بازار فلافل اهواز

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
فلافل

بازار فلافل اهواز یکی از مراکز فروش فلافل واقع در خیابان انوشه، لشکرآباد اهواز است. این بازار با وجود صدها مغازهٔ فلافل‌فروشی، یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر اهواز است. فروش اغذیه در این بازار به‌صورت سلف سرویس است که علاوه بر فلافل، سمبوسه، کپه و دیگر خوراکی‌های فوری را عرضه می‌کنند.[۱][۲][۳][۴][۵][۶][۷][۸][۹]

فلافل به‌عنوان یک غذای خوشمزه، ساده و سبک که با قیمت مناسبت‌تر از سایر خوراکی‌ها در اختیار مشتری قرار می‌گیرد و در اهواز کسب و کار فلافل فروشی در این محله چنان بالا گرفته و مورد استقبال مردم اهواز، مسافران، دانشجویان و… قرار گرفته که شلوغی و ترافیک بسیار بالای جمعیت و خودروهادر این منطقه موج می‌زند. اما باید توجه داشت که سطح بهداشت در فروشگاه های این منطقه بالا نمیباشد و افراد حساس باید از غذا خوردن در این محل بپرهیزند [۱۰][۱۱][۱۲][۱۳]

فلافل
ساندویچ فلافل

نگارخانه[ویرایش]

جستارهای وابسته[ویرایش]

منابع[ویرایش]

 1. «سفری خوشمزه به اهواز» (PDF). روزنامه جام جم. ۱۷ آبان ۱۳۹۰. بایگانی‌شده از اصلی (PDF) در ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳.
 2. «فلافل سلف‌سرویس در اهواز+تصاویر!». بهار نیوز. ۱۸ فروردین ۱۳۹۱.
 3. «بورس فلافل اهواز/عکس». پایگاه خبری آفتاب. ۷ آبان ۱۳۹۱.
 4. «بازار داغ فلافل در اهواز+تصاویر». آخرین نیوز. ۷ آبان ۱۳۹۱.
 5. «تصاویر/ فروش فلافل در لشگرآباد اهواز». جنوب نیوز. ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲.
 6. «ابتکار فلافل فروش در اهواز +تصاویر». صاحب خبر. ۹۲/۱/۲۱. تاریخ وارد شده در |تاریخ= را بررسی کنید (کمک)
 7. «فلافل فروشی‌های اهواز». فرهنگ نیوز. ۹۲/۱/۲۱. بایگانی‌شده از اصلی در ۱۳ آوریل ۲۰۱۳. تاریخ وارد شده در |تاریخ= را بررسی کنید (کمک)
 8. «سفر به خوزستان». نیستانه. الهه معروضی. ۹۲/۱/۲۱. بایگانی‌شده از اصلی در 26 مه 2013. تاریخ وارد شده در |تاریخ= را بررسی کنید (کمک)
 9. «فلافل سلف‌سرویس در اهواز+تصاویر!». برداشت نیوز. ۱۲/۲/۹۲. بایگانی‌شده از اصلی در ۵ مارس ۲۰۱۶. تاریخ وارد شده در |تاریخ= را بررسی کنید (کمک)
 10. «بورس فلافل اهواز/عکس». فردا نیوز. ۷ آبان ۱۳۹۱.
 11. «فلافلی سلف سرویس!+تصاویر». بولتن نیوز. ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲.
 12. «اهواز میزبان خوبی برای مسافران بود؟». واحد خبر صدا و سیمای خوزستان. ۱۵ فروردین ۱۳۹۲.
 13. «اهواز شهر پلهای زیبا/ بازارهای قدیمی این شهر را فراموش نکنید». خبرگزاری مهر. ۹۱/12/۲۲. تاریخ وارد شده در |تاریخ= را بررسی کنید (کمک)