بحث الگو:از میان خبرها/پیش‌نویس

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

این یک صفحهٔ بحث دربارهٔ صفحهٔ الگو از میان خبرها است.

چگونه بایگانی کنیم؟: ۱


خبر نمایندگان فرهادی برای اسکار[ویرایش]

@Mani-bakhtiar: «* انوشه انصاری و فیروز نادری به‌نمایندگی از اصغر فرهادی و در واکنش به فرمان اجرایی ۱۳۷۶۹ در مراسم اُسکار ۲۰۱۶ شرکت خواهند کرد.» به نظرم این خبر برای ویکی‌خبر خوب باشه ولی برای صفحه اول ویکی‌پدیا خیلی مهم به نظر نمی‌رسد. می‌شود مثل ویکی انگلیسی «فرمان اجرایی ۱۳۷۶۹» را بگذاریم در بخش رویدادهای کنونی و این را هم در بخش واکنش‌های مربطو به آن مقاله بیاوریم. --سید (بحث) ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۳۹ (UTC)

@Sa.vakilian: سلام. بنده پیش‌تر هم بحثِ بی‌نتیجه‌ای در این مورد را با شما داشته‌ام و از تکرارِ آن معذورم. این خبر را هم می‌دانستم کسی وامی‌گرداند اما بنا بر رسالتِ خبررسانی، آنرا قرار دادم. اصراری بر بودنِ آن در صفحهٔ اصلی ندارم. هرچه تصمیمِ کاربران باشد، همان از نظرِ من «اوکی» است. / مهرافزون!--مانی بختیار (بحث) ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۴۶ (UTC)

بنظرم اگر فرهادی اسکار برنده شد و این دو به نمایندگی از ایشان جایزه را گرفتن آنوقت بگذاریم در صفحه اصلی. -- آرمانب ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۵۲ (UTC)

احتمالا خبر مراسم اسکار به دلیل نفوذ میان رسانه‌ها و دنبال شدن از سوی مخاطبان جهانی به روی صفحه اصلی خواهد رفت؛ بنابراین باید صبور باشیم تا آن مراسم اتفاق بیفتد و بعد فراخور آنچه واقع شده، خبری را در صفحه اصلی قرار دهیم. با احترام--Sahehco / گفتگو ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۵۵ (UTC)
@Mani-bakhtiar: بزرگوار؛ من که دشمنی شخصی با شما ندارم. خبر باید در حدی مهم باشد که در میان صدها خبری که هر روز تولید می شود بیارزد به صفحه اصلی برود. مثلا اگر ما بخواهیم چنین خبری را کار کنیم، آن وقت باید کثیری از اخبار دیگر را هم کار کنیم. وقتی خود شما حدس می زدید که این خبر واگردانی خواهد شد، پس بهتر است چنین خبری را در ویکی خبر کار کنید. به هر حال من در بخش رویدادهای کنونی فرمان اجرایی را نگه داشتم و شما هم می توانید هم در آن مقاله و هم بنا بر پیشنهاد دوستان در مقاله اسکار، موضوع را بیفزایید تا به طور غیرمستقیم به صفحه اول برود.--سید (بحث) ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۷:۵۹ (UTC)
@Sa.vakilian:بنده هم نگفتم خصومتِ شخصی. این خبر، ارزشِ به صفحه‌ی اوّل رفتن را همین حالا هم از دیدِ من دارد و اگر بعداً و با شرط‌وشروط برود، بیات شده است و دیگر فایده‌ای ندارد، اما به هر حال، اوکی است. انتظارِ واگردانی را هم داشتم، چون سلیقه‌ها را در این بخش می‌شناسم. :) / مشکلی نیست دوستِ عزیز و اصلاً ناراحتیی هم در میانه نیست. اختلافِ سلیقه همیشه و همه‌جا وجود دارد./ مهرافزون!--مانی بختیار (بحث) ‏۲۵ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۸:۰۵ (UTC)
@Sahehco، Sunfyre: سلام. آیا می توانید متن خبری را که درباره فیلم فروشنده به صفحه اول رفته کمی کوتاه تر بفرمایید؟--سید (بحث) ‏۲۷ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۶:۰۰ (UTC)
شخصا ایده‌ای به ذهنم نمیرسد :( -- آرمانب ‏۲۷ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۶:۰۱ (UTC)
@Mani-bakhtiar، Ebrahim، Sunfyre: یک پرسش. با توجه به توقف فرمان ترامپ، به نظرم درستش این است که بگوییم «در اعتراض به فرمان» و ضمنا این خبر سه جمله است. حتما لازم است دو جمله دوم و سومش را ادغام کنید تا کوتاه شود.--سید (بحث) ‏۲۷ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۶:۲۵ (UTC)
خودتان اصلاح کنید ببینیم چه شکلی میشود. -- آرمانب ‏۲۷ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۶:۲۶ (UTC)
سعی کردم بدون حذف هیچ بخشی از محتوا، در یک جمله خلاصه‌اش کنم.--Sahehco / گفتگو ‏۲۷ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۲:۵۶ (UTC)
من الان این را دیدم. خلاصه ترش کردم. خیلی طولانی بود قرار نیست کل قضیه در تیتر خبرها توضیح داده شود، فرض کنید این تیتر روزنامه است باید با در نظر داشتن محدودیت کاراکتر مطلب را بیان کرد. 1234 (بحث) ‏۲۷ فوریهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۴۱ (UTC)