پرش به محتوا

شبیه‌ساز پرواز: تفاوت میان نسخه‌ها

بدون خلاصۀ ویرایش
بدون خلاصۀ ویرایش
برچسب: ویرایش به وسیلهٔ سامانه [[مدیاویکی:Gettingstarted-project-link|شروع]]
بدون خلاصۀ ویرایش
برچسب: ویرایش به وسیلهٔ سامانه [[مدیاویکی:Gettingstarted-project-link|شروع]]
بهترین روش برای خرید افزونه های فلایت سیمولاتور در داخل ایران استفاده از فروشگاه های داخلیست.در ایران 4 فروشگاه مطرح وجود دارد البته با قیمت ها و آرشیو و موجودی محصولات متفاوت.
 
'''== بزرگترین و بروزترین فروشگاه هوانوردی و شبیه ساز پرواز [http://passion-of-flight.ir/ Passion-of-Fligh.ir] نام دارد.این فروشگاه با آرشیو و محصولات شبیه ساز به حجم 4000 گیگابایت (4000GB=4TB) حدود 90 درصد محصولات تولید شده برای شبیه ساز را دارا=''' میباشد.
[http://passion-of-flight.ir/ Passion-of-Fligh.ir]این فروشگاه با آرشیو و محصولات شبیه ساز به حجم 4000 گیگابایت (4000GB=4TB) حدود 90 درصد محصولات تولید شده برای شبیه ساز را دارا میباشد.
در حال حاضر ارزان ترین و بروزترین فروشگاه شبیه ساز پرواز از بین تمامی فروشگاه های داخلی [http://passion-of-flight.ir/ Passion-of-Flight.ir] میباشد.
در این فروشگاه علاوه بر فروش شبیه ساز ها و افزونه های وابسته،مستندات زیبای هواپیمایی و خلبانی [http://pilotseye.tv/en/ PilotsEye] و [http://www.justplanes.com/ JustPlanes]،نرم افزارها و فیلم و کتب الکترونیک آموزش خلبانی نظیر Jeppesen و Oxford و FAA و [http://www.flyaoamedia.com/ AngleOfAttack AOA] به علاقه مندان شبیه ساز و خلبانی با قیمتی پایین و ارزان ارائه میگردد.
۹

ویرایش