الگو:Db-f7

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
توضیحات الگو[نمایش] [ویرایش] [تاریخچه] [پاکسازی]

معیار نوشته شده در این الگو بر پایه ویکی‌پدیا:معیارهای حذف سریع نوشته شده است.

This template is used to tag pages for speedy deletion under the speedy deletion criteria, specifically CSD F7. There is a separate template for each criterion – see the table to the right.

This template places the page into the category: Candidates for speedy deletion.

Usage[ویرایش]

The template should be placed at the top of the page to be deleted.

Parameters[ویرایش]

{{db-f7}}

The |rationale= parameter is optional and left blank. Nevertheless, if used, the text will appear red except blue links.

{{db-f7|bot=ExampleBot}}

Bot accounts will specify the |bot= parameter to notify the reviewing admin that the page was tagged by an automated process.

Author notification[ویرایش]

If you nominate a page for deletion under this criterion, please consider placing the following code:

{{جا:badfairuse|PageName|header=1|CurrentTag}}

...on the User talk page of the main contributor(s) to the page, replacing PageName with the name of the page being marked for deletion, and CurrentTag with the name of the image copyright tag used on the image. This will display the following user warning template:

==نامزدی حذف سریع [[:{{{1}}}]]==

یک برچسب بر روی [[:{{{1}}}]] زده شده‌ است و درخواست حذف سریع آن از ویکی‌پدیا را دارد. این کار بر پایهٔ بخش F7 معیارهای حذف سریع صورت گرفته، چون این یک پروندهٔ غیر آزاد با برچسب مالکیت نامعتبر است یا اینکه بخش‌هایی از معیارهای محتوای غیر آزاد را زیر پا می‌گذارد. اگر می‌توانید یک برچسب معتبر پیدا کنید که توضیح دهد چرا این پرونده می‌تواند پیرو رهنمودهای استفادهٔ منصفانه در ویکی‌پدیا استفاده شود و خواهشمندیم که برچسب تازهٔ معتبر را بجای برچسب پیشین جایگزین کنید. اگر چنین برچسبی وجود ندارد لطفا برچسب {{non-free fair use in|نام مقاله‌ای که پرونده در آن به کار رفته}} را همراه با یک توضیح کوتاه که چرا این مقاله از پرونده استفادهٔ منصفانه کرده‌است، بر مقاله بچسبانید. اگر پرونده حذف شده‌ است، می‌توانید دوباره آن را بارگذاری کنید، اما لطفا مطمئن شوید که برچسب درست بر آن می‌زنید.

اگر فکر می‌کنید که این صفحه نباید به این دلیل حذف شود، می‌توانید با [[:{{{1}}}|بازدید از صفحه]] و کلیک روی دکمه‌ای با عنوان «اینجا را برای مخالفت با حذف سریع کلیک کنید» با نامزدی مخالفت کنید. این کار به شما فرصت توضیح می‌دهد که چرا باور دارید این صفحه نباید حذف شود. هرچند، آگاه باشید زمانی که یک صفحه نامزد حذف سریع شد، ممکن است بدون تأخیر حذف شود. لطفاً برچسب حذف سریع را خودتان از صفحه برندارید، ولی از افزودن اطلاعات در راستای رهنمودها و سیاست‌های ویکی‌پدیا دریغ نکنید.

See also[ویرایش]