ویکی‌پدیا:درخواست راهنمایی

پرش به: ناوبری، جستجو

دربارهٔ این صفحه

به ویکی‌پدیا:درخواست راهنمایی خوش‌آمدید!
میانبرها:
  • این صفحه، تنها برای سؤالات پیرامون چگونگی استفاده از ویکی‌پدیاست.
  • اگر سؤالتان فنّی نیست و دربارهٔ موضوع‌های علمی‌است، آن را در پرسش‌های متفرقه بپرسید یا از جعبهٔ جستجوی زیر استفاده کنید.
  • برای امنیت خودتان، لطفاً جزئیات تماس و ایمیل‌تان را در اینجا ننویسید. پاسخ‌هایتان تنها در این صفحه نوشته می‌شوند؛ ما از فرستادن پاسخ به ایمیل شما معذوریم.
جستجو یا مطالعهٔ پرسش‌های رایج:
جستجو در بایگانی‌های درخواست راهنمایی:
رد کردن تا پایان · بحث‌های بایگانی‌شده · راهنمای پاسخ‌دادن
بایگانی‌ها:۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴، ۲۵، ۲۶، ۲۷، ۲۸، ۲۹، ۳۰، ۳۱، ۳۲، ۳۳، ۳۴، ۳۵، ۳۶، ۳۷، ۳۸، ۳۹، ۴۰


Previous discussion was archived at ویکی‌پدیا:درخواست راهنمایی/بایگانی 1 on ۲۰۱۶-۰۳-۱۱.

با کلیک روی «افزودن مبحث»، شرایط استفاده ما را می‌پذیرید و به طور غیر قابل برگشتی با انتشار متن‌تان تحت CC BY-SA 3.0 License و GFDL موافقت می‌کنید
Bruno (بحثمشارکت‌ها)

در صفحهٔ کامران دانشجو رده‌ای به این نام هست که تنها زیرصفحه‌اش هم همین فرد است. اما چه معنایی از این رده باید فهمیده شود؟ وی به معنای حقیقی آتش می‌افروخته یا در معنای استعاری و مجازی؟ اگر استعاری است تفسیر آن چیست؟ --~~~~

پاسخ به «ردهٔ آتش‌افروزان»
هنر اصیل (بحثمشارکت‌ها)

چگونه می توان به وسیله صفخه بحث برای یک کاربر پیامی فرستاد

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

درود. هنگامی که وارد صفحه بحث شدید، بر روی افزودن بخش کلیک کنید، مطلبتان را بنویسید و امضا کنید. موفق باشید

هنر اصیل (بحثمشارکت‌ها)

درود.لطفا در این مورد بیشتر توضیح دهید

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

در رابطه با امضا در صفحه بحث‌تان توضیح می‌دهم. افزودن بخش نیز در نوار بالا کنار ویرایش قرار دارد. اگر نیافتیدش، روی ویرایش کلیک کنید و مطلب را بنویسید و ذخیره را بزنید. البته قبلش امضا کنید. برای اینکه تیتر داشته باشد، می‌توانید برایش عنوانی انتخاب کنید و در دو سمت عنوان دو علامت مساوی = قرار دهید.

پاسخ به «صفحه بحث»
هنر اصیل (بحثمشارکت‌ها)

چگونه می توان سرشناس بودن مطلبی را اثبات کرد؟

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

نیم ساعت دیگر صفحه بحث خودتان را چک کنید. پاسخ را می فرستم.

پاسخ به «سرشناسی»
Apinkirani (بحثمشارکت‌ها)

درود. من مقاله ای برای یک آلبوم به اسم "عشق صورتی" نوشته بودم که به اشتباه به "خاطره صورتی" تغییر مسیر داده شده. خاطره صورتی یا Pink memory اسم یک آلبوم دیگه هست که قصد ساختن مقاله جدا برای اونو هم دارم ولی بخاطر این تغییر مسیر اشتباه نمیتونم. کمک کنید لطفا

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

درود. اگر یقین دارید که دو موضوع متفاوت است، به صفحه خاطره صورتی بروید، اطلاعاتش را پاک کنید و مقاله را بسازید. یک پرسش: از ابزار ترجمه استفاده می‌کنید؟

Apinkirani (بحثمشارکت‌ها)

ممنون از پاسختون. نمیدونم ابزار ترجمه چی هست

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

خب پس همان راه را که گفتم بروید. سپاس از تلاش‌تان. موفق باشید.

