چارلی پیس

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
چارلی هیرونیموس پیس
Charlielost.PNG
تصویری از چارلی پیس (دومینیک مانهن) در سریال گمشدگان
اولین حضورخلبان، قسمت اول
اطلاعات
نامچارلی هیرونیموس پیس
سن۲۵
محل زندگی
سابق
منچستر، انگلستان
شغل پیشینخواننده و موزیسین راک
با بازیدومینیک مانهن

چارلی هیرونیموس پیس نام یکی از شخصیت‌های داستانی مجموعه تلویزیونی گمشدگان محصول کانال ای بی سی آمریکا است. نقش این شخصیت را دومینیک مانهن بازی کرده‌ است.

چارلی در قسمت آخر فصل سوم برای از کار انداختن دستگاهی که برقراری ارتباط رادیویی با جهان خارج را غیرممکن می‌ساخت، غرق شد.[۱][۲] او رابطه احساسی با کلیر لیتلتون دارد.و عضو گروه راک درایوشیفت می‌باشد.[۳] در فصل اول زمانی که جان لاک متوجه اعتیاد او می‌شود سعی می‌کند او را به ترک اعتیاد وادار کند. و او در ترک موفق می‌شود و پس از پیدا کردن گیتارش به نوازندگی می‌پردازد و همچنین ایتان را پس از اینکه جک، کیت، و سویر برای او دام می‌گذارند و او را دستگیر می‌کنند، با شلیک گلوله به قتل می‌رساند.

او پس از اینکه هواپیمای حامل کوکائین‌های قاچاقی را همراه با سعید پیدا کرد، چندتا از مجسمه‌ها را برداشت. اما پس از اینکه اکو موضوع کوکائین‌ها را به کلیر گفت و کلیر او را از چادر بیرون کرد، او تمام مجسمه‌ها را در اقیانوس پرتاب کرد.

دزموند چندبار مرگ او را در آینده می‌بیند و جان او را نجات می‌دهد. و حتی روی قایق که می‌خواهد برای زیر آب رفتن و از کار انداختن تجهیزات ایستگاه آینه آماده شود، حاضر می‌شود به جای چارلی به زیر آب برود، اما چارلی با پارو او را بیهوش می‌کند و خود به زیر آب می‌رود.

جستارهای وابسته[ویرایش]

پانویس[ویرایش]

  1. Fordis, Jeff, (January 22, 2007) "ABC Studios Lost Show Description Lead Press Release Page," ABC Medianet. Retrieved on April 8, 2007.
  2. Fordis, Jeff, (September 21, 2004) "ABC Television Studio Lost September 22, 2004 Episode "Pilot" Entertainment Press Release," ABC Medianet. Retrieved on February 1, 2009.
  3. commentary for The Moth - Season 1 DVD