فهرست شخصیت‌های تکن

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

شخصیت‌های تکن ۱[ویرایش]

هیهاچی میشیما از شخصیت‌های تکن ۱

شخصیت‌های جدید تکن ۲[ویرایش]

شخصیت‌های جدید تکن ۳[ویرایش]

شخصیت‌های‌جدید تکن تگ تورنومنت[ویرایش]

شخصیت‌های جدید تکن ۴[ویرایش]

شخصیت‌های جدید تکن ۵[ویرایش]

شخصیت‌های جدید تکن ۶[ویرایش]

شخصیت‌های جدید تکن تگ تورنومنت ۲[ویرایش]

سرگئی دراگانوف[ویرایش]

سرگئی دراگانوف
sergei dragunov
سری تکن
اولین حضور تکن ۵
صداپیشه تسشو گندا
ویژگی‌های مهم مبارزه به سبک سامبو کامبت

سرگی دراگانوف (به انگلیسی: sergei dragunov) سرداری روسی است که برای دستگیری جین کازاما برای آزمایشی خطرناک به این تورنومنت آمد. وی از تکن ۵:رستاخیز تاریک حضور داشته.

تجهیزات جدیدی به ارتش روسیه تحویل داده می شود که از ژن شیطانی یک موجود دیگر بسازد. یک ماه بعد از این رویداد جنگی روی می‌دهد. روسیه این جنگ را می‌برد. مقامات به ماموریت موجود شیطانی بر می‌گیردند. سرگئی دراگانوف را برای دستگیری جین کازاما می‌فرستند. در این راه او به تورنومنت مشت آهنی می رود و در راه با راون مبارزه می کند و او را شکست میدهد. سرانجام او جین کازاما را به شکل دویل جین دستگیر میکند. او در تکن۶ آزازل را شکست میدهد در حال حمل آزازل راون گوی انرژی آزازل را می‌دزدد ولی دراگانوف هواپیمای راون را در هنگام فرار راون منفجر میکند.

آسوکا کازاما[ویرایش]

شخصیت‌های تکن
آسوکا کازاما
جنسیت: مونث ۱۸ ساله
مو: مشکی
رنگ چشم: مشکی
محل تولد: پرچم ژاپن ژاپن، اوساکا
گروه خونی: AB
خانواده: دختر خاله ی جین کازاما
سپر مدافع: سبک Kazama
قدرت‌های ویژه: سبک Kazama
شغل: دانش آموز
صدای بازیگر: ریوکو شیرائیشی


آسوکا کازاما (به انگلیسی: Asuka Kazama) (به ژاپنی: 风 间 飞鸟) یکی از شخصیت‌های بازی رایانه‌ای تکن که در تکن ۵ معرفی شده‌است. او عمدتاً به خاطر پسرعموی قهرمانش جین کازاما در تکن شناخته شده‌است. نامکو قبل از انتشار بازی تکن ۵، با این تبلیغ که ۳ شخصیت جدید به این بازی اضافه شده‌اند، طرفداران زیادی جمع کرد تا این که تکن ۵ را در سال ۲۰۰۴ منتشر کرد. بلافاصله پس از انتشار بازی، حدس و گمان‌ها دربارهٔ نقش آسوکا در داستان و رابطهٔ او با جین کازاما گسترش یافت.

آسوکا پس از این که فهمید فنگ، پدرش را به بیمارستان فرستاده است، برای مبارزه با فنگ وارد تکن ۵ شد اما نتوانست او را پیدا کند.

آسوکا، عجول، بی پروا و مغرور است. آسوکا پس از شکست فنگ وی، تصمیم گرفت در تکن باقی بماند. او به عنوان "بچه فضول که دوست دارد برای حل مشکل‌های مردم دیگر دخالت کند" معروف است. هم چنین آسوکا با لهجهٔ بسیار سنگین کانسای صحبت می‌کند.(کانسای منطقه غرب ژاپن شامل شهرهای کیوتو، اوساکا و کوبه).

می‌توان گفت، یک رابطهٔ عاشقانه بین آسوکا کازاما و جین کازاما برقرار است. آسوکا حریف لی‌لی است. او همچنین خواهرزاده جون کازاما است.

منابع[ویرایش]