پاسخ به «عشق صورتی»
151.240.220.105 (بحثمشارکت‌ها)

چرا اینو حذف کردید

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

درود. مقاله مورد نظر، یک بار به دلیل نداشتن سرشناسی حذف شده است و بار بعد که ایجاد شده است، با ذکر دلیل «نقض حق تکثیر» (کپی‌کاری) حذف شده است.

پاسخ به «دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند»
Asare2016 (بحثمشارکت‌ها)

با سلام.

صفحه «نوشتن بر شهر» در لیست حذف زمان دار قرار گرفته، با وجود اینکه منابع به آن اضافه و تکمیل شده اما هنوز پیغام حذف از صفحه برداشته نشده است. ضمن اینکه این صفحه ترجمه فارسی : https://en.wikipedia.org/wiki/Writing_on_the_City است.

با تشکر از توجه و حوصله شما @مهرنگار

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

درود. در حال بررسی هستم و به احتمال زیاد با توجه به پیشرفت مقاله، برچسب حذف را می‌زدایم

پاسخ به «حذف زماندار صفحه»
HSCGROUP (بحثمشارکت‌ها)

با سلام

من چند مطلب درباره موسسه انفورماتیک پارسه گذاشتم که شرح حال موسسه بوده و هر بار بدلیل تبلیغ حذف شده

حتی منابع مختلفی ارائه کردم

و از صفحه "صنایع الکترونیک ایران" صاایران نیز در نوشتن الهام گرفتم

لطف بفرمایید ایراد کار من را بگویید

اسم آخرین مطلب

"انستیتو انفورماتیک پارسه" هست

وب سایت موسسه WWW.123PARSE.COM

[http://www.123parse.com/img/Upload/Screenshot (19).png مطلب ارسال شده]

HSCGROUP (بحثمشارکت‌ها)

در ضمن این مجموعه بزرگترین دپارتمان آموزش سخت افزار کشور هست

و هم چنین تنها دپارتمان همزمان واردات ، خدمات و اموزش در کشور هست که افتخارات ملی بسیاری را داشته است

لطفا در ایجاد یک صفحه هرچند ساده درباره موسسه کمک کنید تا حذف نگردد

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

درود. مقاله شما که ۵ بار در طی چندسال آنرا ایجاد کرده‌اید، شرایط سرشناسی را ندارد و تبلیغ محسوب می‌شود بنابراین نمی تواند در دانشنامه مقاله داشته باشد. حتی بخش‌هایی از همین مواردی که در پرسش نوشته‌اید نیز تبلیغ است و باید زدوده شود. شرایط سرشناسی را در بحث‌تان می‌فرستم تا مطالعه کنید. موفق باشید

پاسخ به «لطفا در اصلاح مطلب کمک کنید»
Anahita93 (بحثمشارکت‌ها)

این جانب بعد از مطالعه صفحه رودخانه زاینده رود اصفهان به این نتیجه رسیدم که مطالب مغرضانه و جهت دار و غیر علمی در ان صفجه نوشته شده، من بدون ان که مطالب ان صفحه را حدف کنم یک سری اطلاعات جامع و پایه ای را از روی دو رفرنس دانشگاه جغرافیای اصفهان و اطلس جغرافیا و کتابی که توسط مرکز اصفهان شناسی توسط استاد تمام دانشگاه جغرافی اصفهان نوشته شده بود تایپ کردم ولی متاسفانه هر بار بلافاصله ان مطالب جامع و پایه ای حدف شد و همان مطالب جهت دار قومی تاپ شد و جلوه پیدا کرد

Anahita93 (بحثمشارکت‌ها)

من چگونه می توانم یک سری اطلاعات علمی دقیق و غیر سیاسی و پایه ای در مورد رودخانه زاینده رود وارد کنم بدون ان که یک گروه سیستماتیک ان را حذف کنند

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

درود. هیچ گروه سیستماتیک خاصی وجود ندارد. کاربران همه مستقل هستند و مطلب شما به دلیل نداشتن منبع، توسط کاربران گوناگون حذف شده است. اگر اطلاعات دقیق‌تان با ارائه منبع معتبر باشد، هیچ کسی نمی‌تواند حذفش کند حتی اگر به قول خودتان سیاسی باشد. موفق باشید.

Anahita93 (بحثمشارکت‌ها)

من اسم منبع را که کتاب یکی از اساتید جغرافیا بود نوشتم ولی نمی دانتم چگ.نه پانویس بدهم؟ می شود راهنمایی رد ارایه مدرک و رفرنس را ؟

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

در صفحه بحث‌تان راهنمایی می‌کنم.

