بنگ بنگ بنگ (ترانه سلنا گومز و سین)

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
«بنگ بنگ بنگ»
Bang bang bang selena.jpg
ضبط تبلیغاتیی از سلنا گومز و سین
از آلبوم وقتی خورشید غروب می کند
ارائه‌شدهژوئن ۲۰۱۱
فرمتدانلود موسیقی
ژانرالکترو-دیسکو
مدت۳:۱۵
ناشرهالیوود رکوردز
ترانه‌پرداز(ها)
  • توبه گاد
  • ملنی اسمیت
  • پریسیلا هامیلتون
تهیه‌کنندهتوبی گاد
گاه‌نگاری تک‌آهنگ‌های سلنا گومز و سین
«"مثل یک ترانه عاشقانه دوستت دارم «بنگ بنگ بنگ» «" چه کسی می گوید

"بنگ بنگ بنگ" (به انگلیسی: Bang Bang Bang) یک آهنگ توسط گروه سلنا گومز و سین توسط سومین آلبوم استودیویی "وقتی خورشید غروب می کند" (۲۰۱۱) اجرا می‌شود. این تک آهنگ توسط ملنی اسمیت و پریسیلا هامیلتون و تولید کننده آهنگ توبی گاد نوشته شده‌است. این آهنگ به صورت انحصاری به آی‌تیونز استور در تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۱ به عنوان اولین تبلیغ آلبوم منتشر شد.

سلنا گومز اعلام کرد که آهنگ شخصی‌ترین آهنگ آلبوم است. این آهنگ دارای اشعاری است که به همراه دوست پسر پیشین هدایت می‌شود، به عنوان شخصیت اصلی اعلام می‌کند که عاشق جدید او بسیار بهتر است. به لحاظ موسیقی، آهنگ دارای یک سبک تولید یکپارچهسازی با سیستمعامل است و تحت تأثیر موسیقی دهه ۱۹۸۰ است، در حالی که تولید ژانر الکتریکی دیسکو. منتقدان به بررسی‌های مثبت آهنگ پرداختند، با چندین نگرش جسورانه و احساسات یکپارچه سازی آن را تکرار کردند. این آهنگ در قسمت‌های پایین تر از ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد و ۱۰۰ آهنگ داغ کانادا در شماره‌های ۹۶ و ۹۴ به ترتیب قرار دارد.

چارت[ویرایش]

جدول (۲۰۱۱) رتبه
کانادا ‎(۱۰۰ آهنگ داغ کانادا)‏[۱] ۹۶
کره جنوبی(جدول گائون)[۲] ۲۶
۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد در آمریکا[۳] ۹۴
گمانه زنی ها مبنی بر این بود که این آهنگ تحت تاثیر رابطه قبلی گومز با خواننده پاپ نیک جوناس (چپ) و جاستین بیبر (راست)است

منابع[ویرایش]