الگو:آگاه‌سازی حپ-اا بدون منبع و بدون پروانه

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

مشکل منبع و حق نشر تصویر در پرونده:{{{1}}}[ویرایش]

مشکل حق نشر تصویر
مشکل حق نشر تصویر

از اینکه [[:پرونده:{{{1}}}]] را بارگذاری کردید سپاسگزاریم.

این یک اثر اشتقاقی است که شامل «تصویری در تصویر دیگر» می‌شود. نمونه‌هایی از این تصاویر می‌تواند شامل عکس یک مجسمه، اسکن جلد یک مجله، یا عکس صفحهٔ نمایش هنگام پخش فیلم یا بازی باشد. در هر یک از این موارد، حقوق سازندهٔ اصلی تصویر باید در نظر گرفته شود، همچنین حقوق همهٔ کسانی که اثر اشتقاقی را به وجود آورنده‌اند.

با وجود اینکه صفحهٔ توضیحات عکس، سازنده‌ی آن را مشخص می‌کند، سازنده‌ی اصل کار مشخص نشده، بنابراین وضعیت کلی حق تکثیر نا مشخص است. اگر شما سازنده‌ی اصل کاری که در تصویر آمده نبوده‌اید، لازم است موارد زیر را بیفزایید

  1. سازنده‌ی کار اصلی
  2. وضعیت حق نشر کار اصلی، که معمولا با افزودن برچسب مجوز تعیین می‌شود. اگر باور دارید که این رسانه با معیارهای ویکی‌پدیا:استفاده منصفانه هم‌خوانی دارد، از برچسبی همچون {{استفاده منصفانه غیر آزاد|عنوان مقاله}} یا یکی از برچسب‌های دیگر که در ویکی‌پدیا:برچسب‌های حق تکثیر#استفاده منصفانه فهرست شده، استفاده کنید. برای دیدن فهرست کامل برچسب‌های حق نشری که می‌توانید استفاده کنید به ویکی‌پدیا:برچسب‌های حق تکثیر بروید.

اگر کارهای اشتقاقی دیگری هم بارگذاری کرده‌اید، به فکر بررسی مجوز و برچسبشان باشید. می‌توانید فهرستی از تصاویری که ساخته‌اید را در سیاههٔ بارگذاری‌هایتان ببینید. تصویرهایی که منبع‌شان مشخص نباشد پس از یک هفته از برچسب‌خوردن حذف خواند شد، همانطور که در معیارهای حذف سریع مشخص شده. اگر تصویر دارای حق تکثیری تحت مجوز ناآزاد است (بر طبق ویکی‌پدیا:استفاده منصفانه) آنگاه تصویر تا ۴۸ ساعت پس از ~~ حذف خواهد شد~~. اگر پرونده حذف شده است، همچنان می‌توانید در ویکی‌پدیا:درخواست احیا درخواست احیای تصویر را بدهید و فرصتی برای رفع مشکل پیدا کنید. در صورت داشتن هرگونه پرسش خواهشمندیم آن‌ها را در پرسش‌های حق نشر رسانه مطرح کنید. با سپاس از شما.


توضیحات الگو[نمایش] [ویرایش] [تاریخچه] [پاکسازی]

Usage[ویرایش]

Notify the uploader with: {{subst:di-dw no source-notice|1=PAGENAME}} ~~~~

See also[ویرایش]