بحث الگو:از میان خبرها/پیش‌نویس

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

این یک صفحهٔ بحث دربارهٔ صفحهٔ الگو از میان خبرها است.

چگونه بایگانی کنیم؟: ۱، ۲


اجلاس راه ابریشم جدید[ویرایش]

درست است که این خبر به علت غلبه اخبار انتخابات در رسانه های ما انعکاس زیادی نداشته اما با توجه به تاثیرات بلندمدت و شگرف آن بر اقتصاد آینده ما پیشنهاد می کنم در صفحه اول کار شود.--سید (بحث) ‏۱۸ مهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۲۰ (UTC)

جنگ در فیلیپین[ویرایش]

@Doostdar: سلام. لطفا هر خبر روزی که می خواهید به صفحه اول برود، اول مقالات مرتبطش را بسازید و اطلاعات را به مقالات موجود بیفزایید. --سید (بحث) ‏۲۶ مهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۰۸:۲۹ (UTC)

@Sa.vakilian:گروهک اسلامی مائوته و نبرد ماراوی مقاله ندارند ولی برای ماراوی مقاله ایجاد کردم. به نظرم منصفانه نیست یک نفر به تنهایی تمام این مقالات رو ایجاد کنه. چه مقاله های دیگری باید ایجاد بشه؟ دوستدار ایران بزرگ ‏۲۶ مهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۵۱ (UTC)
من هم وقتی خواستم خبر اجلاس راه ابریشم جدید را ببرم صفحه اصلی، خودم به تنهایی مقاله را ایجاد کردم. اما، شما می توانید از دوستانتان در ویکی برای توسعه مطالب کمک بگیرید.--سید (بحث) ‏۲۶ مهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۴:۱۹ (UTC)
@Sa.vakilian: جناب سید شما جزو کاربرانی بودید که به رفتن خبرها به صفحه اصلی نظر موافق دادید (حتما تعداد مشارکت کنندگان ویکی پدیا رو کافی یافتید). در ویکی‌پدیا:در خبرها گفته شده که باید یک مقاله در مورد خبر وجود داشته باشه نه چند مقاله. چه نیازی هست که چند مقاله توسط یک نفر ایجاد بشه؟ دوستدار ایران بزرگ ‏۲۶ مهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۴:۵۸ (UTC)
@Doostdar: نیازی نیست. اما حتما در مقاله اصلی که خبر مربوط به آن است آن مطلب باید وجود داشته باشد. مثلا اگر خبر می دهیم که آقای فلان در انتخابات ریاست جمهوری بهمان کشور برگزیده شد، حتما مقاله آن شخص باید دارای این اطلاعات باشد و لازم نیست در مقاله کشور هم باشد. مشکل در مورد پیشنهاد شما آن بود که مقاله اصلی را نساخته بودید.--سید (بحث) ‏۲۶ مهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۲۳:۴۴ (UTC)