بحث پودمان:Coordinates

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تابع coord2text[ویرایش]

این تابع باید با سایر قسمت‌های بومی‌شده‌ی این پودمان سازگار شود تا در سایر پودمان‌های وابسته به مشکل نخوریم. به خصوص، جایگزینی‌های شمالی با N و سایر موارد لازم است انجام شود. Mensis Mirabilis (بحث) ‏۱۶ مارس ۲۰۱۹، ساعت ۱۷:۵۸ (UTC)

به‌روزرسانی[ویرایش]

@Huji: درود

من یک نسخه به‌روزرسانی شده برای این پودمان را در {{جعبه اطلاعات فیلم/آزمایشی}} آماده کردم. با توجه به پرکاربر بودن این پودمان از Jeeputer خواهش کردم ویرایش من را پیش از کپی در صفحه اصلی، بازبینی کند. اکنون ویرایش وی در پودمان:Coordinates/آزمایشی و الگو:Coord/تمرین۲ آماده است. خواهشمندم شما نیز بررسی کنید و در صورت تایید، در صفحه اصلی کپی کنید.

سپاس Shkuru Afshar (بحث) ‏۱۰ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۱۱:۰۰ (UTC)

@Shkuru Afshar: بررسی خواهم کرد. — حجت/بحث ‏۱۰ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۱۱:۴۵ (UTC)

@Huji: با توجه به ویرایشی که در دریای مار کردم تا با مختصات انگلیسی هماهنگ شود یک Error!!! قرمز رنگ در گوشه راست-بالای صفحه دیده می‌شود. گمان می‌کنم مشکل از پودمان:Coordinates است. Shkuru Afshar (بحث) ‏۱۱ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۰۹:۲۹ (UTC)

@Huji: یک مشکل درباره مختصات وجود دارد که گمان می‌کنم مربوط به همین پودمان است. در نوشتارهایی مانند گورستان مرکزی بوگوتا که مختصات به صورت display=inline,title نوشته شده، در جعبه اطلاعات، مختصات ۲ بار پشت سر هم دیده می‌شود. اما اگر تنها به صورت display=inline نوشته شود (مانند گورستان ابنی پارک) یک بار دیده می‌شود. چنین مشکلی در ویکی‌پدیای انگلیسی وجود ندارد. Shkuru Afshar (بحث) ‏۱۳ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۰۵:۳۶ (UTC)

@Shkuru Afshar: چیزی که گفتید صحیح نیست. اینجا را در ویکی‌پدیای انگلیسی ببینید. همان دستوری که در گورستان مرکزی بوگوتا استفاده شده را به کار بردم. اگر دقت کنید اینجا هم دو سری نمایش می‌یابد. یکی «در خط» (inline) که در متن صفحه است؛ دیگری در عنوان (title) که می‌رود بالا و سمت راست صفحه. برای ما باید برود بالا و سمت چپ صفحه همه هنوز موفق نشده‌ام بفهمم چرا کار نمی‌کند. انتظار داشتم که ویژه:تفاوت/32271310 مشکل را حل کند اما نکرد. — حجت/بحث ‏۱۳ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۱۲:۱۷ (UTC)