته) شود که بسیاری از این روش هم برای کوچک کردن آلت مردانه استفاده می‌کنند.

گالری[ویرایش]

اسپنکینگ بال‌باستینگ
برهنگی همگانی میکروپنیس (برای بزرگ‌نمایی بر تصویر بزنید)
برون‌ریزش منی از یک پنیس کوتاه دفن‌شده، به نسبت اندازه انگشتان دست با آلت تناسلی توجه کنید.

جستارهای وابسته[ویرایش]

منابع[ویرایش]

  1. "My secret sex diary: "my boyfriend wants me to humiliate him over his size"". Marie Claire.
  2. Lizard, Sophie (May 20, 2013). "Cocktail Weenies: Small Penis Humiliation 101". Kinkly.
  3. ۳٫۰ ۳٫۱ Corvid, Margaret (August 28, 2016). "What you learn about masculinity from making fun of men's small dicks for a living". Vice.
  4. "Semen speed, pineapple juice and alpha whales:12 crazy facts about sex". Hindustan Times (به انگلیسی). 2017-07-16. Retrieved 2022-09-05.
  5. «6 Things You Didn't Know About His Orgasm». Oprah.com. دریافت‌شده در ۲۰۲۲-۰۹-۰۵.
  6. Kane, Miranda (January 10, 2018). "What is small penis humiliation? A beginner's guide to SPH fetish". Metro.
  7. «Behold the 'Megalopenis' — The Perfect Name for a Big Dick». MEL Magazine (به انگلیسی). ۲۰۲۱-۰۹-۱۴. دریافت‌شده در ۲۰۲۲-۰۹-۰۶.
  8. King-Slutzky, Johannah (November 24, 2015). "3 men talk about why they're obsessed with their small penises". Cosmopolitan.
  9. Rogue, Mamamia (June 12, 2015). "NSFW: Men with tiny penises answer all your questions". Mamamia.
  10. Love, Aerie (February 27, 2017). "How to do 'Small Penis Humiliation' (SPH) webcam shows". Webcam Startup.