ویکی‌پدیا:تمیزکاری

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
میانبر:

تمیزکاری می‌تواند شامل ویکی‌سازی، گرفتن اشتباهات املایی، دستوری، تایپی، لحن نامناسب و منابع باشد. از کمک همهٔ کاربران در ویرایش یا اصلاح هر صفحه‌ای در این فهرست استقبال می‌شود. خواهشمندیم به یاد داشته باشید که پس از تمیزکاری هر مقاله، برچسب تمیزکاریش را بردارید. همچنین خواهشمندیم آنچه انجام داده‌اید را در صفحهٔ بحث مقاله برای ارجاع دیگر کاربران ثبت کنید.

اگر از پیوند موجود در مقالهٔ خودتان که بدست کاربری دیگر برچسب {{تمیزکاری}} خورده به این صفحه آمده‌اید، به احتمال زیاد علتش این بوده که آن مقاله با استانداردهای ویکی‌پدیا در مورد محتوا یا سبک همخوانی ندارد. تلاش کنید با خواندن ویکی‌پدیا:راهنمایی برای نوشتن مقاله‌های بهتر استانداردهای ما را در مورد مقالهٔ خوب بشناسید. توصیه‌های آن صفحه باید به شما کمک کند بتوانید هر مقاله‌ای را به گونهٔ موثری تمیزکاری کنید.

جستارهای وابسته

دوست گرامی من که تعیین نمی کنم مصدق بختیاری بود یانه بلکه رفرنس معتبر. مرجعی معتبر از دانشگاه هاروارد در مصاحبه فرزند مصدق گذاشتم شما پاک کردید لذا اینکار شما مصداق فرار از حقیقت و پشت پا زدن به ان می باشد. من این مطلب را از سایت های رسمی منتشر خواهم کرد.

Page2: http://pds.lib.harvard.edu/pds/view/2890560?n=71&printThumbnails=no

Page5: http://pds.lib.harvard.edu/pds/view/2890560?n=74&printThumbnails=no بدرود


و کتاب زیر:

Campbell's Atlas of Oil and Gas Depletion, By Colin J Campbell, Alexander Wöstmann,p-60


http://books.google.com/books?id=tX5KAAAAQBAJ&pg=PA283#v=onepage&q&f=false

Vais (بحث) ‏۸ مارس ۲۰۱۴، ساعت ۱۱:۲۴ (UTC)