ویکی‌پدیا:گزیدن مقاله‌های خوب/کامبیز روشن‌روان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

کامبیز روشن‌روان[ویرایش]

خوب شد

معیارهای مقالات خوب را دارد. ٪ مرتضا (بحث) ‏۲۶ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۲۰:۰۲ (UTC)

بحث زیر بسته شده است. لطفاً آن را تغییر ندهید. ادامهٔ دیدگاه‌ها باید در صفحهٔ بحث مناسب ثبت شوند. نباید ویرایش دیگری در این ریسه انجام شود.

Symbol star2.svg پیشاخوبیدگی کامبیز روشن‌روان
ویرایش ورودی‌ها
اندازهٔ مقاله ۱۵۷٬۳۰۹
آیا مقاله ترجمه از ویکی‌های دیگر است؟ خیر
املا و انشای خوب انجام شد
دیباچهٔ مناسب انجام شد
منبع‌دارکردن همهٔ مطالب انجام شد
یادکرد صحیح منابع انجام شد
جایگزینی منابع نامعتبر (به‌خصوص منابع ویکیایی) با منابع معتبر انجام شد
بررسی حق نشر (متن و پرونده‌ها) انجام شد
جعبهٔ اطلاعات و جعبهٔ گشتن مناسب انجام شد
رده و میان‌ویکی مناسب انجام شد
تصویر(های) مناسب انجام شد
پیوند به محتوا(ها)ی مرتبط در پروژه‌های خواهر انجام نشد
پیوند پایدار منابع برخط به‌زودی انجام می‌شود
هنوز ناظر وپ:گمخ صحت ورودی‌ها را تأیید نکرده‌است.
 کامبیز روشن‌روان (ویرایش | تاریخچه) • بحثپی‌گیری


نامزدکننده: MBozorgmehr (بحثمشارکت‌ها)

تاریخ نامزد کردن: ‏۱۶ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۲۰:۰۱ (UTC)

بررسی‌کننده: ٪ مرتضا (بحث)

  • ۴۵ روز پیش نامزد شده است.
  • با درود به همکاران گرامی، مقاله کامبیز روشن‌روان برای خوب‌شدن و بررسی تقدیم می‌شود. در این مدت سعی کردم مقالۀ افرادی را انتخاب کنم که زندگی‌نامۀ جالبی داشته باشند، بعد ازبتهوون، کلارا شومان، برامس و احمد پژمان، حدس می‌زنم این مقاله هم برای دوستداران موسیقی، خواندنی باشد. آمادۀ پذیرش نظرات برای رفع ایرادات احتمالی هستم. با سپاس.--بزرگمهر (بحث) ‏۱۶ ژانویهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۲۰:۰۱ (UTC)
  • تا شروع بخش فعالیتها، مقاله را خواندم. قبل از این که ادامه بررسی را انجام دهم، لطفا خودتان یک نگاهی بیندازید و افعال جملاتی را که مربوط به گذشته است، به فعل ماضی تغییر دهید. ٪ مرتضا (بحث) ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۰:۳۷ (UTC) ✓
@مرتضا: درود و سپاس جناب مرتضا، هر مقاله‌ای که بررسی کردید، چیزهای جدیدی از شما آموختم، امیدوارم این «می»‌ها شما را اذیت نکرده باشند. --بزرگمهر (بحث) ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۴:۴۲ (UTC)
اختیار دارید. اتفاقا این من هستم که با خواندن مقاله های شما، چیزهای جدیدی یاد می گیرم. ٪ مرتضا (بحث) ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۲۰:۴۶ (UTC)
  • آیا می توانید بخشی با عنوان «نقد و نظر» به مقاله اضافه کنید؟ ٪ مرتضا (بحث) ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۲۰:۴۶ (UTC)
@مرتضا: متأسفانه در ایران تفسیر یا نقد موسیقی به شکل تخصصی و آنطور که در موسیقی غرب مرسوم است، نداریم. اگر مطلبی باشد، بیشتر تعریف و تمجید ظاهری و غیر تخصصی است که برای این مقاله ضرورت ندارد. اگرچه مطمئن بودم در ایران نقد و تفسیر موسیقی نداریم اما باز هم قبل‌تر و هنگام گسترش مقاله تلاشم را کردم و در منابع آنلاین و مکتوب جستجو کردم تا مطلبی یا نقدی بر آثار وی بیابم ولی پیدا نشد. --بزرگمهر (بحث) ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۲۱:۰۷ (UTC)

بسیار خوب. مانعی برای خوب شدن مقاله نمی بینم. اگر نظر دیگری نبود، تا یکی دو روز دیگر جمع بندی می کنم. ٪ مرتضا (بحث) ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۲۱:۳۰ (UTC)


بحث بسته شده است. لطفاً آن را تغییر ندهید. ادامهٔ دیدگاه‌ها باید در صفحهٔ بحث مناسب ثبت شوند. نباید ویرایش دیگری در این ریسه انجام شود.