ویکی‌پدیا:سیاست ربات‌رانی/درخواست مجوز

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
میانبر:

برای راندن ربات در ویکی‌پدیای فارسی نخست باید درخواست مجوز (پرچم) کنید درخواست گرفتن پرچم ربات در این صفحه انجام می‌شود.

برای این کار مطابق مراحل زیر عمل کنید. اگر با برنامه‌نویسی آشنا نیستید بهتر است از ربات‌داران بخواهید تا برایتان ربات برانند اگر علاقه‌مند به یادگیری کار کردن با ربات‌ها هستید راهنمای شروع کار با ربات پایتون را مطالعه نمایید.

این ویکی از ربات‌های سراسری نیز پشتیبانی می‌کند. ربات‌هایی که از سیاست ربات‌رانی در فراویکی پیروی می‌کنند می‌توانند همان‌جا درخواست پرچم کنند و سایر ربات‌ها باید در این صفحه درخواست پرچم کنند. فهرست ربات‌هایی که پرچم گرفته‌اند به همراه تاریخ دریافت پرچم را در سیاههٔ تغییر وضعیت ربات می‌توانید ببینید.

بایگانی۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱


درخواست‌های انگلیسی/English Requests[ویرایش]

درخواست‌های فارسی[ویرایش]

Fatemibot (وظیفه ۱۵)[ویرایش]

ربات‌ران: Fatemi (بحث • مشارکت‌ها • انتقال‌ها • بسته شود • بسته‌شدن‌ها • آمار)


خودکار، مدیریت‌شده یا دستی: نیمه‌خودکار

زبان برنامه‌نویسی: پایتون

کد ربات: پای ویکی

جزئیات عملکرد: استفاده از ربات جایگزینی

تناوب اجرا: بنا به نیاز

تخمین تعداد صفحه‌هایی که ویرایش می‌شوند: مشخص نیست

گذر از الگوی {{nobots}} (بله/خیر): خیر

آیا در ویکی دیگری پرچم دارد (بله/خیر): خیر

شرح روش اجرا: با استفاده از کد replace.py واژه مورد نظر جایگزین می‌شود.

بحث[ویرایش]

از آنجایی که سابقه راندن این ربات را دارم (وظیفه ۱۴، وظیفه ۱۳، وظیفه ۱۱، وظیفه ۱۰، وظیفه ۹ و وظیفه ۸) و با توجه به وپ:واژه درخواست مجوز راندن در فضای نامی اصلی (۰) برای تمامی واژه‌های دارای اجماع در وپ:واژه و یا صفحات بحث دیگر را دارم. ح.فاطمی«ب» ۶ بهمن ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۱۷ (ایران) ‏۲۶ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۷:۴۷ (UTC)

این درخواست برای همه فضاهای نام است یا فقط مقاله؟ من فقط با فضای نام مقاله هستم مابقی مشکل‌ساز می‌شودYamaha5 (بحث) ‏۳۱ ژانویهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۲۰:۴۶ (UTC)
@Yamaha5: درخواست خود را ویرایش کردم. ح.فاطمی«ب» ۱۲ بهمن ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۲۷ (ایران) ‏۱ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۰۷:۵۷ (UTC)
برای چنین اصلاحاتی در متن مقالات, کد replace.py کد ضعیف و نامطمئنی است, و اگر هم بخواهید در عین استفاده از این کد ویرایشهایی با درصد خطای پایین داشته باشید از آن طرف عملکرد را پایینتر خواهید آورد. قبلا کدی برای جایگزینی کلمات در وپ:کدهای ربات گذاشته بودیم که عملکردش تاییدشده است. چرا همان را گسترش نمیدهید و استفاده نمیکنید؟ با این حال اگر مایلید از همان replace.py استفاده کنید, لطفا فهرست رشته های جایگزینی را دقیقا ارائه دهید (جایگزینی ساده برخی کلمات امکان دارد خرابکاری به بار آورد) --Z ‏۹ فوریهٔ ۲۰۱۵، ساعت ۱۴:۲۴ (UTC)
درود؛ ببخشید اینجا را ندیده بودم. لطفاً پیوند دهید تا بتوانم کدتان را ببینم. ممنونم. ح.فاطمی«ب» ۱۵ اسفند ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۵۸ (ایران) ‏۶ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۶:۲۸ (UTC)
@ZxxZxxZ: برای مشاهده Yamaha5 (بحث) ‏۸ مارس ۲۰۱۵، ساعت ۱۱:۳۵ (UTC)

بایگانی درخواست‌ها (موقت)[ویرایش]

فارسی[ویرایش]

مارس
فوریه