هوگو هارلی ریس

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
هوگو ریس
Hurleylost.PNG
تصویری از هارلی در سریال گمشدگان
اولین حضورخلبان، قسمت اول
اطلاعات
نامهوگو ریس
محل زندگی
سابق
لس آنجلس، کالیفرنیا، آمریکا
شغل پیشینمیلیونر
با بازیجورج گارسیا

هارلی یا هوگو ریس (به انگلیسی: Hugo "Hurley" Reyes) نام یکی از شخصیت‌های داستانی مجموعه تلویزیونی گمشدگان محصول کانال ای بی سی آمریکا است. نقش این شخصیت را خورخه گارسیا بازی کرده‌است. او به خاطر استفاده از یک شماره شوم برنده جایزه بخت آزمایی شد که پس از این، اتفاقات بدی برای او و اطرافیان او افتاد. او اسپانیایی زبان و دارای مذهب کاتولیک است.[۱]

هارلی در تمام ۶ فصل لاست حضور دارد و از شخصیت های بامزه سریال است. تکیه کلام او در سریال Dude است که به طور بامزه‌ای ادا می‌شود.

زندگی[ویرایش]

قبل از سقوط[ویرایش]

پدر هارلی در کودکی وی خانواده را ترک کرد.اما پس از سال ها هنگامی که هارلی بزرگ شد برگشت.ریس با شماره ۴۸۱۵۱۶۲۳۴۲ در بخت آزمایی برنده و پولدار میشود اما پول بخت آزمایی همواره برای او بدبیاری می آورند و باعث مرگ اطرافیان وی میشود. او اعتقاد دارد که اعداد بخت آزمایی نفرین شده و شوم هستند.

بعد از سقوط[ویرایش]

او به گروه کمک میکند که غذا و آب باقیمانده را جیره بندی کنند. او همچنین یک زمین گلف برای تفریح و سرگرمی افراد در جزیره درست میکند. هارلی در جزیره به لیبی علاقه مند میشود. او پس از مرگ جک از جزیره محافظت میکند و جای جیکوب را میگیرد.در این دوران بن دستیار او بود.

زندگی دیگر[ویرایش]

او فردی پولدار و موفق است و به خاطر کارهای خیرخواهانه خود بسیار شناخته شده است. وی رئیس رستوران های Cluck's Chicken است. او به فرار کردن دزموند،سعید وکیت از دست پلیس کمک میکند.

جستارهای وابسته[ویرایش]

منابع[ویرایش]