پاسخ به «با درود و سلام»
رویا تاجبخش (بحثمشارکت‌ها)

با عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات

اینجانب صفحه ای به نام پارسا ظرف دیلمان ایجاد کردم که راجع به معرفی شرکت و محصولات آن بود. این صفحه حذف شد ,میخواستم هم دلیلش رو بدونم و هم برای ایجاد مجدد و حذف نشدن دوباره آن چه اقداماتی را باید انجام دهم؟

باتشکر

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

درود. صفحات تبلیغی که به معرفی محصول و...بپردازند، حذف خواهند شد. راهنمایی بیشتر در بحث خودتان.

رویا تاجبخش (بحثمشارکت‌ها)

سلام مجدد من صفحه مربوط به خودم رو مطالعه کردم و متوجه نشدم چه جوری میتونم این مطالب رو که در مورد معرفی شرکت هست رو نگه دارم .میشه لطف کنید و من رو بیشتر راهنمایی کنید؟

باتشکر

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

درود. مقالات تبلیغی نمی‌توانند بمانند و اگر هم ایجاد شوند، حذف خواهند شد بنابراین توصیه می‌کنم برای ایجادش وقت نگذارید، اما اگر فکر می‌کنید موضوع مقاله به خودی خود سرشناس است و مقاله داشتن در ویکی نمی‌تواند منجر به اعتبار بیشتر شود، آنرا بسازید. در نظر داشته باشید سرشناسی در حد سامسونگ و بنز و سونی و تویوتا و... مدنظر است.

رویا تاجبخش (بحثمشارکت‌ها)

من یک مطلبی رو میخواستم مطرح کنم ,شرکت پارسا ظرف با برند ماکان چند نمایشگاه مواد غذایی در خصوص لیوان های چای دار و طعم دار شرکت کرده و همچنین در نمایشگاه های آینده هم قصد شرکت دارد .منظور من از ایجاد این صفحه معرفی هست نه ایجاد تبلیغ و اعتبار چون قطعا جاهای دیگه میشه تبلیغ کرد کمااینکه مابیلیورد داریم و هم در روزنامه های کثیرالانتشار تبلیغاتمون داره انجام میشه.پس فقط قصد من معرفی بیشتر هست.یه سوال دیگه هم که برای من ایجاد شده اینکه که خیلی از شرکت هایی که خیلی بزرگ نیستند و اعتبار زیادی ندارند و یا خیلی از افراد مثل لیلا میلانی یا هیچ کس و... در ویکی پدیا صفحه دارند خوب کار اونا هم یه جور تبلیغ یا ایجاد اعتبار هست چون خیلی افراد برجسته ای نیستند ؟؟؟

حالا با تمام این اوصاف من برای معرفی بیشتر شرکت احتیاج به ایجاد این صفحه دارم چون با شرکت کردن در نمایشگاه های بیشتر خودمون اعتبار بیشتر رو بدست میاریم.فقط میخوام بدونم چه مطلبی بنویسم که مورد تایید ویکی پدیا باشه؟؟میشه کمکم کنید؟

باتشکر

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

مشکل دقیقا همین است که می خواهید به معرفی بیشتر بپردازید. یعنی نیازمند معرفی است. من نظر شخصی نمی دهم و فقط بر اساس سیاست های دانشنامه خدمتتان عرض می کنم این موضوع سرشناس نیست و نمی تواند مقاله داشته باشد. اگر اطمینان دارید که شرایط سرشناسی را می دانید و مقاله ای یافتید که سرشناس نیست، آنرا برای حذف نامزد کنید. اگر مقاله ای ناسرشناس است و ایجاد شده، مجوزی برای ایجاد ناسرشناس های بعدی نیست بلکه مقاله موجود باید حذف شود. امیدوارم بتوانیم از حضور شما در ویکی نویسی بهره مند شویم و در جمع کاربران بمانید. با احترام.

پاسخ به «رویا تاجبخش»
Apinkirani (بحثمشارکت‌ها)

درود. من صفحه ای برای یک آلبوم به اسم Secret Garden ساخته بودم که فارسی سازی شد و به "باغ اسرار آمیز (آلبوم)" تغییر کرد. این اسم ترجمه درست اسم اصلی نیست و تغییر مسیر هم برای راحت تر پیدا کردنش انجام نشده لطفا کمک کنید.

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

درود. اینجا ویکی‌فارسی است و اسم باید فارسی می‌شد اما به نظرتان ترجمه چه باید باشد؟

Apinkirani (بحثمشارکت‌ها)

لطفا در صورت امکان به باغ مخفی تغییر کنه که ترجمه صحیح تر هست

مهرنگار (بحثمشارکت‌ها)

من هم فکر می کنم باغ مخفی بهتر است

پاسخ به «درخواست تغییر مسیر دارم»