ویکی‌پدیا:گزیدن مقاله‌های خوب/حسن مجتبی ۲

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

حسن مجتبی[ویرایش]

بحث:حسن مجتبی/پیشاخوبیدگی ۲ حسن مجتبی (ویرایش | تاریخچه) • بحثپی‌گیری


نامزدکننده: Kamranazad (بحثمشارکت‌ها) و shobhe (بحثمشارکت‌ها)

تاریخ نامزد کردن: ‏۱۴ نوامبر ۲۰۲۰، ساعت ۱۷:۲۸ (UTC)

  • ۱۰۸ روز پیش نامزد شده‌است.

سلام، مقالهٔ حسن مجتبی را پیشترها بر اساسِ حداقل‌های خوبیدگی و تا حدودِ زیادی بر اساسِ مقالهٔ متناظرش — حسین بن علی — ویرایش کرده بودم. مقاله از نظرِ محتوایی هنوز در دستِ پژوهش است و هماهنگیِ کاملی هم با مقالهٔ حسین بن علی ندارد که البته به‌مرور این هماهنگیْ بیشتر می‌شود. هدف برای این مقاله، برگزیدگی است؛ اما شاید بتوان نقداً خوبیدگی‌اش را در نظر گرفت و مواردِ برگزیدگی، بماند برای گمب. مقاله یک بار نامزدِ گمخ شد، اما به‌خاطرِ مساعد نبودنِ شرایطِ اجتماعی و عدمِ تمرکزِ نامزدکننده، ناموفق بسته شد. اکنون جناب شبهه نیز نامزدکننده هستند و کار قوی‌تر پیش خواهد رفت. ایشان زحمت کشیدند و کاستی‌هایی را که در گمخِ پیشین مطرح شد، رفع کردند. مثلِ بارِ پیشین، لید چندان مناسب نیست، اما لطفاً لید را بگذارید برای آخر کار. منتظرِ نظراتِ سازنده و روادارِ کاربران هستیم. ممنونیم.

درود کامران آزاد عزیز و گرامی. آخرین الگو و داده‌های کتابخانه‌ای ظاهراً مشکلی دارند و درست نمایش داده نمی‌شوند. خودتان ملاحظه بفرمایید لطفاً. Taddah (بحث) ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۲۵ (UTC)
@Taddah: سلام، تعدادِ بالای الگوها در صفحات، سبب می‌شود تا الگوهای آخر نمایش داده نشوند. نالازم‌ها را زدودم. ممنونم. -- |کامران آزاد| ۵ اسفند ۱۳۹۹، ساعت ۱۸:۵۹ (ایران) ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۲۹ (UTC)