گلادیاتوس

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
گلادیاتوس
Gladiatus
Gladiatus logo.png
توسعه‌دهنده(ها) گیم فورج
ناشر(ها) گیم فورج
توزیع‌کننده(ها) گیم فورج
سکو(ها) رایانه
سبک(ها) استراتژیک
توزیع اینترنت، عکس و نوشتار

گلادیاتوس یک بازی تحت وب از شرکت گیم فورج است.در این بازی فرد به عنوان یک گلادیاتور در دنیای روم باستان زندگی می کند.[۱]

گیم پلی[ویرایش]

وقتی که شما بر روی سرور انتخاب شده ثبت نام کرده اید، شما می‌توانید انتخاب کنید که یا گلادیاتور زن و یا گلادیاتور مرد باشید، ولی بعد از انتخاب و راضی نبودن از جسم خود میتوانید در قسمت هرمیت با پرداخت 20 عدد یاقوت جسم خود را تغییر دهید.

بعد از انتخاب شما ميتوانيد بازی را شروع کنيد.

بررسی کلی[ویرایش]

بررسی اجمالی جایگاه بسیار مهمی برای هر کاربر است، بعد از ورود به سيستم اولين چيزی که ميتوانيد ببيند بررسی کلی ميباشد چه حرفه اي باشد و يا چه مبتدی فرقی نميکند. مرور کلی به شما اين اجازه را ميدهد که آمار شخصيت خود را به دقت بررسی کنيد، ارتش و نيروی خودتان را ببينيد و همينطور سلاح های خود و تجهيزات که به آن مجهز هستيد را بررسی کنيد.

برای ارتباط با بازيکن های ديگر از این کنسول استفاده ميشود.

قهرمان[ویرایش]

در این بازی ما با قهرمان شروع کرده و قهرمان خود را پرورش میدهیم تا بین قهرمانان دیگر برتر از دیگران شویم.درمرحله بین 1 تا 9 و 10 تا 19 و ... قهرمانان میتوانند بایک دیگر مبارزه کنند و با جنگیدن های بسیار بتوانند جام را ببرند و پیروز شوند.

لیست بهترین بازیکنان[ویرایش]

بالاترين امتيازات به شما اين اجازه را ميدهد که بازيکنان با امتيازات بالا را مشاهده کنيد، و آنها را بر اساس ميزان افتخارت کسب کرده و يا طلا بدست آمده يا بر اساس مرحله بازيکن مرتب کنيد همچنين ميتوانيد بازيکن مد نظر خود را جستجو کنيد و يا جايگاه آن را بررسی کنيد

قسمتهای بیرونی بازی[ویرایش]

 1. بندرگاه دزدان دریایی
 2. اردوگاه راهزن ها
 3. غار گرگ ها
 4. دهکده قوم بربر ها
 5. هرميت
 6. جنگل ترسناک
 7. جایگاه قدیمی فرمانروایان

در کلیه قسمت های بالا به شما مأموریتهایی برای نبرد با شخصيت های بازی داده خواهد شد مثل گرگ ها، نگاهبان معبد، هارپی ها، راهزن ها،.... و برای تحقيقات از طريق هرميت به سفرهای مختلف (آفریقا، آلمان) خواهيد رفت و از طريق اين اجزاء بازی ميتوانيد تجربه، مهارت، جذابيت، قدرت، طلا و ... بدست آورید وهمين طور ميتوانيد ابزارها و سلاح های خود را نیز تقويت کنيد.

قسمتهای درونی بازی[ویرایش]

 1. شغل يا استبل: که بازيکنان در اين قسمت ميتوانند در قسمت های مختلف استخدام ساعتی شوند و دستمزد روزانه بدست آورند. عناوین کاری به این شرح میباشد:
 2. میدان جنگ : برگزار کننده جنگ بین بازی کننان میباشد که دارای دو قسمت میباشد
  1. محل قوی ترین جنگجویان
  2. محل مبارزه که بسته به مرحله بازیکنان قابل استفاده میباشد.
 3. استراحتگاه : شما در اينجا ميتوانيد مأموريت های جديد گرفته و با انجام دادن آنها ميتوانيد پاداش، قدرت، جذبه، تجربه ،... بدست آورده و ميزان مرحله خود را افزايش دهيد.
 4. آموزش: شما در اين قسمت با پرداخت طلا ميتوانيد قدرت، مهارت، چابکی، سلامتی جسم، جذابيت و باهوشی خود را ارتقا دهيد. مهم ترین آموزش که بیشتر از همه برای یک گلادیاتوس اهمیت دارد جذابیت است، بعد از جذابیت، چابکی و مهارت بیشترین تاثیر را در قدرت دارد.
 5. کارگاه جنگ‌افزار سازی : در اينجا ميتوانيد سلاح مورد نظر خود را خريداری کنيد.
 6. کارگاه زره سازی: در اينجا ميتوانيد زره مورد نظر خود را خريداری کنيد.
 7. اجناس عمومی : که شامل دستکش و کفش ها، مواد غذايی ميشود برای فروش ارائه ميشود.
 8. کيمياگر : در اينجا ميتوانيد عصاره ريشه درختان، شربت های افزايش دهنده ميزان سلامتی ، .... خريداری کنيد.
 9. جواهر فروش: در اينجا ميتوانيد با خريد ياقوت سرخ از مزايای آن استفاده کنيد. همچنین در این قسمت شما ميتوانيد از پاداش فرمانرواها استفاده کنيد و ازقدرتها و امکاناتی خاص برخوردار شوید.
 10. محل حراج : در اينجا ميتوانيد کالاهای زروری گلادياتور ها و سربازان را تأمين ميکند.

منابع[ویرایش]

جستار های وابسته[ویرایش]

پیوند به بیرون[ویرایش]