پرش به محتوا

هوگو هارلی ریس

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
هوگو "هارلی" ریس
شخصیت لاست
خورخه گارسیا در نقش هوگو "هارلی" ریس
نخستین حضور"آزمایشی (لاست)"
آخرین حضور"The End"
پدیدآور
ایفاگرخورخه گارسیا
Centric
episode(s)
"Numbers"
"Everybody Hates Hugo"
"Dave"
"Tricia Tanaka Is Dead"
"The Beginning of the End"
"There's No Place Like Home (Parts 1, 2 & 3)"
"The Lie"
"Everybody Loves Hugo"
اطلاعاتِ درون‌داستانی
گونهانسان
جنسیتمذکر
پیشهFast food cashier
Protector of the Island
خویشاوندانDavid Reyes (پدر)
Carmen Reyes (مادر)
Diego Reyes (برادر)
ملیتآمریکایی
Former
residence
لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

هارلی یا هوگو ریس (به انگلیسی: Hugo "Hurley" Reyes) نام یکی از شخصیت‌های داستانی مجموعه تلویزیونی گمشدگان محصول کانال ای بی سی آمریکا است. نقش این شخصیت را خورخه گارسیا بازی کرده‌است. او به خاطر استفاده از یک شماره شوم برنده جایزه بخت آزمایی شد که پس از این، اتفاقات بدی برای او و اطرافیان او افتاد. او اسپانیایی زبان و دارای مذهب کاتولیک است.[۱]

هارلی در تمام ۶ فصل لاست حضور دارد و از شخصیت‌های بامزه سریال است. تکیه کلام او در سریال Dude است که به‌طور بامزه‌ای ادا می‌شود.

زندگی[ویرایش]

قبل از سقوط[ویرایش]

پدر هارلی در کودکی وی خانواده را ترک کرد. اما پس از سال‌ها هنگامی که هارلی بزرگ شد برگشت. ریس با شماره ۴۸۱۵۱۶۲۳۴۲ در بخت آزمایی برنده و پولدار می‌شود اما پول بخت آزمایی همواره برای او بدبیاری می‌آورند و باعث مرگ اطرافیان وی می‌شود. او اعتقاد دارد که اعداد بخت آزمایی نفرین شده و شوم هستند.

بعد از سقوط[ویرایش]

او به گروه کمک می‌کند که غذا و آب باقیمانده را جیره‌بندی کنند. او همچنین یک زمین گلف برای تفریح و سرگرمی افراد در جزیره درست می‌کند. هارلی در جزیره به لیبی علاقه‌مند می‌شود. او پس از مرگ جک از جزیره محافظت می‌کند و جای جیکوب را می‌گیرد. در این دوران بن دستیار او بود.

زندگی دیگر[ویرایش]

او فردی پولدار و موفق است و به خاطر کارهای خیرخواهانه خود بسیار شناخته شده‌است. وی رئیس رستوران‌های Cluck's Chicken است. او به فرار کردن دزموند، سعید وکیت از دست پلیس کمک می‌کند.

جستارهای وابسته[ویرایش]

منابع[ویرایش]